Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας; (No2)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 minutes ago, Mobileras said:

Για όποιον ενδιαφέρεται, το βρήκα στο φβ. 

 

1403.thumb.jpg.efd656173916ef6876f293b7bbea116a.jpg

Μα δεν έχει αλλάξει κάτι. 40 χωρίς το One. 
είναι η προσφορά που τρέχει καιρό τώρα, απλά κρύβουν το 40. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TakeOverNet said:

Μα δεν έχει αλλάξει κάτι. 40 χωρίς το One. 
είναι η προσφορά που τρέχει καιρό τώρα, απλά κρύβουν το 40. 

Στην ξαδέλφη μου μετά από αίτηση φορητότητας σε vodafone δώσανε το κινητό στα 27€. Φυσικά έκανε υπαναχώρηση σε Cosmote λόγω δικτύου στο γραφείο της (Ζωγράφου, εσωτερικός χώρος 2 γραμμές edge).

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, cmvr said:

H Cosmote είναι θα είναι πολύ καλύτερή σε σχέση με τη nova και στις άλλες περιοχές που πρόκειται να πάει. Τρέχει η Cosmote πολύ αναβάθμισή και σε άλλα σημεία και μέχρι το τέλος της χρονιάς θα έχει αναβαθμίσει το 90%+ με 5g. Η Nova για να αλλάξει όλες τις band 20 στην επαρχία θα πρέπει να πάρει άλλα δυο δις δανεικά για να τα ρίξει στις band 20 🤣🤣🤣

Άστο Cosmote για μια διετία μέχρι να δούμε τι θα κάνουν οι άλλοι μην πετάς τα λεφτά σου Νικόλα. Τα προβληματικά σημεία τρέχουν πολύ γρήγορα και από άνθρωπο που μένει κάτω από αεροδρόμιο και δουλεύει σε όλη τη νότια περιοχή προς Μηχανιώνα είναι η μόνη που μπορείς να μιλήσεις ανά σημεία. 

 

Προς το παρόν καρτοκινητά ολα διότι εχω μια σταθερή nova και μια κοσμοτε στο όνομα μου. 

 

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί μου φίλοι μετά από πολλαπλή επικοινωνία με την τριτοβάθμια της Cosmote για το γνωστό σημείο της Ξάνθης και άλλων περιοχών ανά την Ελλάδα που δήλωσα θέματα (και τους τα έκανα μπαλόνια 🤣 με απόλυτες μετρήσεις και στοιχεία) καλό είναι να μάθουμε ότι σε διάστημα 3-6 μηνών μέγιστο όλα τα σημεία που είναι το παλιό δίκτυο θα γίνουν τσίλικα και αναβαθμισμένα. Αν κρίνω αυτό που έκανε σε λιγότερο από δυο μήνες Θράκη (εκτός της πόλης της Ξάνθης) τους πιστεύω. Από τα συμφραζόμενα κατάλαβα για μπόλικο n78 όχι τσιγκουνιές μόνο με DSS και λοιπές αρλούμπες 🤣

Οπότε το νου σας καθημερινά στην επαρχία για νέα καλούδια. Για να δούμε τώρα οι δισεκατομμυριούχοι με τις band 20 στην επαρχία αν μπάσει και άλλη αναβάθμιση γεωγραφικής κάλυψης η cosmote τι θα κάνουν θα συνεργαστούν με την άλλη για το space mobile 🤣🤣🤣🤣🤣

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, cmvr said:

Αγαπητοί μου φίλοι μετά από πολλαπλή επικοινωνία με την τριτοβάθμια της Cosmote για το γνωστό σημείο της Ξάνθης και άλλως περιοχών ανά την Ελλάδα που δήλωσα θέματα (και τους τα έκανα μπαλόνια 🤣 με απόλυτες μετρήσεις και στοιχεία) καλό είναι να μάθουμε ότι σε διάστημα 3-6 μηνών μέγιστο όλα τα σημεία που είναι το παλιό δίκτυο θα γίνουν τσίλικα και αναβαθμισμένα. Αν κρίνω αυτό που έκανε σε λιγότερο από δυο μήνες Θράκη (εκτός της πόλης της Ξάνθης) τους πιστεύω. Από τα συμφραζόμενα κατάλαβα για μπόλικο n78 όχι τσιγκουνιές μόνο με DSS και λοιπές αρλούμπες 🤣

Οπότε το νου σας καθημερινά στην επαρχία για νέα καλούδια. Για να δούμε τώρα οι δισεκατομμυριούχοι με τις band 20 στην επαρχία αν μπάσει και άλλη αναβάθμιση γεωγραφικής κάλυψης η cosmote τι θα κάνουν θα συνεργαστούν με την άλλη για το space mobile 🤣🤣🤣🤣🤣

Μπαντ 20 φορεβερ ρε!🤣

Δε θέλουμε ν78!🫠

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί μου φίλοι μετά από πολλαπλή επικοινωνία με την τριτοβάθμια της Cosmote για το γνωστό σημείο της Ξάνθης και άλλων περιοχών ανά την Ελλάδα που δήλωσα θέματα (και τους τα έκανα μπαλόνια  με απόλυτες μετρήσεις και στοιχεία) καλό είναι να μάθουμε ότι σε διάστημα 3-6 μηνών μέγιστο όλα τα σημεία που είναι το παλιό δίκτυο θα γίνουν τσίλικα και αναβαθμισμένα. Αν κρίνω αυτό που έκανε σε λιγότερο από δυο μήνες Θράκη (εκτός της πόλης της Ξάνθης) τους πιστεύω. Από τα συμφραζόμενα κατάλαβα για μπόλικο n78 όχι τσιγκουνιές μόνο με DSS και λοιπές αρλούμπες 
Οπότε το νου σας καθημερινά στην επαρχία για νέα καλούδια. Για να δούμε τώρα οι δισεκατομμυριούχοι με τις band 20 στην επαρχία αν μπάσει και άλλη αναβάθμιση γεωγραφικής κάλυψης η cosmote τι θα κάνουν θα συνεργαστούν με την άλλη για το space mobile 

Θα βρεθούμε Ξάνθη και θα τους κοπαναμε ατελείωτα speedtest μέχρι να πέσει η 78, ή εμείς από τα τσίπουρα στα "φαναράκια"



Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, rebel1 said:


Θα βρεθούμε Ξάνθη και θα τους κοπαναμε ατελείωτα speedtest μέχρι να πέσει η 78, ή εμείς από τα τσίπουρα στα "φαναράκια"
emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png


Sent from my iPad using Tapatalk

Έχει και καλύτερα από τα φαναράκια σε μεζέ και θα μας πάει ο φίλος μου που είναι ντόπιος. Εκείνη τη μέρα θα στείλουμε μήνυμα στη cosmote ή θα μας δώσετε τα πάγια 5 ετών δωρεάν ή θα σας κατεβάσουμε από speedtest τις n78  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνει συνάντηση στην Ξάνθη είμαι μέσα, αλλά εγώ δυστυχώς 4G only 🥲

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, cmvr said:

Αγαπητοί μου φίλοι μετά από πολλαπλή επικοινωνία με την τριτοβάθμια της Cosmote για το γνωστό σημείο της Ξάνθης και άλλων περιοχών ανά την Ελλάδα που δήλωσα θέματα (και τους τα έκανα μπαλόνια 🤣 με απόλυτες μετρήσεις και στοιχεία) καλό είναι να μάθουμε ότι σε διάστημα 3-6 μηνών μέγιστο όλα τα σημεία που είναι το παλιό δίκτυο θα γίνουν τσίλικα και αναβαθμισμένα. Αν κρίνω αυτό που έκανε σε λιγότερο από δυο μήνες Θράκη (εκτός της πόλης της Ξάνθης) τους πιστεύω. Από τα συμφραζόμενα κατάλαβα για μπόλικο n78 όχι τσιγκουνιές μόνο με DSS και λοιπές αρλούμπες 🤣

Οπότε το νου σας καθημερινά στην επαρχία για νέα καλούδια. Για να δούμε τώρα οι δισεκατομμυριούχοι με τις band 20 στην επαρχία αν μπάσει και άλλη αναβάθμιση γεωγραφικής κάλυψης η cosmote τι θα κάνουν θα συνεργαστούν με την άλλη για το space mobile 🤣🤣🤣🤣🤣

Κατάλαβα η κοσμοτε θα ανοίξει την ψαλίδα μέχρι τέλος του έτους που απλά ο ανταγωνισμός δεν μπορεί να την μαζέψει. 
 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikolas14 said:

Κατάλαβα η κοσμοτε θα ανοίξει την ψαλίδα μέχρι τέλος του έτους που απλά ο ανταγωνισμός δεν μπορεί να την μαζέψει. 
 

Πριν καιρο η βονταφον ηθελε να παει την κοσμοτε στα δικαστήρια για να την αναγκασει να βαζει κοφτη στις ταχυτητες.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, cmvr said:

 σε διάστημα 3-6 μηνών μέγιστο όλα τα σημεία που είναι το παλιό δίκτυο θα γίνουν τσίλικα και αναβαθμισμένα.  🤣

 🤣🤣🤣🤣🤣

Εγώ και για τους επόμενους μήνες, εδώ στην μαύρη τρύπα, θα είμαι. 

Αφήνω και από εμένα "αέρα" να θυμηθούμε να κοιτάξουμε τα χάλια μου μετά την παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου! 

Δε πιστεύω ότι θα δω προκοπή... 

 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Κατάλαβα η κοσμοτε θα ανοίξει την ψαλίδα μέχρι τέλος του έτους που απλά ο ανταγωνισμός δεν μπορεί να την μαζέψει. 
 

Θεωρείς ότι η πλειοψηφία των συνδρομητών θέλει ookla?

Αν ναι, γιατί ρίχνει τις τιμές;

Link to comment
Share on other sites

Να βάλουμε όλοι πράσινο δίκτυο. 

Να πίνουμε όλοι μια μάρκα μπύρας 

Να έχουμε όλοι το ίδιο απορρυπαντικο

Δεν είναι καλό αυτό 

Edited by olympios1
Link to comment
Share on other sites

Και τι να κάνουμε. Στον Βόλο η nova και η vodafone είναι πολύ πίσω. Σε εσωτερικούς χώρους, και κυρίως η nova ενώ η vodafone λιγότερο, βγαίνουν εκτός ή έχουν οριακό 2G. Η cosmote έχει καμπάνα 4G και 5G στον Βόλο. Εγώ έχω συμβόλαιο στη nova μέχρι το καλοκαίρι του 2024. Αν δεν έχει κάνει κάτι στον Βόλο ή δεν έχει αρχίσει να δίνει extra sim μέχρι τότε, θα αναγκαστώ να φύγω, ειδικά για το θέμα της κάλυψης. 

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, olympios1 said:

Να βάλουμε όλοι πράσινο δίκτυο. 

Να πίνουμε όλοι μια μάρκα μπύρας 

Να έχουμε όλοι το ίδιο απορρυπαντικο

Δεν είναι καλό αυτό 

Στη μπυρα, στα απορρυπαντικά και σε άλλες υπηρεσίες ή προϊόντα υπάρχουν επιλογές. Στη κινητη τηλεφωνία κυρίως,και μιλάω για αυτή έχω γυρίσει όλες τις εταιρίες…άστο.

43 minutes ago, TakeOverNet said:

Θεωρείς ότι η πλειοψηφία των συνδρομητών θέλει ookla?

Αν ναι, γιατί ρίχνει τις τιμές;

Δεν το ξέρω, εγώ ξέρω όμως ότι η κοσμοτε στην επαρχία κερδίζει. Κεφαλονια παράδειγμα έχει σήμα και στο τελευταίο χωριό,στην τελευταία παραλία. Το ίδιο και στην Ιθάκη απέναντι. 
Πατρα στο κέντρο σφαίρα πήγαινε το δίκτυο. Διαδρομή Λαμία-Πατρα μέσω Άμφισσας και Ιτέας, όλη η διαδρομή με 5G σχεδόν με ελάχιστα κενά. Συνεχίζω με Θεσσαλονίκη, σε επίπεδο νόμου είναι πρώτη. Βέβαια Χαριλάου,Κέντρο, Ανάληψη,Ντεπώ, Καλαμάρια, Νέα Κρήνη, Φοίνικα και μέχρι το αεροδρόμιο και έξω από την Περαία, Αμπελοκήπους, Μενεμένη, Επανομή, Σίνδο, Χαλάστρα, Μάλγαρα, Γέφυρα, Κουφαλια, Νέα Χαλκηδονα παίζει αξιοπρεπώς. 
Χωριά γύρω από το Πλατύ και Αλεξάνδρεια που κινούμαι και εκεί μια χαρά. Πιερία επίσης είναι πολύ καλή,απλά το καλοκαίρι γονατίζει το δίκτυο από την κίνηση. 
Η Vodafone που είχα καρτοκινητό και 15 μήνες συμβολαιο Giga Unlimited Ultra υπήρχαν στιγμές που οι κλήσεις έρχονταν σε μήνυμα μετά από ώρες. Άπειρες εναλλαγές σε 3G σε εσωτερικούς χώρους από 5G και άπειρες μετρήσεις με μονοψήφια η 15-20Mbps που έχω ανεβάσει. Και μου έκαναν καλή προσφορά να παραμείνω αλλά δεν γίνεται. Στις περιοχές που κινούμαι είναι προβληματική. Ακόμα έχω 3G 900 στο πατρικό μου σπίτι, 4ο όροφο και σε νοητή ευθεια έχω κεραία καθώς και άλλες 2 γύρω μου. Το αστείο είναι ότι δυο στενά πιο πάνω έχει 5G με 150-200Mbps. Και δυο στενά πιο κάτω πάλι, παίζει αρκετά καλύτερα στο κομμάτι δεδομένα. Για Κεφαλονια πήγαινα κάθε μέρα Αργοστολι-Αεροδρόμιο,έχει συγκεκριμένο σημείο που πέφτει η κλήση και το Ίντερνετ. Μέσα στο κτήριο που δούλευα οι κλήσεις έρχονταν με μήνυμα κάποιες φορές και φαινόταν κλειστό. Μια χτύπαγε και μια όχι. Αργοστολι σε εσωτερικούς χώρους, έχω τουλάχιστον 3-4 άτομα που με το επιβεβαιώνουν ότι το 4G παίζει με 1-2 γραμμες και γυρνάει συχνά και σε H+. Με Android συσκευές,όχι iPhone. Κενά έχει στο δρόμο για Σαμη όπου βγαίνει no service,το ίδιο και στον δρόμο για Διβαρατα. 
Διλινατα και Φαρακλατα σε εσωτερικούς χώρους είσαι με 2G. Εξωτερικά αν πιάσεις μια γραμμή 4G στο κινητό και αυτό με χίλια ζόρια. Σπαρτια, Σβορωνατα και χωριά μετά ακριβώς από το αεροδρόμιο στη σειρά έχουν 2G/3G ακόμα και σε εξωτερικό χώρο. Σε εσωτερικό μόνο για κλήσεις είναι. Στους κυρίους οδικούς άξονες του νησιού, εκτός από το Αργοστολι-Ληξούρι δεν μπορείς να μιλάς εν κινήσει στο τηλέφωνο και σε πολλά χωριά ψάχνεις σήμα για Ίντερνετ. Δεν μιλάω για Σάμη,Πόρο, Σκάλα, Αγία Ευφημία, Φισκάρδο,Ασσο και Διβαρατα. Εκεί υπάρχει σήμα διότι είναι τουριστικά χωριά με κίνηση ειδικά το καλοκαίρι. Κακή κάλυψη είδα στην Αντίσαμο που είναι μετά τον Μύρτο η πιο γνωστή παραλία στο νησί. Στον Μύρτο παραδόξως έχει σήμα, αν και έχει γύρω γύρω πλαγιές και βουνά. 
Εδώ έκαναν 2 χρόνια τουλάχιστον η Vodafone στη σταθερή για να νοικιάσουν Fiber από τον ΟΤΕ και έδιναν μέχρι τέλη του 2022 γραμμες adsl στη Θεσσαλονίκη. Πως να έρθω μετά να κάνω μια σταθερή σύνδεση αν δίνουν μέχρι 24 και πιάνω 10-11Mbps. 
Η Nova έδινε οπτικές ίνες πιο άμεσα και έβαλα 3 γραμμες οι δυο 200/20 και η μια 100/10 στο σπίτι μου. Μέρα με τη νύχτα από τις adsl 24 συνδέσεις. Αν έδινε η Vodafone δυνατότητα για οπτική, ίσως να εμένα στο δίκτυο τους.
Η Nova στη κινητη μπορεί να έχει σημεία με Edge στη βόρεια Ελλάδα, μπορεί να έχει μονοψήφια, μπορεί να μην είναι καλή η κάλυψη παντού. Δεν μιλάω για Κεφαλονια διότι έχει πατήσει κατά πλειοψηφία στο δίκτυο της Vodafone. Αλλά ΠΟΤΕ δεν έχασα κλήσεις και ήρθαν μετά σε μήνυμα. 
Επειδή έγραψα πολλά, το συμπέρασμα είναι ότι ο καταναλωτής θέλει να πληρώνει μια λογική τιμή,και όχι το πιο φθηνό πλέον αρκεί να έχει υπηρεσίες σωστές και να λειτουργούν. 
Η κοσμοτε το καταφέρνει αυτό,ανεξάρτητα αν βραβεύτηκε από την ookla ή αν είναι 1η.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, olympios1 said:

Ανεβαίνει διαβάζω η Νόβα 

Αυτό είναι σίγουρο. Συνεχώς αναβαθμίζουν περιοχές με 5G. Στον Βόλο όμως είναι χάλι μαύρο. Προτιμώ να μείνω nova παρά να πάω cosmote μιας και σε κάποια σημεία που κινούμαι η nova είναι καλύτερη από την cosmote, αλλά προτιμώ να έχω μέτριο σήμα με την cosmote σε εκείνα τα σημεία και να έχω σήμα στον Βόλο, παρά να μην έχω σήμα στον Βόλο και να έχω καλύτερο σήμα σε εκείνα τα σημεία. 

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dasnowy said:

Αυτό είναι σίγουρο. Συνεχώς αναβαθμίζουν περιοχές με 5G. Στον Βόλο όμως είναι χάλι μαύρο. Προτιμώ να μείνω nova παρά να πάω cosmote μιας και σε κάποια σημεία που κινούμαι η nova είναι καλύτερη από την cosmote, αλλά προτιμώ να έχω μέτριο σήμα με την cosmote σε εκείνα τα σημεία και να έχω σήμα στον Βόλο, παρά να μην έχω σήμα στον Βόλο και να έχω καλύτερο σήμα σε εκείνα τα σημεία. 

Αν μπορείς να κόψεις το συμβολαιο λογω κάλυψης φύγε ήδη. Αλλά θέλει πολύ υπομονή και να πας μέχρι και στην ΕΕΤΤ το ζήτημα. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nikolas14 said:

Αν μπορείς να κόψεις το συμβολαιο λογω κάλυψης φύγε ήδη. Αλλά θέλει πολύ υπομονή και να πας μέχρι και στην ΕΕΤΤ το ζήτημα. 

Δεν είναι τόσο απλό γιατί είναι εταιρικό το συμβόλαιο και πήρα και επιδότηση άρα φαντάζομαι θα πρέπει να την επιστρέψω. Όμως παράπονα θα τους κάνω. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, dasnowy said:

Δεν είναι τόσο απλό γιατί είναι εταιρικό το συμβόλαιο και πήρα και επιδότηση άρα φαντάζομαι θα πρέπει να την επιστρέψω. Όμως παράπονα θα τους κάνω. 

Δύσκολο,έως αδύνατο. Υπομονή τότε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dasnowy said:

Και τι να κάνουμε. Στον Βόλο η nova και η vodafone είναι πολύ πίσω. Σε εσωτερικούς χώρους, και κυρίως η nova ενώ η vodafone λιγότερο, βγαίνουν εκτός ή έχουν οριακό 2G. Η cosmote έχει καμπάνα 4G και 5G στον Βόλο. Εγώ έχω συμβόλαιο στη nova μέχρι το καλοκαίρι του 2024. Αν δεν έχει κάνει κάτι στον Βόλο ή δεν έχει αρχίσει να δίνει extra sim μέχρι τότε, θα αναγκαστώ να φύγω, ειδικά για το θέμα της κάλυψης. 

Ο Βόλος πρέπει να είναι η πόλη όπου η Nova έχει χάσει και 50 κεραίες... Για ιστορικούς λόγους το λέω...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, TakeOverNet said:

Θεωρείς ότι η πλειοψηφία των συνδρομητών θέλει ookla?

Αν ναι, γιατί ρίχνει τις τιμές;

Γιατί τους έκανε όλους σαλάτα η nova που έπρεπε να ξεβρακωθεί για να μπει εκ νέου στην αγορά με το "καινούριο" σχήμα 🤣

Νοβάρα αγαπαμε b20 παντού και 13€ unlimited να σφίξει τα λουριά και ο ανταγωνισμός 🤣🤣🤣🤣🤣

2 ώρες πριν, olympios1 said:

Ανεβαίνει διαβάζω η Νόβα 

Και άλλα fake προφιλ 7ο post και φουλ προπαγάνδας ήμαρτον δηλαδή 🤣🤣🤣🤣🤣

Αναβαίνει στα κατώγια 🤣  🤣   🤣   🤣   🤣 

50 minutes ago, olympios1 said:

Λίγο από μόδα πηγαίνουν στην COSMOTE.

Σαν λέμε έχουν όλοι να χω κι εγώ.

 

 

Ενώ στη nova που προπαγανδίζεις είναι όλα τέλεια 🤣🤣🤣🤣

Συγκεντρωθείτε δεν είμαστε πια περιορισμένης αντίληψης.  

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, cmvr said:

Γιατί τους έκανε όλους σαλάτα η nova που έπρεπε να ξεβρακωθεί για να μπει εκ νέου στην αγορά με το "καινούριο" σχήμα 🤣

Νοβάρα αγαπαμε b20 παντού και 13€ unlimited να σφίξει τα λουριά και ο ανταγωνισμός 🤣🤣🤣🤣🤣

Και άλλα fake προφιλ 7ο post και φουλ προπαγάνδας ήμαρτον δηλαδή 🤣🤣🤣🤣🤣

Αναβαίνει στα κατώγια 🤣  🤣   🤣   🤣   🤣 

Ενώ στη nova που προπαγανδίζεις είναι όλα τέλεια 🤣🤣🤣🤣

Μετά το χθεσινό φιάσκο στο νέο f2g φαίνεται πως κάποιοι δεν έχουν το σθένος να βγαίνουν με το κανονικό nickname τους και να υποστηρίζουν το φιάσκο.. όποτε έπιασαν δουλειά τα backup profiles..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...