Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας; (No2)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, cmvr said:

Η Voda ακόμα αναβαθμίζει Θράκη. Δύσκολα το βλέπω να έρθει ποιο δυτικά μέχρι το τέλος της χρονιάς. 

Όσο για το pattern αναβαθμίσεων της cosmote είναι γνωστό όσο πας προς το κέντρο φυσάει όσο βγαίνεις προς τα έξω το ανάποδο.

Είναι αυτό που λέω πάντα 2 εταιρίες αν χρειάζεσαι παντού καλές ταχύτητες όλες τις ώρες και σε μεγαλύτερη γεωγραφική κάλυψη.

Τρύπες υπάρχουν και σε άλλα σημεία της Αθήνας - Αττικής άλλα η γενική ομολογία είναι η καλύτερη σε αναλογία ταχύτητας και κάλυψης σε ολόκληρη την Αττική. Να μην είχε και στο σπίτι μου πάρτι θα έκανα 🤣🤣🤣

Σίγουρα είναι η καλύτερη μέχρι στιγμής. Το βλέπω στην καθημερινότητα. Αύριο θα κατέβω και στο χωριό μου στα Μεθανα. Τον τελευταίο καίριο μπήκε εκεί κεραία victuals που υπήρχε πρόβλημα. Επίσης η COSMOTE το καλοκαίρι αναβάθμισε τον σατανικό, ωστόσο ακόμα 5G δεν υπάρχει. Στο εξοχικό μου, που βρίσκεται κάποια μέτρα έξω από την πόλη προς το βουνό, η COSMOTE είχε 4G με μια γραμμή στο σήμα ( καθόλου λειτουργικό ) και οι άλλες δυο γυρνούσαν σε E. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Gv2008 said:

Σίγουρα είναι η καλύτερη μέχρι στιγμής. Το βλέπω στην καθημερινότητα. Αύριο θα κατέβω και στο χωριό μου στα Μεθανα. Τον τελευταίο καίριο μπήκε εκεί κεραία victuals που υπήρχε πρόβλημα. Επίσης η COSMOTE το καλοκαίρι αναβάθμισε τον σατανικό, ωστόσο ακόμα 5G δεν υπάρχει. Στο εξοχικό μου, που βρίσκεται κάποια μέτρα έξω από την πόλη προς το βουνό, η COSMOTE είχε 4G με μια γραμμή στο σήμα ( καθόλου λειτουργικό ) και οι άλλες δυο γυρνούσαν σε E. 

Πού είναι ο σατανικός ; Στου διαόλου τη μάνα 🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣 

Τι ήθελες να γράψεις και μας βγήκε ως σατανικός απο το auto correct ;  🤣 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, cmvr said:

Πού είναι ο σατανικός ; Στου διαόλου τη μάνα 🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣  🤣 

Τι ήθελες να γράψεις και μας βγήκε ως σατανικός απο το auto correct ;  🤣 

Καλημέρα! Τον σταθμό ήθελα να γράψω αλλά το auto correct θεώρησε σωστό να το ‘’διορθωσει’’ 😂😂😂. Πέρα από την πλάκα, έχει ακολουθήσει και εκεί το γνωστό ηλίθιο σύστημα αναβάθμισης. Μέσα 250άρια στην πόλη και προς τα έξω 1 mbps στην καλύτερη. Σήμερα που θα κατέβω θα δω αν άλλαξε κάτι αν και το κόβω χλωμό. Αν όλα είναι ίδια, θα στείλω στην cosmote από το mail που μας έδωσε ο CosMap, υποδεικνύοντάς τους το που πρέπει να βάλουν κεραίες για να καλύψουν τις περιοχές που δεν έχουν καλύψει σωστά.

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gv2008 said:

Καλημέρα! Τον σταθμό ήθελα να γράψω αλλά το auto correct θεώρησε σωστό να το ‘’διορθωσει’’ 😂😂😂. Πέρα από την πλάκα, έχει ακολουθήσει και εκεί το γνωστό ηλίθιο σύστημα αναβάθμισης. Μέσα 250άρια στην πόλη και προς τα έξω 1 mbps στην καλύτερη. Σήμερα που θα κατέβω θα δω αν άλλαξε κάτι αν και το κόβω χλωμό. Αν όλα είναι ίδια, θα στείλω στην cosmote από το mail που μας έδωσε ο CosMap, υποδεικνύοντάς τους το που πρέπει να βάλουν κεραίες για να καλύψουν τις περιοχές που δεν έχουν καλύψει σωστά.

Να είναι καλά ο correctορας μας έκανε να γελάσουμε 😃

Για αυτό το email 12 σελίδες έχω έτοιμες 🤣🤣🤣🤣

Πατάω send 😃

 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, cmvr said:

Να είναι καλά ο correctορας μας έκανε να γελάσουμε 😃

Για αυτό το email 12 σελίδες έχω έτοιμες 🤣🤣🤣🤣

Πατάω send 😃

 

Θα πατήσω κι εγώ. Έχω γράψει τουλάχιστον 3 σελίδες από περιοχές μέχρι στιγμής. 

Αυτό εννοούσα 3 σελίδες: Στο ίδιο σημείο οι άλλες δυο N1. WIND/NOVA 210 mbps και Vodafone 95 mbps Επειδή έβαλα και την κάρτα της COSMOTE στην άλλη συσκευή είχε κι εκείνη N1 με 32 mbps. Κακή αυτή η περιοχή για την COSMOTE

 

0DA52BDE-24F4-43E6-AAB5-E159EE7B7F9A.png

Στο σημείο αυτό η COTE βγαίνει εκτός παρόλο που το nPerf δείχνει κάλυψη 5G. Από εκεί που δεν έχει καθόλου βαράει 4G 3/4 γραμμές.Οι vf/nova είναι σε 4G 2 γραμμές η μία από Σχιστό B20 vf αλλά παίρνει από κεραία της wind ενώ η WIND παίρνει από τη Σαλαμίνα από κεραία της vf.

8F024CA4-2822-4C66-820B-F76A4B45473C.jpeg

E1490A8F-026A-421F-ABA5-D00B72AFB63C.jpeg

Ελευσίνα full 4G+ από κρυμμένη κεραία ενώ οι άλλες 2 γύριζαν σε EDGE

810F82D9-0F70-4938-9515-913C78081A5A.png

8374578D-1D3E-4112-AE0A-C246D7DA5F6B.png

Διόδια Ελευσίνας. Σταματημένος με χιλιάδες αυτοκίνητα και πολλούς ξένους, κυρίως από Γερμανία. Όσο πίτα είναι η COSMOTE άλλο τόσο και τα δίκτυα victus

80AC07CE-D871-4084-9299-D0AA162C11A1.png

3C2F8D61-8282-475E-B150-2989CF713BA6.jpeg

032B0FAF-2E8C-41EC-B07D-CD539B648B81.jpeg

_____________________________
 

28/10/2022 13:09. COSMOTE τέλος μετά τα Μέγαρα. Το iPhone γύρισε σε WIND. Το άλλο κινητό με WIND και VF παραμένει σε 4G+ 

Κάπου στο πουθενά. Οι άλλες δύο εκτός. Το υψηλό ping γιατί τελείωσαν τα απεριόριστα data της what’s up και έβαλα την δίκη μου κάρτα. ( Turkcell ) 

0E76F886-9FD7-4323-B1F3-E7CC63AB1C72.png

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, cmvr said:

Να είναι καλά ο correctορας μας έκανε να γελάσουμε 😃

Για αυτό το email 12 σελίδες έχω έτοιμες 🤣🤣🤣🤣

Πατάω send 😃

 

Αυτό το email θα πρέπει κάποτε να αρχησω να το γράφω 😌

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω ένα δίλημμα και θα ήθελα τα φώτα σας. Ζω στο εξωτερικό και επισκέπτομαι για επαγγελματικό σκοπό συχνά την Ελλάδα και για διακοπές το καλοκαίρι. Το δίκτυο που έχω στην Τουρκία είναι η Turkcell. Επίσης έχω δυο συμβόλαια, WIND και VF τα οποία τα πληρώνω κάθε μήνα και τα έχω μόνο για όταν είμαι στην Ελλάδα. Επειδή μας μείωσαν το μισθό με απόφαση Ερντογάν, σκέφτομαι να κόψω το ένα από τα δύο συμβόλαια. Να επισημάνω ότι το πλάνο μου στην Turkcell είναι απεριορίστων GB, τα οποία μπορώ να χρησιμοποιώ στην Ελλάδα μόνο όμως με το δίκτυο της COSMOTE και όχι με αυτό της WIND. Σκέφτομαι λοιπόν, να κόψω τη WIND και όταν είμαι Ελλάδα να έχω COTE με roaming και VF. Η WIND στις περιοχές που κινούμαι είναι υπερβολικά κακή ενώ η VF έχει αναβαθμίσει από ουι ανακάλυψα. Επιπλέον, ότι και αν γίνει με τη United θεωρώ πως ο όμιλος της Vodafone θα είναι μπροστά από τη WIND.Το λέω γιατί σήμερα σε πολλές περιοχές που κινήθηκα σήμερα και οι δύο πάροχοι αναβαθμισμένοι, η WIND έπαθε Vodafone και συνέχεια έβγαινε εκτός δικτύου μια είχε EDGE και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο ενώ στη VF έβλεπα 4G+. Παρατήρησα και τη μπάντα 1900. Επίσης, σε πολλές περιοχές η VF είχε N78 ενώ η WIND N1. Τι μου προτείνετε; Να κόψω WIND ή VF? Πιστεύω ότι όπου η VF αναβαθμιστεί, σταματάνε και οι εναλλαγές οι οποίες δεν με ενοχλούν όπου και αν συμβαίνουν λόγω του ότι έχω κλειδώσει το κινητό σε NR/4G ( LTE ή 4.5G στην Τουρκία ) Θα ήθελα τις γνώμες ΟΛΩΝ ώστε μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας να προβώ στην κατάλληλη διακοπή. 

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gv2008 said:

Γεια σας. Έχω ένα δίλημμα και θα ήθελα τα φώτα σας. Ζω στο εξωτερικό και επισκέπτομαι για επαγγελματικό σκοπό συχνά την Ελλάδα και για διακοπές το καλοκαίρι. Το δίκτυο που έχω στην Τουρκία είναι η Turkcell. Επίσης έχω δυο συμβόλαια, WIND και VF τα οποία τα πληρώνω κάθε μήνα και τα έχω μόνο για όταν είμαι στην Ελλάδα. Επειδή μας μείωσαν το μισθό με απόφαση Ερντογάν, σκέφτομαι να κόψω το ένα από τα δύο συμβόλαια. Να επισημάνω ότι το πλάνο μου στην Turkcell είναι απεριορίστων GB, τα οποία μπορώ να χρησιμοποιώ στην Ελλάδα μόνο όμως με το δίκτυο της COSMOTE και όχι με αυτό της WIND. Σκέφτομαι λοιπόν, να κόψω τη WIND και όταν είμαι Ελλάδα να έχω COTE με roaming και VF. Η WIND στις περιοχές που κινούμαι είναι υπερβολικά κακή ενώ η VF έχει αναβαθμίσει από ουι ανακάλυψα. Επιπλέον, ότι και αν γίνει με τη United ο όμιλος της Vodafone θα είναι μπροστά. Επίσης, σε πολλές περιοχές η VF είχε N78 ενώ η WIND N1. Τι μου προτείνετε; Να κόψω WIND ή VF? Πιστεύω ότι όπου η VF αναβαθμιστεί, σταματάνε και οι εναλλαγές οι οποίες δεν με ενοχλούν όπου και αν συμβαίνουν λόγω του ότι έχω κλειδώσει το κινητό σε NR/4G ( LTE ή 4.5G στην Τουρκία ) 

Εφόσον η vodafone λειτουργεί καλύτερα στις περιοχές που κινείσαι, κράτα την. Αφού όμως μπορείς να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα σου κανονικά στην cosmote, γιατί δεν κόβεις και τα δύο; Αν χρειάζεσαι ελληνικό νούμερο μπορείς να πάρεις καρτοκινητό.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι και να κόψεις το ίδιο θα είναι. Αυτές οι δύο εταιρίες πάνε πακέτο πλέον. Σε κάποιες περιοχές έχουν διαφορές μεταξύ τους αλλά η γενική εικόνα συνήθως είναι η ίδια. Θα έλεγα να κόψεις το συμβόλαιο που είναι πιο ακριβό.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συν ότι οι ελάχιστες κεραίες που είναι μόνο wind ή vodafone θα γίνουν ενιαίες μέχρι το τέλος του επόμενου χρόνου. Η διαφορά θα είναι μόνο στο bandwidth (κάτι το οποίο πρέπει να φτιάξουν) και την κίνηση της κάθε εταιρείας πχ η cosmote εδώ με 20+20+20 (b7+b3+b1) έχει χειρότερη ταχύτητα από τη wind/vodafone με 10+10+10 (b28+b3+b1).

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Gv2008 said:

Γεια σας. Έχω ένα δίλημμα και θα ήθελα τα φώτα σας. Ζω στο εξωτερικό και επισκέπτομαι για επαγγελματικό σκοπό συχνά την Ελλάδα και για διακοπές το καλοκαίρι. Το δίκτυο που έχω στην Τουρκία είναι η Turkcell. Επίσης έχω δυο συμβόλαια, WIND και VF τα οποία τα πληρώνω κάθε μήνα και τα έχω μόνο για όταν είμαι στην Ελλάδα. Επειδή μας μείωσαν το μισθό με απόφαση Ερντογάν, σκέφτομαι να κόψω το ένα από τα δύο συμβόλαια. Να επισημάνω ότι το πλάνο μου στην Turkcell είναι απεριορίστων GB, τα οποία μπορώ να χρησιμοποιώ στην Ελλάδα μόνο όμως με το δίκτυο της COSMOTE και όχι με αυτό της WIND. Σκέφτομαι λοιπόν, να κόψω τη WIND και όταν είμαι Ελλάδα να έχω COTE με roaming και VF. Η WIND στις περιοχές που κινούμαι είναι υπερβολικά κακή ενώ η VF έχει αναβαθμίσει από ουι ανακάλυψα. Επιπλέον, ότι και αν γίνει με τη United θεωρώ πως ο όμιλος της Vodafone θα είναι μπροστά από τη WIND.Το λέω γιατί σήμερα σε πολλές περιοχές που κινήθηκα σήμερα και οι δύο πάροχοι αναβαθμισμένοι, η WIND έπαθε Vodafone και συνέχεια έβγαινε εκτός δικτύου μια είχε EDGE και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο ενώ στη VF έβλεπα 4G+. Παρατήρησα και τη μπάντα 1900. Επίσης, σε πολλές περιοχές η VF είχε N78 ενώ η WIND N1. Τι μου προτείνετε; Να κόψω WIND ή VF? Πιστεύω ότι όπου η VF αναβαθμιστεί, σταματάνε και οι εναλλαγές οι οποίες δεν με ενοχλούν όπου και αν συμβαίνουν λόγω του ότι έχω κλειδώσει το κινητό σε NR/4G ( LTE ή 4.5G στην Τουρκία ) Θα ήθελα τις γνώμες ΟΛΩΝ ώστε μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας να προβώ στην κατάλληλη διακοπή. 

Δύσκολη απόφαση. 

Η WIND στην Πελοπόννησο, έχει μείνει πολύ πίσω σε αναβάθμιση. Με εξαίρεση το νομό Μεσσηνίας. 

Στην Αθήνα όμως, η Vodafone είναι "πίτα" σε πολλές περιοχές, σε σημείο που σου σπάει τα νεύρα και η WIND αρκετά καλύτερη. 

Αν λες ότι στις περιοχές που κινείσαι η WIND είναι χάλια, κόψε αυτήν. Απλά μπορεί του χρόνου που θα αναβαθμίσει (ή και ποτέ), να είναι το ίδιο ή και καλύτερη από τη Vodafone στις περιοχές σου. Οπότε υπολόγισε και το πόσα χρήματα δίνεις στην κάθε μία. 

Υ.Γ. Απλά αυτό που γράφουν και πιο πάνω. Αν έχουν λήξει τα συμβόλαια, κάνε τα καρτοκινητά. Ειδικά στην Q συμφέρει με κάρτα 8€ (όποτε τρέχει countdown offer) που κρατάει 2μηνο. 

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dasnowy said:

Εφόσον η vodafone λειτουργεί καλύτερα στις περιοχές που κινείσαι, κράτα την. Αφού όμως μπορείς να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα σου κανονικά στην cosmote, γιατί δεν κόβεις και τα δύο; Αν χρειάζεσαι ελληνικό νούμερο μπορείς να πάρεις καρτοκινητό.

Ελληνικό νούμερο δεν χρειάζομαι συνήθως. Το Τουρκικο είναι οκ. Χρειάζομαι και δεύτερη για να έχω πάντα σήμα. Κινούμαι και στη Βόρεια Ελλάδα και λόγω δουλειάς σε περιοχές που η κοσμοτε απλά δεν. Σκέφτομαι να κόψω τη WIND που είναι ακριβή 39€ ενώ η VF είναι 27€

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gv2008 said:

Ελληνικό νούμερο δεν χρειάζομαι συνήθως. Το Τουρκικο είναι οκ. Χρειάζομαι και δεύτερη για να έχω πάντα σήμα. Κινούμαι και στη Βόρεια Ελλάδα και λόγω δουλειάς σε περιοχές που η κοσμοτε απλά δεν. Σκέφτομαι να κόψω τη WIND που είναι ακριβή 39€ ενώ η VF είναι 27€

Ποιο συμβόλαιο  έχεις στην Turkcell βάλε ενα link απο περιέργεια.

Για μέσα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης η VF έχει τα θέματα της. Απο την άλλη 27 € και δωρεάν σε όλη την Ευρώπη και γενικότερα στα βόρεια τα πάει καλούτσικα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gv2008 said:

Ελληνικό νούμερο δεν χρειάζομαι συνήθως. Το Τουρκικο είναι οκ. Χρειάζομαι και δεύτερη για να έχω πάντα σήμα. Κινούμαι και στη Βόρεια Ελλάδα και λόγω δουλειάς σε περιοχές που η κοσμοτε απλά δεν. Σκέφτομαι να κόψω τη WIND που είναι ακριβή 39€ ενώ η VF είναι 27€

Από την στιγμή με τα τωρινά δεδομένα το δίκτυο της Wind δεν καλύπτει τις περιοχές που κινείσαι και είναι και πιο ακριβό τότε κόβεις αυτό. Δεν νομίζω ότι θα ήταν καλό να βασιστείς σε λόγια ότι θα αναβαθμιστεί και διάφορα. Επίσης παρέχει και την extra sim αν την χρειαστείς ποτέ σου οπότε είναι και αυτό ένα έξτρα θετικό. Όταν είναι να ανανεώσεις το συμβόλαιο το κοιτάς ξανά αν δεν σε καλύπτει ή την μετατροπή σε καρτοκινητό ώστε να μην πληρώνεις κάθε μήνα αλλά μόνο όταν έρχεσαι στην χώρα να ταΐζεις το νούμερο ανάλογα με τις ανάγκες σου.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, cmvr said:

Ποιο συμβόλαιο  έχεις στην Turkcell βάλε ενα link απο περιέργεια.

Για μέσα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης η VF έχει τα θέματα της. Απο την άλλη 27 € και δωρεάν σε όλη την Ευρώπη και γενικότερα στα βόρεια τα πάει καλούτσικα.

Δεν υπάρχει στο Turkcell.com.tr. Είναι ειδικό εταιρικό συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gv2008 said:

Ελληνικό νούμερο δεν χρειάζομαι συνήθως. Το Τουρκικο είναι οκ. Χρειάζομαι και δεύτερη για να έχω πάντα σήμα. Κινούμαι και στη Βόρεια Ελλάδα και λόγω δουλειάς σε περιοχές που η κοσμοτε απλά δεν. Σκέφτομαι να κόψω τη WIND που είναι ακριβή 39€ ενώ η VF είναι 27€

Σωστά σκέφτεσαι. Η WIND δεν αξίζει τα 12€ παραπάνω για το ίδιο συμβόλαιο. Αν μιλούσαμε για Cosmote, θα ήταν αλλιώς. 

Link to comment
Share on other sites

Πόρος. Η COSMOTE από 30 - 100, η VF έχει B7+B1+B3+B20+1900+B28 στο σύνολο 6cc και ταχύτητες 158 mbps. Η WIND B7 που πιάνει από κεραία στα Μεθανα αλλά όταν είμαι στα Μεθανα πιάνει από Πόρο, με εναλλαγές σε EDGE, 890 ms ping και 0,21 mbps download.

C03EB6FD-B0A9-4B45-B132-A536B2826827.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Κάνω μια ερώτηση που σίγουρα έχει αναφερθεί πολλές φορές:

Έχω VOLTE ενεργοποιημένο στη συσκευή μου, αν μιλάω με κάποιον που έχει 2G,η ποιότητα κλήσης είναι καλύτερη ή δεν αλλάζει κάτι;

Whatsup έχω.

Edited by rob21
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, rob21 said:

Κάνω μια ερώτηση που σίγουρα έχει αναφερθεί πολλές φορές:

Έχω VOLTE ενεργοποιημένο στη συσκευή μου, αν μιλάω με κάποιον που έχει 2G,η ποιότητα κλήσης είναι καλύτερη ή δεν αλλάζει κάτι;

Whatsup έχω.

Δεν αλλάζει κάτι 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, aektzhs 1 said:

Με έχει εξοργίσει η Vodafone.

Στενή Εύβοιας λοιπόν:

1)COSMOTE 

20221029_235251.jpg

2)Vodafone Greece 

20221029_235130.jpg

Τόσο χάλια;;;

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, aektzhs 1 said:

Με έχει εξοργίσει η Vodafone.

Στενή Εύβοιας λοιπόν:

1)COSMOTE 

20221029_235251.jpg

2)Vodafone Greece 

20221029_235130.jpg

Κάτι άλλο παίζει. Εκεί είχε. 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Τόσο χάλια;;;

Μάλλον παίζει κάποια αναβάθμιση. Στις αρχές Φεβρουαρίου έπαιζε και μάλιστα με 5G 2 γραμμές. Στο 90% 4G+ με περίπου 50 mbps. Σε μία ώρα θα έχω μάθει από δικό μου άνθρωπο μέσα στη VF τι συμβαίνει και θα μάθουμε

11 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Με έχει εξοργίσει η Vodafone.

Στενή Εύβοιας λοιπόν:

1)COSMOTE 

20221029_235251.jpg

2)Vodafone Greece 

20221029_235130.jpg

Μόλις έμαθα ότι ο σταθμός που είναι κοντά είναι εκτός λόγω αναβάθμιση, η οποία όμως αργεί λόγω γραφειοκρατίας. Μέχρι το τέλος Δεκεμβρίου θα έχει αναβαθμιστεί 

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gv2008 said:

Μάλλον παίζει κάποια αναβάθμιση. Στις αρχές Φεβρουαρίου έπαιζε και μάλιστα με 5G 2 γραμμές. Στο 90% 4G+ με περίπου 50 mbps. Σε μία ώρα θα έχω μάθει από δικό μου άνθρωπο μέσα στη VF τι συμβαίνει και θα μάθουμε

Μόλις έμαθα ότι ο σταθμός που είναι κοντά είναι εκτός λόγω αναβάθμιση, η οποία όμως αργεί λόγω γραφειοκρατίας. Μέχρι το τέλος Δεκεμβρίου θα έχει αναβαθμιστεί 

Ευχαριστώ Πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...