Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Gekko είδα στην αρχή πριν καν την act1 αλλά δεν έκανε συναγερμό όταν με είδε.Μόνο άρχισε να πυροβολά.Παίζω κανονικά χωρίς να κάνω συναγερμούς αλλά το παιχνίδι πάει πολύ πιο αργά.Παρόλο που το έχω στο easy είναι πολύ δύσκολο να μην κάνω συναγερμούς.Μέχρι τώρα καλά τα πάω.Πατάω save σε κάθε checkpoint και όπου να'ναι τελειώνω την act 1.Αλλά έκανα χοντρή μλκ όταν άρχισα το καινούργιο παιχνίδι και πάτησα save πριν συναντήσω το Mk2.Δεν πήρα πίσω τα όπλα μου:(

 

Δηλαδή έκανες δεύτερο save αφού είχες ξεκινήσει το 2ο παιχνίδι πάνω στο save του πρώτου; Λες να φταίει αυτό; Δεν ξέρω αλλά περίεργο μου φαίνεται.

 

Αφου πηγαίνεις για no alerts τα όπλα που χρειάζεσαι κυρίως είναι αυτά που ρίχνουν αναισθητικό και εχουν/παίρνουν silencer τα οποία δεν είναι πολλά. Το MK2 το έχεις ήδη, βάλε προτεραιότητα να πάρεις το Mosin-Nagant sniper rifle και θα εισαι καλά νομίζω.

 

Εγώ παίζω το Call of Duty: World at War αυτές τις μέρες και μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο του αναμενομένου. Ουσιαστικά είναι ένα CoD4 με skin και όπλα Β' Παγκοσμίου αλλά δεν παύει να είναι πάρα πολύ καλό. Ιδιαίτερη πρόοδος στα γραφικά δεν έχει γίνει πάντως ενώ το gameplay είναι κλασσικό CoD (κορυφαίο δηλαδή) με κύρια διαφορά τη μάχη με τους Ιάπωνες μέσα στη ζούγκλα που δίνει κάποια ποικιλία. Ά, και η φωνή του ανώτερου αξιωματικού των Αμερικάνων στο παιχνίδι ανήκει στον Kiefer Sutherland, δηλαδή πολεμάς μαζί με τον Jack Bauer που είναι μια τρομερή εμπειρία από μόνο του :p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μυ

Δηλαδή έκανες δεύτερο save αφού είχες ξεκινήσει το 2ο παιχνίδι πάνω στο save του πρώτου; Λες να φταίει αυτό; Δεν ξέρω αλλά περίεργο μου φαίνεται.

 

Αφου πηγαίνεις για no alerts τα όπλα που χρειάζεσαι κυρίως είναι αυτά που ρίχνουν αναισθητικό και εχουν/παίρνουν silencer τα οποία δεν είναι πολλά. Το MK2 το έχεις ήδη, βάλε προτεραιότητα να πάρεις το Mosin-Nagant sniper rifle και θα εισαι καλά νομίζω.

Άρχισα καινούργιο παιχνίδι αλλά πάτησα save πάνω στο παλιό πριν βρω το Mk 2 με αποτέλεσμα να μην πάρω τα όπλα και τα λεφτά μου πίσω.Όντως δεν μου πολυχρειάζονται τα όπλα.Κυρίως το όπλο αναισθητικού χρησιμοποιώ που κάνει τρέλη δουλειά και με βοηθάει πολύ.Αλλά σε μερικά σημεία ένοιωσα πολύ την έλλειψη sniper αλλά δεν ήθελα να ξοδέψω τα λεφτά μου.Παρεπιμπτόντως επειδή δεν κάνω συναγερμούς μου δίνει έξτρα χρήματα στο τέλος κάθε act και μάλιστα πολλά.:D

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα.Πήρα stealth:D

Τελικά δεν ήταν τόσο δύσκολο όσο πίστευα το να μην κάνεις συναγερμούς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...το PS home τι ακριβψς ειναι??απλα βολοδερνεις πανω κατω??κ τι ακριβως ειναι οι ομαδες??κατι τετοιο..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εχετε δει το Sonic Unleashed ?

 

Εχω κατεβασει το DEMO και εχω τρελαθει ,παιζω συνεχεια! ! ! !

 

Επισης ξερεις κανεισ πως παιζεται το Soldner X?

 

Παω το πολυ μεχρι το δευτερο κοσμο και χανω.Πρεπει να παιζω πολυ για να παρω σιγα σιγα οπλα?

Με εχει μπερδεψει λιγο το game.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εχει παιξει κανεις το καινουργιο το need for speed (undercover) να μας πει εντυπωσεις γενικα και σε σχεση με το pro street,γιατι μου φαινεται λιγο ψιλο πατατα!

Μου φαινεται ο,τι το Midnight Club (los angeles) ειναι πολύ καλυτερο!

...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω παιξει το undercover αλλα οχι το pro street..μια χαρα μου φαινεται αν κ λιγο ευκολο(στο 14% ειμαι)
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ξεκίνησα το GTA IV. Όλα super, αλλά αυτή την οδήγηση με το analog δεν την μπορώ με τίποτα.. Και δε μπορώ και να το αλλάξω..
Link to comment
Share on other sites

Θα το συνηθισεις συντομα...εγω στην αρχη μπερδευομουν με το γκαζι που ειναι στο R2 και οχι στο X αλλα τωρα νταξει..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό αλλάζει αν βάλεις το classic και όχι το standard στο configuration. Η κίνηση του αυτοκινήτου όμως δεν αλλάζει με τίποτα.. Είναι η πρώτη φορά που παίζω παιχνίδι και για να οδηγήσω χρησιμοποιώ το analog..
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το Midnight Club (los angeles) εχει τσακοθει με την πραγματικοτητα..(οδικη συμπεριφορα)και τα γραφικα του δεν εχουν καμια σχεση με pro street undercover..βεβαια στοπυ tuning ειναι φοβερο και γενικα σαν play ειναι ευχαριστω..τωρα το undercover για μενα δεν αξιζει καθολου τιποτα το καινουργιο(εκτος απο κανα δυο) επαναλαμβανεται..αθλιο tuning..και γενικα απογοητευση κατα την γνωμη μου..η περιηγηση στην πολη ειναι ακυρη κ ανουσια..αμα θελεται να το παιξεται νοικιαστε απο κανα βιντει κλαμπ και σε μια βδομαδα το χε τε τερματισει..
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε παιδια,γιατι ειναι ρεαλιστικο το undercover?αστεια ειναι και τα 2.Τα μονα ρεαλιστικα games ειναι το Forza Motorsport και το Gran Turismo...Ολα τα αλλα...
Link to comment
Share on other sites

Το φορζα δεν το ξερω γιατι δεν εχω ΧΒοΧ αλλα εστω και λιγο που πηγες να συγκρινεις το gran turismo με need for speed η οτι αλλο ειναι ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ!!!απλως το undercover ειναι απτο πιο καλοστημενα σε γραφικα απο τα αλλα παιχνιδια με αμαξια..καμια σχεση με Gt
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ το έχει δοκιμάσει κανείς; Υποτίθεται ότι μπορεί να stream-άρει hd και υποστηρίζει και Internet radio streams:

 

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

 

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?message.uid=40512760

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ το έχει δοκιμάσει κανείς; Υποτίθεται ότι μπορεί να stream-άρει hd και υποστηρίζει και Internet radio streams:

 

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

 

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?message.uid=40512760

 

Ναι, κλάσης ανώτερο και ευκολότερο από το TVersity. Δεν έχω δοκιμάσει να κάνω stream mkv αρχεία, αλλά τα κάνει stream με υπότιτλους και όλα.

Απλώς "κολλάει" λίγο σε, όχι και τόσο ισχυρά Pc's

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κλάσης ανώτερο και ευκολότερο από το TVersity. Δεν έχω δοκιμάσει να κάνω stream mkv αρχεία, αλλά τα κάνει stream με υπότιτλους και όλα.

Απλώς "κολλάει" λίγο σε, όχι και τόσο ισχυρά Pc's

 

Έχεις δοκιμάσει να δείς avi αρχεία;Γιατί εγώ τα έχω σε ένα φάκελο με τους υπότιτλους ίδιο όνομα και το ps3 μου λέει subtitles found αλλά δεν μου τους παίζει

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει να δείς avi αρχεία;Γιατί εγώ τα έχω σε ένα φάκελο με τους υπότιτλους ίδιο όνομα και το ps3 μου λέει subtitles found αλλά δεν μου τους παίζει

 

Δυστυχώς φίλε μου, οι ταινίες που έχω είναι με ενσωματωμένους υπότιτλους. Αν βρώ χρόνο και το δοκιμάσω θα σου πω.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

στο pc γινετε σηγουρα αλλα για το ps3 δεν ειμαι και τοσο σηγουρος.. απο την αλλη ομως εχει και σκληρο δισκο.. αρα ολα γινοντε!!
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει να δείς avi αρχεία;Γιατί εγώ τα έχω σε ένα φάκελο με τους υπότιτλους ίδιο όνομα και το ps3 μου λέει subtitles found αλλά δεν μου τους παίζει

 

Λεγανε παλιοτερα οτι δεν αναγνωριζει υποτιτλους αλλα για να λεει αυτο το μηνυμα τους αναγνωριζει..θα το δοκιμασω κ γω στο δικο μου οταν βρω λιγο χρονο...το δικο σου ειναι με το τελευταιο update?μηπως θελει αλλη μορφη τους υποτιτλους?

Link to comment
Share on other sites

Λεγανε παλιοτερα οτι δεν αναγνωριζει υποτιτλους αλλα για να λεει αυτο το μηνυμα τους αναγνωριζει..θα το δοκιμασω κ γω στο δικο μου οταν βρω λιγο χρονο...το δικο σου ειναι με το τελευταιο update?μηπως θελει αλλη μορφη τους υποτιτλους?

 

Ναι έχω το τελευταίο update.Οι υπότιτλοι που έχω είναι σε μορφή srt.Δίπλα από το αρχείο στο ps3 μου λέει μέσα σε παρένθεση subtitles found

Link to comment
Share on other sites

Sony Yakuza 3 Playsation

http://www.mobilewhack.com/wp-content/images/2009/01/yakuza3-thumb.jpg

The out of this world design of the Sony Yakuza 3 Playstation speaks for itself. It is one of the best models of PS3 ever launched by Sony. Yakuza 3’s ceramic white exterior is fashioned with two powerful dragons facing each other. This special edition, however limited to 10,000 units boasts 80GB storage, dualshock controller, and the Yakuza 3 software.

 

The Sony Yakuza 3 PS3 will hit the Japanese market on February 26. The rest of the world shall have to wait for the company’s official announcement regarding subsequent launches.

 

http://www.mobilewhack.com/sony-yakuza-3-playsation/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασαμια HD ταινία στον υπολογιστή.Αφού την ξεζίπαρα βγήκε ένα αρχείο MKV.Mέσω το convetrxtodvd 3 την άλλαξα και πρόσθεσα και τους υπότιτλούς.Η ταινία παίζει μια χαρά στν υπολογιστή αλλά όταν πάω να την δω στο ps3 παίζει μια χαρά αλλά δεν παίζει το πρώτο chapter που διαλέγω υπότιτλους ενώ στον υπολογιστή μπορώ.Ξέρετε τι μπορώ να κάνω για να δω και τους υπότιτλους?

 

ΥΣ. Την ταινία δεν την έχω κάνει dvd αλλά την παίζω μέσω υπολογιστή που βρήσκετε σε δυκτιο με το ps3 μέσω nero multimedia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...