Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά για δώστε ένα link για download του νέο firmware 2.52 :worry:

 

Αν και έψαξα στο google δεν μπόρεσα να βρω :(!

 

(Ευχαριστώ εκ των προτέρων :))

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά για δώστε ένα link για download του νέο firmware 2.52 :worry:

 

Αν και έψαξα στο google δεν μπόρεσα να βρω :(!

 

(Ευχαριστώ εκ των προτέρων :))

 

http://www.us.playstation.com/PS3/About/SystemUpdate/pc_update.html#update_PC

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,να κανω μια ερωτηση?Γνωριζει καποιος πως αποθηκευω στο σκληρο του ps3 φωτογραφιες?εχω βαλει το usb,βλεπω τισ εικονες αλλα δεν μου εχει καμια επιλογη στη λιστα που να λεει 'save'.. HELP plz ^^
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,να κανω μια ερωτηση?Γνωριζει καποιος πως αποθηκευω στο σκληρο του ps3 φωτογραφιες?εχω βαλει το usb,βλεπω τισ εικονες αλλα δεν μου εχει καμια επιλογη στη λιστα που να λεει 'save'.. HELP plz ^^

 

Πάτα το Δ ;)

Διάβασε και εδώ.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Μια ερωτηση, δεν ξερω αν εχει απαντηθει αλλα ειναι πολες η σελιδες και δεν το εψαξα.

Πως μπορουμε να βλεπουμε .avi αρχεια με υποτιτλους; Ενοω να μην ειναι ενσωματωμενοι οι υποτιτλοι στο αρχειο π.χ. οι σειρες που κατεβαζουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Μια ερωτηση, δεν ξερω αν εχει απαντηθει αλλα ειναι πολες η σελιδες και δεν το εψαξα.

Πως μπορουμε να βλεπουμε .avi αρχεια με υποτιτλους; Ενοω να μην ειναι ενσωματωμενοι οι υποτιτλοι στο αρχειο π.χ. οι σειρες που κατεβαζουμε.

 

Είτε κάνοντάς τα αρχεία stream από το PC σου (σε αυτήν την περίπτωση θα χρειαστείς και το FFDShow) είτε ενσωματώνοντας τους υπότιτλους στο avi με το aviaddxsubs.

 

Επειδή αυτά τα έχουμε πει κυριολεκτικά 50 φορές να χρησιμοποιείς την αναζήτηση.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτά τα έχουμε πει κυριολεκτικά 50 φορές να χρησιμοποιείς την αναζήτηση.

 

:whip:

 

be cool man :)

Link to comment
Share on other sites

:whip:

 

be cool man :)

 

Tough love :lol:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

είτε ενσωματόνοντάς τους υπότιτλους στο avi με το aviaddxsubs.

 

Είναι εύκολη η διαδικασία ενσωμάτωσης των υπότιτλων :O?

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολη η διαδικασία ενσωμάτωσης των υπότιτλων :O?

 

Τα βάζεις μέσα στο ίδιο folder με το ίδιο όνομα, του πατάς να το κάνει και το κάνει. :D

Σοβαρά, είναι τόσο εύκολο και η διαδικασία κρατάει 1-2 λεπτά το πολύ.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ :rolleyes:!! Θα το δοκιμάσω σήμερα το βράδυ :ninja:.
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου εγω ψηνομαι για αγορα του κοντα στις γιορτες,

 

Παντου ομως βλεπω ετοιμα πακετα+παιχνιδια και τετοια.

 

Μπορει καποιος να προτεινει που να ψαξω για το 80αρι

σκετο που υπο8ετω ειναι και οικονομικοτερο?

 

Ευχαριστω

iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Little Big Planet :shifty:

 

edit:

 

Επιτέλους ήρθε σήμερα το LBP στα χέρια μου, μαζί με το press kit του Resistance 2 (ένα σκουριασμένο tin με καλούδια μέσα) και το press kit + full game + 4 μοχλούς του BUZZ!

Link to comment
Share on other sites

Καποιες ερωτησουλες:

Σας κολαει καθολου?εχει τυχει να κολησει και να το κλεισετε απο το πισω κουμπι?

 

Τα 60αρια ειχαν βγει προβληματικα γι'αυτο τα απεσυραν?

...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κόλλησε μερικές φορές αλλά έκανε restart από μόνο του. Δεν χρειάστηκε ποτέ να το κλείσω από τον διακόπτη. Αυτό έχει να μου το κάνει αρκετό καιρό τώρα.

 

Όσο για την τελευταία σου ερώτηση, και τα 20άρια όπως και σε λίγο καιρό και τα 40άρια θα αποσυρθούν. Δεν έχει να κάνει με το αν είναι ελαττωματικά.

 

Δες και μία σχετική ψηφοφορία. -> Click me.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εμενα που εχω το 60αρι μου εχει τυχει να το κλεισω απο το κουμπι γιατι lagαρισε τελειως....αυτα γινεται μετα απο πολλες ωρες λειτουργιας!να το στειλω στην σονυ?
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Για διαφορους λογους κολλανε τοσο πολυπλοκα συστηματα. ΜΗΝ το κλεινεις απο πισω. Πατα και κρατα το On/Off μπροστα στην κονσολα (διπλα απο το eject) για καμια 10αρια δευτερολεπτα και θα κλεισει. Πολυ σπανια δεν θα πιασει ουτε αυτο και θα χρειαστει απο πισω.
Link to comment
Share on other sites

κι εγω ο 60αρι εχω και εχθες εφαγε ενα κολημα αλλα δεν εφταιγε το μηχανημα

καθως εκανε save κατι πατησα δεν ξερω πως εγινε και κολησε αλλα πατωντας το PS απο το χειριστηριο και μετα quit game ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το 80αρι έχω και δεν έχει κολλήσει ποτέ.Βέβαια δεν το λιώνω κιόλας όπως τα παλιά τα χρόνια...

 

Έχει κανείς περάσει στο gt prologue και τα 3 επίπεδα του παιχνιδιού?Κάπου διάβασα οτι αφού τα περάσεις και τα 3 μπορείς να κάνεις tuning στα αυτοκίνητα.

Αν κάποιος το έχει περάσει ας μας πει μην κάθομαι και το παλεύω τζάμπα.Και αν γίνεται ας μας δώσει και το save του.Πολύ δύσκολο το κωλο παίχνιδο αλλά μ' αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Little Big Planet :shifty:

 

edit:

 

Επιτέλους ήρθε σήμερα το LBP στα χέρια μου, μαζί με το press kit του Resistance 2 (ένα σκουριασμένο tin με καλούδια μέσα) και το press kit + full game + 4 μοχλούς του BUZZ!

 

That does it, I hate you. :mad::p

 

Ευτυχώς που πήρα το Gears 2 χθες για να παρηγορούμαι μέχρι τις 28.

 

Δοκίμασε κανείς το demo του Mirror's Edge? Πολύ πρωτότυπο και ενδιαφέρον + εκπληκτικό art direction. Δεν ξέρω αν θα με κρατούσε για 8-10 ώρες να το παίξω ολόκληρο (ζαλίζει λίγο) αλλά μπαίνει στα υποψήφια προς αγορά - αργότερα όμως.

 

Για αυτόν που ρώτησε για το Prologue, όταν τελειώσεις την Class A ξεκλειδώνει το tuning και η Class S. Saves στο gamefaqs.com

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το 80αρι έχω και δεν έχει κολλήσει ποτέ.Βέβαια δεν το λιώνω κιόλας όπως τα παλιά τα χρόνια...

 

Έχει κανείς περάσει στο gt prologue και τα 3 επίπεδα του παιχνιδιού?Κάπου διάβασα οτι αφού τα περάσεις και τα 3 μπορείς να κάνεις tuning στα αυτοκίνητα.

Αν κάποιος το έχει περάσει ας μας πει μην κάθομαι και το παλεύω τζάμπα.Και αν γίνεται ας μας δώσει και το save του.Πολύ δύσκολο το κωλο παίχνιδο αλλά μ' αρέσει.

 

Ναι αλλά πόσο καιρό το έχεις; 2 μήνες; 3; Εγώ το δικό μου το έχω σχεδόν 1 χρόνο. 60άρι πάντα :)

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πόσο καιρό το έχεις; 2 μήνες; 3; Εγώ το δικό μου το έχω σχεδόν 1 χρόνο. 60άρι πάντα :)

 

αφού λέει χρόνια...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

That does it, I hate you.

 

Resistance 2 - PS3 Game Press Kit

 

http://img440.imageshack.us/img440/7738/hpim2473nv9.jpg

 

http://img440.imageshack.us/img440/3356/hpim2474wp0.jpg

 

http://img266.imageshack.us/img266/1452/hpim2475uu0.jpg

 

http://img120.imageshack.us/img120/4128/hpim2476nz8.jpg

 

http://img404.imageshack.us/img404/9974/hpim2477be2.jpg

 

http://img440.imageshack.us/img440/216/hpim2478rl0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...