Jump to content

Nothing Phone (1)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

32 minutes ago, xabos said:

Σήμερα πήρα το κινητό...

Συγκριτικά με το pixel 7pro με σύνδεση cosmote έχει καλύτερη ποιότητα κλήσεων..

Σύντομα θα κάνω κ έλεγχο για 5g ...το VoWifi δείχνει να δουλεύει 

Αξιοπρεπέστατο..

Το μόνο μελανό σημείο..τα επίπεδα φωτεινότητας.

 

Και εγώ pixel έχω αλλά πλέον η κατάσταση χωρίς volte,5g δεν παλεύεται όποτε χαλβάδιαζω το nothing 1… αλλά θέλω να σιγουρευτώ ότι δουλεύουν όλα πριν το πάρω δε θέλω να την πατήσω ξανά

Edited by tricker
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, tricker said:

Και εγώ pixel έχω αλλά πλέον η κατάσταση χωρίς volte,5g δεν παλεύεται όποτε χαλβάδιαζω το nothing 1… αλλά θέλω να σιγουρευτώ ότι δουλεύουν όλα πριν το πάρω δε θέλω να την πατήσω ξανά

Δουλεύουν ολα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!

Επειδή με ενδιαφέρει το εν λόγω τηλέφωνο, έχω κάποιες ερωτήσεις αν μπορούν οι κάτοχοι να απαντήσουν.

1. Είστε γενικά ικανοποιημένοι από την εμπειρία χρήσης? Πιο πολύ με ενδιαφέρει το απροβλημάτιστο software και γενικά να προσφέρει μια smooth εμπειρία στην καθημερινή χρήση.

2. Από την μπαταρία του και την κάμερά του είστε γενικά ικανοποιημένοι?

3. Το always on display δείχνει notifications?

4. Είστε ικανοποιημένοι από την υποστήριξη λογισμικού μέχρι τώρα? Διάβασα ότι θα προσφέρει 3 αναβαθμίσεις Android και 4 χρόνια security updates, κάτι το οποίο το οποίο το θεωρώ σημαντικό.

5. Όσον αφορά την εγγύηση, υπάρχει κάποιο επίσημο service center στην Ελλάδα?

Ευχαριστώ!

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk







The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2023 at 3:30 ΜΜ, zananiro said:

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!

Επειδή με ενδιαφέρει το εν λόγω τηλέφωνο, έχω κάποιες ερωτήσεις αν μπορούν οι κάτοχοι να απαντήσουν.

1. Είστε γενικά ικανοποιημένοι από την εμπειρία χρήσης? Πιο πολύ με ενδιαφέρει το απροβλημάτιστο software και γενικά να προσφέρει μια smooth εμπειρία στην καθημερινή χρήση.

2. Από την μπαταρία του και την κάμερά του είστε γενικά ικανοποιημένοι?

3. Το always on display δείχνει notifications?

4. Είστε ικανοποιημένοι από την υποστήριξη λογισμικού μέχρι τώρα? Διάβασα ότι θα προσφέρει 3 αναβαθμίσεις Android και 4 χρόνια security updates, κάτι το οποίο το οποίο το θεωρώ σημαντικό.

5. Όσον αφορά την εγγύηση, υπάρχει κάποιο επίσημο service center στην Ελλάδα?

Ευχαριστώ!

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






 

Το αγόρασε ένας γνωστός μου και είναι πολύ ευχαριστημένος σε όλα. Αρκετά γρήγορο και οι κάμερες πολύ καλές μετά τα updates θεωρώ βγάζει καλύτερες φωτό και από iphone 13 pro ειδικά με ζουμ και κροπ, στο βίντεο όμως πάσχει θεωρώ. Και εγώ το σκέφτομαι σοβαρά αλλά νομίζω δε θα αντέξω χωρίς icloud 

Edited by tricker
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, tricker said:

Το αγόρασε ένας γνωστός μου και είναι πολύ ευχαριστημένος σε όλα. Αρκετά γρήγορο και οι κάμερες πολύ καλές μετά τα updates θεωρώ βγάζει καλύτερες φωτό και από iphone 13 pro ειδικά με ζουμ και κροπ, στο βίντεο όμως πάσχει θεωρώ. Και εγώ το σκέφτομαι σοβαρά αλλά νομίζω δε θα αντέξω χωρίς icloud 

Ευχαριστώ. Και εγώ σκέφτομαι σοβαρά να το πάρω, τη βρίσκω αρκετά ισορροπημένη συσκευή σε όλα. Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Pixel 6 pro, αλλά βαριέμαι να μπλέκω με root για να δουλεύει όπως πρέπει.

Για την εγγύηση ρώτησα το Support και μου είπαν όσες συσκευές αγοραστούν από το επίσημο website έχουν εγγύηση από την εταιρία, αναλαμβάνουν να το στείλουν για service Ευρώπη (κάτι όπως τα oneplus υποθέτω). Δεν ήταν ξεκάθαροι τι ισχύει αν αγοραστεί πχ από amazon ή άλλο κατάστημα. 

Αυτή τη στιγμή πάντως παίζει προσφορά η έκδοση 256GB σε άσπρο χρώμα στο amazon Ισπανίας στα 430€, ενώ η έκδοση 128GB σε μαύρο βγαίνει γύρω στα 390€(πληρωμή σε λίρες) στο amazon UK. 

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει πως βάζουμε διαφορετικό ήχο κλήσης για κάθε sim;

OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κάτοχος και εγώ εδώ και δύο εβδομάδες περίπου, απόλυτα ικανοποιημένος από την επιλογή μέχρι στιγμής. Ισορροπημένη συσκευή σε όλα της.

- Λειτουργικό καθαρό, stock Android, χωρίς περιττά πράγματα. Bugs στην καθημερινή χρήση μέχρι τώρα δεν έχω συναντήσει. Η εμπειρία χρήσης είναι αρκετά smooth και η διαχείριση μνήμης άψογη.

- Τη βασική κάμερα τη βρίσκω πολύ καλή μέρα και νύχτα με ακαριαίο shutter speed. Η δυνατότητα να ανάβει το glyph σε βραδυνές τη βρήκα αρκετά χρήσιμη. Η selfie camera αρκετά καλή, ειδικά σε συνθήκες με καλό φωτισμό και με λειτουργία πορτραίτου, αλλά τη βρήκα σχετικά μέτρια σε συνθήκες low light. Αλλά δεν την έχω δουλέψει πολύ.

- Η διαχείριση μπαταρίας είναι σχετικά καλή. Περίμενα περισσότερα από αυτά που διάβαζα αλλά σε γενικές γραμμές είναι ΟΚ αν αναλογιστεί κανείς ότι ποτέ δεν έτυχε να μου κλείσει κάποια εφαρμογή το σύστημα, ακόμα και μετά από πολύ μεγάλο διάστημα. Προσωπικά εμένα μου βγάζει κατά μέσο όρο γύρω στις 4:30-5 ώρες sot στην καθημερινή χρήση με 2 κάρτες sim, 5g, 120hz, bluetooth. Σε standby έχει σχετικά υψηλή κατανάλωση, αλλά με Android 13 όλοι αναφέρουν ότι η διαχείριση μπαταρίας γενικά βελτιώθηκε σημαντικά. Αναμένουμε.

- Οθόνη πολύ καλή και με ωραία ζωντανά χρώματα, προσωπικά με ικανοποιεί και με το παραπάνω. Το default μέγεθος της γραμματοσειράς μου φάνηκε αρκετά μικρό, το έχω βάλει στο μεγάλο.





Καλημέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει πως βάζουμε διαφορετικό ήχο κλήσης για κάθε sim;
Το έψαχνα και εγώ, δεν έχει επιλογή απ' ότι φαίνεται.
Link… να κατέβει το android 13 ??
Θα πρέπει πρώτα να περάσεις την 13 beta και μετά τη stable 13 γιατί την stable τη δώσανε πρώτα στους beta testers. Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο, λογικά όπου να ναι θα έρθει OTA.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk







The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Είμαι κάτοχος της εν λόγω συσκευής 3+ μήνες.

Μου κάνει εντύπωση που λέτε πως όλα λειτουργούν κανονικά, ενώ σε εμένα δε συνδέεται ποτέ σε 5G (Cosmote). Πρέπει να αλλάξω κάτι; Είμαι πάντοτε με 4G+.

Έχω κάνει και το update στην τελευταία έκδοση (1.5 - Android 13).

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Edited by giorgos147
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.
Είμαι κάτοχος της εν λόγω συσκευής 3+ μήνες.
Μου κάνει εντύπωση που λέτε πως όλα λειτουργούν κανονικά, ενώ σε εμένα δε συνδέεται ποτέ σε 5G (Cosmote). Πρέπει να αλλάξω κάτι; Είμαι πάντοτε με 4G+.
Έχω κάνει και το update στην τελευταία έκδοση (1.5 - Android 13).
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Έχεις ενεργοποιήσει το 5g στην cosmote? Θα πρέπει να στείλεις το sms 5G στο 1333. Αλλά θα πρέπει βάλεις τη sim και να το στείλεις απο μια οποιαδήποτε συσκευή που είναι πιστοποιημένη από Cosmote. Το Nothing δεν ειναι. Πχ εγώ έστειλα το μήνυμα από ένα iphone, έστειλα το sms μετά έβαλα τη sim στο Nothing και έχω 5g. Σε Vodafone δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, παίζει 5g out of the box. Εγώ έχω 2 sim, Vodafone και Cosmote με 5g και Wificall. Το ίδιο θα κάνεις για να έχεις wificall. Θα στείλεις sms WIFICALL στο 1333. Θα βρεις τις πιστοποιημένες συσκευές της cosmote εδώ https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/5g.html

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk









The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Just now, zananiro said:

Έχεις ενεργοποιήσει το 5g? Θα πρέπει να στείλεις μήνυμα 5g στο 1333. Αλλά θα πρέπει βάλεις τη sim και να το στείλεις απο μια οποιαδήποτε συσκευή που είναι πιστοποιημένη από Cosmote. Πχ εγώ έστειλα το μήνυμα από ένα iphone, μετά έβαλα τη sim στο Nothing και έχω 5g. Σε Vodafone δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, παίζει 5g out of the box. Εγώ έχω 2 sim, Vodafone και Cosmote με 5g.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk
 

Ναι, αλλά παίρνω:

Quote

Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΤΕ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ COSMOTE 5G ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ cosmote.gr/5G

Οπότε μάλλον πρέπει να κάνω αυτό που ανέφερες.

Ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμάσω!

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μάλλον πρέπει να κάνω αυτό που ανέφερες.
Ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμάσω!
Ναι, κάντο και θα είσαι κομπλέ. Παραξενιές τις cosmote είναι αυτές. Ενεργοποίησε και το wificall με τον ανάλογο τρόπο που έγραψα πάνω. Αν και το wificall της cosmote σε ορισμένες συσκευές υπολειτουργεί το τελευταίο διάστημα.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk


The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ήρθε το καινούργιο update 1.5.3 με αρκετές βελτιώσεις και security patch Φεβρουαρίου. Απ' όσο είδα σε άλλες χώρες, αναμένεται να μας έρθει και νέο update σε λίγες ημέρες. 7807909d128c10211ee797c039c41dfc.jpg

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk





The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αρκετα πραγματακια διορθοσανε , αυτα που ειναι αρκετα ενδιαφερον ειναι υποστιριξη EAR2 , καλυτερη διαχειρηση μνημης 35% (λογικα αρκετη διαφορα μπαταριας ας το επιβαιβεωσουν οσοι εχουν την συσκευη ) , και διορθοση Night light .

Link to comment
Share on other sites

Ελλαδα υποστηριζει καποιο service το τηλεφωνο ή παιζει συστημα oneplus?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, anergos13 said:

Ελλαδα υποστηριζει καποιο service το τηλεφωνο ή παιζει συστημα oneplus?

συστημα oneplus , εδω ολο και ολο μια συσκευη  εχουν θες και να υπαρχει και σερβις με γνησια ανταλλακτηκα ?

Link to comment
Share on other sites

On 25/3/2023 at 12:40 ΜΜ, anergos13 said:

Ελλαδα υποστηριζει καποιο service το τηλεφωνο ή παιζει συστημα oneplus?

Ως επίσημη αντιπροσωπεία νομίζω είναι το Πλαίσιο που το πουλάει αποκλειστικά στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησούλες στα γρήγορα:

Το layout με τα shortcuts της αρχικής οθόνης μπορεί να κλειδωθεί με κάποιο τρόπο ουτως ώστε να μην μετακινούνται ή να σβήνονται κατά λάθος;

Η κουρτίνα μπορεί να απενεργοποιηθεί όταν το τηλ είναι κλειδωμένο ουτως ώστε αν το πάρει κάποιος στα χέρια του να μην μπορεί να κλείσει wifi κ.τ.λ;

Μιλάμε για πολύ βασικά πράγματα που δεν μπορώ να τα καταλάβω γιατί δεν τα έχει.. Ή μήπως δεν τα βλέπω εγώ;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites




2 ερωτησούλες στα γρήγορα:
Το layout με τα shortcuts της αρχικής οθόνης μπορεί να κλειδωθεί με κάποιο τρόπο ουτως ώστε να μην μετακινούνται ή να σβήνονται κατά λάθος;
Η κουρτίνα μπορεί να απενεργοποιηθεί όταν το τηλ είναι κλειδωμένο ουτως ώστε αν το πάρει κάποιος στα χέρια του να μην μπορεί να κλείσει wifi κ.τ.λ;
Μιλάμε για πολύ βασικά πράγματα που δεν μπορώ να τα καταλάβω γιατί δεν τα έχει.. Ή μήπως δεν τα βλέπω εγώ;
Ευχαριστώ.


Για το πρώτο που ρωτάς δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι εννοείς. Για το δεύτερο, το έψαχνα και εγώ ώστε να μην μπορεί κανείς να κλείσει δεδομένα και wifi όταν είναι κλειδωμένο (κάτι που γίνεται μόνο για το wallet), αλλά δεν βρήκα κάποια επιλογή στο μενού. Νομίζω όμως ότι αυτό είναι γενικότερα χαρακτηριστικό του android 13. Στο android 12 έχω την εντύπωση ότι υπήρχε επιλογή.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk


The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, zananiro said:



 

 


Για το πρώτο που ρωτάς δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι εννοείς. Για το δεύτερο, το έψαχνα και εγώ ώστε να μην μπορεί κανείς να κλείσει δεδομένα και wifi όταν είναι κλειδωμένο (κάτι που γίνεται μόνο για το wallet), αλλά δεν βρήκα κάποια επιλογή στο μενού. Νομίζω όμως ότι αυτό είναι γενικότερα χαρακτηριστικό του android 13. Στο android 12 έχω την εντύπωση ότι υπήρχε επιλογή.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk

 

 

Ευχαριστώ για την απάντησή σου. Εννοώ να κλειδώνουν τα εικονίδια στη θέση τους στην αρχική οθόνη για να μην μετακινουνται κατά λάθος (όπως γίνονται σε άλλους launchers).

Να ρωτήσω και κάτι άλλο: το 4g/5g αλλά ακόμη και το όνομα του παρόχου σας εμφανίζονται ως εικονίδια, όπως γίνεται σε όλα τα τηλέφωνα; Γιατί εμένα όχι. Μόνο ένα HD μου εμφανίζεται δίπλα στη μπάρα σήματος. 

Edit: Άκυρο, πρέπει να ανοίξεις τα δεδομένα για να σου βγάλει το 5g στη μπάρα.

 

Edited by gregpec2
Link to comment
Share on other sites







Για το πρώτο που ρωτάς δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι εννοείς. Για το δεύτερο, το έψαχνα και εγώ ώστε να μην μπορεί κανείς να κλείσει δεδομένα και wifi όταν είναι κλειδωμένο (κάτι που γίνεται μόνο για το wallet), αλλά δεν βρήκα κάποια επιλογή στο μενού. Νομίζω όμως ότι αυτό είναι γενικότερα χαρακτηριστικό του android 13. Στο android 12 έχω την εντύπωση ότι υπήρχε επιλογή.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk


Σε S22 ultra πάντως με android 13 δεν μπορείς να κλείσεις το WiFi τραβώντας τη κουρτίνα και πατώντας το σε κλειδωμένη οθόνη γιατί σου ζητάει ξεκλείδωμα την οθόνη πρώτα!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites



Ευχαριστώ για την απάντησή σου. Εννοώ να κλειδώνουν τα εικονίδια στη θέση τους στην αρχική οθόνη για να μην μετακινουνται κατά λάθος (όπως γίνονται σε άλλους launchers).
Να ρωτήσω και κάτι άλλο: το 4g/5g αλλά ακόμη και το όνομα του παρόχου σας εμφανίζονται ως εικονίδια, όπως γίνεται σε όλα τα τηλέφωνα; Γιατί εμένα όχι. Μόνο ένα HD μου εμφανίζεται δίπλα στη μπάρα σήματος. 
Edit: Άκυρο, πρέπει να ανοίξεις τα δεδομένα για να σου βγάλει το 5g στη μπάρα.
 


Εμφανίζει το όνομα του παρόχου πάνω αριστερά όταν είναι κλειδωμένη η οθόνη και κάνεις tap πάνω στην οθόνη. Όταν είναι ξεκλείδωτη η οθόνη δεν το δείχνει. Σε android 12, το έδειχνε.

Για το κλείδωμα των εικονιδίων δεν υπάρχει επιλογή. Γενικά ο stock launcher έχει τις πολύ βασικές λειτουργίες.

Σε S22 ultra πάντως με android 13 δεν μπορείς να κλείσεις το WiFi τραβώντας τη κουρτίνα και πατώντας το σε κλειδωμένη οθόνη γιατί σου ζητάει ξεκλείδωμα την οθόνη πρώτα!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Και έτσι θα έπρεπε να είναι για λόγους ασφαλείας, να ζητάει ξεκλείδωμα για να κλείσεις wifi/data! Λογικά παίζει ρόλο ότι το Nothing έχει stock Android ενώ τα samsung τηλέφωνα one ui που είναι customised android skin. Γιατί το ίδιο ισχύει και στα Pixel απ' ότι έχω διαβάσει και διαμαρτύρεται αρκετός κόσμος.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας.Με λένε Μιχάλη και είμαι καινούργιος στο forum. Είμαι κάτοχος του nothing phone 1 από πέρυσι τον Αύγουστο ( το αγόρασα μέσω Amazon της Ιταλίας). Είμαι αρκετά ευχαριστημένος με το κινητό αλλά έχω συναντήσει ένα πρόβλημα με τον πάροχό μου. Έχω συμβόλαιο με την wind/nova ... μετά από την συγχώνευση τους όσο είχα το Android 12 πραγματοποιήθηκε και η αλλαγή σήματος από wind σε NOVA αλλά δεν είχα ποτέ κάλυψη 5g ( είμαι κάτοικος Βόλου). Μετά την αναβάθμιση σε Android 13 παρουσιάστηκε το εξής, το όνομα της sim επανήλθε σε wind, κάλυψη 5g με τίποτα ( αν και πλέον υπάρχει κάλυψη επιβεβαιωμένη) ,έκανα αλλαγή της SIM, αλλαγές APN σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών της NOVA ...αλλά δυστυχώς τίποτα. Έχετε να μου προτείνετε κάποια λύση; Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν γνωριζω,ειναι "πιστοποιημενο" το κινητο σου απο τη Nova?

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, optostyle said:

Επειδη δεν γνωριζω,ειναι "πιστοποιημενο" το κινητο σου απο τη Nova?

OptoStyle
 

Καλησπέρα.Στο κατάστημα της ΝOVA μου είπαν ότι το συγκεκριμένο κινητό δεν τους πήγε πολύ καλά στις πωλήσεις και γι'αυτό δεν είχαν πολλά κομμάτια στο κατάστημα ,αρα θεωρώ οτι σε κάποιες αλλές περιοχές θα υπάρχουν κάτοχοι με συμβόλαιο της NOVA

4 ώρες πριν, mikepap79 said:

Καλησπέρα.Στο κατάστημα της ΝOVA μου είπαν ότι το συγκεκριμένο κινητό δεν τους πήγε πολύ καλά στις πωλήσεις και γι'αυτό δεν είχαν πολλά κομμάτια στο κατάστημα ,αρα θεωρώ οτι σε κάποιες αλλές περιοχές θα υπάρχουν κάτοχοι με συμβόλαιο της NOVA

Καλησπέρα σας και πάλι...έκανα μια δοκιμή με 2 κάρτες SIM (Vodafone/cosmote) με πλήρης κάλυψη 5g. Επιστρέφοντας στην SIM WIND/NOVA κάλυψη μέχρι 4g+ και το όνομα της SIM παραμένει Wind GR 

Screenshot_20230506-191714.png

Screenshot_20230506-212148.png

Screenshot_20230504-162848.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...