Jump to content

Το πολυαναμενόμενο Flagship Smartphone vivo X80 Pro 5G ήρθε στην Ελλάδα


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, baiosss said:

Παίξε 90Hz 1440p και θα είσαι μια χαρά.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Σίγουρα θα στρώση η αυτονομία, αλλά σίγουρα θα ειναι και χειρότερη από 60Hz 1080p

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα στρώση η αυτονομία, αλλά σίγουρα θα ειναι και χειρότερη από 60Hz 1080p
Για την ιστορία το πρώτο μου Vivian ήταν το Xplay 3S. Ωραία εμφάνιση για την εποχή του, το λογισμικό δεν με είχε τρελάνει.

Τότε βάλτο απλά στα 90Hz. Δεν θα χάσεις κάτι.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά μπορεί και να μην είμαι ο power user, αλλά και εγώ στην καθημερινότητα δεν έχω δει διαφορά ούτε στην ανάλυση ούτε στο ρυθμό ανανέωσης. Το ότι μπορώ να το ανεβάσω για συγκεκριμένη χρήση είναι απλά ευχάριστο να ξέρω ότι γίνεται. Το ίδιο κάνω και με το Huawei P40 pro. Η vivo πρέπει απλά να συνεχίσει έτσι, κατασκευαστικά και τιμολογιακά και να κάνει το αυτονόητο, να δίνει ποιοτικές αναβαθμίσεις. Θα μπει (πολύ) πιο πάνω στη επιθυμία για αγορά σε σχέση με τα Xiaomi σε 2+ χρόνια....

 

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...