Jump to content

Λήξη συμβολαίου


hercoulis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας. 
θα μπορούσατε να με ενημερώσετε τι χρειάζεται για τη διακοπή της συνδρομής;

Σας ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μονιμη διακοπη πας σε ενα καταστημα της εταιρειας σου και κανεις διακοπη.
Αν θες να αλλαξεις εταιρεια,κανεις αιτηση στον επομενο παροχο που θες

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται στο κατάστημα. Έτσι είπαν, αλλά θα ξαναπάω μήπως και άλλαξε κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα hercoulis,

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

Έφη, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

23/05/2022
Mε πηραν τηλεφωνο κι μου εκαναν προσφορα για ενα παγιο δωρο οποια ταχυτητα διαλεξω . Ζητησα ανιπροσφορα   και απλα ειπν θα το γραψουν στην καρτελα  .

Στην ουσια δεν μου εκαναν προσφορα!!!!!!!!

Ελπιζα να επανερθουν με καλυτερη προσφορα αλλιως ψαχνω αλλου ειδη γιατι στην ουσια κοροιδευουν τους πελατες αφου δεν δινουν τιποτα παραπανω απο τι βασικη προσφορα στο site με 12 χρονια στην εταιρεια κι 2 συνδεσεις .

UPDATE. 01-06-22
Για την ιστορια να αναφερω οτι 10 ημερες μετα δεν ειχα καμια αλλη αντιπροταση απο το "ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ" της ΝΟVA ουτε κι απαντηση στους λογους που ζητησα νεα προσφορα(α) χαμηλη ταχυτητα (10-11 mbs),β)και προταση για αναβαθμιση της συνδεσης σε μεγαλυτερη ταχυτητα (50αρα) απο την ιδια την εταιρεια, πριν απο καποιο χρονικο διαστημα οταν ειχαμε διακοπη internet για μερες ,σε χαμηλη τιμη(20€) οποτε κι αν το αποφασησουμε και γ) πανω απο 10ετια πελατης και δ) με δυο συνδεσεις  )
Oφειλω να πω οτι το nova support με διαβεβαιωνε αμμεσα οτι ειμαι σε " σειρα προτεραιοτητας " κι θα με παρουν αμμεσα απο το ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ για συμφερουσα προσφορα !!!!!! κατι που δεν φυσικα εγινε .

Αυτη ητην η αντιμετωπιση που ειχα εγω απο την ΝΟVA που ημουν πελατης για πανω απο μια 10ετια
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα powerup,

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

Σάββας, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2022 at 11:19 ΠΜ, Forthnet_Rep_1 said:

Καλημέρα hercoulis,

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

Έφη, Nova Support

Είπατε θα στείλετε μήνυμα …

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...