Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αποκλείεται, δεν είδατε την έκφραση των υπολοίπων εκεί που "πάγωσε" η σκηνή;

Δε λέει τίποτα αυτό. Μπορεί να είδαν κάτι άλλο αξιοπερίεργο...

 

Και οι σκηνές με την αστυνομία, που θα μπορούσαν να έχουν βγει χοντροκομμένες, είχαν πολύ γέλιο!

Εμένα πάλι μου φάνηκαν χοντροκομμένες :p

 

 

kato tou metriou?ego pantos to katafxaristithika.k pisteyo oti polloi symfonoun mazi mou oti eixe trelo gelio to episodeio!

Κι άλλοι τόσοι συμφωνούν μαζί μου :p Γούστα είναι αυτά όπως καταλαβαίνεις :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω χθες γελασα παρα πολυ με τη Θεοπουλα στη κηδεια"Εγω ειμαι απο του γαμπρου" και το πλανο με τους μαυρους..

Η Νταλια εδωσε ρεσιταλ χαζομαρας για αλλη μια φορα... γελασα παρα πολυ!!!

Αλλα συγκινηθηκα λιγακι με την Αγγελα...

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

ekpliktiko to para5 sunexeizei o kapoutzidis na einai eurimatikos me tis uperoxa asteies atakes twn irwwn tou.fusika opws i istoria ekselisete mas gemizei erwtimatika+agonia kai auto simainei oti paei kala afou mono adiafori den einai i upo8esi.katava8os omws exw to megalitero erwmatiko+fovo kai den einai allo apo to ti 8a doume sto telos tis seiras. O logos tou ''fovou'' mou proerxete apo to telos tis proigoumenis douleias tou kapoutzidis 'savvatogenimenes'

 

 

sunexizw:oi savvatogenimenes itan mia seira me polu kalo cast,xioumor kai tin diki tis idieteri peripeteia peri aneuresis enos kerdismenou joker.to telos omws itan upervoliko ,8a mou peite oti milame gia diaforetiki seira me ploki fonous ktl,alla episeis milame gia ton idio senariografo.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, ελπίζω το Παραπέντε να έχει καλύτερο φινάλε ;)

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Πότε έχει την επανάληψη? δεν το είδα εχτές:cry: :cry: :cry:
Link to comment
Share on other sites

μηπως καταλαβατε τι μαρκα ηταν τα παπουτσια που φορουσε η αγγελα στο τελευταιο επεισοδιο?
Link to comment
Share on other sites

ego eixa vrei poly prototypo to telos ton savvatogennhmenon.katarxas htan aisio(oloi zeygarosan!!).edeikse pos orimasan kapoioi alla k pos to mhlo kato ap'th mhlia tha pesei...(tzounior xose).parol'ayta ta lefta den ta eixan ki ayto einai isos to ithiko didagma.k telos:ta lefta ta phre h tammy!!!h monh apo tous protagonistes pou den iksere tipota gia ayta.den ksero,mou arese poly to telos.

parol'ayta ki ego exo agonia gia to telos tou para pente,alla kyrios epeidh to paei deyterh xronia...

 

Εγώ σήμερα είδα για πρώτη φορά πώς τελείωσαν οι Σαββατογεννημένες...

 

Ήταν γλυκόπικρο σίγουρα! Πολύ ωραία σειρά, σίγουρη η λύπη που τελείωσε...

Ηταν βέβαια τραβηγμένο μέχρι εκεί που δεν έπαιρνε...με όλη την υπόθεση με τα oscar και την Τάμμυ με τα λεφτά...αλλά εντάξει...έτσι γράφει ο Καπουτζίδης... γι'αυτό μας αρέσει...

 

Απλά στο Παρα 5 θα ήθελα το τέλος να είναι λίγο πιο αληθοφανές...και ΒΑΣΙΚΑ πάνω απ'όλα θα ήθελα η παρέα να μείνει ΟΛΗ μαζί...όχι να βλέπονται στη χάση και στη φέξη (βλ. Friends)...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Απλά στο Παρα 5 θα ήθελα το τέλος να είναι λίγο πιο αληθοφανές...και ΒΑΣΙΚΑ πάνω απ'όλα θα ήθελα η παρέα να μείνει ΟΛΗ μαζί...όχι να βλέπονται στη χάση και στη φέξη (βλ. Friends)...

 

Δεν ξέρω γιατί ακριβώς, αλλά πάντα περίμενα τον Τηλε-Βόα να γίνεται μεγάλο και τρανό κανάλι στο τέλος της σειράς επειδή θα παρουσίαζε σε αποκλειστικότητα την αποκάλυψη των σκανδάλων!

 

Όταν υποψιάστηκα οτι ο Εγκέφαλος είναι υποψήφιος πρωθυπουργός, φαντάστηκα οτι η παρέα απλώς θα τον εμποδίσει να εκλεγεί ξεμπροστιάζοντάς τον. Τώρα όμως που η σειρά θα συνεχιστεί μετά το καλοκαίρι, που υποτίθεται οτι γίνονται εκλογές, το βλέπω "χαλαρά" να βγαίνει ο Εγκέφαλος πρωθυπουργός και οι πέντε να ρίχνουν κυβερνήσεις!

 

Λες; Μπααα...:rolleyes: Έχει και η φαντασία τα όριά της! Το πρώτο πάντως το θεωρώ αρκετά πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα όμως που η σειρά θα συνεχιστεί μετά το καλοκαίρι, που υποτίθεται οτι γίνονται εκλογές, το βλέπω "χαλαρά" να βγαίνει ο Εγκέφαλος πρωθυπουργός και οι πέντε να ρίχνουν κυβερνήσεις!

 

Λες; Μπααα...:rolleyes: Έχει και η φαντασία τα όριά της! Το πρώτο πάντως το θεωρώ αρκετά πιθανό.

 

Ποτέ δεν ξέρεις.... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

oso gia tous titlous arxhs pou eixe syzhth8ei se prohgoumenes selides sthn parakatw selida http://clubs.pathfinder.gr/stopara5/444236?album=141952&zoom=2 einai h ekseliksh ths tainias egw exw mperdeutei me thn eikona

Άντε 3 επεισόδια μείνανε, υπομονή και θα τα μάθουμε όλα... για φέτος τουλάχιστον!!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες ειδα ξανα ολα τα επισοδια που κατεβασα παο emule αλλααυτο που επαιξε την Δευτερα του Πασχα δεν το ειδα......................... μΠορει να μου πει κανεις με 2 λογια τι εγινε??????????????????????/

 

Ευχαριστω εκ των προτερων..............................

Link to comment
Share on other sites

με δυο λόγια: η Αγγέλα καταζητείται για τη δολοφονία 2 ανθρώπων...
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

perilipsi episodeiou 24:

 

Η σχέση του Σταυριανίδη με τη δολοφονία της Ελευθερίας αποκαλύπτεται περίτρανα στα μάτια των πέντε, επιβεβαιώνοντας τις τελευταίες λέξεις του δολοφονημένου υπουργού. Το κλειδί που είχαν βρει, θα ανοίξει τώρα ένα παλιό μπαούλο, γεμάτο με την κρυφή αλληλογραφία του υπουργού που θα ρίξει φως στο μυστήριο.

 

 

tha to doume stis 8/5.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει ότι το μυστήριο θα ξετιλυχτεί όλο φέτος; Και του χρόνου τι θα βλέπουμε;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα παίξει το παρα 5 την Κυριακή? Κάτι τέτοιο μου είπε ο αδερφός μου. Αληθεύει?
Link to comment
Share on other sites

Την κυριακή αν παίξει θα είναι επαναληψη αυτού που είδαμε ή ίσως κάποιο διπλο επεισόδειο (πάλι επαναλήψεις)
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα παίξει το παρα 5 την Κυριακή? Κάτι τέτοιο μου είπε ο αδερφός μου. Αληθεύει?

 

tha exei (21:00-23:00) thn thletainia tou para 5,dld..ta kalytera!

spyros:"theopoula ti ekanes sto parisi?"

theopoula:"thraysh!!!":lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...