Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίο το σημερινό επεισόδιο..

Ειδικά εκεί που ο Σπύρος και Φώτης ντύθηκαν Κώστας Σόμμερ στο "της αγάπης μαχαιριά"! :lol: Και καλά σαν γνήσιοι Κρητικοί..

 

Πριν πουν το σχέδιο τους νόμιζα ότι ντύθηκαν παραλλαγή απο παλίο 70s γκρουπ της Eurovision...

 

Καλούτσικο το επεισόδιο, ίσως λιγότερο καλό απο το προηγούμενο. Είχε κάποιες εξελίξεις. Και την Αμαλία ( :love: )

 

Ίσως στις σκηνές που εμφανίζεται η Αμαλία πρέπει να σκεφτεί ο σκηνοθέτης να κοτσάρει και εκείνη τη μουσική απο το LOST όταν συμβαίνει κάτι το μυστήριο και το ανεξήγητο :D

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τρελο γελιο και το σημερινο!!

 

Ολα τα λεφτα η Θεοπουλα και το γραμμα στον Kopperfield οπως επισης και η συνομιλια της με αυτη απο τα ροζ τηλεφωνα. Κορυφαια ηταν επισης η μπιχτη για το Της Αγαπης Μαχαιρια που ολοι ηταν μαυροφορεμενοι και ο Φωτης με τον Σπυρο ηταν ντυμενοι αλα Σομερ...πουκαμισο ανοιχτο και ξανθια περουκα!! :lol: :lol:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το σημερινό επεισόδιο..

Ειδικά εκεί που ο Σπύρος και Φώτης ντύθηκαν Κώστας Σόμμερ στο "της αγάπης μαχαιριά"! :lol: Και καλά σαν γνήσιοι Κρητικοί..

Βέβαια, γιατί ως γνωστόν όλοι οι Κρητικοί είναι κατάξανθοι και άτριχοι :lol: :lol: :lol:

 

Πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο! Η Θεοπούλα (κλασσικά) έδωσε ρέστα με τον Κόπερφιλντ, την Σόνια και στην αρχή με την Ντόνα!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχω πολλα κενα!

 

1)Γιατι ειχαν βαφτει μαυροι?

 

2)Αυτος ο κακος Παυλος που ξεφυτρωσε,συνεργατης τους ηταν?

 

3)Ο καλος Παυλος γιατι μου φαινεται οτι δεν γνωριζει τιποτα?

 

4)Αντε αργει η Δευτερα?

 

 

 

(ο καλος Παυλος ηταν ο τηλεοπτικος μπαμπας του Αλεξη Γεωργουλη στον εραστη δυτικων προαστιων νομιζω!)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχω πολλα κενα!

 

1)Γιατι ειχαν βαφτει μαυροι?

 

2)Αυτος ο κακος Παυλος που ξεφυτρωσε,συνεργατης τους ηταν?

 

3)Ο καλος Παυλος γιατι μου φαινεται οτι δεν γνωριζει τιποτα?

 

4)Αντε αργει η Δευτερα?

 

 

 

(ο καλος Παυλος ηταν ο τηλεοπτικος μπαμπας του Αλεξη Γεωργουλη στον εραστη δυτικων προαστιων νομιζω!)

1)Κάνανε τους Boney M

2)Συνεργάτης των κακών. Τoν έβαλαν για να παγιδέψει του 5 όταν θα πήγαιναν στο σπίτι του Παύλου

3)Μπορεί. Μπορεί και να το παίζει. Αν και μετά πώς θα εξελισσόταν η ιστορία αν δεν ήξερε;;

4)Αργεί! :mad:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το σημερινο επεισοδιο!οι μεταμφιεσεις ηταν απιθανες!και οι κρητικοι και εκει που νταλια,μαρθαριτσα και φωτης τραγουδουσαν!

αστεια βρηκα κ τη σκηνη που η αγγελα με τη ντουντουκα εδινε συμβουλες για τα ερωτικα της ζουμπι και τους ακουσε ολη η πολη:lol:

ο ''παυλος'' με εβαλε κι εμενα σε υποψιες απο την αρχη:O

Link to comment
Share on other sites

Οι Κρητικοι ηταν ολα τα λεφτα!!!!! Αλλα και το γραμμα της Θεοπουλας στον Κοπερφιλντ και αυτο ωραιο!!!

 

Πολυ γελιο ειχε σημερα!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το επεισόδιο!!:up:

 

Η Θεοπουλα και σήμερα πολύ γέλιο!!:lol:

Και με την Σόνια αλλά και με το γράμμα που έστελνε.:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eίχε αρκετό γέλιο και αγωνία το σημερινό επεισόδιο! Η πλοκή προχώρησε αρκετά, ενώ αρκετά σημεία γέλιου, πραγματικά έγραψαν:

Η Θεοπούλα με το γράμμα στον Κόπερφιλντ. :lol:

Η Θεοπούλα με τη Σόνια: "Έλα, εγώ είμαι πάλι. Κόπηκε η γραμμή." :lol: :lol:

Ντάλια-Φώτης αλά BoneyM.:lol:

Ο Θωμάς Σούπερμαν.:lol: :lol:

 

Δεν ξέρω αν ήταν το επεισόδιο με το περισσότερο γέλιο, αλλά ήταν πολύ καλό!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, γιατί ως γνωστόν όλοι οι Κρητικοί είναι κατάξανθοι και άτριχοι :lol: :lol: :lol:

 

Πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο! Η Θεοπούλα (κλασσικά) έδωσε ρέστα με τον Κόπερφιλντ, την Σόνια και στην αρχή με την Ντόνα!

 

Ναι έτσι ένα πράμα που αυτού του Σόμμερ έχει ποτίσει η κεφάλα του

οξυγενέ στο τέλος θα ρίξει και μια πλατίνα να δέσει... Έλεος!

 

Καταπληκτικό και το σημερινό η φάση με την θεοπούλα και την Σόνια

ήταν όλα τα λεφτά εκεί που λέει η Θεο έχω κάνει τεστ ΠΑΠ ΛοΛ!

:) :lol:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwtisi!Pou mporw na dw tis perilipseis twn episodiwn giati sto forum mou ta emfanizei kalymmena me mayra!k kati akoma,pote akrivws to sav/ko to paizei se epanalipsi,giati imoun sto ploio apopse k to exasa!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Για να αποκαλύψετε το μυστικό κάτω από τις μαύρες γραμμές, κρατήστε το αριστερό πλήκτρο του ποντικιού σας πατημένο και σύρετε το δείκτη πάνω από το κρυμμένο κείμενο.

 

Επίσης, οι περιλήψεις των επομένων επεισοδίων βρίσκονται στην ιστοσελίδα του Mega Channel. Από εκεί, επιλέξατε "πρόγραμμα", την ημέρα της επιλογής σας, και τέλος τον τίτλο της σειράς. Σε ημερομηνίες πολύ πιο μακριά από τη σημερινή, εμφανίζεται η περίληψη του πρώτου πρώτου επεισοδίου.

 

...για την ώρα της επανάληψης δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια απόδειξη ;) στο χθεσινό επεισόδιο ότι η Αμαλία είναι μια φυσιολογική γυναίκα με σάρκα και οστά: Παίρνει το αυτοκίνητο και :ninja: όποιον πάρει ο χάρος...:p
If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και το χθεσινό επεισόδιο!

Φοβερή η Θεοπούλα, όπως πάντα βέβαια. Έβγαλε νοκ άουτ και την Σόνια !!! :lol: :lol: :lol:

 

Πολλοί καλοί και οι "Boney M", συνέχει του προηγούμενου επεισοδίου Ντάλια-Shakira & Σπύρος-Σάκης! :lol:

 

Η κρητική μεταμφίεση όλα τα λεφτά, όπως επίσης και η σκηνή του Θωμά με τον κακό! :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως η Αμαλία θα παίξει σημαντικό ρόλο στο επόμενο επεισόδιο, για αυτό εμφανίστηκε και στο χθεσινό.:ninja: :ninja:

Θα μπλέξουν πάλι οι πέντε στο επόμενο μιας και όταν θα πάνε στο σπίτι του Παύλου θα είναι ο τύπος με τα μαύρα.:ninja: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως η Αμαλία θα παίξει σημαντικό ρόλο στο επόμενο επεισόδιο, για αυτό εμφανίστηκε και στο χθεσινό.:ninja: :ninja:

Θα μπλέξουν πάλι οι πέντε στο επόμενο μιας και όταν θα πάνε στο σπίτι του Παύλου θα είναι ο τύπος με τα μαύρα.:ninja: :ninja:

 

 

Αυτό πιστεύω και γω, μάλιστα ενημερώθηκε από τον Σπύρο όταν τον ρώτησε για το τι ετοιμάζουν!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω και γω, μάλιστα ενημερώθηκε από τον Σπύρο όταν τον ρώτησε για το τι ετοιμάζουν!

 

Και πέρσι έτσι γινότανε.

Όταν είχανε μπλεξίματα εμφανιζόταν από το προηγούμενο επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το χθεσινο επεισοδιο....

Τελικα ο Καπουτζιδης μπηκε ποιο δυναμικα φετος... Καθε εβδομαδα μας αφηνει με αγωνια για το επομενο...

Σιγουρα η Αμαλια θα ειναι το "κλειδι" του επομενου επεισοδιου θα βαλει το χερακι της παλι!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο Καπουτζιδης μπηκε ποιο δυναμικα φετος... Καθε εβδομαδα μας αφηνει με αγωνια για το επομενο...

Και πέρσι μας άφηνε σε αγωνία για το επόμενο επεισόνο επεισόδιο.:shifty:

 

Σιγουρα η Αμαλια θα ειναι το "κλειδι" του επομενου επεισοδιου θα βαλει το χερακι της παλι!!!!!

Μα πάντα η Αμαλία είναι αυτή που τους βοηθά χωρίς να το καταλαβαίνουν.:worry:

Link to comment
Share on other sites

Και πέρσι μας άφηνε σε αγωνία για το επόμενο επεισόνο επεισόδιο.:shifty: :

 

Εγω φετος το βρισκω ποιο εντονο το φαινομενο!!!!!!!

 

Μα πάντα η Αμαλία είναι αυτή που τους βοηθά χωρίς να το καταλαβαίνουν.:worry:

Ειπα το αντιθετο??????

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος το βρισκω ποιο εντονο το φαινομενο!!!!!!!

 

Ναι, φέτος έχει πιο ενδιαφέρον.

 

Ειπα το αντιθετο??????

 

Όχι, απλώς συμφώνησα μαζί σου.;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο και το χθεσινο επεισοδιο!

Με σκηνες γελιου και αγωνιας.

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

εμένα δε μου άρεσε πολύ...ειδικά τα "αστεία" της Θεοπούλας...κρύα όσο δεν πάει
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο επισοδειο!:) απαιχτο.;) εχω αγωνια απο τωρα...:worry:

γελασα πολυ με τη σκηνη με τον κακο κ το θωμα σουπερμαν,οπως κ με τη ζουμπι που τον ερωτευτηκε,αλλα κ με τη νταλια κ το φωτη.καλα για τη θεοπουλα:lol: ...no comments!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήταν φανταστικό ,αν και απο ότι βλέπω πολύ στο πονηρό το πάει ο Καπουτζίδης και φοβάμαι μη το χαλάσει(βλέπε :Είναι παλικάρι γιατί κατουράει όρθιος;):mad:).Παρόλα αυτά μου΄αρεσε πολύ εκεί με το Θωμά που είπε:Είμαι ο μπαρμπαθωμάς με την ομώνυμη καλύβα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...