Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για το ασανσερ θα κοψουμε;

(δηλ δεν καταλαβα, εγω που κοβω ενα κομματι για καθε σκυλο, ενα για το πουλι κλπ κλπ ειμαι γραφικη;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαχα!!

Οχι, αλλα φαντάζομαι ότι κόβεις και για τους ανθρώπους!!!!!!!!!!!!!

 

Σπύρος (προς Θωμά και Μαριλένα): Άμα θέλετε να σας κόψω για το αυτοκίνητο, πολύ ευχαρίστως.. Για ανθρώπους δεν κόβουμε φέτος!!!!!!!!!!!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα θελω να ρωτησω κατι λιγο περιεργο..χτες στο επεισοδειο που ειχε επαναληψη οταν ηταν στη Μύκονο η Ντάλια φορουσε ενα τζην φορεμα με ενα πουα κοκκινο στραπλες ,αχ μου αρεσε πολυ!!ξερει κανεις πως μπορω να μαθω τι μαρκα είναι το θελω!!!!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

καλημερα θελω να ρωτησω κατι λιγο περιεργο..χτες στο επεισοδειο που ειχε επαναληψη οταν ηταν στη Μύκονο η Ντάλια φορουσε ενα τζην φορεμα με ενα πουα κοκκινο στραπλες ,αχ μου αρεσε πολυ!!ξερει κανεις πως μπορω να μαθω τι μαρκα είναι το θελω!!!!

 

Μπορεί στους τίτλους τέλους να λέει ποιό κατάστημα ντύνει κάθε ηθοποιό.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

καλημερα θελω να ρωτησω κατι λιγο περιεργο..χτες στο επεισοδειο που ειχε επαναληψη οταν ηταν στη Μύκονο η Ντάλια φορουσε ενα τζην φορεμα με ενα πουα κοκκινο στραπλες ,αχ μου αρεσε πολυ!!ξερει κανεις πως μπορω να μαθω τι μαρκα είναι το θελω!!!!

 

Ισως να ειναι M&S... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί στους τίτλους τέλους να λέει ποιό κατάστημα ντύνει κάθε ηθοποιό.

 

Δε λέει! Αναφέρει γυναικεία και ανδρικά αλλά όχι ανά ηθοποιό.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η περίληψη και του επόμενου επεισοδίου (12ο 2ου κύκλου/38ο):

 

 

Οι Απόκριες έρχονται και Στο Παρά Πέντε. Η Κιβωτός του Νώε καταλαμβάνεται από πειρατές. Οι μόνοι διασωθέντες, ένας από τους πειρατές, μία αρκούδα κι ένας λαγός αναλαμβάνουν τη διάσωση του Φώτη και της Αγγέλας από το ναρκοθετημένο διαμέρισμα. Το σχέδιο είναι απλό αλλά δύσκολο στην εφαρμογή του. Περιλαμβάνει μυστικές κάμερες, ένα ταξίδι στη Λάρισα, μία κουτσομπόλα, έναν κλειδαρά κι ένα Σαββατοκύριακο αναψυχής στην Αράχωβα.

 

 

Υπάρχει στο πρόγραμμα του Mega για τις 29 Ιανουαρίου. Νόμίζω πως είναι πιο εμφανές τώρα πως το πρόβλημα δεν είναι αν υπάρχει επεισόδιο αλλά αν θέλουν ή όχι να το δείξουν...

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι βαριούνται να γυρίσουν επεισόδιο.

 

Είχε εμφανιστεί σε επεισόδιο του Νοεμβρίου, που είχε και αυτό προβληθεί 15 μέρες μετά το προηγούμενο, περιοδικό που κυκλοφόρησε 4 ημέρες πριν τη προβολή του επεισοδίου.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι βαριούνται να γυρίσουν επεισόδιο.

 

Είχε εμφανιστεί σε επεισόδιο του Νοεμβρίου, που είχε και αυτό προβληθεί 15 μέρες μετά το προηγούμενο, περιοδικό που κυκλοφόρησε 4 ημέρες πριν τη προβολή του επεισοδίου.

 

Με τη λογική αυτή ο καθένας μπορεί να υποθέσει ότι θέλει. Γιατί το αν βαριούνται ή όχι να παραδώσουν επεισόδιο είναι υπόθεση. Οι περισσότερες σειρές θα ξεκινήσουν 22. Μην τρελαθούμε εντελώς, ότι για όλες τις επαναλήψεις που έχουν παίξει φταίει το ότι δεν είχαν καινούριο επεισόδιο. Δηλαδή, η Μαρία η άσχημη που από ότι διάβασα άρχισε αργότερα από ότι είχε ανακοινωθεί? Κι εκεί βαριούνται να γυρίσουν επιεσόδιο? Φυσικά και όχι. Απλώς την ξεκίνησαν μια εντελώς νεκρή περίοδο που παντού και πάντα βλέπεις μόνο επαναλήψεις για να αποκτήσει πολύ πιο εύκολα κοινό από ότι θα γινόταν αν την ξεκινούσαν μαζί με την επανέναρξη των υπόλοιπων σίριαλ. Και αποδείχτηκε πολύ έξυπνη κίνηση. Όλα είναι θέμα προγραμματισμού. Όταν το Παρα πέντε χτυπάει 30άρια με τις δίωρες επαναλήψεις θα το εκμεταλλευτούν, παρότι δεν αρέσει στο κοινό.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

το "θα βρεις τον δασκαλο σου" γιατι εδειξε δυο καινουργια επεισοδια αυτη την εβδομαδα?

 

και κατι ακομα, για να ειναι ειλικρινεις στο μεγκα

γιατι δεν εκαναν διαφημιστικο με τις επαναληψεις του παραπεντε??

Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομα, για να ειναι ειλικρινεις στο μεγκα

γιατι δεν εκαναν διαφημιστικο με τις επαναληψεις του παραπεντε??

 

Το είχαν διαφημίσει την προηγούμενη εβδομάδα. :)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Το είχαν διαφημίσει την προηγούμενη εβδομάδα. :)

 

oh yes!! Είχε παίξει τρειλερ ποθ έλεγε ότι όλη την εβδομάδα θα παίζει κάθε βράδυ από 2 επεισόδια...

Το είχα πετύχει μέχρι κι εγώ που βλέπω ελάχιστα tv!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

To καινούργιο τρέιλερ το είδατε; Λέει σε μια φάση η Θεοπούλα: "Τα βαρέθηκα τα RnB!" :p
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

οσες φορες κ αν δω τη σκηνη οπου η ζουμπουλια πεταει την μαριλενα στην πισινα,

δεν μου ερχεται καθολου να χαμογελασω καν.

πως το ειπε ο καπουτζιδης? πρεπει να ειναι αφελης ο αλλος για να γελασει με αυτο

σωστοοοοοοοοοοοοοος

Link to comment
Share on other sites

το "θα βρεις τον δασκαλο σου" γιατι εδειξε δυο καινουργια επεισοδια αυτη την εβδομαδα?

 

και κατι ακομα, για να ειναι ειλικρινεις στο μεγκα

γιατι δεν εκαναν διαφημιστικο με τις επαναληψεις του παραπεντε??

Εκατομμυρια διαφημισεις εκαναν...Απλα εισαι συνεχεια αρνητικος!

Link to comment
Share on other sites

Και για να γυρίσουμε στις παλιές, καλές συζητήσεις μας και υποθέσεις...

Πρόσεξα χθες τα λόγια της Αμαλίας λίγο πριν το ατύχημα της "κοντής". Δεν θυμάμαι αν το έχετε αναφέρει ξανά, αλλά δίνει αρκετά στοιχεία. Σας παραθέτω ακριβώς τα λόγια της:

 

"Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να συμβαίνουν κάποια πράγματα. Ακόμα και τώρα, που ξέρω περισσότερα απ’ ό,τι πριν, υπάρχουν γεγονότα που δεν μπορώ να τα εξηγήσω….

Εδώ κι ενάμισι χρόνο τώρα, φαίνεται να ξέρω τα πάντα. Να γνωρίζω αυτά που θα συμβούν, πριν συμβούν στην πραγματικότητα. Γι’ αυτό που θα γινόταν όμως εκείνη την ημέρα, δεν με είχε προετοιμάσει κανείς…"

 

Εκτός από όλα τα άλλα που λέει (περισσότερα απ' όσα πριν, πριν συμβούν στην πραγματικότητα κλπ)... Ποιός είναι αυτός που θα έπρεπε να την είχε προετοιμάσει;;;

Link to comment
Share on other sites

Εκατομμυρια διαφημισεις εκαναν...Απλα εισαι συνεχεια αρνητικος!

Περιμενα δισεκατομμυρια διαφημισεις για να το δω:p

συγνωμη που δε βλεπω πανω απο δυο ωρες (ελληνικη)τηλεοραση.

βλαπτει τον εγκεφαλο του ανθρωπου

Link to comment
Share on other sites

sosth h paratirish sou ego pusteuo pos thn bohthaei h proth suzhgos tou staurianidh (an den einai metafisikh h parousia ths) an palu einai puthanon einai to pneuma ths dikaiosunhs thumaste pos thn dikaiosinh thn parousiazoun ta istorika biblia san mia gunaika me zugaria sta xeria kati tetoio pusteuo pos einai (oi apopseis autes einai prosopikes )

Nευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει κάστρα στον αέρα. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.

http://i17.photobucket.com/albums/b63/votris/tttt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περιμενα δισεκατομμυρια διαφημισεις για να το δω:p

συγνωμη που δε βλεπω πανω απο δυο ωρες (ελληνικη)τηλεοραση.

βλαπτει τον εγκεφαλο του ανθρωπου

 

παντα ειχα την απορια.αφου αντιπαθεις τοσο πολυ την ελληνικη τηλεοραση-κ συνεπως το παρα πεντε-γιατι καθεσαι κ χαλας το χρονο σου σχολιαζοντας την?θα μπορουσες να μιλας για κατι που σε ενδιαφερει πιο πολυ.κ απο το να λες την αρνητικη γνωμη σου μεχρι το να προσβαλεις οσους γελασαν με μια σκηνη που εσυ δε γελασες(ναι,ειμαι μια απο τους αφελεις!)υπαρχει μεγαλη διαφορα.

τελος αφου δεν βλεπεις πολλη τηλεοραση οπως λες κ δεν ηξερες αν ειχαν γινει διαφημισεις για την επαναληψη η οχι(οπως ειπε o lawfighter εγιναν απειρες),θα μπορουσες να αποφυγεις ενα ακομα ειρωνικο σχολιο το οποιο δε στηριζοταν καπου.

Link to comment
Share on other sites

παντα ειχα την απορια.αφου αντιπαθεις τοσο πολυ την ελληνικη τηλεοραση-κ συνεπως το παρα πεντε-γιατι καθεσαι κ χαλας το χρονο σου σχολιαζοντας την?θα μπορουσες να μιλας για κατι που σε ενδιαφερει πιο πολυ.κ απο το να λες την αρνητικη γνωμη σου μεχρι το να προσβαλεις οσους γελασαν με μια σκηνη που εσυ δε γελασες(ναι,ειμαι μια απο τους αφελεις!)υπαρχει μεγαλη διαφορα.

τελος αφου δεν βλεπεις πολλη τηλεοραση οπως λες κ δεν ηξερες αν ειχαν γινει διαφημισεις για την επαναληψη η οχι(οπως ειπε o lawfighter εγιναν απειρες),θα μπορουσες να αποφυγεις ενα ακομα ειρωνικο σχολιο το οποιο δε στηριζοταν καπου.

 

+1 και από μένα!

Δεν βλέπεις πάνω από 2 ώρες την ελληνική αθλιοτηλεόραση αλλά postάρεις σχολιάζοντας την "Μαρία την άσχημη" - έχοντας δει μόνο ένα επεισόδιο όπως δηλώνεις - και περιμένεις με ανυπομονησία το επόμενο επεισόδιο από το Ήρθε και έδεσε" ενώ θυμάσαι και λίγο την ηθοποιό που έπαιζε την γραμματέα του πατέρα του Τσιμιτσέλη στο "Μη μου λες αντίο" και περιμένεις στις 22/1 να αρχίσει το "Μαζί σου" ...

Κριτικάρεις το πως διαφημίζεται το Παρά Πέντε και ότι δεν γέλασες με μια σκηνή όσες φορές και αν την είδες.Τότε γιατί επέμενες να τη βλέπεις?Για να μπορείς να σχολιάσεις όσους γέλασαν?

 

Υ.Γ: Όχι, δεν βλέπω "Μαρία, η άσχημη" (δεν έχω δει ούτε ένα επισόδιο, την έχω πετύχει για κανένα 10λεπτο, μόνο και δεν μου άρεσε) και γενικώς δεν παρακολουθώ κάτι εκτός του Παρα Πέντε (όχι, γιατί όλα τα άλλα είναι άθλια) και αντιπαθώ τα υποτιμητικά σχόλια άνευ λόγου (όπως για τη σκηνή με τη πισίνα)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα, ή μάλλον καυγάς, να γίνεται ρε κορίτσια... :rolleyes: Μερικοί βλέπετε την βρίσκουν και με αυτό... :whistle: Λες και δεν έχουμε εμπεδώσει μετά από τοοοοοοόσα μηνύματα πόσο άσχημη είναι η ελληνική TV...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

re paidia hremia mia aplh seira einai tpt to sugklonistiko ektos apo merika ep pou thelei na na mas euesthitopoihsei se merika pragmata (px me thn garufalia kai thn korh ths kai ton dumosthenh polith kai ton patera tou kai ton perifimo monologo ths kurias sofias ston 1 kuklo) h seira exei os stoxo na mas kanei na xamogelame kai pustepste me tora pou me fantros to ektoimo afantasta auto

Nευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει κάστρα στον αέρα. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.

http://i17.photobucket.com/albums/b63/votris/tttt.jpg

Link to comment
Share on other sites

re paidia hremia mia aplh seira einai tpt to sugklonistiko ektos apo merika ep pou thelei na na mas euesthitopoihsei se merika pragmata (px me thn garufalia kai thn korh ths kai ton dumosthenh polith kai ton patera tou kai ton perifimo monologo ths kurias sofias ston 1 kuklo) h seira exei os stoxo na mas kanei na xamogelame kai pustepste me tora pou me fantros to ektoimo afantasta auto

 

Δε διαφωνώ... Δεν μου αρέσουν οι καβγάδες και όταν λέω ότι αντιπαθώ τα υποτιμητικά σχόλια άνευ λόγου δεν εννοώ όσον αφορά το Παρά5, αλλά γενικά τον τρόπο έκφρασης κάποιων πραγμάτων.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα, ή μάλλον καυγάς, να γίνεται ρε κορίτσια... :rolleyes: Μερικοί βλέπετε την βρίσκουν και με αυτό... :whistle: Λες και δεν έχουμε εμπεδώσει μετά από τοοοοοοόσα μηνύματα πόσο άσχημη είναι η ελληνική TV...

 

:rolleyes:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...