Jump to content

Smart Pocket , επιτέλους αγορές με το υπόλοιπο !


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκε΄φτομουν να πάρω κάποια πραγματάκια από e-food και Σκλαβενίτη. Μπορώ να χρησιμοποιήσω 2 κουπόνια από 2 διαφορετικούς αριθμούς ή παίζει να παίρνει μόνο ένα κουπόνι σε κάθε παραγγελία;

 

Edit: Δε δέχεται σκλαβενίτης μέσω e-food...

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, nickolasemp said:

Σκε΄φτομουν να πάρω κάποια πραγματάκια από e-food και Σκλαβενίτη. Μπορώ να χρησιμοποιήσω 2 κουπόνια από 2 διαφορετικούς αριθμούς ή παίζει να παίρνει μόνο ένα κουπόνι σε κάθε παραγγελία; 

Moνο το e-fresh δέχεται πολλά κουπόνια μαζι, όλα τα αλλα μόνο 1 πρέπει να προσέχεις το ποσό που βγάζεις... σκλαβενίτης θα ήταν τέλεια βέβαια αν δεχόταν  .
Προς το παρόν υπάρχει το 3 ευρω εκπτωση (αν καταφέρεις να βγάλεις λιγο μετα τις 00¨00 τα ξαναβάζουν νομιζω)  αλλά και αυτό χωρίς σμαρτ ποκετ γιατί μόνο ένα δέχεται

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blizard said:

το 3 ευρω εκπτωση

στο e-fresh? Γενικά είναι ακριβό το e-fresh. Δεν θα το προτιμούσα σε καμία άλλη περίπτωση..

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

Τα 3 ευρω εκπτωση  χωρις όριο ελαχιστης παραγγελίας ειναι για e-food  (χωρις σμαρτ ποκετ γιατι δέχεται 1 μονο κωδικο)

Το e-fresh οντος είναι ακριβό αλλά αν ψάξεις έχει πολλά προιόντα σε προσφορά που ετσι είναι κανονικές οι τιμές τους και έχω βρει και αρκετά φτηνότερα απο παντου ανα περιόδους.
Αυτό δέχεται και πολλά κουπόνια smart pocket μαζί , σου δίνει 6 ευρω εκπτωση στην 1η παραγγγελία και πάντα δίνει στις επόμενες τουλάχιστον να καλυπτουν τα μεταφορικά, το έχει και το pockee - cashback , καλό ψυγείο στην μεταφορά  πολύ ωραίο σύστημα ψαξίματος - αγαπημένα, είναι το πιο ανετο για να βρείς κάτι που θες , γενικά βρίσκεις γευκολα ια να χαλάσεις οτι υπόλοιπο σου έμεινε  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

H dominos.gr έχει ενα πρόβλημα με το smart poket και δεν σου βγαζει εκπτωση το ποσό του κωδικού στο συνολο πληρωμης   ...  μόνο την εκπτωση 10%. Το δοκίμασα παραυτα και είδα ότι χάθηκε και το κουπόνι . Μου απαντησαν αυτό απο dominos αλλά δεν νομίζω να δουλεψει ουτε τηλεφωνικά .

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως έχουμε ήδη ενημερώσει το τεχνικό μας μας τμήμα ώστε να εντοπίσει το τι προκαλεί το πρόβλημα και να προχωρήσει στην επίλυσή του.
Ωστόσο μέχρι να διορθωθεί η αστοχία μπορείτε να καλείτε στο 2106962800 να γίνεται τηλεφωνικά η καταχώρηση του κωδικού smart poket Ως ελάχιστο δείγμα συγγνώμης, έχουμε ήδη πιστώσει στον λογαριασμό σας έναν κωδικό για δωρεάν επιδόρπιο
  ... ".(μια μεσαία πίτσα δώρο ειδα)

Με την ευκαιρία έχουν μια προσφορά 2 μεγάλες πιτσες 11.9 ευρω , με την εκπτωση 10% είναι 10.71 (αλλα μόνο με cu around τωρα που το σμαρτ ποκετ εχει πρόβλημα) .
Και εχουν 2 ποντους more μέχρι τις 19.00 αντι εναν. Αυτό είναι ανα παραγγελία και συμφέρει αν εισαι κοντά να παρεις με 5 ευρω την πίτσα του μήνα (αλλαζεις και ενα υλικο αν θες) . Καθε 6 ποντους εχεις μια πιτσα δώρο η οποια σου δίνει και αυτη 2 ποντους  . 
(η μεσαία είναι 480-500 gr περίπου ή μεγάλη 730-750gr)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα. Είμαι Liguid στο 2ο μήνα χρήσης με μια κάρτα και παρ' ότι έχω υπόλοιπο δε μ' αφήνει να βγάλω κουπόνι smart pocket (λογικό). Όταν θα τραβήξει τα 13€ που του έχω ορίσει, θα με αφήσει ή θέλει ΚΑΙ πακέτο 6€ όπως λέει;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα σε αφήσει ... απο την αρχη πριν 1 χρονο σε άφηνε με 12 ευρω τοτε , αλλά έγραφε  λαθος η εφαρμογή για 15 ευρω και πακετο  

Link to comment
Share on other sites

και με 8 € έχεις smart pocket στο liquid, δοκιμασμένο

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω οτι ίσως τα κόψουν γιατι τα έβγαλαν ... πάντως πρίν λιγα λεπτα  έκανα μια παραγγελία στο e-fresh , δουλέυουν προς το παρόν.

Επίσης πλεον γράφει ότι δεν υπάρχει ημερήσιο όριο ένω παλιά ανεφερε τα 20 ευρω που ακόμα ισχυουν . 

 

Screenshot_20240124-043241.png

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 28/1/2024 at 11:19 ΜΜ, eridion25 said:

Δεν θα καταργηθεί τελικά

Δεν καταργήθηκε, αλλά η απάντηση που σου έδωσαν ήταν άλλα αντί άλλων. Κάπως έτσι διαπιστώσαμε πως δεν ήξεραν στην εξυπηρέτηση πελατών ότι το smart pocket θα έμενε μόνο με το e-food.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

viber_image_2024-02-23_16-32-24-601.jpg

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, EllinikoNisi said:

Αντί να διευρύνουν τις συνεργασίες, εν έτει 2024 τις κλείνουν.

Θέλουμε open source smart pocket.

"Smart Pocket Wallet"... 

Link to comment
Share on other sites

Ωπα, μόλις το κατάλαβα (με υπόλοιπο 31€ κι έτοιμος να βγάλω κουπόνι e-fresh).... Άρα πλέον, αυτό δε γίνεται;

 

Μόνο e-food? Υποστηρίζει Σκλαβενίτη τουλάχιστον;

 

Edit: βλέπω στους όρους ότι λέει μόνη εξαίρεση τον Σκλαβενίτη 😒

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ioannisSm said:

To cash back...για τι ποσό μιλάμε οτι επιστρεφεται απο την κάθε απόδειξη? Αν εχετε καποιο παραδειγμα θα βοηθουσε.

Το τι ποσό επιστρέφεται από την κάθε απόδειξη εξαρτάται από τα προϊόντα που θα αγοράσεις ...

Αναλυτικά το τι επστρέφει το κάθε προϊόν, φαίνεται στην σελίδα του cashback αλλά και στην σελίδα του Pockee....

Ένα παράδειγμα είναι ο ντοματοχυμός που φέρνει συνέχεια παράδειγμα μια ψυχή...

image.thumb.png.1afa4754a19e88d097afa0e4ecf42e3b.png

Αν τον αγοράσεις στην κανονική του τιμή (που είναι διαφορετική συνήθως σε κάθε κατάστημα) θα πάρεις 0,25€ cashback.

Αν τον αγοράσεις σε τιμή προσφοράς θα πάρεις 0,05€ cashback.

 

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Διάβασα τους όρους και δεν αναγράφει πουθενά για ελάχιστο ποσό κουπονιού, όμως το μικρότερο που μου επιτρέπει να δημιουργήσω είναι €1,20.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά να κανω μια ερώτηση σχετικά με το smart pocket. Δημιούργησα ένα κουπόνι 4 ευρώ και μου το έκανε 4,71 έκπτωση στο efood. Ξέρει κανείς τι παίζει. 

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alexis said:

Παιδιά να κανω μια ερώτηση σχετικά με το smart pocket. Δημιούργησα ένα κουπόνι 4 ευρώ και μου το έκανε 4,71 έκπτωση στο efood. Ξέρει κανείς τι παίζει. 

βαζει συνδυαστικά το κουπόνι που εκδίδεις + 10% έκπτωση επί του ποσού

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...