Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

H τελευταια ειναι η R5BC004, εσυ εχεις R5BB001. Μπορεις να κανεις αναβαθμιση μεσα απο το σαιτ της SE.

Ooops!

Συγγνωμη την R5BC004 εχω, τωρα το τσεκαρα!Δεν ηξερα οτι μετρανε μονο τα τελευταια ψηφια:O

 

asmodeus Για να δεις την εκδοση του τηλ σου πηγαινε ρυθμισεις,update service.

 

Δηλαδη δε χρειαζεται να κανω αναβαθμιση ε?:happy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λοιπον ασπρο υπαρχει στο καταστημα Καλλιθεας VODAFONE........

 

Στη καλλιθεα εχει 3 και στα 2 που τηλεφωνησα δε το ειχανε

Λες να το ειχανε στο ενα που δε πηρα?

:X
Link to comment
Share on other sites

Οι εκδόσεις R5BC001 και R5BC004 αναφέρονται σε live ή σε non live;

 

Χρόνια σου πολλά!!:)

Νομίζω είναι για live.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

 

Για να δεις την εκδοση του τηλ σου πηγαινε ρυθμισεις,update service.

 

Εγω ρε παιδια εχω Vodafone Live W900 κ πηγα στις ρυθμισεις κ δεν το βρηκα το update service. που ακριβως ειναι αυτο για να δω κ εγω την εκδοση του κιν μου; :worry:

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μπεσ στο κρυφο μενου

>*<<*

πληροφ.υπηρεσιων

πληροφ λογισμικου

 

Ρε παιδια εξηγηστε μου καποιος κανονικα. τι ειναι το >*<<* ;;;

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ο chle δεν έγραξε ολόκληρο το sequence που πατάς για να μπείς στο κρυφό μενού. Είναι:

 >*<<*<* 

δηλαδή στην αρχική οθόνη πατάς αυτό το πράγμα. (όπου > το δεξί βελάκι,όπου < το αριστερό βελάκι και όπου * το αστεράκι.)

 

Το update service είναι settings -> general -> update service :)

Link to comment
Share on other sites

ο chle δεν έγραξε ολόκληρο το sequence που πατάς για να μπείς στο κρυφό μενού. Είναι:
 >*<<*<* 

δηλαδή στην αρχική οθόνη πατάς αυτό το πράγμα. (όπου > το δεξί βελάκι,όπου < το αριστερό βελάκι και όπου * το αστεράκι.)

 

Το update service είναι settings -> general -> update service :)

 

το update service τι ειναι κ τι το θελω; ειδα το version του κιν μου. ενταξει!

 

για το update service μπαινω στο μενου, ρυθμίσεις, γενικες κ μετα;;; δεν εχει τιποτα οπως update service.

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το update service τι ειναι κ τι το θελω; ειδα το version του κιν μου. ενταξει!

 

για το update service μπαινω στο μενου, ρυθμίσεις, γενικες κ μετα;;; δεν εχει τιποτα οπως update service.

 

Ενταξει ΑΚΥΡΟ. το καταλαβα τι εννοειτε. εχω λογικα το παλιο ver R5AG001 Κ θα πρεπει να το παω για αναβαθμιση. σας ευχαριστω παντως

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αλλη ερωτηση τωρα. Ποιο ειναι το site της SE; για να κανω download το καινουργιο version για το κιν μου;

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αλλη ερωτηση τωρα. Ποιο ειναι το site της SE; για να κανω download το καινουργιο version για το κιν μου;

 

http://www.sonyericsson.com

Διαλέγεις Ευρώπη , μετά Ελλάδα κλπ κλπ

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Αλλη ερωτηση τωρα. Ποιο ειναι το site της SE; για να κανω download το καινουργιο version για το κιν μου;

 

Προσοχή όμως. Αν το κινητό είναι εργαλείο δουλειάς, εγώ θα σου πρότεινα να περάσεις απο κανένα service της SE να σου κάνουν αυτοί την αναβάθμιση. Εμένα πέθανε κατά την αναβάθμιση από το Internet και ακόμα το περιμένω. Πάνε 11 μέρες που το έδωσα να μου το ζωντανέψουν. Και θεωρώ πως δεν είμαι και κανένας εντελώς άσχετος με τις αναβαθμίσεις κινητών γιατί το SX1 μου το είχα σκίσει. Απλώς το εργαλείο που δίνει η SE για online αναβάθμιση δεν μου φαίνεται και τόσο αξιόπιστο. Στην πρώτη προσπάθεια μου έβγαλε ότι απέτυχε και στην δεύτερη πέθανε το κινητάκι μου. Κλαψ κλαψ :(

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος αγόρασε προχθές το w900..

μέχρι χθές άνοιγε μόνο απο την μια πλευρά σήμερα ανοιγει και απο την άλλη...

αλλά κλείνει μόνο απο την μια

είναι φυσιολογικό αυτό??:cry:

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

opws to anoigeis kleinei ama to anoikseis apo thn allh tha kleisei apo thn allh,einai ligo mperdema h katastash pes tou na to dokimasei alla oxi na to spasei .:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο καταστημα στη VODAFONE ΣΤΗ Δαβακη Καλλιθεα παιδια ειπαν περιμενουν καινουργια...ΑΣΠΡΑ...

Το θεμα ειναι αλλο Εκανα UPDATE απο R5BB001 KAI EXASA TA ELLHNIKA.... τι να κανω παιδια???Εχω παθει ολιγον τι σοκ...Sorry αν εχει ειδη αναφερθει παιδια....

Link to comment
Share on other sites

λογικα πρεπει να ειναι θεμα firmware

τι εκδοση εχεις?

 

 

R5BB001 KAI δεν το εχω φορτωσει καθολου!!!!Τα εχω ολα σε memory stick.....

 

Βεβαια τωρα εκανα αναβαθμιση κια δεν ξερω ποια εχω αλλα το menu και στα αγγλικα που ειναι παλι σερνεται!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο καταστημα στη VODAFONE ΣΤΗ Δαβακη Καλλιθεα παιδια ειπαν περιμενουν καινουργια...ΑΣΠΡΑ...

Το θεμα ειναι αλλο Εκανα UPDATE απο R5BB001 KAI EXASA TA ELLHNIKA.... τι να κανω παιδια???Εχω παθει ολιγον τι σοκ...Sorry αν εχει ειδη αναφερθει παιδια....

Επαναφορα ρυθμισεων ,διαγραφη ολων ετσι εκανα εγω δυο φορες και την δευτερη ηρθαν τα ελληνικα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω ενα προβληματακι με το κινητο. Οταν παω να γραψω sms γραφει μονο με κεφαλαια γραμματα ακομη και αν το abc ειναι με μικρα. Αυτο συμβαινει μονο με τα ελληνικα ακομη και στο T9. Το εχει παθει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω ενα προβληματακι με το κινητο. Οταν παω να γραψω sms γραφει μονο με κεφαλαια γραμματα ακομη και αν το abc ειναι με μικρα. Αυτο συμβαινει μονο με τα ελληνικα ακομη και στο T9. Το εχει παθει κανεις?

 

Συμβαίνει επειδή έχεις απενεργοποιημένους τους "εθνικούς χαρακτήρες"

Αν τους ενεργοποιήσεις(μενού-->μηνύματα-->αποστολή νέου-->sms-->πρόσθετα-->εθνικοί χαρακτήρες)

θα μπορείς να γράφεις με μικρά ελληνικά , αλλά το μήνυμά σου θα έχει έκταση μέχρι 70 χαρακτήρες το πολύ.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Με γεια μου!

 

Σε μαυρο. Ασπρο πουθενα και απηυδησα.

 

Αν το εχει παντως κανεις σε ασπρο και θελει το μαυρο , το ανταλλαζω!

 

Μεχρι στιγμης εχω να πω τα καλυτερα... Βεβαια πρεπει να το ψαξω λίγο ακομα...

 

Παντως μεταξυ μεγαααααααααααααααλου πολεμου για αυτο και του 6280 , προτιμησα αυτο.

 

Δε ξερω. Το 6280 αν κουναει καινορυιο, σε 2 μηνες θα μου χε μεινει στο χερι....

:X
Link to comment
Share on other sites

Με γεια μου!

 

Σε μαυρο. Ασπρο πουθενα και απηυδησα.

 

Αν το εχει παντως κανεις σε ασπρο και θελει το μαυρο , το ανταλλαζω!

 

Μεχρι στιγμης εχω να πω τα καλυτερα... Βεβαια πρεπει να το ψαξω λίγο ακομα...

 

Παντως μεταξυ μεγαααααααααααααααλου πολεμου για αυτο και του 6280 , προτιμησα αυτο.

 

Δε ξερω. Το 6280 αν κουναει καινορυιο, σε 2 μηνες θα μου χε μεινει στο χερι....

 

Με γειά σου!!!:) :)

Ναι , μεταξύ του 6280 και αυτού, έκανες την σωστή επιλογή:D

και στο χρώμα μέσα έπεσες(κατά τύχη μάλλον)Το άσπρο δεν του πάει καθόλου νομίζω:O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...