Jump to content

Νο4 Το καλύτερο καρτοκινητό.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην q το χαμηλότερο ποσό ανανέωσης για τώρα είναι 8€ όταν τρέχει countdown και σου μένουν μέσα 6,97€. Για να πετύχεις χαμηλή τιμή πακέτου όπως και χρειάζεσαι θα πρέπει να κυνηγάς τα countdown. Αν πετύχεις 2 countdown ομιλίας το ένα 3,5 και το άλλο 3€ τότε θα βγάλεις 2 μήνες (βασικά πρέπει να πετύχεις και τις ημερομηνίες να ταιριάζουν όταν βγαίνουν αυτά,ωστε να μην ξεμείνεις ενδιάμεσα) με ιδανικές συνθήκες

Απο την άλλη στο frog έχεις το μόνιμο πακέτο των 3,02€/60' και κάθε 2η εβδομάδα  120' και ακριβώς επειδή είναι μόνιμο (όσο μόνιμα είναι τα πράγματα στην κινητή πάντα) το ενεργοποιείς χωρίς να περιμένεις αν και πότε θα εμφανιστεί όπως στην q και βάζοντας 10€ σου μένουν μέσα 9.09€ και βγάζεις σίγουρα 3 μήνες με αυτά τα χρήματα,αρκεί επειδή το υπόλοιπο χρημάτων λήγει στους 2 να ενεργοποιήσεις το 3ο πακέτο την ημέρα που θα λήγουν τα χρήματα και το πακέτο θα ισχύει κανονικά μέχρι να κλεισει το 3μηνο και μετά να μπει φραγή..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Off topic
Στο frog τρέχει προσφορά στην οποία θα σου δίνει δώρο 120 κάθε μήνα για ένα χρόνο.
Έχει καιρό πού τρέχει. Ισχύει

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bbbb said:

Στην q το χαμηλότερο ποσό ανανέωσης για τώρα είναι 8€ όταν τρέχει countdown και σου μένουν μέσα 6,97€. Για να πετύχεις χαμηλή τιμή πακέτου όπως και χρειάζεσαι θα πρέπει να κυνηγάς τα countdown. Αν πετύχεις 2 countdown ομιλίας το ένα 3,5 και το άλλο 3€ τότε θα βγάλεις 2 μήνες (βασικά πρέπει να πετύχεις και τις ημερομηνίες να ταιριάζουν όταν βγαίνουν αυτά,ωστε να μην ξεμείνεις ενδιάμεσα) με ιδανικές συνθήκες

Απο την άλλη στο frog έχεις το μόνιμο πακέτο των 3,02€/60' και κάθε 2η εβδομάδα  120' και ακριβώς επειδή είναι μόνιμο (όσο μόνιμα είναι τα πράγματα στην κινητή πάντα) το ενεργοποιείς χωρίς να περιμένεις αν και πότε θα εμφανιστεί όπως στην q και βάζοντας 10€ σου μένουν μέσα 9.09€ και βγάζεις σίγουρα 3 μήνες με αυτά τα χρήματα,αρκεί επειδή το υπόλοιπο χρημάτων λήγει στους 2 να ενεργοποιήσεις το 3ο πακέτο την ημέρα που θα λήγουν τα χρήματα και το πακέτο θα ισχύει κανονικά μέχρι να κλεισει το 3μηνο και μετά να μπει φραγή..

Σε ευχαριστώ, κατά πάσα πιθανότητα τότε θα κινηθώ προς την frog, κυρίως και για να μην χάσω τους κωδικούς με τις προσφορές. Μια ερώτηση μόνο, γνωρίζω ότι τον 1ο χρόνο έχεις κάθε μήνα 120' προς όλους. Αυτό που ανέφερες ότι θα έχω 120' κάθε δεύτερη βδομάδα περιλαμβάνεται στο πακέτο με τα 3€;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι το πακετο αυτό που σχεδόν κάθε δεύτερη εβδομάδα τρέχει προσφορά που το διπλασιάζει.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, blizard said:

Νομίζω οτι αυτή η προσφορά είναι για νέο αριθμό ετσι ?  , δλδ δεν πρέπει να ισχύει αν πάς απο  άλλο πακέτο ...  ισχύει βέβαια το 10 ευρω για 3 μήνες απο 3 ευρω .

Ισχύει και αν πας από άλλο πακέτο. Το έκανα προχθές στη πεθερά από what's up σε frog.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, jaguar13 said:

Ισχύει και αν πας από άλλο πακέτο. Το έκανα προχθές στη πεθερά από what's up σε frog.

Ε τότε δεν το συζητάμε για το φίλο.. Frog είναι καλύτερα να πάει αφού μιλάει μόνο 60' ακόμα και με 3λεπτα με τα 120' θα είναι φουλ άνετος.

Link to comment
Share on other sites

On 15/6/2022 at 1:51 ΜΜ, bbbb said:

Στην q το χαμηλότερο ποσό ανανέωσης για τώρα είναι 8€ όταν τρέχει countdown και σου μένουν μέσα 6,97€. Για να πετύχεις χαμηλή τιμή πακέτου όπως και χρειάζεσαι θα πρέπει να κυνηγάς τα countdown. Αν πετύχεις 2 countdown ομιλίας το ένα 3,5 και το άλλο 3€ τότε θα βγάλεις 2 μήνες (βασικά πρέπει να πετύχεις και τις ημερομηνίες να ταιριάζουν όταν βγαίνουν αυτά,ωστε να μην ξεμείνεις ενδιάμεσα) με ιδανικές συνθήκες

Απο την άλλη στο frog έχεις το μόνιμο πακέτο των 3,02€/60' και κάθε 2η εβδομάδα  120' και ακριβώς επειδή είναι μόνιμο (όσο μόνιμα είναι τα πράγματα στην κινητή πάντα) το ενεργοποιείς χωρίς να περιμένεις αν και πότε θα εμφανιστεί όπως στην q και βάζοντας 10€ σου μένουν μέσα 9.09€ και βγάζεις σίγουρα 3 μήνες με αυτά τα χρήματα,αρκεί επειδή το υπόλοιπο χρημάτων λήγει στους 2 να ενεργοποιήσεις το 3ο πακέτο την ημέρα που θα λήγουν τα χρήματα και το πακέτο θα ισχύει κανονικά μέχρι να κλεισει το 3μηνο και μετά να μπει φραγή..

Έχω τον αδερφό μου στη κοσμοτε και συγκεκριμένα φρογκ. Μιλάει γύρω στα 60’ τον μήνα και θέλει αρκετό Ίντερνετ. Θεωρώ από τα καλύτερα πακέτα της κοσμοτε και ανώτερο από την Q. Βάζει 10€ και μένουν 10€ ακριβώς μέσα γιατί έχει απαλλαγή του 10%. Με το πακέτο των 8,90€ το μήνα έχει Ίντερνετ για ώρα ανάγκης και μπορούμε να επικοινωνήσουμε με ένα Viber είτε να πάρει μια κλήση κανονική. 

On 15/6/2022 at 12:57 ΜΜ, fostiras7 said:

Καλησπέρα, σκέφτομαι να μετατρέψω το φοιτητικό καρτοκινητό what's up σε q ή frog για μόνο ομιλία, καθώς με έχει βολέψει το vodafone giga wifi on the spot. Το site της q είναι σε αποσύνθεση, μπορεί να με ενημερώσει κάποιος για τα πιο οικονομικά πακέτα ομιλίας της q και για το ελάχιστο ποσό ανανέωσης; Δεν έχω τρελές απαιτήσεις, το μέγιστο που χαλάω είναι 60 λεπτά σε έναν μήνα και αυτό με 3λεπτη ελάχιστη χρέωση χρόνου.

Προσωπικά δεν θα το διέκοπτα το φοιτητικό καρτοκινητο,είναι πολύ φθηνό για αυτά που προσφέρει 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 Νομίζω ότι αυτό είναι το "κατάλληλο" θέμα για να αφήσω να ξεδιπλωθεί η "χολή" έμ ο προβληματισμός μου... 

Ποιο καρτοκινητό έχει τις περισσότερες παροχές με το λιγότερο δυνατό κόστος; 

Καθαρά για τη διατήρηση του αριθμού μέχρι να δω τι θα κάνω; 

Με χρονολογική σειρά γεγονότων σε κάθε εταιρεία:

Όλο το 2021 στην wind δεν είχα σήμα "μόνο κλήσεις sos" ή όπως το γράφει, δε θυμάμαι ... 

Μετά, vodafone είχα μερικές χαμένες κλήσεις και όχι καλά data... 

Cosmote κάπου μέσα καλοκαιριού (λένε) κλείσανε το 3g και το χάσαμε και από εδώ το κορμί πατριώτη... 

Οι άλλες δύο vodafone και wind τι πλάνο έχουν για το κλείσιμο του δικού τους 3g;

Είχα γράψει πολλά. Έχω τέτοια αγανάκτηση μέσα μου... 2022 και καμιά από τις 3 εταιρείες να μην έχει κάλυψη σε κάποια περιοχή... 

Θεωρητικά24ωρο. 8 ώρες εργασίας 8 ώρες διασκέδαση, 8 ώρες ύπνου. 

Οπότε 16 ώρες (που δεν κοιμόμαστε) τις μισές δεν έχουμε τις παροχές και τις άλλες μισές είμαστε σπίτι που υπάρχει wifi για όποια ανάγκη...

Υ.Γ. Ξέρω, ξέρω, σε λίγο καιρό άμα έρθουν εξωγήινοι θα  έχω ιντερνέτι από τα αστέρια, μέχρι τότε τηλέφωνο και data από που; 

Υ. Γ. 2 Με λένε Ανδρέα και είμαι (;) καλά! 

 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

🤔

Νομίζω ότι αποφάσισα τι θα κάνω. 

Θα πάω cu, δίνει τους πρώτους μήνες 52gb σε κάθε ανανέωση.

Όταν τελειώσει η προσφορά και αναλόγως με την κάλυψη, αν δεν έχει αλλάξει κάτι, θα πετάω από εταιρία σε εταιρία, όπου έχει προσφορά. 

Αν κάποια στρώσει αποδεδειγμένα θα με έχει με συμβόλαιο, αν όχι θα τα φάνε στους courier. 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Το πλάνο Wind Vodafone για κλείσιμο 3G είναι για τελος 2022. Αν τραβηξει πιο πισω, θα δειξει.. Εν τω μεταξύ έχεις πέσει στην περίπτωση να μην πιάνει κανένα δίκτυο καλά στην περιοχή που βρίσκεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Ανδρέα, χωρίς να αμφισβητώ φυσικά τα γραφόμενά σου και την εμπειρία σου με όλες τις εταιρίες κινητής θύμισε μου λίγο τι συσκευή έχεις.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, p_k said:

Φίλε Ανδρέα, χωρίς να αμφισβητώ φυσικά τα γραφόμενά σου και την εμπειρία σου με όλες τις εταιρίες κινητής θύμισε μου λίγο τι συσκευή έχεις.

Ξεκίνησα το βάσανο μου με honor 8 και συνεχίζει με realme gt master edition. 

 Δίπλα μου με  realme gt neo 2 τα ίδια χάλια cosmote. 

Στο δίπλα γραφείο πάλι cosmote (δεν κοίταξα συσκευή). Αλλά και με ένα xiaomi (λοιπά στοιχεία δεν έψαξα) δεν είναι ευχαριστημένος με vodafone. 

Την wind δε θέλω να την βλέπω μετά από το δούλεμα και την ειρωνεία που έφαγα, αν και στην τρύπα που είμαστε καναδυο που είναι με αυτήν δε κάνουν παράπονο, από την άλλη πάλι όλο λείπουν από την έδρα μας οπότε δεν είναι αξιόπιστο το δείγμα! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 23/9/2022 at 9:19 ΜΜ, andreasomageiras said:

🤔

Νομίζω ότι αποφάσισα τι θα κάνω. 

Θα πάω cu, δίνει τους πρώτους μήνες 52gb σε κάθε ανανέωση.

Όταν τελειώσει η προσφορά και αναλόγως με την κάλυψη, αν δεν έχει αλλάξει κάτι, θα πετάω από εταιρία σε εταιρία, όπου έχει προσφορά. 

Αν κάποια στρώσει αποδεδειγμένα θα με έχει με συμβόλαιο, αν όχι θα τα φάνε στους courier. 

Σε αυτό ακριβώς έχω καταλήξει και εγώ μετά από πολλή έρευνα. Μου φαίνεται πάντως πως η Vodafone έχει το πιο συμφέρον καρτοκινητό όχι μόνο για φοιτητές αλλά και γενικότερα

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sitter1130 said:

Σε αυτό ακριβώς έχω καταλήξει και εγώ μετά από πολλή έρευνα. Μου φαίνεται πάντως πως η Vodafone έχει το πιο συμφέρον καρτοκινητό όχι μόνο για φοιτητές αλλά και γενικότερα

Εγώ τελικά βρέθηκα εκεί απι όπου έφυγα. Wind. 

Όσο ήμουν με συμβόλαιο δεν είχα σήμα, όλο εκτός δικτύου και κλήσεις sos. 

Έκανα την γύρα μου σε όλες, καμία δεν έχει καλή κάλυψη, έκλεισε και το 3g από cosmote το καλοκαίρι και ήρθε και έδεσε το γλυκό. 

Αν είχα unlimited από cosmote στα 11€ θα εμένα. (τόση είναι η χρήση που μπορώ να κάνω σε σχέση με την κάλυψη του δικτύου) 

Αν μου άφηνε το δικό της unlimited η vodafone κάτω από 22€ θα εμένα εκεί (αν και έφυγα λόγο χαμένων κλήσεων και πήγα cosmote πριν κλείσει το 3g)

Μέχρι τότε f2g που απλά  έχει μθα σταθερότητα (για την ώρα) όχι ταχύτητα σταθερότητα και δεν χάνω κλήσεις (λέω ξανά, για την ώρα) το ότι χρειάστηκα ψυχίατρο με την συμπεριφορά της δεν 3χε8 παραγραφεί και αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνω συμβόλαιο μαζί της ούτε με 10€. 

Υ.Γ. Τα νούμερα που αναφέρω δεν είναι λόγο τσιγκουνιάς απλά δεν είναι δυνατόν να κάνω χρήση υπηρεσιών που να αξίζουν περισσότερο, για το χώρο εργασίας αναφέρομαι. Στο σπίτι είναι μια άλλη ιστορία, υπάρχει και σταθερή κάλυψη (όταν δεν κάνει αποσύνδεση) 😁

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, andreasomageiras said:

Εγώ τελικά βρέθηκα εκεί απι όπου έφυγα. Wind. 

Όσο ήμουν με συμβόλαιο δεν είχα σήμα, όλο εκτός δικτύου και κλήσεις sos. 

Έκανα την γύρα μου σε όλες, καμία δεν έχει καλή κάλυψη, έκλεισε και το 3g από cosmote το καλοκαίρι και ήρθε και έδεσε το γλυκό. 

Αν είχα unlimited από cosmote στα 11€ θα εμένα. (τόση είναι η χρήση που μπορώ να κάνω σε σχέση με την κάλυψη του δικτύου) 

Αν μου άφηνε το δικό της unlimited η vodafone κάτω από 22€ θα εμένα εκεί (αν και έφυγα λόγο χαμένων κλήσεων και πήγα cosmote πριν κλείσει το 3g)

Μέχρι τότε f2g που απλά  έχει μθα σταθερότητα (για την ώρα) όχι ταχύτητα σταθερότητα και δεν χάνω κλήσεις (λέω ξανά, για την ώρα) το ότι χρειάστηκα ψυχίατρο με την συμπεριφορά της δεν 3χε8 παραγραφεί και αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνω συμβόλαιο μαζί της ούτε με 10€. 

Υ.Γ. Τα νούμερα που αναφέρω δεν είναι λόγο τσιγκουνιάς απλά δεν είναι δυνατόν να κάνω χρήση υπηρεσιών που να αξίζουν περισσότερο, για το χώρο εργασίας αναφέρομαι. Στο σπίτι είναι μια άλλη ιστορία, υπάρχει και σταθερή κάλυψη (όταν δεν κάνει αποσύνδεση) 😁

Εγώ πάντως έφυγα από φοιτητικό What's up διότι ήταν το ακριβότερο και πήγα σε συμβόλαιο Wind W 10GB στα 22 ευρώ μαζί με οικογενειακό μου μέλος και το μετανιώνω. Δεν ξέρω για την υπόλοιπη Ελλάδα αλλά η wind στην Αττική έχει ΠΑΡΑ πολύ σοβαρό πρόβλημα, η δε Cosmote όσο ήμουν εκεί ήταν σχεδόν πάντα τέλεια με 4G+ κ.λπ. και με ταχύτητες πραγματικά 4G και όχι σαν το 4G της Wind που (όταν) πιάνει 50Mbps. Τώρα θα πάω προς Vodafone μεριά μιας και όπως είπα πλέον έχουν το φθηνότερο και πιο vfm καρτοκινητό αλλά δεν περιμένω πολλά... Το γεγονός είναι πως η Cosmote έχει ασύγκριτα καλύτερο δίκτυο από τις άλλες δύο αλλά τα χρήματα που ζητάνε δεν τα πληρώνουν ούτε οι Ελβετοί στη χώρα τους.

EDIT: Να αναφέρω πως, τουλάχιστον σύμφωνα με την εμπειρία μου, ενώ η cosmote έχει το γρηγορότερο και με καλύτερη κάλυψη δίκτυο έχει και σίγουρα το πιο ασταθές. Οι κλήσεις μέσω vowifi έπεφταν συνεχώς και το ίδιο μέσω volte όταν από 4g έπεφτε σε 3g η ακόμα και σε 2g. Όπως αναφέρεις η wind είναι χάλια αλλά τουλάχιστον είναι σταθερά χάλια, δεν σε κρεμάει, ξέρεις τι να περιμένεις.

On 4/12/2020 at 6:41 ΠΜ, xenopoulos said:

Προσωπικά θα μου ήταν πιο χρήσιμο ένα πακέτο με απεριόριστη ομιλίας προς όλους και sms στα 10€ και ας μην έχει κανένα mb

Σόρρυ που ξεθαβω ένα τόσο παλιό νήμα αλλά... Θεωρώ πως η άποψη σου είναι η σωστότερη εδώ μέσα. Θα έπρεπε, όπως και σε κυριολεκτικά οποιαδήποτε άλλη χώρα του πρώτου κόσμου, να πληρώνουμε ένα χαμηλό και σταθερό ποσό (π.χ. 10 ευρώ το μήνα) για να έχουμε απεριόριστες κλήσεις και SMS και μετά να έκανε ο κάθε πάροχος παιχνίδι με προσφορές σε δεδομένα... Αλλά αυτό το αυτονόητο που λέω φαντάζει ουτοπία για την Ελλάδα.

Edited by Sitter1130
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Sitter1130 said:

Σόρρυ που ξεθαβω ένα τόσο παλιό νήμα αλλά... Θεωρώ πως η άποψη σου είναι η σωστότερη εδώ μέσα. Θα έπρεπε, όπως και σε κυριολεκτικά οποιαδήποτε άλλη χώρα του πρώτου κόσμου, να πληρώνουμε ένα χαμηλό και σταθερό ποσό (π.χ. 10 ευρώ το μήνα) για να έχουμε απεριόριστες κλήσεις και SMS και μετά να έκανε ο κάθε πάροχος παιχνίδι με προσφορές σε δεδομένα... Αλλά αυτό το αυτονόητο που λέω φαντάζει ουτοπία για την Ελλάδα.

Με 9.00€ wind 

Spesial cobo #3

Unlimited ομιλία προς όλους 

500 sms 

4gb 

Για τους πρώτους 6 μήνες Νομίζω... 

Μετα βλέπουμε! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, andreasomageiras said:

Με 9.00€ wind 

Spesial cobo #3

Unlimited ομιλία προς όλους 

500 sms 

4gb 

Για τους πρώτους 6 μήνες Νομίζω... 

Μετα βλέπουμε! 

Πού το βρήκες αυτό το combo; Γιατί αν είναι έτσι να το σκεφτώ δηλαδή 😀

Link to comment
Share on other sites

Για νέα νούμερα είναι αυτά, για νέες ενεργοποιήσεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Sitter1130 said:

Πού το βρήκες αυτό το combo; Γιατί αν είναι έτσι να το σκεφτώ δηλαδή 😀

 

1 ώρα πριν, p_k said:

Για νέα νούμερα είναι αυτά, για νέες ενεργοποιήσεις.

Για νέα νούμερα, μεταφορές από άλλη εταιρεία, γενικά για νέα f2g. 

Μόλις περάσει, φεύγω και ψάχνω για άλλη προσφορά / πακέτο! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, andreasomageiras said:

 

Για νέα νούμερα, μεταφορές από άλλη εταιρεία, γενικά για νέα f2g. 

Μόλις περάσει, φεύγω και ψάχνω για άλλη προσφορά / πακέτο! 

Καλά, αν τα βρω σκούρα με τη Vodafone θα το κάνω πάλι f2g, αν και τόσο τούμπανο που είναι το φοιτητικό CU δεν το βλέπω 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

UPDATE: 01 - 06 - 2023

 

image.png

Ξέρω λείπουν αρκετά πακέτα αλλά είναι μια αρχή και αυτά.

Όταν βρω χρόνο θα βάλω περισσότερα πακέτα στο συγκριτικό

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, blizard said:

Σορρυ  αλλά έβαλα και το liquid  🙂 

* Με πόντους BB για τα 200gb και μέχρι 30/08 η καλοκαιρινή προσφορά απεριορίστων

** Αναφέρεται ως προσφορά, την έχουμε απο 22/11/2022

sigritiko copy.png

 

Μην τους χαλάς τους πίνακες σε παρακαλώ γιατί είναι ασέβεια για τον χρόνο που ξοδεύει ο άλλος για να κάνει μια δουλειά και να την ολοκληρώσει όπως πρέπει.

Το liquid θα μπει σε άλλη κατηγορία μόλις τελειώσω.

Αν συνεχίζεις να μου χαλάς τους πίνακες θα σε κάνω αγωγή για copyright 🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, blizard said:

Σορρυ  αλλά έβαλα και το liquid  🙂 

* Με πόντους BB για τα 200gb και μέχρι 30/08 η καλοκαιρινή προσφορά απεριορίστων

** Αναφέρεται ως προσφορά, την έχουμε απο 22/11/2022

Σημαντικό : η χρέωση ειναι ανα λεπτό/σμσ/mb , μπορείς να επιλέξεις διαφορετική αναλογία από αυτή που επέλεξα εγω

sigritiko copy.png

Τα σουβλακια και το κασμπακ ξεχασες (μισές δουλειές)

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...