Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χαιρετω!

εχω το W800 και ηθελα να ρωτησω αν παιρνει καρτα 4G ή σταματά στα 2G. Δεν ξερω αν εχει απαντηθει πιο πριν επειδη ειμαι σχετικα καινουριος στο forum.

Παντως αν παιρνει των 4 μηπως θα κολλαει?

Και κατι τελευταιο: υπαρχει περιπτωση να αλλαζει η προσοψη? ευχαριστημενος ειμαι απο πλευρας συσκευης, αλλα αυτο το χρωμα κρεμ με πορτοκαλι.... μμμμμ ετσι και ετσι μου φαινεται.

Ισιώνουν ορε τα παλικάρια?

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω!

εχω το W800 και ηθελα να ρωτησω αν παιρνει καρτα 4G ή σταματά στα 2G. Δεν ξερω αν εχει απαντηθει πιο πριν επειδη ειμαι σχετικα καινουριος στο forum.

Παντως αν παιρνει των 4 μηπως θα κολλαει?

Και κατι τελευταιο: υπαρχει περιπτωση να αλλαζει η προσοψη? ευχαριστημενος ειμαι απο πλευρας συσκευης, αλλα αυτο το χρωμα κρεμ με πορτοκαλι.... μμμμμ ετσι και ετσι μου φαινεται.

 

Το τηλέφωνο σύμφωνα με διάφορα site παίρνει μνήμη 4gb χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω!

εχω το W800 και ηθελα να ρωτησω αν παιρνει καρτα 4G ή σταματά στα 2G. Δεν ξερω αν εχει απαντηθει πιο πριν επειδη ειμαι σχετικα καινουριος στο forum.

Παντως αν παιρνει των 4 μηπως θα κολλαει?

Και κατι τελευταιο: υπαρχει περιπτωση να αλλαζει η προσοψη? ευχαριστημενος ειμαι απο πλευρας συσκευης, αλλα αυτο το χρωμα κρεμ με πορτοκαλι.... μμμμμ ετσι και ετσι μου φαινεται.

Καλημερα.προσοψη δεν μπορεις να αλλαξεις εκτος και αν βρεις και βαλεις απο το w700i.επισης ο κολλητος εχει στο κινητο του μια καρτα 4gb και το κινητο δουλευει χωρίς πρόβλημα,βεβαια ειναι φορτωμενο μονο με mp3's και οχι με video.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia 3erei kaneis pos tha to kanw na xoraei perisotera minimata...?

vrika kati sto internet alla itan vlakia...kai den ginotan....an mporeite voithiste me...efxaristo...

υπαρχει ενας τροπος αλλα δεν θα στον συνιστουσα γιατι αν δεν εχεις γνωσεις θα χαλασεις το κινητο.καλυτερα ομως αφησε'το οπως εχει και μεινε με τις υπαρχουσες καταστασεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia 3erei kaneis pos tha to kanw na xoraei perisotera minimata...?

vrika kati sto internet alla itan vlakia...kai den ginotan....an mporeite voithiste me...efxaristo...

 

Πέραστα στον υπολογιστή με το Μyphone Explorer.;)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε πότε θα βγεί καινούργια εκδοση λογισμικού???
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να βγάλουν; Βλέπετε να υπαρχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα (μη μου πείτε το τελικό "ς" γιατί αυτό δεν είναι πρόβλημα, αλλά βίτσιο της SE και δικαίωμά της) στην τελευταία έκδοση ή το λέτε για να έχουμε κάτι να ασχολούμαστε και να περνάει η ώρα μας;
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι να βγει καινουργια εκδοση..αφου και με αυτη που εχει το κινητο δουλευει μια χαρα :blink:.επισης το κινητο απο καποια καταστηματα εχει αποσυρθει απο την αγορα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου με την τελευταία έκδοση, έχει κάποια προβλήματα, όπως να κλείνει το κινητό την ώρα που πάω να βάλω ένα τραγούδι να παίξει στο walkman. Δεν γίνετε πάντα, αλλά τώρα τελευταία μου το έχει κανει 3 φορές:( . Το οτι έχει αποσυρθεί από την αγορά κι εγώ το έχω ακούσει...
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου με την τελευταία έκδοση, έχει κάποια προβλήματα, όπως να κλείνει το κινητό την ώρα που πάω να βάλω ένα τραγούδι να παίξει στο walkman. Δεν γίνετε πάντα, αλλά τώρα τελευταία μου το έχει κανει 3 φορές:( . Το οτι έχει αποσυρθεί από την αγορά κι εγώ το έχω ακούσει...

Ναι, πλέον δε βγαίνει καινούριο. Ό,τι βρεθεί είναι από stock.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Στην κάρτα εννοείς ή μήπως την επαναφορά ρυθμίσεων του κινητού;

 

 

και στην κάρτα και στην μνήμη του κινητού.

κολάει και σβήνει από μόνο του

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

και στην κάρτα και στην μνήμη του κινητού.

κολάει και σβήνει από μόνο του

Την καρτα καλυτερα formaρετην σε ενα card-reader.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την καρτα καλυτερα formaρετην σε ενα card-reader.:)

 

 

δεν έχω.

για την μνήμη δεν μπορώ να κάνω κάτι.τουλάχιστον να το αναβαθμίσω:)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερατε οτι στο κινητο μπορει να γινει μετατροπη και να γραφει αντι για 3gp σε mp4?το εχει δοκιμασει κανεις?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερατε οτι στο κινητο μπορει να γινει μετατροπη και να γραφει αντι για 3gp σε mp4?το εχει δοκιμασει κανεις?

Με την μετατροπή αυτή δεν γίνεται ακριβώς εγγραφή σε mpeg4, απλώς η κατάληξη αλλάζει!

Τα αρχεία που παράγει το κινητό παραμένουν 3gp, ίδια μορφή, ίδια ποιότητα και φυσικά θέλουν πρόγραμμα που να αποκωδικοποιεί 3gp για να αναπαραχθούν στον υπολογιστή...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

παντως ειναι η πρωτη φορα ισως που καθομαι τοσο καιρο με το ιδιο κινητο(1+ χρονο)..με εχει αφησει παντου ικανοποιημενο.(εκτος της μνημης)
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω φιλε μου ειναι η πρωτη φορα που κραταω ενα κινητο τοσο πολυ καιρο 1 χρονο ακριβως!! Την τριτη περιμενω καρτα μνηνης 2 gb ελπιζω να λειτουργησει κανονικα...
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πολυ καλο το κινητο μας.Φτου του να μην το ματιασω.

Βεβαια εχει μικροπροβληματακια με τα handsfree και με τον φορτιστη(δεν κανουν καλη επαφη)αλλα τα παραβλεπουμε

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω φιλε μου ειναι η πρωτη φορα που κραταω ενα κινητο τοσο πολυ καιρο 1 χρονο ακριβως!! Την τριτη περιμενω καρτα μνηνης 2 gb ελπιζω να λειτουργησει κανονικα...

μην ανησυχεις! μια χαρα θα δουλεψει..με τα ματια μου εχω δει να δουλευει μονο με mp3 φορτωμενο με 4giga και ηταν μια χαρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...