Jump to content

Αγορά κινητού έως 300ευρώ


aeras78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά από 4 χρόνια άψογης λειτουργίας του Xiaomi mi Νote 3, ήρθε η ώρα της αντικατάσταση του.

Ζητούμενα η καλή κάμερα (κυρίως φωτογραφίες μέρα/νύχτα), η αυτονομία και η ταχύτητα.

Θέλω να έχει καλό ήχο συνομιλίας και σε ανοικτή ακρόαση καθώς και 800 μπάντα γιατί μένω επαρχία.(δίκτυο cosmote)

Δεν με ενδιαφέρουν το βαρύ gaming, η παρακολούθηση βίντεο και το dual band 

Γενικά ψάχνω ένα κινητό που θα βγάλει άλλη μια τετραετία χωρίς προβλήματα και χωρίς να δείχνει ξεπερασμένο/αργό μετά από 2-3 χρόνια.

 

Σε πρώτη φάση έχω δει τα Realme 9 Pro+ και Samsung Galaxy A52s και έχω μπερδευτεί με τα πολλά Χiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια άψογης λειτουργίας του Xiaomi mi Νote 3, ήρθε η ώρα της αντικατάσταση του.
Ζητούμενα η καλή κάμερα (κυρίως φωτογραφίες μέρα/νύχτα), η αυτονομία και η ταχύτητα.
Θέλω να έχει καλό ήχο συνομιλίας και σε ανοικτή ακρόαση καθώς και 800 μπάντα γιατί μένω επαρχία.(δίκτυο cosmote)
Δεν με ενδιαφέρουν το βαρύ gaming, η παρακολούθηση βίντεο και το dual band 
Γενικά ψάχνω ένα κινητό που θα βγάλει άλλη μια τετραετία χωρίς προβλήματα και χωρίς να δείχνει ξεπερασμένο/αργό μετά από 2-3 χρόνια.
 
Σε πρώτη φάση έχω δει τα Realme 9 Pro+ και Samsung Galaxy A52s και έχω μπερδευτεί με τα πολλά Χiaomi.
Αν θέλεις υποστήριξη σε βάθος χρόνου, τότε το Α52s από bestprice για πιο οικονομικά.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, conan1 said:

Αν θέλεις υποστήριξη σε βάθος χρόνου, τότε το Α52s από bestprice για πιο οικονομικά.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πλην της υποστήριξης, τα 6GB της RAM είναι αρκετά σε βάθος τριετίας; Ρωτάω γιατί 6GB είχε και το Μi Note 3 που έχω από το 2018.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αυτά που γράφεις είναι πολύ καλές επιλογές

Εγώ έχω το poco f3 και νομίζω ότι θα αντέξει τα χρόνια που ζητάς (με υποχώρηση στην κάμερα το θεωρώ καλύτερο και από τα 2)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...