Jump to content

[myPOLL] Ποια είναι η εμπειρία σας με το Samsung Galaxy S22 Ultra;


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

[myPOLL] Ποια είναι η εμπειρία σας με το Samsung Galaxy S22 Ultra;  

122 members have voted

  1. 1. Ποια είναι η εμπειρία σας με το Samsung Galaxy S22 Ultra; (μόνο για κατόχους!)

    • Κανένα πρόβλημα έως τώρα, τα πάντα λειτουργούν σωστά
    • Αντιμετωπίζω προβλήματα με το GPS
    • Αντιμετωπίζω προβλήματα με την μπαταρία/αυτονομία
    • Αντιμετωπίζω προβλήματα με τις φωνητικές κλήσεις
    • Αντιμετωπίζω κάποιο άλλο πρόβλημα (επεκταθείτε στα σχόλια)


Recommended Posts

Εγώ αντιμετωπίζω μετά από ένα μήνα χρήσης, πρόβλημα με επανεκκινησεις. Είχα εισερχόμενη κλήση, πήγα να την απαντήσω, κόλλησε και έκανε μόνο του επανεκκίνηση. Σήμερα έσβησε ξαφνικά και προσπαθούσα μάταια να το ενεργοποιήσω, ανοιξε μετά από 10 λεπτά μόνο του 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πολύ λαγκάρισμα στην κάμερα, μερικές φορές το βίντεο κάνει σπασίματα και το bluetooth κάνει τυχαίες αποσυνδέσεις συχνά με οποιαδήποτε συσκευή συνδεθεί. Επισης, ζεσταίνεται πολύ εύκολα με αποτέλεσμα αρκετές φορές να σταματάει η φόρτιση.

 

Μια μέρα επίσης στα ξαφνικά έκανε επανεκκίνηση και άλλαξαν οι ρυθμίσεις του One UI ( π.χ. απενεργοποιήθηκαν οι ειδοποιήσεις ) και έπρεπε να τις επαναφέρω σε κάθε εφαρμογή ξεχωριστά

Edited by kotsianis7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμένα το πρόβλημα είναι στα hz όταν κάνω scroll σε  site με φωτογραφικό υλικο και σε social media πολλες φορές τρεμοπαίζουν τα καρέ. 

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχοντας όλα τα note μέχρι τώρα, το s22 ultra είναι απλά ότι καλύτερο είχα στα χέρια μου. Σε όλους τους τομείς, φωτογραφία, multi-tasking, πλοήγηση, γραφείο, με το spen σε άλλο επίπεδο, είναι ίσως το πληρέστερο τηλέφωνο έως τώρα. Μάλιστα σε σύγκριση με κάτι εντελώς διαφορετικό όπως είναι το iphone 13 Pro max, πρέπει να πω ότι η ζυγαριά γέρνει στο samsung s22 ultra στους περισσότερους τομείς, χωρίς φυσικά να θεωρείται κατωτέρω το iphone. Στην καθημερινότητα, χρηστικότητα, παραμετροποίηση, συμβατότητα νομίζω είναι ένα κλικ μπροστά και μιλάω ερχόμενος από samsung s21 ultra το οποίο επίσης ήταν άριστο αλλά το 22 έχει τελειοποιειθει. Αυτά....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα παιδιά. Μόλις ήρθα και εγώ στην παρέα ερ ο ενός από iPhone 12 64αρι, δεν έχω λόγια γι αυτό το εργαλείο που έχω στα χέρια μου. Είναι πολύ ανώτερο τηλέφωνο πλήρες με άπειρες δυνατότητες και ρυθμίσεις που θέλεις καιρό για να τα βρεις και να τα πειράξεις όλα. Ήθελα να ρωτήσω για την προστασία μπαταρίας στο 85% είναι καλο να το έχω ενεργοποιημενο να φορτίζει ως το 85 ‰ θα δω διαφορά μακροχρόνια?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 80-85% φόρτιση είναι τακτική που εφαρμόζουν όλοι οι κατασκευαστές ακόμα και στα ηλεκτρικά αυτοκίνητα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...