Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

25 minutes ago, bilibina said:

Στο device στην Γούναρη στην Πάτρα αν είσαι από εδω .

Γενικά είναι οι καλύτεροι εδώ και οι ποιο ενημερωμένοι

Ε, πέφτει λίγο μακριά.. 🤣

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

10 Απριλίου ξεκινάει και για μας το μεγάλο update.για να δούμε θα αν θα μας δώσει και εμάς κάποια από τα AI.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε one ui 6.1 εντυπώσεις σε λίγο.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, chios said:

Μόλις ήρθε one ui 6.1 εντυπώσεις σε λίγο.

https://techmaniacs.gr/sovara-provlimata-simatos-se-samsung-galaxy-s2x-meta-tin-enimerosi-aprilioy-kai-to-one-ui-6-1/

 

Ψεμα στο ψεμα 🤣

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, chios said:

Μόλις ήρθε one ui 6.1 εντυπώσεις σε λίγο.

Η μπαταρια κρατάει 3μερες!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν θα μας δώσει τίποτα από τα AI. 😞

http://www.sammyfans.com/2024/04/10/samsung-may-bring-these-one-ui-6-1-features-to-galaxy-s22-s21/

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι διαβάζω στο θέμα του S23ultra, ίσως καλύτερα να μην το πάρουμε το ΑΙ. Ρουφάει μπαταρία και έχει πολύ μικρή χρηστική αξία.

Η Samsung προσπάθησε και πούλησε το S24 για το ΑΙ, χωρίς να αξίζει όμως.

Link to comment
Share on other sites

Αδιαφορο για μενα τελειως το AI προς το παρων. Στο μελλον βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, GMF80 said:

Λογικα δεν θα αργησει και το One UI 6.1.

Το αντίθετο θα έλεγα. Αν ήταν να δώσουν σύντομα το 6.1 θα το έδιναν με το update Απριλίου. Τώρα θεωρώ ότι θα αργήσει λίγο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ddr2 said:

Το αντίθετο θα έλεγα. Αν ήταν να δώσουν σύντομα το 6.1 θα το έδιναν με το update Απριλίου. Τώρα θεωρώ ότι θα αργήσει λίγο.

https://www.sammobile.com/news/one-ui-6-1-update-could-go-live-more-galaxy-phones-next-week/

Link to comment
Share on other sites

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, stsalkit said:

Αρα, με το επόμενο security update. 

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα με κάποιο τρόπο να βάλω το θέμα της ταπετσαρίας σαν φόντο στο μενού των ρυθμίσεων; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ddr2 said:

Αρα, με το επόμενο security update. 

υπεροχα ! !    νταξει μπορει να μην ειναι και κατι το τρομερο ,  αλλα το γεγονος  οτι το περνει και το S22 ultra καλο ειναι για το κινητο μας ,   π.χ.  ετυχε να δωσω πριν το S22 το  note 20 ultra  κυριως για τον λογο οτι δεν δεχονταν αναβιθμισεις ! ! 

το γεγονο οτι εχω και το  Tab S8 Ultra και βλεπω  θα παρει και αυτο ,   μια χαρα ! ! ! 

Link to comment
Share on other sites

Οτι δινουν εξτρα καλοδεχουμενο. Το κινητο το εχω 2ετια πλεον κοντα χωρις το παραμικρο παραπονο...

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update  σαν να έγινε βράχος η μπαταρία. Ελπίζω στο 6.1 με τις σαχλαμάρες ΑΙ να μην το χαλάσουν.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια ακουω παρασιτα στα bluetooth ακουστικα κυριως οταν περναω απο περιοχες με κοσμο (πχ καφε). Τα φοραω παντα στο περπατημα. Στην υπολοιπη διαδρομη κανενα προβλημα. Συμβαινει σε 3 διαφορετικα ακουστικα που εχω οποτε δεν ειναι θεμα ακουστικου. Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να φταιει?

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρακολουθώ πάντα αυτό το νήμα καθώς νοσταλγω τη συσκευή και δηλώνω μετανιωμένος που την πούλησα για να πάω σε S24U.... Όχι μόνο δεν έμεινα στο S24U, αλλά πήγα και στο αντίπαλο στρατόπεδο. Νιώθω ότι με ώθησε η εταιρεία να φύγω με αυτά που αντιμετώπισα και θα είμαι πολύ ψείρας στο εξής αν θελήσω να ξαναγυρίσω...

Τελοσπαντων, το είχα γράψει και πιο παλιά...μου έχουν ξεμείνει κάποιες θήκες, προστασία οθόνης (μεμβράνη) και προστασίες καμερών. Όποιος ενδιαφέρεται από Αθήνα, ας μου στείλει να του τα δώσω ή ο,τι χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Εγώ πάντως παρακολουθώ πάντα αυτό το νήμα καθώς νοσταλγω τη συσκευή και δηλώνω μετανιωμένος που την πούλησα για να πάω σε S24U.... Όχι μόνο δεν έμεινα στο S24U, αλλά πήγα και στο αντίπαλο στρατόπεδο. Νιώθω ότι με ώθησε η εταιρεία να φύγω με αυτά που αντιμετώπισα και θα είμαι πολύ ψείρας στο εξής αν θελήσω να ξαναγυρίσω...

Τελοσπαντων, το είχα γράψει και πιο παλιά...μου έχουν ξεμείνει κάποιες θήκες, προστασία οθόνης (μεμβράνη) και προστασίες καμερών. Όποιος ενδιαφέρεται από Αθήνα, ας μου στείλει να του τα δώσω ή ο,τι χρειάζεται.

Φίλε και εγώ είπα να πάω σε s24u αλλά τελικά (με αυτά που ακούω - βλέπω) θα το αφήσω για το s25u. (τουλάχιστον να "έβαζε" μεγαλύτερη οθόνη, μεγαλύτερη μπαταρία, μεγαλύτερη φόρτιση), για το ΑΙ μόνο δεεεεννν λέει για μένα να δώσω 1000ρικο 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...