Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Δεν το χρησιμοποιώ για να σου πω, αλλά βλέπω πάλι κάποιες ετικέτες απο ατομα που είχα βάλει στο προηγούμενο κινητό δοκιμαστικά 
Ενδιαφέρον αυτό, μήπως είχες κάνει επαναφορά από backup και επανέφερε και τις ετικέτες μαζί?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχετε κάποια εφαρμογή να προτείνετε για ραδιόφωνο; Το streamee που δοκίμασα μια παίζει μια κολλάει. Το tune in από την άλλη πετάγεται εκεί που δεν το θες (δε κλείνει εύκολα) 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, manan69t said:

Ενδιαφέρον αυτό, μήπως είχες κάνει επαναφορά από backup και επανέφερε και τις ετικέτες μαζί?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

μεταφορα απο την μια συσκευη στην άλλη έκανα!!οπότε δεν ξέρω για επαναφορά!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

μεταφορα απο την μια συσκευη στην άλλη έκανα!!οπότε δεν ξέρω για επαναφορά!!
Οπότε μάλλον τις μεταφέρει..
Απλά πρέπει να έχεις και τις δύο συσκευές.
Θα δοκιμάσω κάποια στιγμή και με backup στο cloud της one drive μήπως τις κρατάει.
Αν παρόλα αυτά κάποιος ξέρει κάτι πιο ενημερωτικό πάνω σε αυτό ας μας πει!

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, yorgos00 said:

Έχετε κάποια εφαρμογή να προτείνετε για ραδιόφωνο; Το streamee που δοκίμασα μια παίζει μια κολλάει. Το tune in από την άλλη πετάγεται εκεί που δεν το θες (δε κλείνει εύκολα) 

Εγω χρησιμοποιώ την Replaio.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για προστασία Οθόνης τι βολεύει στους περισσότερους?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τιποτα, καλοκαιρι που θα πηγαινει παραλιες μεμβρανη απο irepair για την αμμο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω βάλει τίποτα.
Στο note 10 plus που είχα το είχα δύο χρόνια σχεδόν με την original ζελατίνα που είχε από το εργοστάσιο σε αυτό δεν έχει τίποτα οπότε το έχω αφήσει έτσι προς το παρόν!
Πέρασα και το σημερινό update που ήρθε 347MB Όλα καλά μέχρι στιγμής


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Στο note 10 είχα κρατήσει την εργοστασιακή μεμβράνη για αρκετό καιρό. Σ' αυτό μετά από γνώμες κι άλλων κατόχων αποφάσισα να τοποθετήσω την εργοστασιακή μεμβράνη από την οποία είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Στο note 10 είχα κρατήσει την εργοστασιακή μεμβράνη για αρκετό καιρό. Σ' αυτό μετά από γνώμες κι άλλων κατόχων αποφάσισα να τοποθετήσω την εργοστασιακή μεμβράνη από την οποία είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Σε σχέση με το note που είχες πώς είναι η αίσθηση της μεμβράνης που έχεις βάλει τώρα?
Δεν θέλω να αλλοιώνει πολύ την αίσθηση της οθόνης και να μην πιάνει δαχτυλιές!


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, manan69t said:

Σε σχέση με το note που είχες πώς είναι η αίσθηση της μεμβράνης που έχεις βάλει τώρα?
Δεν θέλω να αλλοιώνει πολύ την αίσθηση της οθόνης και να μην πιάνει δαχτυλιές!


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τα public έχουν την εργοστασιακή? 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, yorgos00 said:

Έχετε κάποια εφαρμογή να προτείνετε για ραδιόφωνο; Το streamee που δοκίμασα μια παίζει μια κολλάει. Το tune in από την άλλη πετάγεται εκεί που δεν το θες (δε κλείνει εύκολα) 

Μπορείς να δοκιμάσεις το e-radio

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Το ραδιοφωνο Ελλαδα ειναι πολυ καλο επισης και λιγοτερο ενεργοβορο απο το e-radio.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ίσως έχει απαντηθεί αλλά δεν το έχει πάρει το μάτι μου:
Ορισμένες φορές παρατηρώ κάποιο delay στην οθόνη κλειδώματος (δηλαδή μαύρο χρώμα) από τη στιγμή που πατάω κάποιο button έως τη στιγμή που θα μου βγάλει την οθόνη ξεκλειδώματος/αποτύπωμα. Έχουν και άλλοι αντίστοιχο πρόβλημα ή να αρχίσω να ανησυχώ;

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/34585856/Samsung-Φορτιστής-με-Θύρα-USB-C-και-Καλώδιο-USB-C-45W-Power-Delivery-Μαύρος-EP-T4510.html 

Καλημέρα.κανει αυτός ο φορτιστής παιδιά για το κινητό μας??φορτίζει γρήγορα?αξίζει?

Link to comment
Share on other sites

Φορτιζει στο max που υποστηριζει το κινητο, ειναι samsung, οποτε αξιζει.... Λογικα σε 45 λεπτα πας απο 20-100....

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iganiats said:

Επίσης και το VRadio είναι πολύ καλό. 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ilv.vradio

Κι εγώ αυτό χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια. 'Έχει αρκετές ρυθμίσεις. Μια πολύ βολική λειτουργία είναι ότι μπορείς (τουλάχιστον με samsung buds) να εναλλάσσεις τους αγαπημένους σταθμούς. Δεν ξέρω αν γίνεται και σε άλλες εφαρμογές

 

38 minutes ago, Andreaszel said:

https://www.skroutz.gr/s/34585856/Samsung-Φορτιστής-με-Θύρα-USB-C-και-Καλώδιο-USB-C-45W-Power-Delivery-Μαύρος-EP-T4510.html 

Καλημέρα.κανει αυτός ο φορτιστής παιδιά για το κινητό μας??φορτίζει γρήγορα?αξίζει?

Σύμφωνα με συγκριτικά τεστ με τον αντίστοιχο 25W η διαφορά στους χρόνους φόρτισης είναι πολύ μικρές και ίσως δεν αξίζει ή διαφορά στην τιμή.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, PETROSLEON said:

Κι εγώ αυτό χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια. 'Έχει αρκετές ρυθμίσεις. Μια πολύ βολική λειτουργία είναι ότι μπορείς (τουλάχιστον με samsung buds) να εναλλάσσεις τους αγαπημένους σταθμούς. Δεν ξέρω αν γίνεται και σε άλλες εφαρμογές

 

Σύμφωνα με συγκριτικά τεστ με τον αντίστοιχο 25W η διαφορά στους χρόνους φόρτισης είναι πολύ μικρές και ίσως δεν αξίζει ή διαφορά στην τιμή.

Στα 27 € τον παρήγγειλα. Είδα κ τις κριτικές που λέγανε ότι φορτίζει γρήγορα σε s22 ultra. Κ γενικά έχει καλά σχόλια 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχει μεγαλη διαφορα απο τον 25αρη ε ναι τοτε δεν αξιζει. Εγω φορτιζω στα 25 μονο οταν βιαζομαι και θεωρω μια χαρα ταχυτητα εχει....

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, GMF80 said:

Αν δεν εχει μεγαλη διαφορα απο τον 25αρη ε ναι τοτε δεν αξιζει. Εγω φορτιζω στα 25 μονο οταν βιαζομαι και θεωρω μια χαρα ταχυτητα εχει....

https://www.youtube.com/watch?v=V6O4by5JrhA

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, manan69t said:

Σε σχέση με το note που είχες πώς είναι η αίσθηση της μεμβράνης που έχεις βάλει τώρα?
Δεν θέλω να αλλοιώνει πολύ την αίσθηση της οθόνης και να μην πιάνει δαχτυλιές!
 

Δεν έχω καταλάβει κάποια διαφορά στην αίσθηση.. Και το Note το τελευταίο διάστημα το χρησιμοποιούσα για αρκετό καιρό χωρίς τη μεμβράνη (και φυσικά δεν γλύτωσα τις γρατσουνιές). Στο S22 ultra έβαλα τη μεμβράνη μερικές μέρες μετά την αγορά. Το δακτυλικό αποτύπωμα δουλεύει άψογα χωρίς να το έχω ξανακαταχωρήσει  μετά την τοποθέτηση. Όσο για δαχτυλιές επίσης δεν έχω καταλάβει κάποια διαφορά. Τώρα κάποιος άλλος μπορεί να έχει διαφορετική άποψη...

Edited by PETROSLEON
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, PETROSLEON said:

Θα ηταν ενδιαφερον να δουμε και τις θερμοκρασιες φορτισης αλλα ειναι ξεκαθαρο οτι αν φορτιζεις πχ απο το 20% δεν θα σου προσφερει κατι παραπανω ο 45αρης...

 

PS: Ποσο καλυτερο ειναι το θεμα τωρα που η μαζα πηγε στο S23 U...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...