Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Ρε παιδιά, πως μπορώ να δω τις πρόσφατες εφαρμογές σε μορφή λίστας; Τις είχα σε λίστα και άλλαξε ξαφνικά από μόνο του και δεν βρίσκω που είναι η ρύθμιση.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

18 minutes ago, stelios_85_07 said:

Ρε παιδιά, πως μπορώ να δω τις πρόσφατες εφαρμογές σε μορφή λίστας; Τις είχα σε λίστα και άλλαξε ξαφνικά από μόνο του και δεν βρίσκω που είναι η ρύθμιση.

αν κατάλαβα καλά...πας fine lock κ home up..κ μετά task changer

Edited by Andreaszel
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Andreaszel said:

αν κατάλαβα καλά...πας fine lock κ home up..κ μετά task changer

Ευχαριστώ!

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Εδώ και δύο μέρες δεν μου κάνει update το play Store. Ξέρετε πως μπορώ να το φτιάξω?

Screenshot_20230211_065414_Google Play Store.jpg

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Test.......

Edited by stelios_85_07
deletion

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, steliosk said:

Καλημέρα σε όλους! Εδώ και δύο μέρες δεν μου κάνει update το play Store. Ξέρετε πως μπορώ να το φτιάξω?

Screenshot_20230211_065414_Google Play Store.jpg

Δοκίμασε να κάνεις uninstall τα updates του play store. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vastegial_74 said:

Δοκίμασε να κάνεις uninstall τα updates του play store. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Το έκανα όπως είπες αλλά τώρα δεν μου βρίσκει καμία αναβάθμιση. Τουλάχιστον ξεκόλλησε.

Edit:

Έκανε μόνο του αναβάθμιση στο play store και έκτοτε τα ίδια...

2 edit:

Τελικά υπήρχε θέμα με τις Google υπηρεσίες στην Ινδία που βρίσκομαι. Τώρα είναι οκ.

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

να κανω και την χαζη ερωηση της ημερας. πειραξα σε καποια φαση μεσα απο τις ρυθμισεις προγραμματιστη την επιλογη που εχει για την  cached των εφαρμογων κτλ για καλυτερη μπαταρια. μετα το κιν εκανε οτι ναναι. εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.  η επιλογη αυτη επανηλθε ε? με την επαναφορα ειναι σαν να μην πειραξα τιποτα σωστα? γιατι κανει παλι ωρες ωρες οτι ναναι. λαγκαρει πιο πολυ απο το νοτε 10 που ειχα . το στυλο πολλες φορες αποσυνδεεται κτλ κτλ

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikolis2000 said:

να κανω και την χαζη ερωηση της ημερας. πειραξα σε καποια φαση μεσα απο τις ρυθμισεις προγραμματιστη την επιλογη που εχει για την  cached των εφαρμογων κτλ για καλυτερη μπαταρια. μετα το κιν εκανε οτι ναναι. εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.  η επιλογη αυτη επανηλθε ε? με την επαναφορα ειναι σαν να μην πειραξα τιποτα σωστα? γιατι κανει παλι ωρες ωρες οτι ναναι. λαγκαρει πιο πολυ απο το νοτε 10 που ειχα . το στυλο πολλες φορες αποσυνδεεται κτλ κτλ

ναι αφού έκανες επαναφορά όλα επανήλθαν όπως ήταν.την επιλογή την είχα αυτή την είχα πειράξει κ εγώ αλλά δεν είχα θεμα

Link to comment
Share on other sites

να κανω και την χαζη ερωηση της ημερας. πειραξα σε καποια φαση μεσα απο τις ρυθμισεις προγραμματιστη την επιλογη που εχει για την  cached των εφαρμογων κτλ για καλυτερη μπαταρια. μετα το κιν εκανε οτι ναναι. εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.  η επιλογη αυτη επανηλθε ε? με την επαναφορα ειναι σαν να μην πειραξα τιποτα σωστα? γιατι κανει παλι ωρες ωρες οτι ναναι. λαγκαρει πιο πολυ απο το νοτε 10 που ειχα . το στυλο πολλες φορες αποσυνδεεται κτλ κτλ
Εκτός από γενική επαναφορά , μπορούσες να κάνεις επαναφορά όλων των ρυθμίσεων, χωρίς να χάσεις τα δεδομένα σου.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βγεί η 5.1 μεσα στον Φλεβάρη...να δούμε αν η τόση μεγάλη αλλαγή ταχύτητας του s23u ευθύνεται και στο λογισμικό 

https://www.sammyfans.com/2023/02/11/latest-galaxy-s22-s21-s20-one-ui-5-1-test-builds-spotted-with-february-2023-patch/

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πολύς κόσμος πουλάει στο διπλανό site έχει γεμίσει 22αρια ούλτρα...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πολύς κόσμος πουλάει στο διπλανό site έχει γεμίσει 22αρια ούλτρα...
Ναι γιατί εκεί το παίζουν και λίγο έμποροι όλοι αυτοί. Άσε που πουλάνε πανάκριβα. Με αποφορολογηση και τα δώρα της Samsung τους έρχεται το καινούριο περίπου στα 300 ευρώ. Καθόλου άσχημα....!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν αντιλέγω. Ο λόγος που το ανέφερα είναι ότι υπάρχει έντονο ενδιαφέρον, λογικά για το καινούριο μοντέλο και η ευχάριστη έκπληξη σε πολλούς τομείς όπως διαβάζω στο νήμα του s23u. Έτσι λογικό είναι να θέλει να πουλήσει κάποιος και να κάνει μετάβαση στο νεότερο s23u.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν αντιλέγω. Ο λόγος που το ανέφερα είναι ότι υπάρχει έντονο ενδιαφέρον, λογικά για το καινούριο μοντέλο και η ευχάριστη έκπληξη σε πολλούς τομείς όπως διαβάζω στο νήμα του s23u. Έτσι λογικό είναι να θέλει να πουλήσει κάποιος και να κάνει μετάβαση στο νεότερο s23u.
Μόνο όταν είσαι έμπορος ή έχεις το μικρόβιο, όπως εγώ χεχεχε. Από Τρίτη που είπαν ότι παραλαμβάνω από πλαίσιο θα δεις και το δικό μου εκεί. Δεν θα το άλλαζα με κανένα αλλά βλέπεις φέτος η Samsung πουλάει φτηνά .

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι εδώ μέσα χομπίστες είμαστε άρα το μικρόβιο κυλάει για τα καλά μέσα μας ...👌😁

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν αντιλέγω. Ο λόγος που το ανέφερα είναι ότι υπάρχει έντονο ενδιαφέρον, λογικά για το καινούριο μοντέλο και η ευχάριστη έκπληξη σε πολλούς τομείς όπως διαβάζω στο νήμα του s23u. Έτσι λογικό είναι να θέλει να πουλήσει κάποιος και να κάνει μετάβαση στο νεότερο s23u.
Δεν θα μπω να διαβασω το νημα του S23 U γιατι δεν σκοπευω να παρω τη συσκευη αλλα παμε στοιχημα οτι η γκρινια σταδιακα θα φτασει και εκει στα επιπεδα του S22 U?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπω να διαβασω το νημα του S23 U γιατι δεν σκοπευω να παρω τη συσκευη αλλα παμε στοιχημα οτι η γκρινια σταδιακα θα φτασει και εκει στα επιπεδα του S22 U?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποκλείεται! Αυτό το πράγμα που έγινε εδώ δεν έχει γίνει ποτέ και σε κανένα τηλέφωνο. Μέχρι poll έβγαλαν γιατί ο καθένας έμπαινε κι έλεγε ότι ήθελε, είχε δεν είχε το τηλέφωνο. Οι παλιοί θα θυμούνται!! Κι ας ανεβάσαμε screen shots με τα πάντα!! Μάλιστα γινόμασταν και γραφικοί ή επενδυτές όταν γράφαμε ότι δεν έχουμε κανένα απολύτως πρόβλημα!! Εκεί μόνο με την οθόνη έχουν ένα θέμα πράγμα που θα το δω εκ καιρώ. Όσοι δεν θέλετε μείνετε σε αυτό το καταπληκτικό τηλέφωνο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι θα αστιευεσαι. Εννοειται κ θα γινει. Και το S22 U το αποθεωναν οι reviewers.. Η πλειοψηφια που γραφει στο myphone οπως ειπε ο φιλος Konakis ειναι χομπιστες. Ο χομπιστας δεν παιρνει το κινητο για να κανει τη δουλεια του αλλα σκρολαρει πανω κατω χωρις λογο με μανια να δει μηπως παθει κανα λοξυγκα το κινητο να εχει να λεει...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι θα αστιευεσαι. Εννοειται κ θα γινει. Και το S22 U το αποθεωναν οι reviewers.. Η πλειοψηφια που γραφει στο myphone οπως ειπε ο φιλος Konakis ειναι χομπιστες. Ο χομπιστας δεν παιρνει το κινητο για να κανει τη δουλεια του αλλα σκρολαρει πανω κατω χωρις λογο με μανια να δει μηπως παθει κανα λοξυγκα το κινητο να εχει να λεει...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δεν πρόκειται να γίνει γιατί τα reviewers τότε ήταν με τον snap τα περισσότερα. Δυστυχώς τότε κάποια με exynos είχαν θέματα, όπως του φίλου dark , και υπήρχαν πολλά βίντεο στο YouTube. Εκεί έγινε το πανηγύρι. Έμπαινε οποίος ήθελε κι έγραφε ότι ήθελε. Δεν ήσουν τότε, το πήρες μετά. Τώρα όλοι το εκθειάζουν το 23 και δεν πρόκειται να δούμε εκείνες τις μέρες του 22 με τίποτα. Χώρια η προκατάληψη για τους επεξεργαστές.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα παντα ειναι marketing και διαφημιση. η δημιουργια της αναγκης για το καινουριο.

ετσι γινεται ετσι θα γινεται .

απλα οι εταιρειες εχουνφτασει στο υπερτατο σημειο τεχνολογιας και σχεδιασης και απο εδω και περα πολυ δυσκολα θα προσφερουν κατι καινοτομο.μοπνη εξαιρεση τα foldables εκει εχει ψωμι.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, konakis said:

Οι περισσότεροι εδώ μέσα χομπίστες είμαστε άρα το μικρόβιο κυλάει για τα καλά μέσα μας ...👌😁

Έτσι ακριβώς.απλα πολλοί κάνανε την μετάβαση στο 23 μόνο κ μόνο για τον επεξεργαστή sd κ τα κολλημένα μυαλά πού έχουν για τον exynos. Σε έναν που είχε γράψει κ με κεφαλαία γράμματα κ όλας κ αναφέρει με σχέση το 22 ότι το 23 είναι ΤΡΟΜΕΡΆ γρήγορο ΤΕΡΆΣΤΙΑ διαφορά τον ρώτησα που το κατάλαβε στην καθημερινότητα του για να γνωρίσουμε κ εμείς κ εννοείται ότι δεν μου απάντησε.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς.απλα πολλοί κάνανε την μετάβαση στο 23 μόνο κ μόνο για τον επεξεργαστή sd κ τα κολλημένα μυαλά πού έχουν για τον exynos. Σε έναν που είχε γράψει κ με κεφαλαία γράμματα κ όλας κ αναφέρει με σχέση το 22 ότι το 23 είναι ΤΡΟΜΕΡΆ γρήγορο ΤΕΡΆΣΤΙΑ διαφορά τον ρώτησα που το κατάλαβε στην καθημερινότητα του για να γνωρίσουμε κ εμείς κ εννοείται ότι δεν μου απάντησε.
Πάρα πολύ σωστός!!! Αυτό που έγραψα κι εγώ για τους επεξεργαστές!! Καμία απολύτως διαφορά. Μόνο στο μυαλό τους είναι η διαφορά που δε θα δουν ποτέ. Το είπα αν δε μου έβγαινε φτηνά δε θα το πουλούσα αυτό με τίποτα. Από την αρχή δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα και πολλές φορές παρεξηγηθηκα αλλά αφού δεν είχα τι να πω ότι είχα; Απλά κάποια έβγαλαν κάποια προβλήματα και μπήκε ο κάθε πικραμένος και έλεγε θεωρίες. Μέχρι βίντεο στο YouTube είχαν ανεβάσει.....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το eshop παντως το δινει σε τιμη χωμα 6699875eb538d3461f1b92e6ecee7980.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια πόσο πωλείται τώρα το σ22 ultra 256γβ και ποιο είναι το διπλανό σαιτ που λέτε ?

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...