Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Η μπαταρία έχει τεράστια διαφορά αν την βάλεις στο fhd και 60hz. Εγώ πλέον με μεικτή χρήση και όλα ανοιχτά εκτός aod έχω σε 24 ώρες 7 ώρες οθόνη με φόρτιση στο 85%

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Για του λόγου το αληθέςScreenshot_20230206_202828_Device care.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελπιζω να μην το πηγαινεις συχνα μεχρι 1%....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αντιπροσωπευτικό αυτό, το να καταστραφεί η μπαταρία σε λίγους μήνες δεν το θεωρώ λογικό

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GMF80 said:

Συνηθως ειμαι σε wifi. Συγχρονισμος εκτος email χειροκινητος σε ολα. Μαυρο θεμα. Δονησεις off. Αισθητηρες που δεν χρησιμοποιω off. Always off. GPS off. Και σε deep sleep οσες εφαρμογες δεν χρησιμοποιω καθημερινα. Στο αρχικο στησιμο χρησιμοποιησα οδηγο του S-Wind που ηταν για τα S9 αλλα παραμενει ο ιδιος τροπος.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

 Εγω γενικα wifi χρησιμοποιώ.απλως αυτές τις μέρες με δεδομένα στη δουλειά τουλάχιστον 8 ώρες μου κακοφενεται η μπαταρια😆😆τογνωρίζω τον οδηγο. Εχω εφαρμόσει αρκετά από αυτόν. Κ εγώ έχω φυσικά εφαρμογές σε sleep που δε χρειάζομαι. θυμήθηκα πάλι βεβαια την αυτόματη φωτεινότητα που γράφει στον οδηγό να την έχουμε off.η αλήθεια είναι την έχω αυτόματα εγώ αλλά γενικά χαμηλα μιας κ δε το μπορώ το πολύ φως. ειδικά σε εσωτερικό χώρο κ το βράδυ στο κρεβάτι που είναι πίσσα σκοτάδι με τυφλώνει το πολύ φως της οθόνης. θα δοκιμάσω 2κ 120 χειροκίνητη φωτεινότητα κ θα δω.σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σιγουρα βοηθαει οτι το 8ωρο στη δουλεια ειναι σε wifi calling και λειτουργια πτησης μαζι λογω κακου σηματος. Και οτι το 70% της χρησης μου ειναι browsing.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αντιπροσωπευτικό αυτό, το να καταστραφεί η μπαταρία σε λίγους μήνες δεν το θεωρώ λογικό
Ελπιζω να μην το πηγαινεις συχνα μεχρι 1%....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Προφανώς και όχι! Απλά είχε ένα μήνα να σβήσει από μπαταρία και είπα να το αφήσω αυτή τη φορά. Στους 7 μήνες που το έχω να έχει σβήσει 4 φορές από μπαταρία ζήτημα είναι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι αν έχει κάποιος το τηλ κλειστό και το ανοίγει μόνο για να κάνει καμία κλήση η να δει κάτι στα γρήγορα τότε θα έχει άριστη αυτονομία....

Εάν είσαστε μέσα στις εκπτώσεις για να σας κρατάει το τηλ είναι τραγικό...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι αν έχει κάποιος το τηλ κλειστό και το ανοίγει μόνο για να κάνει καμία κλήση η να δει κάτι στα γρήγορα τότε θα έχει άριστη αυτονομία....

Εάν είσαστε μέσα στις εκπτώσεις για να σας κρατάει το τηλ είναι τραγικό...

sent from my S21 FE 8/256


Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι. Ωστόσο έχοντας το απλά σε fhd που δεν φαίνεται πραγματικά καμία αλλαγή σε αυτό που βλέπεις και στα 60hz που εδώ φαίνεται διαφορά, αλλά οκ μπορείς να ζήσεις με αυτό με τη δική μου χρήση κερδίζω τουλάχιστον ένα 40% μέσα στη μέρα και δεν ψάχνω φορτιστή το απόγευμα, που συνήθως αυτό γινόταν. Κατά τα άλλα όλα τα υπόλοιπα είναι ανοικτά. Gps, συγχρονισμός με 2 mail σε push, συνδεδεμένο όλη μέρα ρολόι και Bluetooth και εννοείται όλοι οι αισθητήρες ενεργοί. Ο καθένας κρίνει τί θέλει να έχει ενεργό στο κινητό του και τί είναι σε θέση να θυσιάσει και το χρησιμοποιεί.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι αν έχει κάποιος το τηλ κλειστό και το ανοίγει μόνο για να κάνει καμία κλήση η να δει κάτι στα γρήγορα τότε θα έχει άριστη αυτονομία....

Εάν είσαστε μέσα στις εκπτώσεις για να σας κρατάει το τηλ είναι τραγικό...

sent from my S21 FE 8/256


Αντε παλι τα ιδια. Φιλε μου καμια εκπτωση δεν κανω. 4 ωρες οθονης μ.ο. καθε μερα. 30 λεπτα κλησεων και βιντεοκλησεων και 1 ωρα spotify. Αυτα που εχω κλεισει-απενεργοποιησει δεν μου στερουν τπτ απο την καθημερινη μου χρηση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντε παλι τα ιδια. Φιλε μου καμια εκπτωση δεν κανω. 4 ωρες οθονης μ.ο. καθε μερα. 30 λεπτα κλησεων και βιντεοκλησεων και 1 ωρα spotify. Αυτα που εχω κλεισει-απενεργοποιησει δεν μου στερουν τπτ απο την καθημερινη μου χρηση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για αυτο αποφευγω να γραφω πως το κανω. Για τους εξυπνακηδες. Απαντησα μονο στο φιλο που ρωτησε. Αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ.
Οπως ειπε ο Βλασης ο καθενας κρινει τι του χρειαζεται και τι οχι.
Στο σπιτι σου πχ τα εχει ολες τις συσκευες και τα φωτα ανοιχτα για να μην κανεις εκπτωση? Οχι εχεις αυτα που σου χρειαζονται ανοιχτα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι. Ωστόσο έχοντας το απλά σε fhd που δεν φαίνεται πραγματικά καμία αλλαγή σε αυτό που βλέπεις και στα 60hz που εδώ φαίνεται διαφορά, αλλά οκ μπορείς να ζήσεις με αυτό με τη δική μου χρήση κερδίζω τουλάχιστον ένα 40% μέσα στη μέρα και δεν ψάχνω φορτιστή το απόγευμα, που συνήθως αυτό γινόταν. Κατά τα άλλα όλα τα υπόλοιπα είναι ανοικτά. Gps, συγχρονισμός με 2 mail σε push, συνδεδεμένο όλη μέρα ρολόι και Bluetooth και εννοείται όλοι οι αισθητήρες ενεργοί. Ο καθένας κρίνει τί θέλει να έχει ενεργό στο κινητό του και τί είναι σε θέση να θυσιάσει και το χρησιμοποιεί.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Οι οθόνες οι οποίες φτάνουν έως 120 Hz οταν τις βάζεις στα 60 τρέμουν σαν ζελέ…για το FHD συμφωνώ…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Για αυτο αποφευγω να γραφω πως το κανω. Για τους εξυπνακηδες. Απαντησα μονο στο φιλο που ρωτησε. Αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ.
Οπως ειπε ο Βλασης ο καθενας κρινει τι του χρειαζεται και τι οχι.
Στο σπιτι σου πχ τα εχει ολες τις συσκευες και τα φωτα ανοιχτα για να μην κανεις εκπτωση? Οχι εχεις αυτα που σου χρειαζονται ανοιχτα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Εάν κάτσεις και διαβάσεις το μήνυμα σου είναι όλο έχω κλειστό το ένα έχω κλειστό το άλλο έχω κλειστό το παρά άλλο….

OK εσένα προσωπικά μπορεί να μη σου χρειάζονται κάποια πράγματα και να τα έχεις κλειστά και πολύ καλά κάνεις, Εγώ όμως τα θέλω όλα ανοιχτά και την τοποθεσία μου συνέχεια ενεργή…

Και όχι δεν είναι θέμα εξυπνάκη…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα να τα κλεισεις οπως εγω? Οχι
Τονισα "οτι χρειαζεται" ο καθενας.

Επισης ναι στα 2k σε σχεση με τα FHD+ και εγω δεν διακρινω καμια διαφορα...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα να τα κλεισεις οπως εγω? Οχι
Τονισα "οτι χρειαζεται" ο καθενας.

Επισης ναι στα 2k σε σχεση με τα FHD+ και εγω δεν διακρινω καμια διαφορα...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Μα για αυτό έχεις βελτιωμένη αυτονομία... Εξού και το προηγούμενο μου μήνυμα το οποίο εμπεριέχει μία μικρή δόση ειρωνείας... Γιατί για μένα είναι ειρωνικό να έχεις ένα smartphone και να τα έχεις όλα κλειστά... για τις δικές μου ανάγκες τουλάχιστον και προτιμήσεις.


sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους θα δοκιμάσω μερικά και θα σας πω απλα γνώμες λέμε εδω δεν χρειάζεται να την λεμε ο ένας στον άλλο...

Πάντως και εγω ολα ανοιχτά τα θέλω έχω ακουστικά ρολόι 5g  φβ μαιλ και τα πάντα και εκει που με έβγαζε μεχρι βραδάκι τωρα το μεσημέρι θελει φορτισμα το χιαομι το Σάββατο θα σας πω και το Σ22 ..

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει για μένα το 5G είναι υπερβολή τουλάχιστον από το κινητό και το μόνο που κάνει είναι να ρουφάει μπαταρία.... Μία χαρά είναι και το 4G plus μου πετάει σχεδόν 300mbps μου φτάνουν...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω FHD+. Σε 2κ το εχω...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για να το κλεισουμε εδω. Ζυγιζεις τι θελεις και στηνεις... Προσωπικες επιλογες ειναι αυτα....
Δεν θα επρεπε καν να συζηταμε για την μπαταρια εν ετη 2023. Θεωρω οτι ολα τα κινητα αξιοπρεπη μπαταρια εχουν και αυτονομια. Η χρηση του καθενος καθοριζει αν φτανει η οχι...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλα ανοιχτά..ΟΛΑ όμως..αυτό τίποτ'άλλο από μένα για την μπαταρία.

Screenshot_20230127_205314_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλα ανοιχτά..ΟΛΑ όμως..αυτό τίποτ'άλλο από μένα για την μπαταρία.
877354038_Screenshot_20230127_205314_Devicecare.thumb.jpg.51ab6089a2c7cbeb978f8cd92772d924.jpg

Ούτε εικοσιτετράωρο δηλαδή…. Και στη δική μου συσκευή τα ίδια… Δυστυχώς για εμάς που έχουμε μεγαλύτερες απαιτήσεις πρέπει να συμβιβαστούμε με αυτό…

Βλέπω ότι δουλεύεις πολύ web browser… Πιθανώς και από κει οι πολλές ώρες οθόνης….

Δυστυχώς εγώ που δουλεύω πολύ social media apps Μου σκίζει την μπαταρία…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Konstantine73 said:


Ούτε εικοσιτετράωρο δηλαδή…. Και στη δική μου συσκευή τα ίδια… Δυστυχώς για εμάς που έχουμε μεγαλύτερες απαιτήσεις πρέπει να συμβιβαστούμε με αυτό…

Βλέπω ότι δουλεύεις πολύ web browser… Πιθανώς και από κει οι πολλές ώρες οθόνης….

Δυστυχώς εγώ που δουλεύω πολύ social media apps Μου σκίζει την μπαταρία…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Δηλαδή είναι λίγο μια ναυαρχίδα με αυτή την οθόνη να βγάζει μια μέρα άνετα και 7 ώρες sot? Όποιος έχει παραπάνω απαιτήσεις παίρνει συσκευή battery dedicated ή ένα λεπτό power bank. Υπόψη ότι τα iphone δεν έχουν quad hd ανάλυση..σίγουρα και αυτό παίζει τον ρόλο του πέρα από τον πολύ αποτελεσματικό επεξεργαστή 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είναι λίγο μια ναυαρχίδα με αυτή την οθόνη να βγάζει μια μέρα άνετα και 7 ώρες sot? Όποιος έχει παραπάνω απαιτήσεις παίρνει συσκευή battery dedicated ή ένα λεπτό power bank. Υπόψη ότι τα iphone δεν έχουν quad hd ανάλυση..σίγουρα και αυτό παίζει τον ρόλο του πέρα από τον πολύ αποτελεσματικό επεξεργαστή 
Μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ.... Η συσκευή σας έχει μεταβαλλόμενο ρυθμό ανανέωσης, που σημαίνει στο web browsing πέραν της κύλισης, όταν διαβάζετε κάτι ουσιαστικά πέφτουν αρκετά τα hertz με αποτέλεσμα την εξοικονόμηση ενέργειας

Εάν κάποιος λοιπόν δουλεύει πολύ browsing η οθόνη μένει αρκετά αναμένη αλλά δεν τρώει πολύ μπαταρία...

Ρώτα εμένα που στη δική μου συσκευή τα 120 είναι σε μόνιμη βάση δεν έχω μεταβαλλόμενο ρυθμο ανανέωσης.
sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Konstantine73 said:

Μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ.... Η συσκευή σας έχει μεταβαλλόμενο ρυθμό ανανέωσης, που σημαίνει στο web browsing πέραν της κύλισης, όταν διαβάζετε κάτι ουσιαστικά πέφτουν αρκετά τα hertz με αποτέλεσμα την εξοικονόμηση ενέργειας

Εάν κάποιος λοιπόν δουλεύει πολύ browsing η οθόνη μένει αρκετά αναμένη αλλά δεν τρώει πολύ μπαταρία...

sent from my S21 FE 8/256
 

Πάντως και με φουλ χρήση social media είχα πάνω από 4 ώρες sot και μπαταρία στο 50%.

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω αυτή την εμμονή με τις συζητήσεις για την μπαταρία. Είναι κινητό με quad hd οθόνη και πολλά features. Ακόμη και το πενάκι αν το δουλευεις πολύ τραβάει μπαταρια. Τη μέρα στη βγάζει άνετα. Πόσες ναυαρχίδες με αυτά τα χαρακτηριστικά υπάρχουν πια που βγάζουν 2 μέρες φουλ χρήσης;

Ακομη και το pixel 7 pro με τη βελτιστοποίηση της google δεν έχει καλύτερη μπαταρία. Αν βρεθεί κάποιο battery drain να το συζητήσουμε. Ένα χρόνο τώρα γεμίζουμε σελίδες με το αν βγάζει 6 ή 7 ώρες sot, λες και όλοι είμαστε στο βουνό όλη μέρα μακριά από powerbanks. Στην ανάγκη, αν ξέρω ότι θα λείπω 2 μέρες από το σπίτι, κατεβάζω την ανάλυση, βγαζω 5g και το προσαρμόζω ανάλογα 

 

Screenshot_20220311-202701_Device care.jpg

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και με φουλ χρήση social media είχα πάνω από 4 ώρες sot και μπαταρία στο 50%.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω αυτή την εμμονή με τις συζητήσεις για την μπαταρία. Είναι κινητό με quad hd οθόνη και πολλά features. Ακόμη και το πενάκι αν το δουλευεις πολύ τραβάει μπαταρια. Τη μέρα στη βγάζει άνετα. Πόσες ναυαρχίδες με αυτά τα χαρακτηριστικά υπάρχουν πια που βγάζουν 2 μέρες φουλ χρήσης;
Ακομη και το pixel 7 pro με τη βελτιστοποίηση της google δεν έχει καλύτερη μπαταρία. Αν βρεθεί κάποιο battery drain να το συζητήσουμε. Ένα χρόνο τώρα γεμίζουμε σελίδες με το αν βγάζει 6 ή 7 ώρες sot, λες και όλοι είμαστε στο βουνό όλη μέρα μακριά από powerbanks. Στην ανάγκη, αν ξέρω ότι θα λείπω 2 μέρες από το σπίτι, κατεβάζω την ανάλυση, βγαζω 5g και το προσαρμόζω ανάλογα 
 
2073387924_Screenshot_20220311-202701_Devicecare.thumb.jpg.ba09d5078b14681d184c99e3cdc96ddc.jpg

Εσύ είσαι πολύ καλά από τι βλέπω… Δεν το έχεις στα 60 έτσι?

Πάντως τα μέχρι τώρα συγκριτικά για την μπαταρία του 23 ultra Είναι πολύ ενθαρρυντικά… Και αν όντως είναι ισάξιο με το 14 προ Max στην διαχείριση τότε μιλάμε για τρομερό επίτευγμα της Samsung


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Konstantine73 said:


Εσύ είσαι πολύ καλά από τι βλέπω… Δεν το έχεις στα 60 έτσι?

Πάντως τα μέχρι τώρα συγκριτικά για την μπαταρία του 23 ultra Είναι πολύ ενθαρρυντικά… Και αν όντως είναι ισάξιο με το 14 προ Max στην διαχείριση τότε μιλάμε για τρομερό επίτευγμα της Samsung


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Δεν έχω κάνει καμία έκπτωση ούτε εχω κλειστό τίποτα. Αυτό δε σημαίνει ότι μέρες που είμαι σε περιοχές με κακό σήμα και μπαίνω σε social media βγαζω 8 μέρες sot...η μπαταρία είναι καλή. Ούτε φοβερή, ούτε χαλια. Ξαναλέω με τίποτα κλειστο και συνδεδεμένο ρολόι και ακουστικά πολλές ώρες της ημέρας.

Το s23u είναι όντως πολύ ελπιδοφόρο 

10 minutes ago, Konstantine73 said:


Εσύ είσαι πολύ καλά από τι βλέπω… Δεν το έχεις στα 60 έτσι?

Πάντως τα μέχρι τώρα συγκριτικά για την μπαταρία του 23 ultra Είναι πολύ ενθαρρυντικά… Και αν όντως είναι ισάξιο με το 14 προ Max στην διαχείριση τότε μιλάμε για τρομερό επίτευγμα της Samsung


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Επειδή μάλλον μου έχει τύχει καλή συσκευή, αν αποφασίσω να το πουλήσω θα σε προτιμήσω Κωνσταντίνε😁

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχουν γραφτει βιβλια ολοκληρα για την μπαταρια της συσκευης, θα σας πω την δικη μου υποκειμενικη αποψη.

Το οτι καποιος καταφερε με το στανιο να γραψει 7-8 ωρες SOT δεν σημαινει οτι εχει καλη μπαταρια η συσκευη οπως δεν σημαινει οτι ειναι κακη επειδη καποιος εφτασε στις 4 και εσβησε. Ο καθε χρηστης ειναι διαφορετικος και οι συνθηκες ακομα περισοτερο.

Το οτι σε καποιον ειναι αρκετο η οχι ειναι και τα 2 σεβαστα.

Εγω προσωπικα ας πουμε λογω αναγκων, το κινητο δεν μου κανει καθως μεχρι το απογευμα θελω φορτιστη (δεν παιζω παιχνιδια) ενω στο 13 pro max πεφτω για υπνο με ενα 40-50 % μπαταρια. Αυτο ειναι αντικειμενικο (δηλαδη ιδιος χρηστης, ιδιες συνθηκες, ιδια χρηση) και δεν εχει να κανει με φημες.

Υπαρχουν χειροτερες μπαταριες? Ναι παρα πολλες αλλα εδω μιλαμε για το συγκεκριμενο. Κανει περισοτερα πραγματα απο το Ios ? Προφανως ναι αλλα διαλεγεις και παιρνεις. 

Ανυπομονω να επιστρεψω Ελλαδα και να δοκιμασω το 23 που φαινεται να μαζεψε το μοναδικο αγκαθι εναντι του ανταγωνισμου.

Ακομα προσπαθω να μαθω απο γνωμες στο διπλανο τοπικ αλλα ακομα μιλανε για παραδοσεις και παραλαβες. Ελπιζω ομως οτι φετος εγινε δουλιτσα και ευχομαι να ειναι η χρονια που θα ξανα ερθω στην φαμιλια αυτων των εκπληκτικων πολυεργαλειων ξανα.

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον μου έχει τύχει καλή συσκευή, αν αποφασίσω να το πουλήσω θα σε προτιμήσω Κωνσταντίνε



Να σου πω την αλήθεια σκεφτόμουν αυτές τις μέρες εάν αξίζει τον κόπο να αγοράσω ένα ….

Αλλά τελικά σκέφτηκα να περιμένω λιγο και ίσως πάω στο 23 ultra ή στο Z fold 5 Εάν έχει απαλλαγεί από τις γνωστές ασθενείες της Τσάκας Και του κενού στο δίπλωμα…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κινητό όπως και όλα τα τηλ μέχρι τώρα, τα αγοράζω για όλα τα καλά που έχουν και δεν υπάρχει περίπτωση να αφήνω κλειστά τα καλύτερα για να μου κρατάει η μπαταρία λίγο ποιο πάνω, νομίζω ότι οι λάτρεις της αυτονομίας καλό είναι να απευθυνθούν σε άλλες συσκευές...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...