Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

3 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Το εταιρεία έχεις; αν είσαι με Vodafone δεν σου εμφανίζει την ένδειξη volte στη status bar και ας δουλεύει. 

Στις κλήσεις WiFi τι έχεις βάλει ως προτίμηση WiFi ή mobile network; 

Cosmote έχω. Από τον Μάιο που το πήρα δεν είχα θέματα, τις τελευταίες 4 μέρες μου κάνει κόλπα. Δεν είχα ενεργοποιημένο ούτε το VOLTE ούτε το VOWIFI.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είναι ok τώρα;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα κινητού. Είχα και εγω δυστυχώς αρκετά θέματα με κλήσεις , λόγω κατάργησης του 3g. Μετά από αρκετή ταλαιπωρία , έφυγα από cosmote πήγα Vodafone και ησύχασα.
Μίλα με Cosmote μήπως βγάλεις άκρη.
Βάλε πρώτα τη sim και σε άλλο κινητό να αποκλείσεις θέμα κινητού.
Αν σε άλλο κινητό δεν έχεις θέμα , μίλα με Samsumg να πάει για ελεγχο.
Φυσικα όλα αυτά μετά από επαναφορά εργοστασιακών!

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι θεμα σηματος κινητης τι να κανει η Samsung....

Επαναφορα εργοστασιακων δεν χρειαζεται πλεον οταν το δωσεις στο service.

Screenshot_20230116_220204_Device care.jpg

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση του Δεκεμβρίου, με διπλό πάτημα στην οθόνη με Nova Launcher κλειδώνει το τηλέφωνο, αλλά δεν σβήνει η οθόνη. Το θέμα δεν διορθώθηκε με την αναβάθμιση του Ιανουαρίου. Γνωρίζει κανείς κάτι;

Edited by kmagandr
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, GMF80 said:

Αν ειναι θεμα σηματος κινητης τι να κανει η Samsung....

Επαναφορα εργοστασιακων δεν χρειαζεται πλεον οταν το δωσεις στο service.

Screenshot_20230116_220204_Device care.jpg

 

 

Αν πάει για θέμα που καλύπτεται από εγγύηση, γίνεται υποχρεωτικά επαναφορά εργοστασιακών 😉

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, hurin said:

Δυσκολεύεται στις κλήσεις, πρέπει να πάρω 2 και 3 φορές για να καλέσει.

Για αρχή δοκίμασε σε μέρος με καλό σήμα να μην παίζει 4g και H+ να έχεις καλό σταθερό σήμα, αν δουλεύει έτσι σωστά, προχωράς στα υπόλοιπα που είπαν τα παιδιά. 😉

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει μεμβράνη σε κατάστημα wind, έχει μηχάνημα που βγάζει μεμβράνη για όλα τα κινητά, την έχω ούτε ξέρω πόσο καιρό, απολύτως κανένα θέμα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΗΡΘΕ και σε ελληνικό (επιτέλους χαχαχαχα) 
Τι ήρθε; Αν εννοείς ενημέρωση λογισμικού έχει έρθει εδώ και κάτι μέρες. Τι άλλο έχει έρθει;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costsa41 said:

Τι ήρθε; Αν εννοείς ενημέρωση λογισμικού έχει έρθει εδώ και κάτι μέρες. Τι άλλο έχει έρθει;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Την ενημέρωση λογισμικού θα λέει και εμένα σήμερα ήρθε.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα όχι...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Πως βλέπετε αυτόν τον ασύρματο φορτιστή; Είναι καλός για το s22 ultra; Θέλω να τον πάρω δώρο και το budget είναι έως 35! Καταλαβαίνετε στη συσκευασία να έχει μέσα τον 25w φορτιστή τοίχου;

https://www.e-shop.gr/samsung-wireless-charger-pad-quick-charge-15w-with-wall-charger-ta-ep-p2400tb-black-p-TEL.200799

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,
Πως βλέπετε αυτόν τον ασύρματο φορτιστή; Είναι καλός για το s22 ultra; Θέλω να τον πάρω δώρο και το budget είναι έως 35! Καταλαβαίνετε στη συσκευασία να έχει μέσα τον 25w φορτιστή τοίχου;
https://www.e-shop.gr/samsung-wireless-charger-pad-quick-charge-15w-with-wall-charger-ta-ep-p2400tb-black-p-TEL.200799
Φυσικά θα φορτίζει κανονικά , απλά αργεί στη φόρτιση, όπως όλοι οι ασύρματοι φορτιστές. Έχω όμως την εντύπωση ότι στο skroutz είναι πιο φτηνός. Δες το μήπως κάνω λάθος.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γίνεται στο brief pop up να βλέπουμε πιο πολύ περιεχόμενο του μηνύματος;με ενδιαφέρει πιο πολύ με κλειστή οθόνη που ανάβει μόνο το pop up όχι όλη η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ελέγξω ακριβώς το υπόλοιπο εγγύησης ?καποιο σάιτ?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ενα τηλ στη Σμαρτεκ. Δινεις το imei κ σου λενε. Παλιοτερα θυμομαι οτι υπηρχε site αλλα αν δεν κανω λαθος πλεον ειναι επι πληρωμη.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, nikolasn80 said:

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ελέγξω ακριβώς το υπόλοιπο εγγύησης ?καποιο σάιτ?

Από το τιμολόγιο ή απόδειξη αγοράς (στο οποίο αναγράφεται το IMEI) θα υπολογίσεις 2 χρόνια.

Αν δεν το έχεις τότε επικοινωνείς με Σμάρτεκ και δίνεις το IMEI....

 

Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις και σε αυτό το site αλλά δεν είνια κάτι official από τη Sammy....

https://www.imei.info/

 

Edited by thabull

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, baspats said:

Οχι ρε το σαπακι!!!

Πλακα  κανω βεβαια και μου ειναι τελειως αδιαφορο... Τα benchmarks τα θεωρω αχρηστα....

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γίνεται και σε εσας το πρώτο γράμμα της πρότασης μικρό με το μαμα πληκτρολόγιο (όταν πατήσεις κενό και κάνει την ορθογραφικη διόρθωση); Αν ξέρει κάποιος πως το διορθώνω θα του ημουν υπόχρεος. Εχει αρχίσει και με εκνευριζει. 

Link to comment
Share on other sites

Αργη μερα στη δουλεια σημερα οποτε του εδωσα λιγο πονο. Ηρθα με 85%. Τωρα στο 42% με 4 ωρες και 10 λεπτα οθονης και 10 λεπτα κλησεων. QWHD+ 120Hz σε λειτουργια πτησης (λογω κακου σηματος στο κτηριο) και wifi calling....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...