Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

19 minutes ago, konakis said:

Είναι για τις παραγγελιές της πεθεράς 😉😄🤣🤣

Ή περιπτώσεις οδηγώ και σε σκέφτομαι κλπ καταστάσεις όπου δεν μπορεί κάποιος να σημειώσει κάτι. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μου βέβαια όμως σε κάποιους ίσως είναι απαραίτητο εφόσον είναι οδηγοί κλπ χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι παράνομο και θα πρέπει να αναφέρεται κανονικά στον συνομιλητή...

Το ότι είναι παράνομο εννοείτε. Αλλά για απλή χρήση με το παράδειγμα που ανέφερες είναι πιστευω ιδανικό. Τώρα άμα το πάρει χαμπάρι η πεθερά την βάψαμε. 😭😭😭

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Παλαιότερα έβαζα μεμβράνη της zagg στα media markt. Κόστος 20€, επιδιορθώνει μόνη της τις μικρές γρατζουνιές. Τα πατρόν για κάθε συσκευή ήταν στάνταρντ στον υπολογιστή αλλά υπήρχε η δυνατότητα αν το ζητούσες να την πάρει λίγο περιμετρικά για να μην βρίσκει στη θήκη. Επίσης, για κάποιες συσκευές υπήρχε μεμβράνη και για την πλάτη. 

Χρησιμοποιώ παρατατικό γιατί τελευταία φορά έκανα χρήση της υπηρεσίας ήταν πριν δύο χρόνια και τα λέω με μικρή επιφύλαξη. Θεωρώ όμως πως δεν θα έχει αλλάξει κάτι. 

Του irepair ειναι αψογη σε ολα εκτος απο αυτο το θεματακι.  Μετα απο 2 μηνες και κατι αρχιζουν να τη σηκωνουν οι θηκες. Οταν ξαναβαλω θα ρωτησω μηπως ειναι δυνατον να την κοψουν πανω οσο και κατω. Μεχρι τοτε η πατεντα που εκανα με τις τομες στη θηκη με καλυπτει. Δεν ακουμπαει σφιχτα και δεν σηκωνεται η μεμβρανη.

 

Edit: Αν υπαρχει προταση για καλυτερη μεμβανη δεκτη. Απριλη που θα περασω απο Αθηνα θα τη βαλω.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.νεος κάτοχος κ εγώ από σήμερα .12/256 exynos.snap  δε κυκλοφορεί Ελλάδα???ειμαι δουλειά τώρα...ίσα ίσα που έβαλα τις δύο σιμ από το s20fe κ ήρθα για εργασία 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, mips said:

 Όπως είπα είμαι άσχετος. Δεν λέω ότι περιμένω να δω κάτι συγκεκριμένο. Απλα ρωτησα αν υπαρχουν διαφορες στο τηλεφωνο με τον ενα η με τον αλλο τροπο.Με ενδιαφέρει η ηχογράφηση κλήσεων και η προστασία από ανεπιθύμητες κλήσεις. Εσύ ποια rom προτείνεις που να δουλεύει απροβληματιστα.

Θα κάνεις απλή αλλαγή csc με τον τρόπο απο το βίντεο που σου έστειλα και θα εχεις ηχογράφηση κλήσεων...και είσαι έτοιμος!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όσοι είναι στην 12 παίζει κανονικά κ στην 13 όχι;  επειδή είμαι 12 κ σκέφτομαι αυτές τις μέρες να περάσω την 13.
Αν σου δουλεύει στην 12, θα σου δουλέψει και στην 13. Είναι θέμα software και συνδυασμού αυτοκινήτου/κινητού αν έχω καταλάβει σωστά.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, arxontas2323 said:

Θα κάνεις απλή αλλαγή csc με τον τρόπο απο το βίντεο που σου έστειλα και θα εχεις ηχογράφηση κλήσεων...και είσαι έτοιμος!!

Και ποια προτείνεις που εχει ηχογράφηση?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mips said:

Και ποια προτείνεις που εχει ηχογράφηση?

Πλέον μονο η sek δουλεύει ώστε να παίρνεις και κανονικά τα updates

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Πλέον μονο η sek δουλεύει ώστε να παίρνεις και κανονικά τα updates

Οκ. Σε ευχαριστώ 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, 

υπάρχει κάποιο κατάστημα Ελλάδα ή εξωτερικό που μπορούμε να αγοράσουμε μέρη του τηλεφώνου?

θέλω πχ την κεντρική πλακέτα.

μπορώ να την πάρω από κάπου άσχετα με το κόστος?

:X
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bin said:

καλημέρα, 

υπάρχει κάποιο κατάστημα Ελλάδα ή εξωτερικό που μπορούμε να αγοράσουμε μέρη του τηλεφώνου?

θέλω πχ την κεντρική πλακέτα.

μπορώ να την πάρω από κάπου άσχετα με το κόστος?

προσπάθησες να πάρεις τηλέφωνο την smarteck

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ξέρει κάποιος κόστος αντικατάστασης οθόνης S22U?

Εννοείται με αδιαβροχοποίηση κλπ (επίσημο sevice)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ksino1100 said:

Καλημέρα!!

Ξέρει κάποιος κόστος αντικατάστασης οθόνης S22U?

Εννοείται με αδιαβροχοποίηση κλπ (επίσημο sevice)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

παιρνεις smart-tech(αθήνα) ή τον επισημο στην θεσσαλονίκη και ρωτάς για άμεση και σωστή τιμή(και αυτά έχουν ανεβεί)

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, arxontas2323 said:

παιρνεις smart-tech(αθήνα) ή τον επισημο στην θεσσαλονίκη και ρωτάς για άμεση και σωστή τιμή(και αυτά έχουν ανεβεί)

 

 

Μόλις κάλεσα

285€

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ksino1100 said:

Καλημέρα!!

Ξέρει κάποιος κόστος αντικατάστασης οθόνης S22U?

Εννοείται με αδιαβροχοποίηση κλπ (επίσημο sevice)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Το καλοκαίρι πληρωσα 280€

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, petpapoy said:

Το καλοκαίρι πληρωσα 280€

 

10 ώρες πριν, ksino1100 said:

 

 

Μόλις κάλεσα

285€

Συγγνώμη τώρα, ίσως βγαίνω λίγο off topic αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργη η όλη φάση. Έχω το OnePlus 8 Pro και το καλοκαίρι που μας πέρασε που έσπασε η οθόνη και επειδή μου άρεσε και μου αρέσει πολύ το τηλέφωνο το έστειλα Πολωνία για να μου αλλάξουν την οθόνη. Κόστισε πάνω από 300€ (και μέσω μιας προμήθειας γιατί ουσιαστικά έστειλα έμβασμα στο εξωτερικό ακριβώς 315€). Το OnePlus 8Pro βγήκε το 2020, που αν και είχε για τη χρονιά του πολύ καλή οθόνη, πιστεύω ότι του 22 ultra είναι αρκετά καλύτερη. Και δηλαδή τώρα κοστίζει 280 με 285 €; Σαν πολλά δεν μου πήραν στην OnePlus;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.νεος κάτοχος κ εγώ από σήμερα .12/256 exynos.snap  δε κυκλοφορεί Ελλάδα???ειμαι δουλειά τώρα...ίσα ίσα που έβαλα τις δύο σιμ από το s20fe κ ήρθα για εργασία 
Καλορίζικο το εργαλείο, το κινητό είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί θα το χαρείς!! Snap θα κυκλοφορήσει σε λίγες μέρες

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2023 at 10:20 ΠΜ, challenge143 said:

προσπάθησες να πάρεις τηλέφωνο την smarteck

Η αλήθεια είναι πως όχι, θα δοκιμάσω.

ευχαριστώ 

:X
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σας παίζει η αυτόματη κεφαλαιοποίηση με το Samsung Keyboard και σάρωση τυπου swype; Μου τα κάνει όλα μικρά...

Link to comment
Share on other sites

Just now, fandango said:

Ρε παιδιά σας παίζει η αυτόματη κεφαλαιοποίηση με το Samsung Keyboard και σάρωση τυπου swype; Μου τα κάνει όλα μικρά...

Καλησπέρα. Είναι πρόβλημα που υπάρχει εδώ και καιρό μετά την αναβάθμιση σε OneUI 5.0 και ακόμα δεν έχει διορθωθεί. 

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά γιατί έχω φάει όλες τις ρυθμίσεις κ δε βγάζω άκρη.Τα εικονίδια αλλάζουν μέγεθος;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, griniaris said:

Μια βοήθεια παιδιά γιατί έχω φάει όλες τις ρυθμίσεις κ δε βγάζω άκρη.Τα εικονίδια αλλάζουν μέγεθος;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οχι. Μονο με 3rd party launcher

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, griniaris said:

Μια βοήθεια παιδιά γιατί έχω φάει όλες τις ρυθμίσεις κ δε βγάζω άκρη.Τα εικονίδια αλλάζουν μέγεθος;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μπορείς να παίξεις με περισσότερα εικονίδια (άρα και μικρότερα) με nice lock και home up. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά γιατί έχω φάει όλες τις ρυθμίσεις κ δε βγάζω άκρη.Τα εικονίδια αλλάζουν μέγεθος;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κατέβασε το theme park, μέσω του Good Lock και φτάνει δικό σου theme για εικονίδια. Εκεί σου δίνει την επιλογή να παίξεις με το μέγεθος.

Sent from my SM-F936B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...