Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Αν όχι, το κανεις pdf πρωτα και μετα το υπογράφεις..

Sorry για το off-topic

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

γίνεται από κινητό να κάνω αρχείο word σε pdf;
off topic sorry
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προς ενημέρωση όλων. Στην Smartec δεν σου περνάνε εκείνοι το screen protector στο κινητό. Αυτό συμβαίνει μόνο στο S22 Ultra γιατί δεν τους έχουν φέρει το ειδικό μηχάνημα που έχουν για τις άλλες συσκευές τους. Εν ολίγοις, την αγοράζεις και την περνάς μόνος σου.

Εγώ πήρα τις official (έχει 2 μέσα η συσκευασία) και μπαίνει πανέυκολα, μιας και έχει μέσα μία ειδική βάση-θήκη για να την βάλεις, που αποκλείεται να την βάλεις στραβά.

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Την official πηρα κι εγω γι αυτο τον λόγο, ειδα στο youtube σε βίντεο την μαύρη βάση που έχει. Το εχουν κάνει πλέον εύκολο να βάλεις την μεμβράνη σε σχεση με παλιότερα που ζοριζόμασταν, μπηκε στραβά βγαλε-βαλε 

Το απόγευμα το παραλαμβάνω, το μόνο που λίγο με προβληματίζει αν με την έκδοση των 8gb θα έχω θέματα, σκέφτομαι μήπως έκανα βλακεία που δεν πήγα στα 12

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, manhunter said:

Προς ενημέρωση όλων. Στην Smartec δεν σου περνάνε εκείνοι το screen protector στο κινητό. Αυτό συμβαίνει μόνο στο S22 Ultra γιατί δεν τους έχουν φέρει το ειδικό μηχάνημα που έχουν για τις άλλες συσκευές τους. Εν ολίγοις, την αγοράζεις και την περνάς μόνος σου.

Εγώ πήρα τις official (έχει 2 μέσα η συσκευασία) και μπαίνει πανέυκολα, μιας και έχει μέσα μία ειδική βάση-θήκη για να την βάλεις, που αποκλείεται να την βάλεις στραβά.

Καλησπέρα! Να παρακαλέσω για λινκ στο Σκρουτζ της original? Γιατί δεν την βρήκα 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, SpeedRacer said:

Καλό είναι όλοι μας να διαβάζουμε από την αρχή το νήμα που μας ενδιαφέρει. 

Έχουν δοθεί απαντήσεις σχεδόν για όλα τα ερωτήματα όπως και για το protector.

Θα μπορούσες να κάνεις point το αντίστοιχο σχόλιο αντί για υποδείξεις τέτοιου τύπου.

 

18 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Αυτός που θα καταφέρει να διαβάσει 278 σελίδες εκ των οποίων πάαααρα πολλές είναι τρολιές (και άλλες τόσες έχουν σβηστεί από admin) και σχόλια άσχετα με την ουσία της συσκευής και βγάλει άκρη σε αυτά που ψάχνει θα είναι ήρωας. Συνεπώς καλά κάνουν και ρωτάνε και καλά θα κάνουμε όσοι γνωρίζουμε να απαντάμε. Και υπομονή σε λίγο καιρό θα βγει το S23 και θα βρουν νέα πεδία δόξης λαμπρά και εμείς την ησυχία μας.

Ακριβώς. Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη 😉

 

22 ώρες πριν, bromonano2 said:

Γνήσια της Samsung από skroutz, επόμενη λύση Smartec Χαϊδάρι, επόμενη λύση από irepair και επόμενη λύση από amazon που έχουν προτείνει πολύ εδώ μέσα και φοράω και στο δικό μου. Με όλα τα παραπανω δουλευει άψογα το αποτύπωμα.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Ευχαριστώ. Θα πάω λογικά στη γνήσια της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, filipsyros said:

Την official πηρα κι εγω γι αυτο τον λόγο, ειδα στο youtube σε βίντεο την μαύρη βάση που έχει. Το εχουν κάνει πλέον εύκολο να βάλεις την μεμβράνη σε σχεση με παλιότερα που ζοριζόμασταν, μπηκε στραβά βγαλε-βαλε 

Το απόγευμα το παραλαμβάνω, το μόνο που λίγο με προβληματίζει αν με την έκδοση των 8gb θα έχω θέματα, σκέφτομαι μήπως έκανα βλακεία που δεν πήγα στα 12

Αποψη μου και τα 8gb πολλα ειναι για κινητα.. Απλα οι εταιρειες δημιουργουν την αναγκη να νομιζουμε οτι χρειαζομαστε παραπανω  για να πεφτουμε θυματα τους....

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, steliosk said:

Καλησπέρα! Να παρακαλέσω για λινκ στο Σκρουτζ της original? Γιατί δεν την βρήκα 

Έτοιμος : https://www.skroutz.gr/s/34446134/Samsung-Screen-Protector-Galaxy-S22-Ultra-5G.html

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, ilka71 said:

γίνεται από κινητό να κάνω αρχείο word σε pdf;
off topic sorry

 πρόλαβε το έχουν free δεν κάνει word σε pdf αλλα καντο image με ένα screenshot και μετα pdf.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.org.jvp7.accumulator_pdfcreator

Edited by adok13
adok13
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους και όλες, εύχομαι!!! Η καινούργια χρονιά να φέρει σε όλους ευτυχία!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία, γρήγορη ερώτηση... αντιμετωπίζει κανείς θέμα με το αυτοκίνητο και το android auto;

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sofos_5 said:

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία, γρήγορη ερώτηση... αντιμετωπίζει κανείς θέμα με το αυτοκίνητο και το android auto;

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
 

Κάνε την τελευταία ενημέρωση στο play store.εχει διορθωθεί 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Sofos_5 said:

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία, γρήγορη ερώτηση... αντιμετωπίζει κανείς θέμα με το αυτοκίνητο και το android auto;

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
 

Το δικό μου όπως και όλων όσων εχουν Skoda kamiq δεν συνδέεται. Συνδέεται με Skoda Kodiak, με Audi Q3 με Audi A3 αλλά όχι με το Kamiq.

τι αμάξι εχεις;

george cc
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία παιδιά! Ευτυχισμένο το 2023!

Link to comment
Share on other sites

Καλά χρόνια σε όλους!! Με υγεία και χαρά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια με υγιεια και λιγοτερη γκρινια για μη σημαντικα θεματα οπως ενα κινητο. Σημαντικο εργαλειο της καθημερινοτητας μας αλλα πραγματικα ασημαντο να καταναλωνεται τοση φαια ουσια για.... Ας μην πω τη λεξη μερα που ειναι... Ελπιζω το 2023 να φερει το κινητο που θα ικανοποιησει ολους τους ανικανοποιητους... Εμενα το εκανε το 2022 παντως... 🤣

PS: Οι εταιρειες ειναι εκει να δημιουργουν γκρινιαρηδες και να μας παιρνουν τα λεφτα...  Σοφη επιλογη συσκευης και αν εχει θεμα απευθειας στο service και οχι μιρλα σε φορουμ που εχει ως σκοπο να βοηθας τον αλλο σε πραγματα που δεν ξερει βαση της εμπειριας σου. 

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια με υγεια! Σας δουλευουν οι ειδοποιησεις κλησεων και μηνυματων οταν εχετε αναπαντητες κλησεις ή μηνυματα που δεν εχετε δει?

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια με υγεια! Σας δουλευουν οι ειδοποιησεις κλησεων και μηνυματων οταν εχετε αναπαντητες κλησεις ή μηνυματα που δεν εχετε δει?
Ναι κανονικά

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ilka71 said:

όταν στέλνω ένα βίντεο slow motion σε άλλον με άλλο κινητό iPhone, Samsung κλπ, γιατί το βλέπει χωρίς το slow motion.?

καλή χρονια σε ολους !!!!!!!!!!!

 

Γιατί το slow motion το βλέπεις εσύ αποκλειστικά από τον player στο κινητό σου για να κάνεις edit και να δημιουργήσεις το τελικό βίντεο. Πρέπει να το κάνεις save σαν βίντεο για να "κρατήσει" το σημείο που θέλεις με s-m

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια με υγεία και χαρά σε όλους τους φίλους 

ειμαι περίεργος πάντως να δω τι διάφορες θα έχει -πρακτικά-βέβαια με το s23 ultra αφού όσοι έχουμε το s22 ultra θεωρώ ότι έχουν ένα πλήρες τηλέφωνο με οποία προβλήματα-lag υπάρχουν 

 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikolasn80 said:

Καλή χρόνια με υγεία και χαρά σε όλους τους φίλους 

ειμαι περίεργος πάντως να δω τι διάφορες θα έχει -πρακτικά-βέβαια με το s23 ultra αφού όσοι έχουμε το s22 ultra θεωρώ ότι έχουν ένα πλήρες τηλέφωνο με οποία προβλήματα-lag υπάρχουν 

 

Στα σημεια θα ειναι οριακα καλυτερο απο το 22, αυτο βεβαια στα χαρτια γιατι σε καθημερινη χρηση δεν θα δεις διαφορες. Φυσιακα ενας φυσιλογικος ανθρωπος δεν αξιζει να αναβαθμισει απο το 22 στο 23. Ουτε καν απο το 21 στο 23. Για να δεις ισως καποια διαφορα σε τετοιες κατηγοριες πρεπει να πας τουλαχιστον τρια χρονια πισω, που και παλι τοσο δυνατοι που ειναι πλεον οι επεξεργαστες και με αυτες τις ραμ που ουτε λαπτοπ δεν εχει, θα ειναι μικρη.. Μονο στις καμερες θα δεις καποιες διαφορες αν εχουν προστεθει νεες δυνατοτητες.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikolasn80 said:

Καλή χρόνια με υγεία και χαρά σε όλους τους φίλους 

ειμαι περίεργος πάντως να δω τι διάφορες θα έχει -πρακτικά-βέβαια με το s23 ultra αφού όσοι έχουμε το s22 ultra θεωρώ ότι έχουν ένα πλήρες τηλέφωνο με οποία προβλήματα-lag υπάρχουν 

 

θεωρητικα με τον καινουριο επεξεργαστη θα εχει καλυτερες επιδοσεις και καλυτερη μπαταρια...η καμερα που θα ειναι 200mp θα έχει τα θεματάκια της στην αρχή μέχρι να στρώσει...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...