Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

23 ώρες πριν, geotrvs said:

Ναι εννοείται κάθε μέρα πατάω για ενημέρωση..
Το astrophotography υπάρχει μέσα στο expert raw που θα βρεις στο galaxy store.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ!! μου κανει εντυπωση το οτι ΔΕΝ σου εχει ερθει ακομα η ενημερωση!! 😞 

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ!! μου κανει εντυπωση το οτι ΔΕΝ σου εχει ερθει ακομα η ενημερωση!!  
Να είσαι καλά!
Θα έρθει ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου και θα έχουμε Φλεβάρη

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από antivirus παιδιά τι παίζει? Ποιο νομίζετε ότι είναι το καλύτερο?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω παρά πολλά χρόνια να χρησιμοποιήσω anti-virus από την στιγμή που μπορώ να το κάνω μέσα από τις ρυθμίσεις της ίδιας της συσκευής.Πας στην ρύθμιση ασφάλεια και απόρρητο.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, geotrvs said:

Να είσαι καλά!
Θα έρθει ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου και θα έχουμε Φλεβάρη emoji23.pngemoji23.png

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μαζί θα την πάρουμε απλά ελπίζω να την πάρουμε την ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου πριν το Μάρτιο🤪.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, steliosk said:

Από antivirus παιδιά τι παίζει? Ποιο νομίζετε ότι είναι το καλύτερο?

Για χρόνια χρησιμοποιούσα το Bitdefender που είναι καλό antivirus για τον υπολογιστή και  δίνει δυνατότητα ανάλογα με το πακέτο να το εγκαταστήσεις σε πέντε συσκευές Windows, Apple ή Android. Κυρίως για κάτι εξτραδάκια πχ. κλείδωμα εφαρμογών με δακτυλικό. 

Τώρα πλέον εδώ και λίγο καιρό τίποτα. Στην ουσία είναι ψιλοάχρηστο στο κινητό. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

μια ρύθμιση στα developer options πού εάν την αλλάζαμε κρατούσε η μπαταρία - είχε αναφερθεί - πιο πολύ θυμηστε μου ποια ήταν; κάτι να μην κρατάει τις εφαρμογές ανοικτες η κάτι τέτοιο




Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

μια ρύθμιση στα developer options πού εάν την αλλάζαμε κρατούσε η μπαταρία - είχε αναφερθεί - πιο πολύ θυμηστε μου ποια ήταν; κάτι να μην κρατάει τις εφαρμογές ανοικτες η κάτι τέτοιο



 

Ποια συσκευή έχεις αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι πρέπει να επιλέξω για να βγάζω καλές φωτό.

Καταρχάς επιλέγεις από κάπου την ποιότητα;

Είναι στάνταρ υψηλή η ποιότητα στις φωτό;

Επίσης παίζουν ρόλο το 1:1 9:16 3:4 3:4(108)

Εσείς τι έχετε επιλέξει ;

επίσης όταν βγάζω φωτό και έχω την απόσταση στο 1χ νιώθω ότι τα αντικείμενα έχουν μεγαλύτερο βάθος και απόσταση από ότι έχουν πραγματικά.

Πρέπει να το πάω στο 2Χ για να νιώθω ότι είναι νορμάλ 

Αν έχει κανένας κανένα βίντεο να με βοηθήσει θα το εκτιμήσω.

Ευχαριστώ 

 

Link to comment
Share on other sites

μια ρύθμιση στα developer options πού εάν την αλλάζαμε κρατούσε η μπαταρία - είχε αναφερθεί - πιο πολύ θυμηστε μου ποια ήταν; κάτι να μην κρατάει τις εφαρμογές ανοικτες η κάτι τέτοιο





Suspend executed apps- enable. Θα κάνει restart

Sent from my Galaxy.

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2022 at 4:45 ΜΜ, Konstantine73 said:

Αποκλείεται να είσαι κάτοχος..δεν το λέω εγώ αλλά μέλος του thread σας!

sent from my S21 FE 8/256

Ομοίως!

sent from my S21 FE 8/256
 

Ορίστε ;;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, bromonano2 said:

Suspend executed apps- enable. Θα κάνει restart

Sent from my Galaxy.
 

Στα ελληνικά;;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Strofigkas said:

Στα ελληνικά;;

Λογικα αυτο ειναι... Αν και δεν νομιζω οτι κανει κατι 

Screenshot_20221222_091458_Settings.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνικά;;
Αναστολη εκτελεσης για εφαρμογες στην cache

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geofokas said:

 

 

On 20/12/2022 at 9:39 ΜΜ, geotrvs said:

 

 

On 20/12/2022 at 9:39 ΜΜ, geotrvs said:

Να είσαι καλά!
Θα έρθει ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου και θα έχουμε Φλεβάρη emoji23.pngemoji23.png

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ήρθε και σε μένα ή αναβάθμιση.Για τσέκαρε λογικά θα έχει έρθει και σε σένα...

Edited by Geofokas
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα ή αναβάθμιση.Για τσέκαρε λογικά θα έχει έρθει και σε σένα...
Καλημέρα, Μόλις ήρθε και κατεβάζω!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Σχετικά με το  samsung keyboard και το κεφαλαίο μετά την τελεία, εντελώς ξαφνικά και από το πουθενά παρατήρησα πως άρχισε να μου  δουλεύει παντού εκτός από τις μπάρες αναζήτησης στους browsers. Όταν γράφω κείμενο μου δουλεύει. Στην αναζήτηση όχι. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, vastegial_74 said:

Λοιπόν. Σχετικά με το  samsung keyboard και το κεφαλαίο μετά την τελεία, εντελώς ξαφνικά και από το πουθενά παρατήρησα πως άρχισε να μου  δουλεύει παντού εκτός από τις μπάρες αναζήτησης στους browsers. Όταν γράφω κείμενο μου δουλεύει. Στην αναζήτηση όχι. 

Εμένα κάνει ακόμα τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, vastegial_74 said:

Λοιπόν. Σχετικά με το  samsung keyboard και το κεφαλαίο μετά την τελεία, εντελώς ξαφνικά και από το πουθενά παρατήρησα πως άρχισε να μου  δουλεύει παντού εκτός από τις μπάρες αναζήτησης στους browsers. Όταν γράφω κείμενο μου δουλεύει. Στην αναζήτηση όχι. 

Στην αναζητηση το βρισκω λογικο οτι δεν λειτουργει ετσι...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GMF80 said:

Στην αναζητηση το βρισκω λογικο οτι δεν λειτουργει ετσι...

Όντως. Κανένα πληκτρολόγιο δεν λειτουργεί έτσι στην αναζήτηση 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2022 at 9:16 ΠΜ, GMF80 said:

Δεν χρειαζεται. Αν χαλασει θα φτιαξει στο επομενο. Η αυτονομια ειναι μυθος οταν σχετιζεται με τα updates. Ουτε θα στη φτιαξει ουτε θα στη χαλασει... Αν πχ περιμενεις σε 2 χρονια απο τωρα να βελτωθει με update κανεις λαθος. Οτι και να σου κανει το λειτουργικο η μπαταρια θα εχει πεσει και οι εφαρμογες θα ειναι πιο ενεργοβορες... 

 

 

Αναφέρομαι στο να χρειαστεί πχ επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων επειδή κάτι θα πάει στραβά και χάσω μια βδομάδα να το ξαναστήσω.

Για την μπαταρία χέστηκα, μια χαρά είναι, δεν θα παίζουμε τώρα με απειροελάχιστες διάφορες που καταντούν ψυχαναγκασμοί.

Ως προς την ασφάλεια, οι αναβαθμίσεις έχουν όντως νόημα; Ή είναι κι αυτές ανεπαίσθητες;

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stelios_85_07 said:

Αναφέρομαι στο να χρειαστεί πχ επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων επειδή κάτι θα πάει στραβά και χάσω μια βδομάδα να το ξαναστήσω.

Για την μπαταρία χέστηκα, μια χαρά είναι, δεν θα παίζουμε τώρα με απειροελάχιστες διάφορες που καταντούν ψυχαναγκασμοί.

Ως προς την ασφάλεια, οι αναβαθμίσεις έχουν όντως νόημα; Ή είναι κι αυτές ανεπαίσθητες;

Πλέον οι συσκευές δυστυχώς επειδή ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και για να προλάβουν, βγάζουν τις συσκευές όπως όπως με μικροlags. Τα updates είναι απαραίτητα γιατί μπορεί να είναι και καλά ασφαλείας αλλά διορθώνουν και τα κακώς κείμενα. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vastegial_74 said:

Πλέον οι συσκευές δυστυχώς επειδή ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και για να προλάβουν, βγάζουν τις συσκευές όπως όπως με μικροlags. Τα updates είναι απαραίτητα γιατί μπορεί να είναι και καλά ασφαλείας αλλά διορθώνουν και τα κακώς κείμενα. 

Ναι, αυτό ισχύει για τους πρώτους μήνες. Αν διαβάσουμε τις αρχικές σελίδες του νήματος, υπήρχαν τρομερά προβλήματα. Αυτά όμως έχουν λυθεί εδώ και μήνες. Οπότε ο προβληματισμός μου παραμένει.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...