Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Κι εμένα απενεργοποιημένο είναι.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

On 13/12/2022 at 9:25 ΠΜ, ilka71 said:

ξεκίνησε χτες πάλι να δουλεύει ο assistant που σου έβγαζε ειδοποίηση πόση ώρα είναι για δουλειά/σπίτι...

πως λειτουργεί αυτό?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τώρα τελευταία μου έχει συμβεί 5-6 φορές. Όταν με παίρνουν τηλ και πάω να το σηκώσω να παγώνει η συσκευή εντελώς και να πρέπει να κρατήσω το power button αρκετή ώρα πατημένο για να σβήσει και να κάνω restart.

Έχει κανείς αντίστοιχο θέμα?

Link to comment
Share on other sites

1 φορα μου εγινε ενω ημουν σε wificalling με ταυτοχρονη λειτουργια πτησης και ειχα κακο σημα στο wifi... 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, thabull said:

Στέλιο, δουλεύουν άψογα και στο S20 FE 5g (UI5), και στο Α32 5g. Θα τα τεστάρω και στο S22..... 

Πες μου όταν μπορέσεις αν δουλεύουν στο S22 Ultra για να δω αν φταίνε τα ακουστικά.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, azaaza said:

πως λειτουργεί αυτό?

Αυτόματα σε μαθαίνει, δουλειά σπίτι κ σου βγάζει την επιτρεπόμενη ώρα . Αλλά το θέμα είναι ότι ενώ το έχω ενεργοποιήσει σε μένα ακόμα δεν μου το δείχνει δεν ξέρω το γιατί. Ενώ στο παλιό χιαομι της πλάκας δουλεύει 🙄.  Ακόμα το ψάχνω. τι φταίει. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, challenge143 said:

Αυτόματα σε μαθαίνει, δουλειά σπίτι κ σου βγάζει την επιτρεπόμενη ώρα . Αλλά το θέμα είναι ότι ενώ το έχω ενεργοποιήσει σε μένα ακόμα δεν μου το δείχνει δεν ξέρω το γιατί. Ενώ στο παλιό χιαομι της πλάκας δουλεύει 🙄.  Ακόμα το ψάχνω. τι φταίει. 

Αυτόματα ναι αλλά θα πρέπει να έχει ορίσει διεύθυνση κατοικίας και εργασίας 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, challenge143 said:

Αυτόματα σε μαθαίνει, δουλειά σπίτι κ σου βγάζει την επιτρεπόμενη ώρα . Αλλά το θέμα είναι ότι ενώ το έχω ενεργοποιήσει σε μένα ακόμα δεν μου το δείχνει δεν ξέρω το γιατί. Ενώ στο παλιό χιαομι της πλάκας δουλεύει 🙄.  Ακόμα το ψάχνω. τι φταίει. 

Δεν υποστηρίζεται σε ολες τις συσκευές απ οσο έψαξα...κ δεν είδα καμία Samsung μέσα...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, arxontas2323 said:

Δεν υποστηρίζεται σε ολες τις συσκευές απ οσο έψαξα...κ δεν είδα καμία Samsung μέσα...

Υποστηρίζεται. Έχω ένα 22 ultra που έχω δώσει στη σύζυγο και ένα 21 fe που χρησιμοποιώ εγώ. Και στα δύο εμφανίζεται. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, minarokeftes said:

Ρε παιδιά τώρα τελευταία μου έχει συμβεί 5-6 φορές. Όταν με παίρνουν τηλ και πάω να το σηκώσω να παγώνει η συσκευή εντελώς και να πρέπει να κρατήσω το power button αρκετή ώρα πατημένο για να σβήσει και να κάνω restart.

Έχει κανείς αντίστοιχο θέμα?

Ναι μου έχει συμβεί και εμένα το ίδιο.Μιλάω με samsung Hellas και θα ενημερώσω για ότι μου πουν.Τους είπα πως και άλλοι έχουν το θέμα και μου είπαν να τους τηλεφωνήσετε όσοι το έχετε.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, stelios_85_07 said:

Πες μου όταν μπορέσεις αν δουλεύουν στο S22 Ultra για να δω αν φταίνε τα ακουστικά.

Και στο S22 (το απλό) δουλεύουν.....

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί στην ίδια σειρά να μη δουλεύουν στο S22 U....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Δεν υποστηρίζεται σε ολες τις συσκευές απ οσο έψαξα...κ δεν είδα καμία Samsung μέσα...

Δούλευε κανονικά.έχει περίπου τώρα 1.5 μήνα που δεν δουλεύει 🤔

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, thabull said:

Και στο S22 (το απλό) δουλεύουν.....

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί στην ίδια σειρά να μη δουλεύουν στο S22 U....

Πολύ παράξενο. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο 2 άτομα έχουν λάβει την τελευταία ενημέρωση; Σε εμένα δεν έχει φανεί ακόμα ota.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, geotrvs said:

Μόνο 2 άτομα έχουν λάβει την τελευταία ενημέρωση; Σε εμένα δεν έχει φανεί ακόμα ota.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

και σ εμένα κανονικά πρωί πρωί και σε άλλους που γνωρίζω και έχουν την συσκευή κανονικά την πήραν σήμερα. 

Screenshot_20221216_110004_Software update.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cosmote πήρα και εγώ αναβάθμιση.
Με παρουσίασε από την τελευταία αναβάθμιση στο viber όταν είμαι , 3 - 4 φορές , κόλλημα και γράφει μετά το One UI σταμάτησε κτλ.
Περιμένω λίγο και επανέρχεται.
Έστειλα αρχείο καταγραφής κτλ , έστειλα samsung members και απάντησαν φταιει το viber!
Τι τηλέφωνό δηλαδή να τους ξανά πάρω!
Έσβησα Home up κτλ που πίστευα επηρεάζει. Για να δούμε μήπως η αναβάθμιση αυτή βελτιώσει την κατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι φταιει το Viber. Τα ιδια κανει επισης και το instagram. Για αυτο το λογο δινουν ενημερωση σε αυτες τις εφαρμογες πολυ συχνα. Γυρισε σε προηγουμενη ενηνερωση της εφαρμογης που δεν κολλουσε και δεν θα κολλαει.

Αναφερουν πολλοι στις αξιολογησεις οτι κολλαει στο S22 U και η απαντηση απο την εταρεια ειναι οτι θα το κοιταξουν (αν και θα επρεπε να γραφουν την λογικη Ελληνικη δικαιολογια - φταιει η Σσμσουνγκ!). 

Παλια οταν δεν ειχαμε κινητα οταν κολλουσε ενα προγραμμα στον υπολογιστη εφταιγε παντα η Microsoft? Αυτη η μοδα η μαλλον ασχετοσυνη να το πω κομψα ξεκινησε με τα κινητα. Τα πιο πολλά σχολια ειναι τυπου εδωσα χιλιαρικο για κινητο και κολλαει το Viber... 

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Τι το ιδιαίτερο έχει το s22 και έχετε συνέχεια πρόβλημα με το Viber?

Στο S21 FE κανένα πρόβλημα ποτέ... ούτε με το insta...

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Konstantine73 said:

Τι το ιδιαίτερο έχει το s22 και έχετε συνέχεια πρόβλημα με το Viber?

Στο S21 FE κανένα πρόβλημα ποτέ... ούτε με το insta...

sent from my S21 FE 8/256


 

Δεν ξέρω... Εγώ που το έχω δεν υπάρχει πρόβλημα με Viber ή Instagram.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

κι ομως παιδες μου το ανεφερε κι αλλος φιλος, εβγαλε το viber και το κινητο δουλευει αψογα. προφανως παιζει καποιο conflict, δεν ξερω αλλα οντως κανει ζημια, ομοιως εμενα μου εκανε το ινστα...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι λένε στα σχόλια στο PlayStore πάντως δεν έχει θέμα μόνο η σειρά S22..

Link to comment
Share on other sites

Πως θα καταλάβω αν το κινητό μου έχει πάρει την τελευταία ενημέρωση λειτουργικου;Ειχα συνδεθεί προχθές με smart switch και μου έκανε ένα update..επιδιόρθωση ασφαλείας android μου γράφει 1η Νοεμβρίου 2022.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...