Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

15 ώρες πριν, stelios_85_07 said:

Στην οθόνη πρόσφατων εφαρμογών υπάρχει δυνατότητα διαφορετικής διάταξης; Είναι τελείως άβολη η προεπιλεγμένη.

Απάντηση στον ευατό μου: Το βρήκα: Γίνεται με το Home Up του Fine Lock.

15 ώρες πριν, kountoura said:

 (...)

Έχεις δακτυλικο, έχεις την καλύτερη αίσθηση στο χέρι από οτιδήποτε υπάρχει εκεί έξω, την καλύτερη οπτική επαφή, και φυσικά την καλύτερη προστασία από μια απλή ζελατίνα. 

Και όλα αυτά? Με ούτε 50 ευρώ πλέον στην σήμερον ημέρα για 2 τεμάχια. 

Στο 1κ συσκευή τίποτα. 

Έχουμε ultrasonic αισθητήρα που διαβάζει τελείως διαφορετικά το αποτύπωμα σε σχέση με τους οπτικούς αισθητήρες. 

Αυτά.. 🙂 

 

 

Το θέμα είναι πως δεν έχω δακτυλικό πάντα. Έχω μερικές φορές. Χθες το δοκίμασα με περισσότερη πίεση και έπιανε 10/10. Όμως χθες ήμουν σπίτι. Σήμερα σε εξωτερικό περιβάλλον, με δάχτυλα με υγρασία και μετά σε εσωτερικό περιβάλλον αφυδατωμένα, πιάνει το πολύ 1/10. 

Με τον παλιό αισθητήρα του S9 έπιανε ακόμα και με χώμα στα χέρια. Έχω απογοητευτεί. Δεν γίνεται να θες να ξεκλειδώσεις το τηλέφωνο και να το σκέφτεσαι. Καλό το 10/10 βάζοντας δύναμη αλλά συμβαίνει μόνο υπό συγκεκριμένες συνθήκες.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στα έγραψα, έτσι είναι... είτε αρέσει είτε όχι. Δαχτυλικο και γυαλί για το s22U θέλει συμβιβασμούς και άντε να είσαι έξω κίνηση διάφορα κλπ... έχει φύγει στον τοίχο κατευθείαν. Για αυτό ζελατίνα και να είσαι προσεκτικός κλειδιά πτώσεις κλπ.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα δεν φταιει η συσκευη αν εσεις βαζετε ενα γυαλι εμπρος απο τον αισθητηρα. Με απλη ζελατινα ο αισθητηρας δουλευει 10/10.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, konakis said:

Στα έγραψα, έτσι είναι... είτε αρέσει είτε όχι. Δαχτυλικο και γυαλί για το s22U θέλει συμβιβασμούς και άντε να είσαι έξω κίνηση διάφορα κλπ... έχει φύγει στον τοίχο κατευθείαν. Για αυτό ζελατίνα και να είσαι προσεκτικός κλειδιά πτώσεις κλπ.

Ναι αλλά με την ζελατίνα χάνεις την ωραία αίσθηση αφής, την 100% ίδια οπτική του γυαλιού και κυρίως την ασφάλεια από πτώσεις. 

2 minutes ago, ddr2 said:

Σορρυ αλλα δεν φταιει η συσκευη αν εσεις βαζετε ενα γυαλι εμπρος απο τον αισθητηρα. Με απλη ζελατινα ο αισθητηρας δουλευει 10/10.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και τι πρέπει να κάνω δηλαδή, να μην βάλω προστασία οθόνης ή να βάλω μια ζελατίνα κι αν πέσει να σπάσει; Δυστυχώς η τεχνολογία του αισθητήρα μας οδηγεί σε τέτοιου είδους διλήμματα τα οποία κατά την γνώμη μου είναι ανεπίτρεπτα.

π.χ. αν η συσκευή δεν είχε σήμα σε περίπτωση που της έβαζες θήκη, θα ερχόσουν να μου πεις πως δεν φταίει η συσκευή επειδή χωρίς θήκη λειτουργεί καλά; Ναι αλλά χρειάζεται η θήκη και έπρεπε να είχε προβλεφθεί.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Και τι πρέπει να κάνω δηλαδή, να μην βάλω προστασία οθόνης ή να βάλω μια ζελατίνα κι αν πέσει να σπάσει; Δυστυχώς η τεχνολογία του αισθητήρα μας οδηγεί σε τέτοιου είδους διλήμματα τα οποία κατά την γνώμη μου είναι ανεπίτρεπτα.
π.χ. αν η συσκευή δεν είχε σήμα σε περίπτωση που της έβαζες θήκη, θα ερχόσουν να μου πεις πως δεν φταίει η συσκευή επειδή χωρίς θήκη λειτουργεί καλά; Ναι αλλά χρειάζεται η θήκη και έπρεπε να είχε προβλεφθεί.
Εχει προβλεφθει και στην οθονη εχει τοποθετηθει γυαλι αυξημενης σκληροτητας. Ολοι οι κατασκευαστες το κανουν αυτο. Για να ειμαι δικαιος πιστευω οτι αν με γυαλι δεν δουλευει σωστα ο αισθητηρας, δεν φταιει ο κατασκευαστης του τηλεφωνου αλλα ο κατασκευαστης του γυαλιου. Ας ηταν λεπτοτερο το γυαλι στο επιμαχο σημειο ή ας ειχε τρυπα ή δεν ξερω τι αλλο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ddr2 said:

Εχει προβλεφθει και στην οθονη εχει τοποθετηθει γυαλι αυξημενης σκληροτητας. Ολοι οι κατασκευαστες το κανουν αυτο. Για να ειμαι δικαιος πιστευω οτι αν με γυαλι δεν δουλευει σωστα ο αισθητηρας, δεν φταιει ο κατασκευαστης του τηλεφωνου αλλα ο κατασκευαστης του γυαλιου. Ας ηταν λεπτοτερο το γυαλι στο επιμαχο σημειο ή ας ειχε τρυπα ή δεν ξερω τι αλλο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι οκ μπορεί να έχεις δίκιο και η ευθύνη να πρέπει να πάει στον υαλοπώλη.

Αναρωτιέμαι όμως αν το ίδιο γυαλί με τα ίδια χαρακτηριστικά δουλεύει σε άλλες συσκευές. 

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ μπορεί να έχεις δίκιο και η ευθύνη να πρέπει να πάει στον υαλοπώλη.
Αναρωτιέμαι όμως αν το ίδιο γυαλί με τα ίδια χαρακτηριστικά δουλεύει σε άλλες συσκευές. 
Δεν το ξερω. Ομως αυτο το γυαλι φτιαχτηκε για συγκεκριμενη συσκευη και θα επρεπε να λαβει υποψη τις ιδιαιτεροτητεε αυτης της συσκευης. Δηλαδη η εταιρια που το εφτιαξε το δοκιμασε, ειδε οτι δεν δουλευει το δαχτυλικο και ειπε, " δεν πειραζει, ολα καλα, η σαμσουγκ φταιει" ?

Αλλου ειναι τα προβληματα της συσκευης παιδια.....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, stelios_85_07 said:

Ναι οκ μπορεί να έχεις δίκιο και η ευθύνη να πρέπει να πάει στον υαλοπώλη.

Αναρωτιέμαι όμως αν το ίδιο γυαλί με τα ίδια χαρακτηριστικά δουλεύει σε άλλες συσκευές. 

Δουλεύει καλύτερα. Αρκετά καλύτερα. 

Στο pixel 6 pro πχ που είχα με οπτικό αισθητήρα. 

Και στα oneplus δουλεύει καλύτερα. 

Παρακάτω, ο καθένας επιλέγει ότι θεωρεί καλύτερο για τα γούστα του. 

Εγώ πχ δεν θα έβαζα ποτέ τζάμι με τρύπα στην θέση του αισθητήρα. (υπάρχουν τέτοια). 

Έδωσα 1κ να πάρω αυτή τη συσκευή και κάθε μέρα επί 5 6 7 ώρες που κοιτάζω την οθόνη να βλέπω την τρύπα? 

Εδώ κοκο σκόνης βλέπω και μου τη δίνει. 

Έχω μανία με επώνυμα αξεσουάρ

(ήταν και ο λόγος που έδωσα το εξαιρετικό vivo x80 pro). 

Επέλεξα λοιπόν για άλλη μια φορά Whidestone, για την ασφάλεια, την αίσθηση στο χέρι, την καλύτερη οπτική επαφή. Και ας θέλει πίεση. Και αν τύχει να είμαι έξω βιάζομαι και δεν πιάνει καρφώνω το μοτίβο και αντε γεια. 

Αντί να επιλέξω ένα τζάμι με τρύπα που θα μου έσπαγε τα νεύρα κάθε μέρα όλη μέρα που θα το έβλεπα. 

Για τις ζελατίνες δεν ξέρω τι κυκλοφορεί στο εμπόριο, αλλά αν υπάρχει ζελατίνα όπως είχε από το εργοστάσιο το s21 ultra θα ήταν η επόμενη επιλογή μου. 

Εξάλλου πρέπει να είσαι πολύ άτυχος να πέσει σε ανώμαλο σημείο και να σπάσει η οθόνη ενώ είναι μέσα σε μια καλή θήκη το τηλέφωνο. 

Σε ίσιο σημείο πιάνει η θήκη και η οθόνη μένει ανέπαφη. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! 

Μετά την τελευταία αναβάθμιση στο security patch Νοεμβρίου, το κινητό τρώει κάτι σκαλωματα στην εφαρμογή του Instagram και του Viber. Πατάω να ανοίξει η εφαρμογή και κολλάει εντελώς, χωρίς να αποκρίνεται καθόλου. Οποιαδήποτε κίνηση και αν κάνω, ενδέχεται να γίνει μετά από 5-10 δευτερόλεπτα, ακόμα και το κλείδωμα. Το πρόβλημα αυτό δεν συμβαίνει πάντα αλλά πολύ συχνά.

Μετά την εγκατάσταση της ενημέρωσης έκανα και επαναφορά και στήσιμο από την αρχή αλλά πάλι τα ίδια. 

Υπάρχει κάποιος άλλος που να έχει παρόμοιο πρόβλημα; 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SaranBini said:

Γεια σε όλους! 

Μετά την τελευταία αναβάθμιση στο security patch Νοεμβρίου, το κινητό τρώει κάτι σκαλωματα στην εφαρμογή του Instagram και του Viber. Πατάω να ανοίξει η εφαρμογή και κολλάει εντελώς, χωρίς να αποκρίνεται καθόλου. Οποιαδήποτε κίνηση και αν κάνω, ενδέχεται να γίνει μετά από 5-10 δευτερόλεπτα, ακόμα και το κλείδωμα. Το πρόβλημα αυτό δεν συμβαίνει πάντα αλλά πολύ συχνά.

Μετά την εγκατάσταση της ενημέρωσης έκανα και επαναφορά και στήσιμο από την αρχή αλλά πάλι τα ίδια. 

Υπάρχει κάποιος άλλος που να έχει παρόμοιο πρόβλημα; 

Ναι, δυστυχώς υπάρχει σοβαρό θέμα με το viber (instagram δεν χρησιμοποιώ). Έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και συνεχίζει τα ίδια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ddr2 said:

Ναι, δυστυχώς υπάρχει σοβαρό θέμα με το viber (instagram δεν χρησιμοποιώ). Έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και συνεχίζει τα ίδια.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 

Οπότε είναι γνωστό πρόβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 
Οπότε είναι γνωστό πρόβλημα. 
Ναι, ειναι γνωστο προβλημα. Χθες διαβαζα και στις αξιολογησεις στο playstore, υπαρχει καποιος που λεει για το s22 ultra.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το πενάκι μου γύρισε σε ασπρόμαυρο και δεν βρίσκω τρόπο να το επαναφέρω. (στο εγγραφή στην οθόνη) 
484477616_Screenshot_20221205_170326_Samsungcapture.thumb.jpg.b5cbf1cd593875934b4e73ea2be7eada.jpg
Άλλαξε πένα και θα δεις χρώματα ξανά. Η πένα μωσαϊκού είναι χωρίς χρώμα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, stelios_85_07 said:

Ευχαριστώ. Άρα αυτό που πήρα δεν θα δουλέψει λογικά.  Έχουμε κάνα λινκ απο τον αντάπτορα της samsung και τα ακουστικά της huawei;

Είχα πάει σε Media markt ή Πλαίσιο και τα είχα πάρει (θεωρώ το ίδιο είναι όπου και να πας).

Αν επιμένεις για link, δεν έχω, αλλά αν skroutzάρεις HUAWEI ακουστικά type-c CM33... θα τα βρεις

Για τον αντάπτορα, βάζεις Samsung type-c σε jack 3.5 και θα σου βγάλει επίσης....

(κάνε copy/paste όπως στα έγραψα)

Τώρα για αντάπτορα σε jack και να φορτίζει κιόλας... μακάρι να σου δουλέψουν....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, stelios_85_07 said:

Ναι αλλά με την ζελατίνα χάνεις την ωραία αίσθηση αφής, την 100% ίδια οπτική του γυαλιού και κυρίως την ασφάλεια από πτώσεις. 

Μάλλον κανείς δεν έχει βάλει αυτό.... 

https://www.skroutz.gr/s/34446134/Samsung-Screen-Protector-Galaxy-S22-Ultra-5G.html

Έχει 2 μέσα, έχει τέλεια αίσθηση, δεν κάνει το φαινόμενο πορτοκαλιού γιατί είναι σκληρή ζελατίνα, γλιστράει απίστευτα για τον ίδιο λόγο, δεν αλλοιώνει τίποτα σε χρώματα, κολλάει άψογα στο πλάι της κυρτής, είναι μπετομένο στο κινητό μου 4 μήνες τώρα και αλλάζω θήκη κάθε βδομάδα γτ βαριέμαι δεν έχει ξεκολλήσει καμία γωνίτσα, έχει πλαίσιο τοποθέτησης με οδηγό και πρέπει να είσαι σχεδόν ανάπηρος για να μη το βάλεις εντελώς άψογα, είναι case friendly τουλάχιστον με spigen(όλες)/ringke/nillkin camshield/και original silicone samsung άρα υποθέτω με όλες, ααα και το δακτυλικό πιάνει 99.999%. Και 10 ευρώ με 2 μέσα.

Αυτά. 

Ναι δε προστατεύει όσο το tempered glass αν σκάσει μια γωνία μασίφ αντικειμένου (μπετο, μέταλλο, σφαίρα η βέλος apache) σε μετωπική με την οθόνη... αλλά όλες οι θήκες εξέχουν ένα παπάρι περιμετρικά της οθόνης μέχρι και η thin fit spigen που έχω.. Και ΠΟΤΕ δε μου έχει πέσει στα 33 μου χρόνια κινητό με αυτό τον τρόπο και έχω αλλάξει οτι ναυαρχίδα υπάρχει σε όποια εταιρεία ανά 3μηνο 4μηνο...

https://youtu.be/FsrdfY9EwSw

Edited by ChrisNikol
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, ChrisNikol said:

Μάλλον κανείς δεν έχει βάλει αυτό.... 

https://www.skroutz.gr/s/34446134/Samsung-Screen-Protector-Galaxy-S22-Ultra-5G.html

Έχει 2 μέσα, έχει τέλεια αίσθηση, δεν κάνει το φαινόμενο πορτοκαλιού γιατί είναι σκληρή ζελατίνα, γλιστράει απίστευτα για τον ίδιο λόγο, δεν αλλοιώνει τίποτα σε χρώματα, κολλάει άψογα στο πλάι της κυρτής, είναι μπετομένο στο κινητό μου 4 μήνες τώρα και αλλάζω θήκη κάθε βδομάδα γτ βαριέμαι δεν έχει ξεκολλήσει καμία γωνίτσα, έχει πλαίσιο τοποθέτησης με οδηγό και πρέπει να είσαι σχεδόν ανάπηρος για να μη το βάλεις εντελώς άψογα, είναι case friendly τουλάχιστον με spigen(όλες)/ringke/nillkin camshield/και original silicone samsung άρα υποθέτω με όλες, ααα και το δακτυλικό πιάνει 99.999%. Και 10 ευρώ με 2 μέσα.

Αυτά. 

Ναι δε προστατεύει όσο το tempered glass αν σκάσει μια γωνία μασίφ αντικειμένου (μπετο, μέταλλο, σφαίρα η βέλος apache) σε μετωπική με την οθόνη... αλλά όλες οι θήκες εξέχουν ένα παπάρι περιμετρικά της οθόνης μέχρι και η thin fit spigen που έχω.. Και ΠΟΤΕ δε μου έχει πέσει στα 33 μου χρόνια κινητό με αυτό τον τρόπο και έχω αλλάξει οτι ναυαρχίδα υπάρχει σε όποια εταιρεία ανά 3μηνο 4μηνο...

https://youtu.be/FsrdfY9EwSw

Αυτή την επίσημη της  samsung γνωρίζει κάποιος αν την τοποθετούν στη smartec?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Αυτή την επίσημη της  samsung γνωρίζει κάποιος αν την τοποθετούν στη smartec?

δεν ξέρω για την smartec, αλλά όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, έχει οδηγό και μπαίνει πολύ εύκολα.

συμφωνώ ότι κολλάει άψογα, το χέρι γλιστράει τέλεια και έχει ωραία αίσθηση.

το δε αποτύπωμα δεν επηρεάζεται καθόλου ούτε τα χρώματα

:X
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ChrisNikol said:

Μάλλον κανείς δεν έχει βάλει αυτό.... 

https://www.skroutz.gr/s/34446134/Samsung-Screen-Protector-Galaxy-S22-Ultra-5G.html

Έχει 2 μέσα, έχει τέλεια αίσθηση, δεν κάνει το φαινόμενο πορτοκαλιού γιατί είναι σκληρή ζελατίνα, γλιστράει απίστευτα για τον ίδιο λόγο, δεν αλλοιώνει τίποτα σε χρώματα, κολλάει άψογα στο πλάι της κυρτής, είναι μπετομένο στο κινητό μου 4 μήνες τώρα και αλλάζω θήκη κάθε βδομάδα γτ βαριέμαι δεν έχει ξεκολλήσει καμία γωνίτσα, έχει πλαίσιο τοποθέτησης με οδηγό και πρέπει να είσαι σχεδόν ανάπηρος για να μη το βάλεις εντελώς άψογα, είναι case friendly τουλάχιστον με spigen(όλες)/ringke/nillkin camshield/και original silicone samsung άρα υποθέτω με όλες, ααα και το δακτυλικό πιάνει 99.999%. Και 10 ευρώ με 2 μέσα.

Αυτά. 

Ναι δε προστατεύει όσο το tempered glass αν σκάσει μια γωνία μασίφ αντικειμένου (μπετο, μέταλλο, σφαίρα η βέλος apache) σε μετωπική με την οθόνη... αλλά όλες οι θήκες εξέχουν ένα παπάρι περιμετρικά της οθόνης μέχρι και η thin fit spigen που έχω.. Και ΠΟΤΕ δε μου έχει πέσει στα 33 μου χρόνια κινητό με αυτό τον τρόπο και έχω αλλάξει οτι ναυαρχίδα υπάρχει σε όποια εταιρεία ανά 3μηνο 4μηνο...

https://youtu.be/FsrdfY9EwSw

Το είχα γράψει παλιότερα ότι είναι top και ίδια με αυτές που έβαζε η Smartec στα S21Ultra αλλά ήταν η εποχή που μπαίναν οι γνωστοί να κράξουν τη συσκευή και κάπου χάθηκε. Έχω χρησιμοποιήσει και τις γνωστές από Amazon αλλά καμία σχέση. Η Samsung είναι κλάσεις ανώτερη. Πριν κανα μήνα τις είχε το Amazon 5,50€ περίπου και τσίμπησα 3 κουτιά να υπάρχουν..

Edited by kiriakos_tjet
Link to comment
Share on other sites

Δεν την παλεύω άλλο με το αποτύπωμα και δυστυχώς τώρα το τζαμάκι μπήκε και δεν βγαίνει εύκολα οπότε πρέπει να βρω κάποια άλλη λύση και αυτή είναι να χρησιμοποιώ smartlock, να έχω μοτιβο στην οθονη κλειδώματος (για να μην έχω προβλήματα όταν είμαι σε εξωτερικό περιβάλλον) και να διατηρήσω το αποτύπωμα μόνο για τις εφαρμογές τις οποιες χρησιμοποιώ οταν είμαι μέσα οπότε το αποτύπωμα πιάνει. Γϊνεται κάτι τέτοιο;

Εν τω μεταξύ προσπαθώ να ενεργοποιήσω το μοτίβο αλλά είναι γκρι και δεν πατιέται.

Ξέρει κανείς τι φταίει; ---> edit: Βρήκα τι φταίει, οι περιορισμοί απο το company portal της εταιρειας που δουλεύω. Άρα καταλήγω να μην μπορώ να ξεκλειδώσω την οθόνη παρά μόνο με κωδικό, πράγμα που είναι γελοίο. 

Ξαναedit: Έστειλα email στην κωλοwhitestone περιγράφοντας το πρόβλημα και ζητώντας λύση. Για να δούμε τι σκατά θα μου πούνε. Στην χειρότερη θα απαιτήσω τα λεφτά μου πίσω και θα πρότεινα να το κάνετε και οι υπόλοιποι.

Edited by stelios_85_07

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει προστατευτικο οθόνης στην wind, έχουν μηχάνημα που βγάζει ζελατίνα για κάθε κινητό, πολύ καλή τοποθέτηση και όλα λειτουργούν ρολοι

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, stelios_85_07 said:

 

Μήπως παίζει ρόλο που δεν έβαλες τι κέρμα;  κ το επηρέασε το uv?

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, SaranBini said:

Γεια σε όλους! 

Μετά την τελευταία αναβάθμιση στο security patch Νοεμβρίου, το κινητό τρώει κάτι σκαλωματα στην εφαρμογή του Instagram και του Viber. Πατάω να ανοίξει η εφαρμογή και κολλάει εντελώς, χωρίς να αποκρίνεται καθόλου. Οποιαδήποτε κίνηση και αν κάνω, ενδέχεται να γίνει μετά από 5-10 δευτερόλεπτα, ακόμα και το κλείδωμα. Το πρόβλημα αυτό δεν συμβαίνει πάντα αλλά πολύ συχνά.

Μετά την εγκατάσταση της ενημέρωσης έκανα και επαναφορά και στήσιμο από την αρχή αλλά πάλι τα ίδια. 

Υπάρχει κάποιος άλλος που να έχει παρόμοιο πρόβλημα; 

Τι εννοείς στήσιμο από την αρχή? Με επαναφορά των εφαρμογών ή καινούργιο κατέβασμα από το Google Play?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...