Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Για να ξανα γυρίσεις,ιδια διαδικασία ειναι απλά βάζεις το παλιό csc!!η ηχογράφηση κλήσεων δεν δουλεύει μόνο αμα εχεις wifi calling , γι αυτό εγω έχω βάλει προτίμηση δίκτυα κινητής και μονο όταν χρειαστεί έχει το wifi calling μεσω wifi 
Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει CSC το οποίο να επιτρέπει ηχογράφηση, να έχει την αναγνώριση για scam/spam κλήσεις και δυνατότητα προσθήκης ελληνικών τραπεζών στο Google wallet;

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

35 minutes ago, steliosk said:

Ξέρουμε τι έχει η αναβάθμιση? Πολλά δεν τα 8GB?

Μέσο smart switch στην περνάει όλη από την αρχή γι αυτό και τόσο.  

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, stelios_85_07 said:

Κάλιω ηχογράφηση παρά σπαμ κολς. Είναι ανεκτίμητη η αξία της ορισμένες στιγμές. Δεν ξέρω βέβαια αν λύνεται κι αυτό με κάποια εφαρμογή.

Τα updates έρχονται 3-4 μέρες αργότερα από τα ελληνικα.

εφαρμογη για spam κατεβάζεις  από playstore την hiya

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την αναβάθμιση μέσω smart switch και τώρα δεν ολοκληρώνεται... Έβγαλε σφάλμα και μου γράφει να κάνω την ανάκτηση έκτακτης ανάγκης λογισμικού, το κατεβάζει και δυστυχώς η διαδικασία δεν ολοκληρώνεται.... Τι κάνουμε τώρα;;

Στάλθηκε από το SM-T976B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, geotrvs said:

Κατέβασα την αναβάθμιση μέσω smart switch και τώρα δεν ολοκληρώνεται... Έβγαλε σφάλμα και μου γράφει να κάνω την ανάκτηση έκτακτης ανάγκης λογισμικού, το κατεβάζει και δυστυχώς η διαδικασία δεν ολοκληρώνεται.... Τι κάνουμε τώρα;;

Στάλθηκε από το SM-T976B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




 

Γιατί κουνησες κανένα καλώδιο κ έχασε την επικοινωνία; λογικά αν κάνεις ένα hard reset θα επανέλθει στην 12 που είχες αλλά θα τα χάσεις όλα. 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κουνησες κανένα καλώδιο κ έχασε την επικοινωνία; λογικά αν κάνεις ένα hard reset θα επανέλθει στην 12 που είχες αλλά θα τα χάσεις όλα. 
Δεν κούνησα το καλώδιο...
Οπότε δεν γίνεται τίποτα ε;;

Στάλθηκε από το SM-T976B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, geotrvs said:

Δεν κούνησα το καλώδιο...
Οπότε δεν γίνεται τίποτα ε;;

Στάλθηκε από το SM-T976B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αναγκαστικά θα το στήσεις από την αρχή 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ddr2 said:

Κατι γινεται με το viber. 2 φορες μου εχει παγωσει η συσκευη για μερικα δευτερολεπτα. Το εσβησα και το ξαναπερασα. Για να δουμε....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

και μένα. προφανώς είναι θέμα της εφαρμογής αν το κάνει σε τόσους ανθρώπους

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά θα το στήσεις από την αρχή 
Τελικά μετά απο 20 προσπάθειες προχώρησε και είναι οπως πριν.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και για ποιο λογο να μπλεξεις σε ολο αυτο? Ολα τα update ερχονται μεσω ΟΤΑ. Αν ηταν το security update Δεκεμβριου κατεβασες 8gb για  ενα update που θα ειναι 200 mb και θα ερθει σε λιγες μερες.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ilka71 said:

πήρατε χαμπάρι ότι στο υδατογραφημα μπορείς πλέον να έχεις ημερομηνία/ώρα στις φώτο;!!! επιτέλους! τώρα το διάβασα από άλλο νήμα!

Ακούγεται πολύ χρήσιμο.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Και για ποιο λογο να μπλεξεις σε ολο αυτο? Ολα τα update ερχονται μεσω ΟΤΑ. Αν ηταν το security update Δεκεμβριου κατεβασες 8gb για  ενα update που θα ειναι 200 mb και θα ερθει σε λιγες μερες.
Μια και τελευταία ήταν...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, GMF80 said:

Και για ποιο λογο να μπλεξεις σε ολο αυτο? Ολα τα update ερχονται μεσω ΟΤΑ. Αν ηταν το security update Δεκεμβριου κατεβασες 8gb για  ενα update που θα ειναι 200 mb και θα ερθει σε λιγες μερες.

Σωστό αυτό που αναφέρεις για τα security up date για 200 mb να μπεις σε αυτό το τριπακι ΑΛΛΑ έχουν πει ότι ο σωστοτερος τρόπος είναι μέσο smart switch κ δεν μπορώ τώρα να το βρω να το ανεβάσω να διαβάσεις τι ακριβώς κάνει με την ενημέρωση μέσο υπολογιστή. Εννοείται  μέσο OTA δεν πάει να πει ότι θα έχεις απαραίτητα πρόβλημα... 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, challenge143 said:

Σωστό αυτό που αναφέρεις για τα security up date για 200 mb να μπεις σε αυτό το τριπακι ΑΛΛΑ έχουν πει ότι ο σωστοτερος τρόπος είναι μέσο smart switch κ δεν μπορώ τώρα να το βρω να το ανεβάσω να διαβάσεις τι ακριβώς κάνει με την ενημέρωση μέσο υπολογιστή. Εννοείται  μέσο OTA δεν πάει να πει ότι θα έχεις απαραίτητα πρόβλημα... 

Ακομα τα ιδια στην ενημέρωση ασφαλείας 

Screenshot_20221129_181304_Google Play Store.jpg

55 minutes ago, nikosz75013 said:

Ακομα τα ιδια στην ενημέρωση ασφαλείας 

Screenshot_20221129_181304_Google Play Store.jpg

Τωρα το ξανα πάτησα έβγαλε μια ενημέρωση , εκανε επανεκκίνηση και ξανα λέει τα ιδια ,ιουλιου 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ενημερωνει η google και δεν θα το παρουμε ειδηση αν δεν το ψαξουμε οταν το κανει.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κανει ενημέρωση σβήνει το τηλ δείχνει να κανει ενημέρωση σαν γρανάζια πιστεύω να καταλάβεις klκαι μετα ανοίγει ξανα μπαινω να δω ξανα παταω  και γράφει ακομα ενημέρωση Ιουλίου 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Αλλο η ενημερωση Google Play αλλο η ενημερωση ασφαλειας της συσκευης.

 

Στην ενημερωση google play το πατησα και εγω, εκανε το ιδιο αλλα οπως κ εσενα δεν αλλαξε κατι.

Screenshot_20221129_200932_Settings.jpg

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GMF80 said:

Αλλο η ενημερωση Google Play αλλο η ενημερωση ασφαλειας της συσκευης.

Screenshot_20221129_200932_Settings.jpg

Ναι το γνωρίζω αυτο , για την ενημέρωση ασφαλείας ανάρτησα οτι πηρε πριν λιγο και ενημέρωση ασφαλείας εκτός απο λογισμικόυ .αλλα και παλι γράφει Ιουλίου

9 minutes ago, nikosz75013 said:

Ναι το γνωρίζω αυτο , για την ενημέρωση ασφαλείας ανάρτησα οτι πηρε πριν λιγο και ενημέρωση ασφαλείας εκτός απο λογισμικόυ .αλλα και παλι γράφει Ιουλίου

 

Screenshot_20221129_202013_Settings.jpg

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να μικραίνει η οθόνη ώστε να την δουλεύεις με το ένα χέρι πχ μέσα στο αμάξι.  Κάτι ανάλογο είχε και το Huawei p20pro  που είχα. 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να μικραίνει η οθόνη ώστε να την δουλεύεις με το ένα χέρι πχ μέσα στο αμάξι.  Κάτι ανάλογο είχε και το Huawei p20pro  που είχα. 
υπάρχει η λειτουργία με ενα χερι
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RSAROUKLA said:
6 minutes ago, johnnis said:
Υπάρχει η δυνατότητα να μικραίνει η οθόνη ώστε να την δουλεύεις με το ένα χέρι πχ μέσα στο αμάξι.  Κάτι ανάλογο είχε και το Huawei p20pro  που είχα. 

υπάρχει η λειτουργία με ενα χερι

Συγνώμη λαθος

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να μικραίνει η οθόνη ώστε να την δουλεύεις με το ένα χέρι πχ μέσα στο αμάξι.  Κάτι ανάλογο είχε και το Huawei p20pro  που είχα. 
Ναι πήγαινε
ρυθμίσεις/συνθέτες λειτουργίες/λειτουργία με ένα χέρι

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, nikosz75013 said:

Ακομα τα ιδια στην ενημέρωση ασφαλείας

Μέσα από το Google Play δε σου βγάζει ενημέρωση;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ μέσα από τις ρυθμίσεις του Play. Δεν έχω τη συσκευή αλλά φαντάζομαι έτσι θα είναι και σε σένα.

Screenshot_20221129-232253_Google Play Store.jpg

Edited by seranata

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...