Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, ilka71 said:

ρε παιδιά μετά την αναβάθμιση παρατήρησα ότι οι φώτο που στέλνω η μου στέλνουν στο viber δεν φαίνονται στην συλλογή ούτε του κινητού ούτε στο Google photos! πήγα στα permissions του viber και είδα ότι είχε απενεργοποιησει την άδεια photos, videos! πήγα να την ενεργοποιησω και λέει ότι δεν υποστηρίζει αυτή την έκδοση android! το ίδιο και στο whatsapp. είναι δυνατόν?

970160a71cdfa5cb4eaa892fcd15397e.jpg

Tωρα μολις το δοκιμασα, φαινεται κανονικα η φωτο που μου εστειλαν...και στο Gallery και στο Google Photos και σε αλλη εφαρμογη που εχω (Gallery Pro) στον φακελο του viber...Με τo τελευταιο update...

317233794_657422859206201_5106227591858948975_n.jpg

Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Tωρα μολις το δοκιμασα, φαινεται κανονικα η φωτο που μου εστειλαν...και στο Gallery και στο Google Photos και σε αλλη εφαρμογη που εχω (Gallery Pro) στον φακελο του viber...Με τo τελευταιο update...
317233794_657422859206201_5106227591858948975_n.thumb.jpg.950fb6d13403377863072825000a5294.jpg
οκ. τελικά έκανα επανεγκατασταση whatsapp, viber και tiktok που είχαν το ίδιο θέμα
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε κάνει απελευθέρωση χώρου με το onedrive για να μην πιάνουν χώρο οι φωτογραφίες και τα βίντεο στην συσκευή, έχετε βρει τρόπο να εμφανίζονται σε διάφορες εφαρμογές; γιατί θέλω να στείλω μια φωτογραφία στο Whatsapp και πρέπει να πάω να την κατεβάσω για να φαίνεται και να την στείλω...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2022 at 9:08 ΜΜ, spinemm said:

 

 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο gallery app που να δίνει δυνατότητα shared albums με Microsoft work account και onedrive;

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Sofos_5 said:

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο gallery app που να δίνει δυνατότητα shared albums με Microsoft work account και onedrive;

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
 

Η συλλογή της Samsung το έχει αυτό 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Η συλλογή της Samsung το έχει αυτό 
Επιτρέπει μόνο απλού χρήστη Onedrive, δυστυχώς όχι work/school account :
Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτρέπει μόνο απλού χρήστη Onedrive, δυστυχώς όχι work/school account :
Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Δυστυχως, ετσι ειναι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όταν απενεργοποιω την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση από τις ρυθμίσεις μπαταρίας, το τηλέφωνο φορτίζει με κανονική φόρτιση και όχι με την γρήγορη που έχω τικαρει, συμβαίνει και σε εσάς αυτό;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stef08 said:

Όταν απενεργοποιω την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση από τις ρυθμίσεις μπαταρίας, το τηλέφωνο φορτίζει με κανονική φόρτιση και όχι με την γρήγορη που έχω τικαρει, συμβαίνει και σε εσάς αυτό;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με τι φορτιστή τον γνήσιο; 

Link to comment
Share on other sites

Με τι φορτιστή τον γνήσιο; 
Γνήσιο 45w

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Όταν απενεργοποιω την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση από τις ρυθμίσεις μπαταρίας, το τηλέφωνο φορτίζει με κανονική φόρτιση και όχι με την γρήγορη που έχω τικαρει, συμβαίνει και σε εσάς αυτό;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ναι συμβαίνει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λειρουργει με φορτιστη που υποστηριζει γρηγορη φορτιση με usb το  c καλωδιο μονο αυτη η επιλογη. Στην ουσια ειναι ελαχιστα πιο γρηγορη φορτιση απο την κανονικη.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Λειρουργει με φορτιστη που υποστηριζει γρηγορη φορτιση με usb το  c καλωδιο μονο αυτη η επιλογη. Στην ουσια ειναι ελαχιστα πιο γρηγορη φορτιση απο την κανονικη.
Έχω και ένα γνήσιο 25w με καλώδιο c to c που το φορτίζει μια χαρά με γρήγορη φόρτιση

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Stef08 said:

Όταν απενεργοποιω την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση από τις ρυθμίσεις μπαταρίας, το τηλέφωνο φορτίζει με κανονική φόρτιση και όχι με την γρήγορη που έχω τικαρει, συμβαίνει και σε εσάς αυτό;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

σε εμένα πάντως λειτουργεί γρήγορη φόρτιση με απενεργοποιημενη την πολύ γρήγορη φόρτιση. 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρα προφανως ειναι θεμα να το υποστηριζει ο φορτιστης.
Είναι πολύ περίεργο παντως φορτιστής 45w να μην υποστηρίζει την γρήγορη φόρτιση και να υποστηρίζει πολύ γρήγορη, μιας και όπως φαίνεται είναι θέμα software της συσκευής και όχι του φορτιστή σου σου δίνει την δυνατότητα να την ενεργοποίησεις μέσα από τις ρυθμίσεις της

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως να σώσω τα app data μέσω adb?

Γνωρίζει κανείς πως να αλλάξω CSC?  Με τον τρόπο με το samkey δεν βρίσκω πλέον που να αγοράσω credits.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, stelios_85_07 said:

Γνωρίζει κανείς πως να σώσω τα app data μέσω adb?

Γνωρίζει κανείς πως να αλλάξω CSC?  Με τον τρόπο με το samkey δεν βρίσκω πλέον που να αγοράσω credits.

Για Csc είναι αυτό το βίντεο χωρίς credits, έτσι αλλάζουμε όλοι 

https://youtu.be/A9LRnRvuee4

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

απεγκατεστησα το nicelock και το home up που έγινε επιλογή παραπάνω από 5 εικονίδια στο dock αλλά και πάλι βλέπω ότι παίρνει τα 7 που έχω. έτσι είναι; και χωρίς home up 7 είναι οι θέσεις στο dock?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά,  αν εχω μια υπεύθυνη δήλωση,  πως μπορώ να την υπογράψω χρησιμοποιώντας το πενάκι? γίνεται?

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Stef08 said:

Όταν απενεργοποιω την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση από τις ρυθμίσεις μπαταρίας, το τηλέφωνο φορτίζει με κανονική φόρτιση και όχι με την γρήγορη που έχω τικαρει, συμβαίνει και σε εσάς αυτό;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ειδα οτι εχεις τον γνησιο, εγω επειδη εχω απενεργοποιησει την πολυ γρηγορη φορτιση και το εχω στη γρηγορη, κανει περιπου μια ωρα και 20λεπτα για  να φορτισει. Αρα εκτιμω οτι το φορτιζει γρηγορα, εσενα ποση ωρα κανει?

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...