Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Ενημερωνεται αυτοματα το Google Play και δεν υπαρχει κανενας λογος να ασχοληθει καποιος με το καθε ποτε... Ενα σωρο μοντελα σε ενα σωρο region εχουν να ενημερωθουν, δεν ειναι ευκολο να γινεται ταυτοχρονα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ενημερωνεται αυτοματα το Google Play και δεν υπαρχει κανενας λογος να ασχοληθει καποιος με το καθε ποτε... Ενα σωρο μοντελα σε ενα σωρο region εχουν να ενημερωθουν, δεν ειναι ευκολο να γινεται ταυτοχρονα.
Πάντως τον Ιούνιο με τον Οκτώβριο δεν το λες και ταυτόχρονα, και σε ένα σημείο να το καταλάβω όταν πρόκειται για το α50 που έχω σαν δεύτερη συσκευή αλλά για την ναυαρχίδα σου 6 μήνες δεν είναι και κολακευτικό

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Εμενα 1η Σεπτεμβρη εχει. Δεν με απασχολει και δεν ειναι θεμα Samsung λογικα αλλα Google.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στις αναδυόμενες ειδοποιήσεις που λέει χρώμα ανά λέξη κλειδί πως γίνεται;το έχει κάνει κανείς;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στις αναδυόμενες ειδοποιήσεις που λέει χρώμα ανά λέξη κλειδί πως γίνεται;το έχει κάνει κανείς;
φαντάζομαι εάν βάλεις πχ την λέξη "παπαρας" και της δώσεις χρώμα κόκκινο θα ξέρεις ότι εάν η ειδοποίηση έχει κόκκινο χρώμα κάποιος σου έστειλε μήνυμα με αυτήν την λέξη
ποια η χρησιμότητα δεν ξέρω βέβαια μιας τέτοιας επιλογής...
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ilka71 said:

φαντάζομαι εάν βάλεις πχ την λέξη "παπαρας" και της δώσεις χρώμα κόκκινο θα ξέρεις ότι εάν η ειδοποίηση έχει κόκκινο χρώμα κάποιος σου έστειλε μήνυμα με αυτήν την λέξη emoji23.png
ποια η χρησιμότητα δεν ξέρω βέβαια μιας τέτοιας επιλογής...

Θα ήταν προτιμότερο όχι χρώμα ανά λέξη κλειδί αλλά ανά εφαρμογή ,νομίζω θα ήταν καλυτερο

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν προτιμότερο όχι χρώμα ανά λέξη κλειδί αλλά ανά εφαρμογή ,νομίζω θα ήταν καλυτερο
Ανά εφαρμογή έχει. εάν το αφήσεις στο αυτόματο θα έχει μωβ για viber, πράσινο για whatsapp κλπ
Link to comment
Share on other sites

On 14/11/2022 at 10:56 ΠΜ, Stef08 said:

Πάντως το διαφημιστικό που κοιτάζω αυτή την στιγμή στο fb αναφέρει μεχρι 31/10 ,ίσως να είχε πάρει παράταση

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ειχε δωθεί παράταση για αγορές μέχρι 13/11.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Μόλις το αγόρασα το εργαλείο, έχω μείνει άφωνος με την απόδοση του και όλα . Ερχόμενος από iPhone 12 το οποίο το βαρεθηκα... Αληθεύει ότι θα λάβει το s22U τέσσερις αναβαθμίσεις Android? Δηλαδή θα το φτάσουν μέχρι και την 16? Επίσης το ram plus το έχετε ενεργοποιημενο, βοηθάει στην απόδοση της μνήμης??

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. 4 ενημερωσεις android + 1 χρονο μετα ενημερωσεις ασφαλειας. Το ram plus εγω το εχω off δεν νομιζω οτι βοηθαει καπου στην παρουσα φαση...

Link to comment
Share on other sites

On 14/11/2022 at 2:05 ΜΜ, nikosz75013 said:

Ρε παιδιά τώρα είδα σε έναν πελάτη μου ότι έχει  ενημέρωση συστήματος  Σεπτεμβρίου .και εμένα λέει ενημέρωση συστήματος.Google Play 1 Ιουνίου  2022 πατάω για να ενημερωθει άλλη τίποτα λλει ότι είναι ενήμερωμενο έχετε καμία ιδέα τι να κάνω ;

Δοκίμασες μέσω του play store να κάνεις την ενημέρωση;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ειχε δωθεί παράταση για αγορές μέχρι 13/11.
Νόμιζα ότι η παράταση αφορούσε την αποστολή των δικαιολογητικών για το δώρο και όχι την αγορά του τηλεφώνου

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Stef08 said:

Νόμιζα ότι η παράταση αφορούσε την αποστολή των δικαιολογητικών για το δώρο και όχι την αγορά του τηλεφώνου

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δώσε ένα link

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Stef08 said:

Νόμιζα ότι η παράταση αφορούσε την αποστολή των δικαιολογητικών για το δώρο και όχι την αγορά του τηλεφώνου

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οχι, αγόρασα το s21fe αρχές Νοεμβρίου και ίσχυε η Samsung Galaxy Ecosystem Promo (ακουστικά για το fe, ρολοι για τα s22). H αποστολή των δικαιολογητικών είναι μέχρι 20/11.

Υπολογισμένα τα είχανε. Μέχρι τις 13/11 δίνανε δωράκια και μετά μείωση τιμής (λόγω  BF😀)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μια λειτουργία που είχε όπου μπορούσες να το ρυθμίσεις σε συγκεκριμένη ώρα και μέρα να κάνει επανεκκίνηση την έβγαλαν;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Αναφορικά με το Promo για το ρολόι (Watch 5 44mm), το είχαν όλες οι μεγάλες αλυσίδες με αγορά έως 13/11/2022. Την ίδια ημέρα ακριβώς που ξεκίνησε το black week ας πούμε.

Για να πάρεις το δώρο, μπαίνεις μέσω της εφαρμογής Samsung Members, κ ακολουθείς την διαδικασία.

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλούσα για αυτή την δημοσίευση, και μάλιστα την έχει αυτή την στιγμή στο feed του fbe52d049c72fe47619d4f725f690edf7f.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα στο s20+ που έχω ενημέρωση Νοεμβρίου. Ενώ στο 22ultra ακόμη τίποτα!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο τον επομενο μηνα θα ερχονται οπως πρεπει τα updates. Τωρα με την Samsung  να μοιραζει την 13αρα αλλαξε λιγο το στανταρ. Δεν εγινε τιποτα ...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

και εγώ έλαβα το 2ο update του android 13 στο απλο S20... βρήκε πάλι την σβελταδα που είχε... το πρώτο μεγάλο update της έκδοσης είχε κάποια λαγκ από την πρώτη στιγμή!! Το bug με το κεφαλαίο γραμμα δεν το έχουν φτιάξει ακόμα..

Edited by Anterovgaltis20
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Έχω σοβαρό battery drain από Contacts Storage. Υπάρχει κάποια λύση?
Σημειώστε ότι γύρισα τη μπαταρία σε restricted για τη συγκεκριμένη εφαρμογή αλλά το πρόβλημα δεν λύθηκε.

Screenshot_20221117_181143_Device care.jpg

Edited by niknik
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ξέρετε πως αλλάζουμε CSC στο κινητό?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα του πληκτρολογίου δεν φαίνεται να λύνετε προς το παρόν, επομένως το γύρισα προς το παρόν στο SwiftKey (να το δοκιμάσουμε και αυτό) και μόλις φτιαχτεί θα το αλλάξω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, giannismal said:

Τελικά το πρόβλημα του πληκτρολογίου δεν φαίνεται να λύνετε προς το παρόν, επομένως το γύρισα προς το παρόν στο SwiftKey (να το δοκιμάσουμε και αυτό) και μόλις φτιαχτεί θα το αλλάξω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το Swiftkey θα δεις ότι θα το συνηθίσεις και ότι όλα τα άλλα μετά θα σου φαίνονται υποδεέστερα τόσο σχεδιαστικά όσο και λειτουργικά 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, vastegial_74 said:

Το Swiftkey θα δεις ότι θα το συνηθίσεις και ότι όλα τα άλλα μετά θα σου φαίνονται υποδεέστερα τόσο σχεδιαστικά όσο και λειτουργικά 

Εγώ χωρίς το SwiftKey δεν μπορώ να γράψω ούτε μια πρόταση. 🙂 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...