Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Ενημέρωση του expert raw που φτιάχνει το θέμα με τη φωτογραφία των άστρων και την ανάλυση της οθόνης.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8 ώρες πριν, petpapoy said:

Εξαιρετική η εφαρμογή αλλά με ενοχλεί που δείχνει ειδοποίηση ότι τρέχει "Bac-Tap Detector is running" όπως και η επικάλυψη εφαρμογών. Είναι δυνατόν να εξαφανιστούν από τις ειδοποιήσεις μου αυτά; Όσο και αν προσπάθησα δεν κατάφερα να απαλλαγώ.

Και εμενα αυτο με ενοχλει και την απενεργοποιησα.

 

 

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβασω το good lock με vpn μετα οταν ξαναβλω τη sim παιζει να εχω τιποτα θεματα; θα αναγνωρισει αυτοματα ελλαδα; μετα το good lock θα αναβαθμιζεται ή θα πρεπει να κανω καθε φορα πατεντα με sm και vpn;

Just now, vastegial_74 said:

Αν κατεβασω το good lock με vpn μετα οταν ξαναβλω τη sim παιζει να εχω τιποτα θεματα; θα αναγνωρισει αυτοματα ελλαδα και θα παιρνει αναβαθισεις η συσκευη; μετα το good lock θα αναβαθμιζεται ή θα πρεπει να κανω καθε φορα πατεντα με sm και vpn;

 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβασω το good lock με vpn μετα οταν ξαναβλω τη sim παιζει να εχω τιποτα θεματα; θα αναγνωρισει αυτοματα ελλαδα; μετα το good lock θα αναβαθμιζεται ή θα πρεπει να κανω καθε φορα πατεντα με sm και vpn;
 
Ναι θα έχεις. Αν θυμάμαι καλά όσοι το έκαναν μετά είχαν. Η καλύτερη λύση είναι το nice lock μαζί με τον downloader του. Δύο εφαρμογές. Είναι ότι καλύτερο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, costsa41 said:

Ναι θα έχεις. Αν θυμάμαι καλά όσοι το έκαναν μετά είχαν. Η καλύτερη λύση είναι το nice lock μαζί με τον downloader του. Δύο εφαρμογές. Είναι ότι καλύτερο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με τις αναβαθμίσεις όμως το nice lock τι παίζει; χειροκίνητα φαντάζομαι, σωστά; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, petpapoy said:

Εξαιρετική η εφαρμογή αλλά με ενοχλεί που δείχνει ειδοποίηση ότι τρέχει "Bac-Tap Detector is running" όπως και η επικάλυψη εφαρμογών. Είναι δυνατόν να εξαφανιστούν από τις ειδοποιήσεις μου αυτά; Όσο και αν προσπάθησα δεν κατάφερα να απαλλαγώ.

Και εμένα με ενοχλεί αυτό.αν βρεις λύση πες μας

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Με τις αναβαθμίσεις όμως το nice lock τι παίζει; χειροκίνητα φαντάζομαι, σωστά; 
Σου βγάζει ότι έχει αναβάθμιση από μόνο του. Μετά μπαίνεις στην άλλη εφαρμογή και πάρα πολύ εύκολα κατεβάζεις την αναβάθμιση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, costsa41 said:


 

ακυρο

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

 
Το direct θα χρησιμοποιήσεις. Σε πάει σε σελίδα κι εκεί έχει τις πρόσφατες αναβαθμίσεις οπότε κατεβάζεις κανονικά την αναβάθμιση πολύ εύκολα. Σε καθοδηγεί αυτό

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2022 at 12:23 ΠΜ, ilka71 said:

όσοι έχετε βάλει την 5 one ui γίνεται πλέον το scroll στο app drawer και κάθετα;η πάλι μόνο οριζόντια;

κάθετα γίνεται με το HomeUp.

Link to comment
Share on other sites

κατέβασα το nice lock από play store μετά για τα modules σε παρέπεμπε σε μια σελίδα που κατέβαζες το downloader. αλλά και πάλι δεν κατεβαίνει πχ το νέο module. τι κάνω λάθος;

κάθετα γίνεται με το HomeUp.
το home up πως το βρίσκουμε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας. Η συμμετοχή μου ουδέποτε ήταν φανερή, όμως ταπεινά παρεμβαίνω δια να προσθέσω το κατιτίς σε εσάς, αν και εφόσον αυτό σας φανεί χρήσιμο. Συγχωρέστε με σε αντίθετη περίπτωση.

Λοιπόν, δείτε τον εκείθεν διαδικτυακό ιστότοπο:

https://forum.mobilism.me/

Και κατεβάστε από εδώ την εφαρμογή που συνοδεύει τον ιστότοπο αυτόν:

https://forum.mobilism.me/viewtopic.php?f=398&t=214777

https://mobilism.org/app

Λοιπόν, από εκεί θα βρείτε το good lock patched apk.

Ο τρόπος είναι ο εξής:

Κάντε εγγραφή και έπειτα θα σας επιτρέψει αναζήτηση. Έπειτα, εφόσον αναζητήσετε την επιθυμητή ή τις επιθυμητές για εσάς εφαρμογές, θα σας επιλυθούν όλες οι περαιτέρω επιθυμητές για εσάς απορίες.

Ούτε απεξάρτηση από τη SIM χρειάζεστε, ούτε το NiceLock, ούτε πρόσθετη ταλαιπωρία αλλαγής region μέσω VPN, ούτε τίποτα αντίστοιχο.

*Μην αμελήσετε ωστόσο να κάνετε επιβεβαίωση email κατόπιν της εγγραφής σας στην εφαρμογή του Mobilism.

Να σας έχει ο Θεός καλά και συγχωρέστε με για την παρέμβασή μου αυτή.

Edited by Ioa81
Προσθήκη πρόσθετης πληροφορίας
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, GMF80 said:

... και την απενεργοποίησα.

 

 

Με ποιον τρόπο το απενεργοποίησες γιατί εγώ δεν το βρίσκω πουθενά!

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, petpapoy said:

Με ποιον τρόπο το απενεργοποίησες γιατί εγώ δεν το βρίσκω πουθενά!

 

Screenshot_20221108_171100_Gallery.jpg

Screenshot_20221108_171116_RegiStar.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με ποιον τρόπο το απενεργοποίησες γιατί εγώ δεν το βρίσκω πουθενά!
Λογικά θα εννοεί ότι απενεργοποίησε την εφαρμογή μέσα από το nice lock και τώρα δεν τη λειτουργεί. Πάντως εμένα δεν με πειράζει αυτό μιας και η εφαρμογή από μόνη της σου λύνει τα χέρια και ειδικά όταν χτυπάς το τηλέφωνο πίσω δύο και τρεις φορές. Αλλιώς προσπάθησα κι εγώ να φύγει από την κουρτίνα αλλά δεν τα κατάφερα.
Γενικά τώρα μετά από κάποιες μέρες με τη 13 έχω να πω ότι το πολύ καλό έγινε ακόμα καλύτερο. Πολύ σημαντική αναβάθμιση για το τηλέφωνο. Ειδικά μπαταρία και αναγνώριση προσώπου. Έφτιαξε και το raw και όλα καλά. Έχουμε στα χέρια μας το καλύτερο Android τηλέφωνο και με τις αναβαθμίσεις που δίνει η εταιρεία θα είναι για πολύ καιρό ακόμα, όχι να περιμένεις μήνες για τη 13 και να διατείνεσαι ότι έχεις ναυαρχίδα, ούτε να περιμένεις ενημερώσεις ασφαλείας μία στο τόσο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το nice lock από το play store το κατεβάζουμε;

κατεβάζω nice lock από play store. κατεβάσω nice lock downloader. πατάω σε ένα module direct download κατεβαίνει το κάνω εγκατάσταση
μπαίνω nice lock το πατάω το module και μου βγάζει πάλι αυτό!
τι κάνω λάθος; είναι μόνο για one ui 5;;c52a528b31aee849cd2a7cf528670e24.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας. Η συμμετοχή μου ουδέποτε ήταν φανερή, όμως ταπεινά παρεμβαίνω δια να προσθέσω το κατιτίς σε εσάς, αν και εφόσον αυτό σας φανεί χρήσιμο. Συγχωρέστε με σε αντίθετη περίπτωση.
Λοιπόν, δείτε τον εκείθεν διαδικτυακό ιστότοπο:
https://forum.mobilism.me/
Και κατεβάστε από εδώ την εφαρμογή που συνοδεύει τον ιστότοπο αυτόν:
https://forum.mobilism.me/viewtopic.php?f=398&t=214777
https://mobilism.org/app
Λοιπόν, από εκεί θα βρείτε το good lock patched apk.
Ο τρόπος είναι ο εξής:
Κάντε εγγραφή και έπειτα θα σας επιτρέψει αναζήτηση. Έπειτα, εφόσον αναζητήσετε την επιθυμητή ή τις επιθυμητές για εσάς εφαρμογές, θα σας επιλυθούν όλες οι περαιτέρω επιθυμητές για εσάς απορίες.
Ούτε απεξάρτηση από τη SIM χρειάζεστε, ούτε το NiceLock, ούτε πρόσθετη ταλαιπωρία αλλαγής region μέσω VPN, ούτε τίποτα αντίστοιχο.
*Μην αμελήσετε ωστόσο να κάνετε επιβεβαίωση email κατόπιν της εγγραφής σας στην εφαρμογή του Mobilism.
Να σας έχει ο Θεός καλά και συγχωρέστε με για την παρέμβασή μου αυτή.
Πολύ χρήσιμο. ευχαριστούμε για την ενημέρωση
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ilka71 said:

το nice lock από το play store το κατεβάζουμε;

κατεβάζω nice lock από play store. κατεβάσω nice lock downloader. πατάω σε ένα module direct download κατεβαίνει το κάνω εγκατάσταση
μπαίνω nice lock το πατάω το module και μου βγάζει πάλι αυτό!
τι κάνω λάθος; είναι μόνο για one ui 5;;c52a528b31aee849cd2a7cf528670e24.jpg

Εγώ όποτε τυχαίνει να έχω Samsung, 

Κατεβάζω το nice lock από το play store. 

Και μετά ότι module με ενδιαφέρει από apkmirror. 

Τα κάνω εγκατάσταση και μετά υπάρχουν κανονικά στο nice lock για να τα ενεργοποιήσω. 

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ασφαλές αυτό, αλλά προσωπικά είναι η διαδικασία που ακολουθώ και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. 

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, pank said:
14 ώρες πριν, Ioa81 said:
Παιδιά καλησπέρα σας. Η συμμετοχή μου ουδέποτε ήταν φανερή, όμως ταπεινά παρεμβαίνω δια να προσθέσω το κατιτίς σε εσάς, αν και εφόσον αυτό σας φανεί χρήσιμο. Συγχωρέστε με σε αντίθετη περίπτωση.
Λοιπόν, δείτε τον εκείθεν διαδικτυακό ιστότοπο:
https://forum.mobilism.me/
Και κατεβάστε από εδώ την εφαρμογή που συνοδεύει τον ιστότοπο αυτόν:
https://forum.mobilism.me/viewtopic.php?f=398&t=214777
https://mobilism.org/app
Λοιπόν, από εκεί θα βρείτε το good lock patched apk.
Ο τρόπος είναι ο εξής:
Κάντε εγγραφή και έπειτα θα σας επιτρέψει αναζήτηση. Έπειτα, εφόσον αναζητήσετε την επιθυμητή ή τις επιθυμητές για εσάς εφαρμογές, θα σας επιλυθούν όλες οι περαιτέρω επιθυμητές για εσάς απορίες.
Ούτε απεξάρτηση από τη SIM χρειάζεστε, ούτε το NiceLock, ούτε πρόσθετη ταλαιπωρία αλλαγής region μέσω VPN, ούτε τίποτα αντίστοιχο.
*Μην αμελήσετε ωστόσο να κάνετε επιβεβαίωση email κατόπιν της εγγραφής σας στην εφαρμογή του Mobilism.
Να σας έχει ο Θεός καλά και συγχωρέστε με για την παρέμβασή μου αυτή.

Πολύ χρήσιμο. ευχαριστούμε για την ενημέρωση

Εγώ ευχαριστώ για την ευγένειά σας. Να έχει όλους σας ο Θεός καλά.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα να κανει συγχρονισμό η συλλογή με το onedrive ...μολις συγχρονίσει ολο τ άλμπουμ που θέλω και πατήσω απελευθερώσετε χώρο στο τηλέφωνο..θα σβήσει τς φωτογραφίες απο το τηλ σαν gb,σωστα;θ υπάρχουν οι φωτογραφίες στην συλλογή να τις βλέπω οταν θέλω (ακομα και χωρίς ίντερνετ); και θα την κατεβάζει μόνο αμα θέλω να την στείλω κάπου οπως το icloud στο iphone ; προσπαθώ να καταλάβω πως λειτουργεί το onedrive γιατί εχω παααρα πολλές φωτογραφίες και γεμίζει το κινητό απο gb χωρίς λόγο (αν μπορώ ν το έχω όπως στο iphone με το icloud)

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, arxontas2323 said:

Εβαλα να κανει συγχρονισμό η συλλογή με το onedrive ...μολις συγχρονίσει ολο τ άλμπουμ που θέλω και πατήσω απελευθερώσετε χώρο στο τηλέφωνο..θα σβήσει τς φωτογραφίες απο το τηλ σαν gb,σωστα;θ υπάρχουν οι φωτογραφίες στην συλλογή να τις βλέπω οταν θέλω (ακομα και χωρίς ίντερνετ); και θα την κατεβάζει μόνο αμα θέλω να την στείλω κάπου οπως το icloud στο iphone ; προσπαθώ να καταλάβω πως λειτουργεί το onedrive γιατί εχω παααρα πολλές φωτογραφίες και γεμίζει το κινητό απο gb χωρίς λόγο (αν μπορώ ν το έχω όπως στο iphone με το icloud)

Ναι έτσι γίνεται όπως το έγραψες

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όποτε τυχαίνει να έχω Samsung, 
Κατεβάζω το nice lock από το play store. 
Και μετά ότι module με ενδιαφέρει από apkmirror. 
Τα κάνω εγκατάσταση και μετά υπάρχουν κανονικά στο nice lock για να τα ενεργοποιήσω. 
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ασφαλές αυτό, αλλά προσωπικά είναι η διαδικασία που ακολουθώ και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. 
το nice lock είναι μόνο για την σειρά S;
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα βάλει το RegiStar και μου έβγαλε το πρωί ειδοποίηση το NiceLock πως υπάρχει νέο module. Το κατέβασα με τον NiceLock Downloader το εγκατέστησα και δουλεύει μια χαρά. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα βάλει το RegiStar και μου έβγαλε το πρωί ειδοποίηση το NiceLock πως υπάρχει νέο module. Το κατέβασα με τον NiceLock Downloader το εγκατέστησα και δουλεύει μια χαρά. 
Το είχε βγάλει και σε μένα και το είχα κατεβάσει και πραγματικά δουλεύει μια χαρά. Απλά κάποιους τους ενοχλεί που φαίνεται στην κουρτίνα επάνω και όταν ανοίγεις την aod και δεν έχω καταφέρει να βγει, όπως και οι άλλοι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...