Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Ρε παιδιά η συσκευή ,σύνδεση σε wifi δίκτυο μέσο wps δεν υποστηρίζει? Ψάχνω να βρω στις ρυθμίσεις την σύνδεση στο wifi μέσω wps και δεν μπορώ να βρω τίποτα. 

Edited by dimkit
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω παρατηρήσει εδώ κ καιρό το google assistant δεν με ενημερώνει όπως πριν.  Π.χ το πρωί που ξυπναγα όταν άνοιγα την συσκευή μου εμφανιζε από ποιο δρόμο να πάω για την αποφυγή κίνησης κ το ίδιο κ όταν σχολαγα, με ενημέρωνε για λογαριασμούς γενέθλια κτλ . Δεν θυμάμαι πως το είχα φτιάξει ή αν είχε διμηουργηθει μόνο του αλλά μου αρέσει.  Κανένας τρόπος πως μπορώ να το φτιάξω; 

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει εδώ κ καιρό το google assistant δεν με ενημερώνει όπως πριν.  Π.χ το πρωί που ξυπναγα όταν άνοιγα την συσκευή μου εμφανιζε από ποιο δρόμο να πάω για την αποφυγή κίνησης κ το ίδιο κ όταν σχολαγα, με ενημέρωνε για λογαριασμούς γενέθλια κτλ . Δεν θυμάμαι πως το είχα φτιάξει ή αν είχε διμηουργηθει μόνο του αλλά μου αρέσει.  Κανένας τρόπος πως μπορώ να το φτιάξω; 
αυτό θα με ενδιέφερε και εμένα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έσκασε σε κανέναν η 13 ;;; Αν έρθει σε κανέναν μια  ενημέρωση!! Καλή εβδομάδα 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, nikosz75013 said:

Παιδιά έσκασε σε κανέναν η 13 ;;; Αν έρθει σε κανέναν μια  ενημέρωση!! Καλή εβδομάδα 

Καλημέρα. Ακόμα τίποτα, σε κανένα μέρος του κόσμου. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikosz75013 said:

Παιδιά έσκασε σε κανέναν η 13 ;;; Αν έρθει σε κανέναν μια  ενημέρωση!! Καλή εβδομάδα 

Καλημέρα μου την έβγαλε...s22 ultra cosmote 2.8gb

Link to comment
Share on other sites

Άσε να αργήσει να τη δοκιμάσουν καλά γιατί μετά θα λέμε, αν κάτι δεν πάει καλά, αυτό δε δουλεύει καλά ή εκείνο δεν ρολαρει σωστά. Ειδικά έτσι όπως είναι σήμερα το τηλέφωνο αν χαλάσει κάτι θα με χαλάει προσωπικά πολύ.
Πραγματικά τώρα κατεβαίνει και σε ελληνικό τηλέφωνο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, costsa41 said:

Άσε να αργήσει να τη δοκιμάσουν καλά γιατί μετά θα λέμε, αν κάτι δεν πάει καλά, αυτό δε δουλεύει καλά ή εκείνο δεν ρολαρει σωστά. Ειδικά έτσι όπως είναι σήμερα το τηλέφωνο αν χαλάσει κάτι θα με χαλάει προσωπικά πολύ.
Πραγματικά τώρα κατεβαίνει και σε ελληνικό τηλέφωνο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τώρα κάνει εγκατάσταση. Δε με αγχώνει γιατί ποτέ σε καμία συσκευή Samsung δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κάνει εγκατάσταση. Δε με αγχώνει γιατί ποτέ σε καμία συσκευή Samsung δεν είχα πρόβλημα.
Ναι λες και δεν ξέρεις τι γκρίνια πέφτει εδώ. Άσε να μην μπει και το τρολ το στα σταθερό να μας γράψει πόσες αναβαθμίσεις πρέπει ακόμα να πάρει το 14 για να μην έχει προβλήματα και αναβαθμίσεις για ένα και μόνο τηλέφωνο, φαντάσου τον κατακερματισμό του Android.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, GMF80 said:

Ενα clear cache απο το recovery μονο. Ποτε δεν ειχα προβλημα.

Στάλθηκε από το ZER-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΠΡΙΝ ή ΜΕΤΑ την αναβάθμιση;;;

 

Edited by MIB
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, costsa41 said:

Ναι λες και δεν ξέρεις τι γκρίνια πέφτει εδώ. Άσε να μην μπει και το τρολ το στα σταθερό να μας γράψει πόσες αναβαθμίσεις πρέπει ακόμα να πάρει το 14 για να μην έχει προβλήματα και αναβαθμίσεις για ένα και μόνο τηλέφωνο, φαντάσου τον κατακερματισμό του Android.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ε ναι μια σκασίλα την έχω.🤣

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι μια σκασίλα την έχω.
Πάντως όλα λειτουργούν όπως πριν. Βελούδινα και τέλεια!!! Εγώ δε βλέπω καμιά διαφορά από πριν. Άλλωστε νομίζω καλύτερο δεν μπορεί να γίνει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, costsa41 said:

Πάντως όλα λειτουργούν όπως πριν. Βελούδινα και τέλεια!!! Εγώ δε βλέπω καμιά διαφορά από πριν. Άλλωστε νομίζω καλύτερο δεν μπορεί να γίνει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτό βλέπω και εγώ. Επίσης έδωσε ενημέρωση και για το expert RAW.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ilka71 said:
3 ώρες πριν, challenge143 said:
Έχω παρατηρήσει εδώ κ καιρό το google assistant δεν με ενημερώνει όπως πριν.  Π.χ το πρωί που ξυπναγα όταν άνοιγα την συσκευή μου εμφανιζε από ποιο δρόμο να πάω για την αποφυγή κίνησης κ το ίδιο κ όταν σχολαγα, με ενημέρωνε για λογαριασμούς γενέθλια κτλ . Δεν θυμάμαι πως το είχα φτιάξει ή αν είχε διμηουργηθει μόνο του αλλά μου αρέσει.  Κανένας τρόπος πως μπορώ να το φτιάξω; 

αυτό θα με ενδιέφερε και εμένα

Μακάρι να  βρω λύση η αν κάποιος γνωρίζει ας βοηθήσει γιατί είναι χρήσιμο 

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ ή ΜΕΤΑ την αναβάθμιση;;;
 
Και πριν και μετα.

Στάλθηκε από το ZER-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, doganos said:

Η διαφορά στα animations είναι πολύ εμφανείς 

Πράγματι,  το κινητό είναι πολύ πιο fluid.

Link to comment
Share on other sites

Απαπαπα. Μεχρι κ εγω που δεν δινω σημασια προσεξα τη διαφορα στο ποσο smooth εγινε. Βλεπω αυτους που το πουλησαν να το αγοραζουν παλι κ να αρχιζει η γκρινια.
Το μονο που εχω προσεξει οτι δεν δουλευει το Navstar απο το Nice Lock....

Στάλθηκε από το ZER-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...