Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

@doganos η συσκευή θέλει λίγο χρόνο να μάθει τα πατήματά σου. Σε ένα δεκαήμερο η μπαταρία θα είναι αρκετά καλή θεωρώ, η οθόνη του και το πενάκι εφόσον το δουλεύεις είναι τα ατού του και ακολουθεί ο τηλεφακός του όπου στο χ10 με το ois που έχει βγάζει εξαιρετικά αποτελέσματα. Στον βασικό φακό ακόμα ψάχνω τις διαφορές με του s21fe κατι που δεν φαίνεται τουλάχιστον εδώ σε αυτές τις μικρές οθόνες μόνο σε 27αρες οθόνες θα τις δεις τις διαφορές για τους απαιτητικούς. 

Κατά τα άλλα ουτε 1+ πρόκειται να γίνει ούτε καν τσιαόμι στο scrolling (δυστυχώς) όμως η συσκευή έχει βελτιωθεί σε εξαιρετικά μεγάλο βαθμό με τα τελευταία update και με το επερχόμενο 5Ui αισιοδοξώ ότι θα εκτοξευτεί. Η ομαλότητα του σε σχέση με τον Ιούνιο μήνα στις αρχές έχει βελτιωθεί σημαντικά!!

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 minutes ago, konakis said:

@doganos η συσκευή θέλει λίγο χρόνο να μάθει τα πατήματά σου. Σε ένα δεκαήμερο η μπαταρία θα είναι αρκετά καλή θεωρώ, η οθόνη του και το πενάκι εφόσον το δουλεύεις είναι τα ατού του και ακολουθεί ο τηλεφακός του όπου στο χ10 με το ois που έχει βγάζει εξαιρετικά αποτελέσματα. Στον βασικό φακό ακόμα ψάχνω τις διαφορές με του s21fe κατι που δεν φαίνεται τουλάχιστον εδώ σε αυτές τις μικρές οθόνες μόνο σε 27αρες οθόνες θα τις δεις τις διαφορές για τους απαιτητικούς. 

Κατά τα άλλα ουτε 1+ πρόκειται να γίνει ούτε καν τσιαόμι στο scrolling (δυστυχώς) όμως η συσκευή έχει βελτιωθεί σε εξαιρετικά μεγάλο βαθμό με τα τελευταία update και με το επερχόμενο 5 Ui αισιοδοξώ ότι θα εκτοξευτεί. Η ομαλότητα του σε σχέση με τον Ιούνιο μήνα στις αρχές έχει βελτιωθεί σημαντικά!!

Μακάρι. Με την επιλογη που ειπα (που κανει λογικα τον επεξεργαστη να τρεχει πιο γρηγορα) τα σπασιματα ελαχιστοποιηθηκαν. Αναμενουμε την εκδοση 5 να δουμε αν λυθηκε τιποτα.. 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει το παραμικρό πρόβλημα με το τηλέφωνο να το γυρίσει πίσω αν είναι στα πλαίσια του DOA ή να το πάει στο σέρβις. Το τηλέφωνο είναι απλά ένα ποίημα τόσο στο σκρολινγκ, στο άνοιγμα των σελίδων, στις χειρονομίες είναι αυτόματο, όπως και στην εναλλαγή στις οθόνες και στις εφαρμογές!! Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο αυτή τη στιγμή. Να μη μιλήσω για θερμοκρασία και μπαταρία που είναι κορυφή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@doganos Αν το δουλεύεις με πλήκτρα βάσης πιστεύω ότι δεν θα έχεις "σπασιματάκια" με λειτουργία full gestures (δίχως μπάρα κάτω) υπάρχουν μερικές φορές κι αυτό έχει να κάνει πια θεωρώ με το πως αντιλαμβάνεται το πάτημα -άγγιγμα στην βάση η οθόνη. Και πάλι αναφέρω ότι η συσκευή είναι βελτιωμένη σε σημαντικό βαθμό και με τον @costsa41 είχαμε τις διαφωνίες μας όμως αυτό είναι καλό θεωρώ και τίποτα παραπανω. 

Ειδικά θερμοκρασίες ταχύτητα πέραν των υπολοίπων ατού του πραγματικά είναι σούπερ. Μόνο στην  expert Raw εφαρμογή ανεβάζει λίγο θερμοκρασία κάτι λογικό αφού κάνει ιδιαίτερη επεξεργασία με μεγάλο μέγεθος αρχείου (30ΜB+).

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι. Με την επιλογη που ειπα (που κανει λογικα τον επεξεργαστη να τρεχει πιο γρηγορα) τα σπασιματα ελαχιστοποιηθηκαν. Αναμενουμε την εκδοση 5 να δουμε αν λυθηκε τιποτα.. 
Αν εχεις σπσιματα στα γραφικα δοκιμασε να απενεργοποιησεις την βελτιστοποιηση μπαταρις γι το one ui.(ρυθμισεις>εφαρμογες>one ui>μπαταρια> χωρις περιορισμο. Κανε καθαρισμο cache της εφαρμογης και παρακοκουθησε το.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ddr2 said:

Αν εχεις σπσιματα στα γραφικα δοκιμασε να απενεργοποιησεις την βελτιστοποιηση μπαταρις γι το one ui.(ρυθμισεις>εφαρμογες>one ui>μπαταρια> χωρις περιορισμο. Κανε καθαρισμο cache της εφαρμογης και παρακοκουθησε το.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το εκανα. Μεχρι στιγμης ολα καλα. Ελπιζω να ειναι αυτο. ΕΒαλα και τα animations στο 0.5x και παει σφαιρα μεχρι στιγμης... για να δουμε.

Κατι αλλο, ξερει κανεις πως γινεται να ρυθμισω, οταν παιρνω ενα τηλεφωνο απο τις προσφατες κλησεις, να παιρνει παντα απο την γραμμη που με πηρε χωρις να με ρωταει; Και μονο σε εναν αγνωστο (πρωτο) αριθμο να με ρωταει;

Γιατι εχω 2 γραμμες, μια τις δουλειας και μια προσωπικη και οταν θελω να παρω πισω σε εναν που με πηρε στης δουλειας να παιρνει κατευθειαν χωρις να με ρωταει απο πια καρτα να παρει

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Απ' όταν έκανα επαναφορά στις εργοστασιακές από recovery και όχι από ρυθμίσεις, και μετά δεν έφερα Google backup δεν εχω κανένα απολύτως θέμα ούτε με animations αλλά και η μπαταρία βελτιώθηκε αισθητά έχω πάντα 5μιση-6 ώρες sot με όλες τις ρυθμίσεις στο φουλ.

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιδιά δεν έχω απολύτως κανένα θέμα, το πήρα βέβαια μεταχειρισμένο 5 μηνών, είχε πάρει όλες τις αναβαθμίσεις, αλλά απολύτως κανένα θέμα έως τωρα

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω δύο εβδομάδες το κινητό και δεν έχω κανένα θέμα..το θεωρώ πολύ ολοκληρωμένο ως συσκευή.Μια ερώτηση και αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει είναι τόσο μεγάλες οι διαφορές μεταξύ της δικής μας έκδοσης(exynos) με την αντίστοιχη  πχ αμερικανική με snapdragon  ώστε κάποιοι πχ reviewers λένε πως το κινητό είναι άριστο αρκεί να έχεις την έκδοση με τον snapdragon;

Link to comment
Share on other sites

Κατι ψιλο κολληματακια εχω δει στο σκρολινγκ με τον Samsung Browser καποιες φορες και τα προσεξα μετα απο καιρο γιατι αναφερθηκε απειρες φορες εδω μεσα. Δεν με απασχολουν ουτε τι κανει το Σιαομι, το OnePlus η το Iphone.
Καθε ενα εχει συν και πλην.
Εγω το πηρα για τα συν της οθοναρας, καμερας, service και One Ui που σαν περιβαλλον μου αρεσει πολυ. Ελπιζω να το κρατησω οσο παει και ξερω οτι και μετα απο 4 χρονια θα εχω ενημερωμενο λογισμικο...

Στάλθηκε από το ZER!-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω να μου κάνει μια χάρη κάποιος που χρησιμοποιεί Google pay να κάνει μια δοκιμή. Βάζω ρουτίνα όταν ανοίγει το google pay app, το winbank app ή το Alpha wallet να ενεργοποιείται το NFC. Μου δουλεύει στης Πειραιώς και στης Alpha αλλά όχι στο πορτοφόλι google. Έφτιαξα και ξεχωριστή ρουτίνα μόνο με το πορτοφόλι google αλλά πάλι δεν λειτουργεί..

Edited by kiriakos_tjet
Link to comment
Share on other sites

Το είχα δοκιμάσει την προηγούμενη εβδομάδα και δεν δούλευε με το google wallet.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο δω, έχω δύο φυσικες sim η μία cosmote η άλλη wind, και ενώ πηγαίναν όλα μια χαρά με τις κλήσεις ξαφνικά μου έρχονται μηνύματα για χαμένες κλήσεις. 

Aν πάρω την cosmote ποια ρύθμιση να ζητήσω να αλλάξει μήπως δω βελτίωση? Αν υπάρχει κάτι που μπορεί να κάνει ο πάροχος φυσικά

Και το επόμενο μεγάλο και πιο σοβαρό θέμα για μένα είναι μπαταρία του με 41/2 ώρες sot με wifi το θεωρώ απελπισία, να σκεφτήτε πως το αγόρασα από μαμά Samsung μπας και είναι απροβλημάτιστο.

Εννοείται έχω βάλει τις περισσότερες εφαρμογές σε deep sleep, δεν ασολούμαι με παιχνίδια και έχω πειραματιστεί με πολλές ρυθμίσεις που έχω δει πως επηρεάζουν την μπαταρία.

Έχω καταλήξει να κάνω ένα factory reset πριν το πάω για service 

Ερώτηση ξέρετε αν αποθυκεύσω τις φωτογραφίες μου στο pc μετά η κατάταξη θα είναι ίδια μετά που θα τα ξαναπεράσω ? 

Επίσης ξέρετε να προτείνετεκαμιά εφαρμογή για να το κάνω αυτό? 

Πάντως για μένα αν φτιάξει η μπαταρία του θα είμαι πολύ ικανοποιημενος.  

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω να μου κάνει μια χάρη κάποιος που χρησιμοποιεί Google pay να κάνει μια δοκιμή. Βάζω ρουτίνα όταν ανοίγει το google pay app, το winbank app ή το Alpha wallet να ενεργοποιείται το NFC. Μου δουλεύει στης Πειραιώς και στης Alpha αλλά όχι στο πορτοφόλι google. Έφτιαξα και ξεχωριστή ρουτίνα μόνο με το πορτοφόλι google αλλά πάλι δεν λειτουργεί..
Το έχουμε γράψει πάλι. Δεν μπορείς να βάλεις ρουτίνα να ανοίγει το NFC στο πορτοφόλι της Google.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, costsa41 said:

Το έχουμε γράψει πάλι. Δεν μπορείς να βάλεις ρουτίνα να ανοίγει το NFC στο πορτοφόλι της Google.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με τόσα άσχετα που έχουν γραφτεί κατά καιρούς εδω μέσα χάνουμε πολλά από αυτά που μας ενδιαφέρουν..

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, konakis said:

@doganosη συσκευή θέλει λίγο χρόνο να μάθει τα πατήματά σου. Σε ένα δεκαήμερο η μπαταρία θα είναι αρκετά καλή θεωρώ, η οθόνη του και το πενάκι εφόσον το δουλεύεις είναι τα ατού του και ακολουθεί ο τηλεφακός του όπου στο χ10 με το ois που έχει βγάζει εξαιρετικά αποτελέσματα. Στον βασικό φακό ακόμα ψάχνω τις διαφορές με του s21fe κατι που δεν φαίνεται τουλάχιστον εδώ σε αυτές τις μικρές οθόνες μόνο σε 27αρες οθόνες θα τις δεις τις διαφορές για τους απαιτητικούς. 

Κατά τα άλλα ουτε 1+ πρόκειται να γίνει ούτε καν τσιαόμι στο scrolling (δυστυχώς) όμως η συσκευή έχει βελτιωθεί σε εξαιρετικά μεγάλο βαθμό με τα τελευταία update και με το επερχόμενο 5Ui αισιοδοξώ ότι θα εκτοξευτεί. Η ομαλότητα του σε σχέση με τον Ιούνιο μήνα στις αρχές έχει βελτιωθεί σημαντικά!!

Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι μετά από τα γραφόμενά σου. Για το 10Χ οπτικό αλλά και για τον άλλο φακό με το 3Χ. Αν εγώ σύρω εκεί που εμφανίζει σαν ψηφιακή ροδέλα και βγάλω μία φωτογραφία για παράδειγμα με 7Χ, αυτή θα είναι με οπτικό ή με ψηφιακό zoom; Το δοκίμασε σε έναν Κωτσόβολο ώστε να μπορώ να βγάζω με συγκεκριμένα x zoom. Πάντως ένας από τους κύριους λόγους που θέλω να το αγοράσω είναι οι δύο κάμερες του οπτικού ζουμ πέρα από τα άλλα θετικά που έχει το τηλέφωνο. 

9 ώρες πριν, konakis said:

@doganos Αν το δουλεύεις με πλήκτρα βάσης πιστεύω ότι δεν θα έχεις "σπασιματάκια" με λειτουργία full gestures (δίχως μπάρα κάτω) υπάρχουν μερικές φορές κι αυτό έχει να κάνει πια θεωρώ με το πως αντιλαμβάνεται το πάτημα -άγγιγμα στην βάση η οθόνη. Και πάλι αναφέρω ότι η συσκευή είναι βελτιωμένη σε σημαντικό βαθμό και με τον @costsa41 είχαμε τις διαφωνίες μας όμως αυτό είναι καλό θεωρώ και τίποτα παραπανω. 

Ειδικά θερμοκρασίες ταχύτητα πέραν των υπολοίπων ατού του πραγματικά είναι σούπερ. Μόνο στην  expert Raw εφαρμογή ανεβάζει λίγο θερμοκρασία κάτι λογικό αφού κάνει ιδιαίτερη επεξεργασία με μεγάλο μέγεθος αρχείου (30ΜB+).

Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ το OnePlus 8 pro σαν κύριο τηλέφωνο και το OnePlus 7 pro σαν δευτερεύον. Παλιά που έβαζα custom ROMs είχα διαβάσει που έλεγαν ότι με τα κουμπιά βάση στο σύστημα είναι πιο σταθερό και πιο γρήγορο. Το θυμήθηκα μόλις διάβασα το παραπάνω και το γύρισα και στα δύο τηλέφωνα με κουμπιά και βλέπω ότι και πιο γρήγορα και πατάει αυτό ακαριαία οτιδήποτε θέλω να κάνω. Άρα μάλλον δεν είναι ζήτημα samsung αλλά γενικότερα android. 

Ο λόγος που έγραψα είναι ότι σε χρονικό διάστημα μέχρι τα Χριστούγεννα σκέφτομαι να το αγοράσω οπότε λαμβάνω περαιτέρω πληροφορίες για το τηλέφωνο. 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Είχα για 11 μήνες το αγαπημένο μου 1+ 7 προ. Θεωρώ ότι θα δεις σημαντικές διαφορές (προς το καλύτερο φυσικά) τόσο σε σχέση με το 7 όσο και με το 8 προ. Οι φωτογραφίες που βγάζει το S22U είναι πάντα σταθερές και νετ ειδικά στον τομέα της φωτογραφίας τα πάει περίφημα. Εγώ ήθελα κάτι πιο μαζεμένο τότε και πήγα σε s20 fe 5g όπως και άλλα παιδιά θυμάμαι τότε και μετά σε s21fe το οποίο το Θεωρώ εξαιρετικό κινητακι τα κάνει όλα και συμφέρει. Το τελευταίο διάστημα όμως λόγω δουλειάς με εξυπηρετεί αφάνταστα το πενάκι κι έτσι έχω και τα δύο. Το ultra έχει με διαφορά την καλύτερη οθόνη που κυκλοφορεί αυτή την στιγμή έξω, βλέπεις άλλα πράγματα στην ίδια εικόνα. Μην το φοβηθείς καθόλου. Από κλήσεις χαμένες δεν είχα ποτέ μου ούτε στο προηγούμενο που είχα, έχω βέβαια Wind Unlimited πρόγραμμα και όχι Cosmote και δεν χρησιμοποιώ esim. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μετά από μερικούς μήνες πλέον μόνο ένα πράγμα με ενοχλεί πολύ.

Το μεγάλο shutter lag. Δυσκολεύει πολύ το να βγάλω φωτογραφίες τα μικρά παιδιά που κινούνται συνέχεια. Ειναι αδιανόητο για τα δεδομένα της εταιρίας και την τιμή του κινητού να μη μπορούν να το βελτιώσουν. Δείτε εδώ μια σύγκριση για αυτούς που δεν τον έχουν παρατηρήσει.

https://www.notebookcheck.net/Apple-iPhone-14-Pro-Xiaomi-12T-Pro-Galaxy-S22-Ultra-join-other-flagships-in-camera-shutter-lag-test.659555.0.html

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, konakis said:

Είχα για 11 μήνες το αγαπημένο μου 1+ 7 προ. Θεωρώ ότι θα δεις σημαντικές διαφορές (προς το καλύτερο φυσικά) τόσο σε σχέση με το 7 όσο και με το 8 προ. Οι φωτογραφίες που βγάζει το S22U είναι πάντα σταθερές και νετ ειδικά στον τομέα της φωτογραφίας τα πάει περίφημα. Εγώ ήθελα κάτι πιο μαζεμένο τότε και πήγα σε s20 fe 5g όπως και άλλα παιδιά θυμάμαι τότε και μετά σε s21fe το οποίο το Θεωρώ εξαιρετικό κινητακι τα κάνει όλα και συμφέρει. Το τελευταίο διάστημα όμως λόγω δουλειάς με εξυπηρετεί αφάνταστα το πενάκι κι έτσι έχω και τα δύο. Το ultra έχει με διαφορά την καλύτερη οθόνη που κυκλοφορεί αυτή την στιγμή έξω, βλέπεις άλλα πράγματα στην ίδια εικόνα. Μην το φοβηθείς καθόλου. Από κλήσεις χαμένες δεν είχα ποτέ μου ούτε στο προηγούμενο που είχα, έχω βέβαια Wind Unlimited πρόγραμμα και όχι Cosmote και δεν χρησιμοποιώ esim. 

Σε ευχαριστώ πολύ. Απλά θα ήθελα να ρωτήσω φωτογραφικά πόσο μεγάλες είναι οι διαφορές με το 8 pro, γιατί και αυτό ακόμα και τώρα τα πάει περίφημα. Αν και όταν πάρω το Samsung θα έχω το 8 pro ως δεύτερο. Από εκεί και πέρα, φοβερά σημαντικός παράγοντας για μένα είναι το 10Χ. Δεν τραβάω συνέχεια με ζουμ, αλλά τυχαίνουν κάτι περιπτώσεις που το θέλεις. Το καλοκαίρι που μας πέρασε πηγαίναμε από το Πυθαγόρειο της Σάμου στην Πάτμο και στη διαδρομή περνούσαμε κάτι καραβάκια που ήταν σχετικά μακριά για το 3Χ ζουμ της OnePlus, οπότε με το Samsung θα ήταν ότι πρέπει. 

Για το πενάκι έχω το S6 Lite αλλά δεν το πολυχρησιμοποιώ στο μάθημα που κάνω στο σχολείο. Αλλά στο κινητό μάλλον περισσότερο θα το χρησιμοποιώ γιατί θα το έχω πάντα εκεί (εννοώ ότι μπαίνει μέσα στο κινητό το οποίο είναι φοβερό +).

Υπάρχει πιθανότητα black friday ή κοντά στα Χριστούγεννα να δούμε καλύτερη τιμή;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites




Ας καταλαβει η Sammy πως πρεπει να παιζουν τα animation....
Δεν ήξερα ότι έχει τόσο κακό animation το s22 ultra....

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Όντως στην επανεκκίνηση  το pixel 7 pro είναι πολύ πιο γρήγορο από το s22 ultra(με exynos)..μεγάλη διαφορά στα animations των υπολοίπων  εφαρμογών δεν είδα..τέλος το pubg έτρεχε εμφανώς καλύτερα στο pixel 7 pro λόγω πάλι της όχι και τόσο δυνατής gpu στο s22 ultra(λόγω amd)..από κει και πέρα η σαμμυ  φαίνεται να έχει δουλέψει  αρκετά περισσότερο  τα animations  στην έκδοση one ui 5..ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν προβλήματα με χαμένες κλήσεις όπως είχα κι εγώ με wind πάροχο, άμεσα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου. Εμένα που μου το πρότειναν φίλοι από εδώ μέσα, σώθηκα. 

Όσον αφορά τη συσκευή μετά από χρήση μηνών είμαι πολύ ευχαριστημένος. Σε σχέση με το iphone 13 που είχα υστερεί σαφώς σε κύλιση οθόνης, κάποια λαγκαρίσματα, εναλλαγή εφαρμογών, αλλά αυτα είναι θέματα λειτουργικού. Όσον αφορά τη συσκευή δεν υπάρχει σύγκριση. S22 ultra με κλειστά μάτια. Κινητάρα!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KLEO67 said:

Για όσους έχουν προβλήματα με χαμένες κλήσεις όπως είχα κι εγώ με wind πάροχο, άμεσα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου. Εμένα που μου το πρότειναν φίλοι από εδώ μέσα, σώθηκα. 

Όσον αφορά τη συσκευή μετά από χρήση μηνών είμαι πολύ ευχαριστημένος. Σε σχέση με το iphone 13 που είχα υστερεί σαφώς σε κύλιση οθόνης, κάποια λαγκαρίσματα, εναλλαγή εφαρμογών, αλλά αυτα είναι θέματα λειτουργικού. Όσον αφορά τη συσκευή δεν υπάρχει σύγκριση. S22 ultra με κλειστά μάτια. Κινητάρα!

Πωωως γίνεται η "επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου" ? Thaaaanks 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, alex61 said:

Πωωως γίνεται η "επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου" ? Thaaaanks 

Ρυθμίσεις - Γενική διαχείριση - Επαναφορά - Ρυθμίσεων δικτύου 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...