Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

22 ώρες πριν, GMF80 said:

Ρυθμισεις-περισσοτερες ρυθμισεις συνδεσης και στο dns ενεργοποιεις το adguard.

Screenshot_20220927_102346.jpg

Είναι η δική μου εντύπωση ή με την επιλογή του προσωπικού DNs και λειτουργία του adguard, οι σελίδες κ το YouTube είναι πιο αργά στη φόρτωση? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GMF80 said:

Δεν το εχω προσεξει. Νορμαλ μου φαινεται.

Copy paste δεν κάνουμε μόνο, save και restart σωστά? Δεν χρειάζεται λογαριασμός ή κάτι άλλο? 

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, BOST said:

Είναι η δική μου εντύπωση ή με την επιλογή του προσωπικού DNs και λειτουργία του adguard, οι σελίδες κ το YouTube είναι πιο αργά στη φόρτωση? 

ναι,είναι πιο αργα...γι αυτο τον λογο το εχω απενεργοποιησει

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, arxontas2323 said:

ναι,είναι πιο αργα...γι αυτο τον λογο το εχω απενεργοποιησει

Στο off τελείως ή automatic? 

 

 

Ευχαριστώ πολύ ομάδα κ τους 2 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει διαφορές αρκετές το s21 ultra από το s22 ultra. Κάμερες, ταχύτητα ,οθόνη, και μου φαίνεται ποιο βελούδινη η χρήση του.Τα συγκρίνω σε βασικά πράγματα με το iPhone 13 pro max του κολλητού μου,στα βασικά που χρησιμοποιούμε το 22 είναι πολύ ανωτέρω,στο βίντεο υπερέχει το iPhone λιγο.Αλλιως το ios έχει περιορισμούς ενώ το android στο τηλέφωνο μας κάνει τα πάντα ποιο εύκολα.Δεν θα μιλήσω καν για το πενάκι που είναι απλά ΑΠΟΛΑΥΣΗ

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για το S-pen:

Έχω φώτο ή screenshot και θέλω να γράψω πάνω του. Αν πάω φώτο - > επεξεργασία - >σήμανση - >πένα ή μαρκαδόρος υπογράμμισης ΔΕΝ μπορώ να αλλάξω το πάχος της γραμμής!!!! Υπάρχει λύση????? 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου κολλησε το κινητο ενω με καλουσαν. Πηγα να απαντησω και κολλησε εκει. 1η φορα που συμβαινει κ ελπιζω τυχαιο γεγονος.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει διαφορές αρκετές το s21 ultra από το s22 ultra. Κάμερες, ταχύτητα ,οθόνη, και μου φαίνεται ποιο βελούδινη η χρήση του.Τα συγκρίνω σε βασικά πράγματα με το iPhone 13 pro max του κολλητού μου,στα βασικά που χρησιμοποιούμε το 22 είναι πολύ ανωτέρω,στο βίντεο υπερέχει το iPhone λιγο.Αλλιως το ios έχει περιορισμούς ενώ το android στο τηλέφωνο μας κάνει τα πάντα ποιο εύκολα.Δεν θα μιλήσω καν για το πενάκι που είναι απλά ΑΠΟΛΑΥΣΗ

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Έχει κυκλοφορήσει στο youtube ένα video που συγκρίνει ένα iphone 14 pro max και το s22 ultra το ένα με το iOS 16 και το άλλο με το One UI 5 beta 3...

Όπως βλέπω το βίντεο το s22 ultra ρολάρει χειρότερα και από τη δική μου συσκευή... Φυσικά το iPhone είναι βούτυρο παντού...

Ελπίζω να μην είναι ένα μεγάλο φιάσκο το one ui 5...


sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, GMF80 said:

Σημερα μου κολλησε το κινητο ενω με καλουσαν. Πηγα να απαντησω και κολλησε εκει. 1η φορα που συμβαινει κ ελπιζω τυχαιο γεγονος.

Κάνε που κ που καμιά επανεκκίνηση; υπολογιστής είναι 

Just now, challenge143 said:

Κάνε που κ που καμιά επανεκκίνηση; υπολογιστής είναι.  Σίγουρα τυχαίο είναι 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, challenge143 said:

Κάνε που κ που καμιά επανεκκίνηση; υπολογιστής είναι 

 

Κανω 2 φορες το μηνα περιπου. Πιθανον να εφταιγε το wifi calling γιατι ειχε θεματακι το wifi εκεινη την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, BOST said:

Είναι η δική μου εντύπωση ή με την επιλογή του προσωπικού DNs και λειτουργία του adguard, οι σελίδες κ το YouTube είναι πιο αργά στη φόρτωση? 

Εγώ σε s21 ultra τα έβγαλα γιατί ο browser της Samsung σε κάποια φάση σερνόταν υπερβολικά..

Link to comment
Share on other sites

Έχει κυκλοφορήσει στο youtube ένα video που συγκρίνει ένα iphone 14 pro max και το s22 ultra το ένα με το iOS 16 και το άλλο με το One UI 5 beta 3...

Όπως βλέπω το βίντεο το s22 ultra ρολάρει χειρότερα και από τη δική μου συσκευή... Φυσικά το iPhone είναι βούτυρο παντού...

Ελπίζω να μην είναι ένα μεγάλο φιάσκο το one ui 5...


sent from my S21 FE 8/256

Τεράστιο φιάσκο!!!! Καταστροφή!!!!
Ήδη το έβγαλα για πώληση πριν βγει το one ui 5 beta 3, να προλάβω να το πουλήσω, μην μου μείνει!
Link to comment
Share on other sites

Το έχω μόνο δύο μέρες και είναι πιστεύω το ποιο ολοκληρωμένο κινητό.Καθε μέρα είμαι με τον κολλητό μου που έχει iPhone 13 pro max και σας βεβαιώνω ότι έχουμε ποιο ολοκληρωμένο κινητό,είμαι βέβαιος ότι οποιαδήποτε μετά βάση σε ui5 θα είναι προς το καλυτερο

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, LELELO said:

Εγώ σε s21 ultra τα έβγαλα γιατί ο browser της Samsung σε κάποια φάση σερνόταν υπερβολικά..

Εγώ το έχω αλλά χρησιμοποιώ τον samsung internet beta και είναι σφαιρατο

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κάποιος esim?δουλεύει καλύτερα?έχει επιπλέον δυνατότητες?έχει δει διαφορές σε σήμα και ταχύτητα?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τεράστιο φιάσκο!!!! Καταστροφή!!!!
Ήδη το έβγαλα για πώληση πριν βγει το one ui 5 beta 3, να προλάβω να το πουλήσω, μην μου μείνει!
Μη γίνεσαι ανόητος.... Εγώ αυτό που βλέπω στο βίντεο σχολιάζω....

Μακάρι να πάνε όλα καλά να ξεπεραστούν όλα τα προβλήματα και να παραλάβουμε ένα άρτιο one ui5.

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Μη γίνεσαι ανόητος.... Εγώ αυτό που βλέπω στο βίντεο σχολιάζω....

Μακάρι να πάνε όλα καλά να ξεπεραστούν όλα τα προβλήματα και να παραλάβουμε ένα άρτιο one ui5.

sent from my S21 FE 8/256

Το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν βγει επίσημα θα είναι καλύτερο! Όσες αναβαθμίσεις έχει πάρει το S22 το έχει κάνει πολύ καλύτερο!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , η κοπελα μου εχει αγορασει χθες το εν λογο τηλεφωνο και δεν ακουγεται το ακουστικο καλα ακουγεται πολυ σιγα με αποτελεσμα να το ανοιγει σε ανοιχτη ακροαση για να μιλησει εχει καποιος αλλος καποια αναλογη εμπειρια; Μηπως λυνεται με καποιο update, η ειναι λειτουργικο το θεμα; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , η κοπελα μου εχει αγορασει χθες το εν λογο τηλεφωνο και δεν ακουγεται το ακουστικο καλα ακουγεται πολυ σιγα με αποτελεσμα να το ανοιγει σε ανοιχτη ακροαση για να μιλησει εχει καποιος αλλος καποια αναλογη εμπειρια; Μηπως λυνεται με καποιο update, η ειναι λειτουργικο το θεμα; 
Αν δεν έχει ξεχάσει να ανοίξει την ένταση του τότε να το πάει στο σέρβις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...