Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Να προσέχετε τι εφαρμογές έχετε. Μερικές είναι καταστροφικές για την μπαταρία καθώς και κάποια παιχνίδια. Μην επανερχόμαστε σε θέματα που έχουμε γράψει πάρα πολλές φορές και έχουμε ανεβάσει screen shot. Το κινητό έχει από τις καλύτερες μπαταρίες σε διάρκεια. Και η διαχείριση της σε αναμονή είναι 2 με 3% τις ώρες του ύπνου.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

15 minutes ago, costsa41 said:

Να προσέχετε τι εφαρμογές έχετε. Μερικές είναι καταστροφικές για την μπαταρία καθώς και κάποια παιχνίδια. Μην επανερχόμαστε σε θέματα που έχουμε γράψει πάρα πολλές φορές και έχουμε ανεβάσει screen shot. Το κινητό έχει από τις καλύτερες μπαταρίες σε διάρκεια. Και η διαχείριση της σε αναμονή είναι 2 με 3% τις ώρες του ύπνου.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στην αναμονή δεν έχω κανένα πρόβλημα. Φαντάσου χτες βράδυ με Galaxy Watch 4 συνδεδεμένο από 100% που το έβγαλα στις 2 τα ξημερώματα,  σηκώθηκα στις 10:30 και είχε χάσει μόλις 6%.

Στην μικτή αναμονή και μικτή χρήση έχω το πρόβλημα όπου πάνω από 3:30 ώρες SOT δεν βγάζω. 

Ξαναλέω, και με το OnePlus 9 Pro το ίδιο θέμα είχα. Πιστεύω ευθύνεται κακή ποιότητα σήματος στην περιοχή μου και ίσως το ποσό όχι energy efficient ήταν αυτές οι γενιές επεξεργαστών (SD 888, Exynos 2200)...

Ελπίζω η σωτηρία να είναι ο SD Gen 2 (που λογικά θα έχουμε και εμείς σε παγκόσμιο επίπεδο πλέον).

Link to comment
Share on other sites

Στη δουλεια εχω κακο σημα λογω κτιριου. Το εχω οπως και τα προηγουμενα κινητα σε λειτουργια πτησης και Wifi Calling και ολα καλα...

Κανενας επεξεργαστης δεν ειναι το προβλημα. Παιχνιδακι των εταιριων ειναι ολα αυτα να αλλαζεις συνεχεια κινητα... 

Αν εξαιρεσω το LG G Flex 2 που οντως ειχε κακη μπαταρια κανενα απο τα κινητα που πηρα μετα δεν ειχαν θεμα και τα αλλαξα ολα χωρις λογο. Κανονικα θα επρεπε να εχω ακομα το πολυ καλο Galaxy S8. Μια χαρα θα με καλυπτε...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Το σήμα εννοείται παίζει πολύ μεγάλο ρόλο στην κατανάλωση. Μαζί με τα υπόλοιπα που είπαμε. Δε βλέπω το λόγο κάποιος να πάει από το 22 στο 23 , τουλάχιστον με αυτά που μέχρι τώρα έχουμε δει. Το τηλέφωνο για χρόνια θα είναι πάρα πολύ καλό και με τις αναβαθμίσεις που θα πάρει θα είναι φρέσκο για χρόνια.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία ενημέρωση έδωσε και την τελευταία βολή στο ήδη απαράδεκτο κινητό. Πλέον με παίρνουν τηλέφωνο και δείχνει ότι το έχω κλειστό. Έχω κακό σήμα παντού με διακοπές στην επικοινωνία. Μερικές φορές για να κάνω κλήση πρέπει να κάνω επανεκκίνηση. Απελπισία.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και το 5g έχει πλέον πρόβλημα.
Samsung ευχαριστούμε για το νέο update. d2d6d0e5ab190c51576467d57e0d682f.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία ενημέρωση έδωσε και την τελευταία βολή στο ήδη απαράδεκτο κινητό. Πλέον με παίρνουν τηλέφωνο και δείχνει ότι το έχω κλειστό. Έχω κακό σήμα παντού με διακοπές στην επικοινωνία. Μερικές φορές για να κάνω κλήση πρέπει να κάνω επανεκκίνηση. Απελπισία.
Αν παρακολουθούσες το θεμα είχα ακριβώς το ιδιο πρόβλημα! Ήταν τελικά καθαρά θέμα της cosmote μετά από πολλούς ελέγχους και δοκιμές.
Δοκίμασε να βάλεις την sim σε άλλο τηλέφωνο. Αν δουλεύει σωστά έφυγες για service.
Αν όχι, βγάλε άκρη με την Cosmote!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως κάθε φορά που βγαίνω από wifi και συνδέομαι με data πρέπει υποχρεωτικά να κάνω επανεκκίνηση προκειμένου να ανοίξω κάποια ιστοσελίδα με οποιονδήποτε browser. Ε-mails διαβάζω, viber κλπ. δουλεύουν, αλλά δεν μπορώ με τίποτα να μπω σε κάποιο site. Τελείως κουλό...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cadfael said:

Εγώ πάντως κάθε φορά που βγαίνω από wifi και συνδέομαι με data πρέπει υποχρεωτικά να κάνω επανεκκίνηση προκειμένου να ανοίξω κάποια ιστοσελίδα με οποιονδήποτε browser. Ε-mails διαβάζω, viber κλπ. δουλεύουν, αλλά δεν μπορώ με τίποτα να μπω σε κάποιο site. Τελείως κουλό...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

καταλαβαινεις οτι αυτο δεν ειναι φυσιολογικο..και αν το ειχαμε ολοι θα ειχε γινει χαμος, κατι φταιει στο κινητο, στη σιμ, στο δικτυο? απειροι παραγοντες αλλα θελει ψαξιμο, επανεκκινηση, επαναφορα, ρεσετ ή σερβις!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

On 13/8/2022 at 11:34 ΜΜ, spyros_mad_doc said:

Έχει αγοράσει κάποιος τριποδακι για το κινητό? Για να βγάλει κάποιες φωτογραφίες νυχτερινές? 

Δεν έχω αγοράσει τριποδάκι αλλά έχω αγοράσει gimbal.. 🙂

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω δουλέψει πολύ ελλείψει χρόνου αλλά πλάκα έχει. 

On 15/8/2022 at 9:57 ΠΜ, costsa41 said:

Ίσως η εξήγηση για την κατάργηση του app να είναι αυτό με το gallery που ανέφερε το παιδί παραπάνω. Φυσικά αν κάνει τα ίδια πράγματα ή κάτι πήγε στραβά και την κατήργησαν.
Όχι για το φεγγάρι μην έχουμε και τόσο μεγάλες απαιτήσεις. Φεγγάρι βγάζει ένα κινητό από τόσο μακριά. Δεν είναι φωτογραφική μηχανή. Αν είναι αποδεκτή η φωτογραφία είναι μια χαρά. Έχω ανεβάσει πάλι φωτογραφία με φεγγάρι. c23816c0ed036a474b0b176e3d1c8f71.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Αν δεχτούμε ότι δεν είναι DSLR το κινητό, είναι μια χαρα. 

Θα ανεβάσω αντίστοιχη από olympus E-30 με τηλεφακό 1200 ευρώ για να καταλάβουμε τι εννοώ. 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

On 21/8/2022 at 10:59 ΜΜ, REDHOTSTEF said:

Το 21 σε σχέση με το 20, είχε αισθητήρα βάθους στη κάμερα για εστίαση.  

Στο 22 σε σχέση με το 21 , παρατηρώ ότι η κάμερα (κυρια και περισκοπικη) είναι πιο ευρεία, στα χαρακτηριστικά. 

Η τωρινή και προηγούμενη γενιά , Snapdragon 888 και 8gen 1 , ζεστενονται πολύ. Ο 8 gen 1+  είναι υποσχόμενος ότι θα λύσει αυτό το πρόβλημα. 

Χωριά τα χαρακτηριστικά, το s22 αν και φαίνεται να είναι το απόλυτο android, έχει ένα σωρό προβλήματα για 6+μήνες που υπάρχει και δεν ξέρουμε αν έχουν διορθωθεί όλα. Πολλοί δεν θέλουν να αναφέρονται σε αυτά για να έχει μεγαλύτερη μεταπωλητικη αξία. 

Ο άλλος πιο πριν έγραψε ότι στο ζουμ 10χ και 30χ του έκανε επανεκκίνηση το κινητό. Αν είναι δυνατόν, ένας από τους λόγους να αγοράσεις αυτό το κινητό, αυτή η ασήμαντη ίσως λειτουργία, να βγάζει σφάλματα.

Ελπίζω στο 23 να έχουν διορθωθεί τα πάντα και να παίρνει και τηλέφωνο με cosmote.  

Ήμουν έτοιμος πριν ένα μήνα να δώσω 1000+ ευρώ για κινητό  πρώτη φορά και πραγματικά είμαι ακόμα τέρμα ξενερωμενος. Ειμαι καχύποπτος ακόμα. Με όλο το σεβασμό προς τα μέλη που με διαβάζουν αλλά δεν θέλω άμα ξενερώσω κατά τη χρήση , να το πουλήσω 200+ ευρώ πιο κάτω για να φύγει, όπως γράφει και ένας στο Σκρουτζ. 

Αν το vivo x80 pro είχε τον ασήμαντο 10Χ περισκοπικο φακό θα το είχα πάρει. Συν ότι έχει κουτί με όλα τα παρελκόμενα μέσα. Από προβλήματα δεν έχω διαβάσει κάτι, φαίνεται αξιόπιστο κινεζικό.  Φυσικά το s22 ειναι πιο πανέμορφο.

Αν είναι διατεθειμένος κάποιος να έχει ενάμιση χιλιάρικο στην άκρη και να δοκιμάζει όλες τις ναυαρχίδες  για ένα δύο τεσσερις μήνες , είναι το τέλειο. Το παίρνει 1200, το πουλάει 1000, βάζει αλλά 200 και παίρνει το άλλο.

Αν έχει σκοπό να το κρατήσει 2 και 3 χρόνια, καλύτερα να περιμένει όλες τις αναβαθμίσεις που θα τελειοποιήσουν το κινητό, και μετά από 6+ μήνες από τη κυκλοφορία του, να το αγοράσει, και σφραγισμένο. Με την ίδια λογική βέβαια κάποιος θα ήταν καλύτερα σήμερα να αγοράσει το s21. Θα ζηλεύει το 22 αλλά το 21 θα έχει λύσει όλα τα προβλήματα, ίσως. Του χρόνου πάλι τα ίδια. Θα ζηλεύει το 23 και δε θα σκέφτεται το 22.

Να καταλάβεις, έχει τόσες οκαδες προβλήματα που έχω κάνει μήνυση στη SAMSUNG. 

(Eννοείται ότι κανω πλάκα, το κινητό ειναι κορυφαίο και απο τις καλύτερες αγορές που μπορεί να κάνει κανένας). 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά (έχω το Plus, απλά κάνω την ερώτηση εδώ γιατί είναι ψόφιο το άλλο τόπικ) μιας και φαντάζομαι έχουν τη ίδια υλοποίηση στο wifi !! Έχω θέμα με το κινητό, έχει σχετικά μικρή εμβέλεια ανίχνευσης δικτύων! Να φανταστείτε με το Huawei mate 20 pro πιάνω 15 δίκτυα σε διάφορα σημεία του σπιτιού, ενώ με το samung του σπιτιού με χαμηλή ένταση και άντε άλλα 2-3! Τραγικό ...
Το βασικότερο όμως που μ' ανησυχεί, είναι πως ενώ έχω 100ρα οπτική, όταν κάνω ακριβώς δίπλα στο ρούτερ τεστ ταχύτητας (speedtest.net), μου φτάνει ως 60-70 λες και έχει κόφτη! Στο ΙΔΙΟ σημείο ακριβώς το huawei πιάνει 100 ακριβώς.

Αν πάω και σε απόσταση θα κατέβει στο ένα στα 90 για παράδειγμα και στο samsung στα 30!

Είναι τόσο τραγική η κατάσταση στο θέμα αυτό η samsung ή υπάρχει κάποια ρύθμιση που μπορώ ν' αλλάξω και να δω διαφορά!

Δοκίμασα την ταχύτητα και σε άλλο ρούτερ , άλλης μάρκας και πάλι τα ίδια.

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, hasiotis_john said:

Μια ερώτηση παιδιά (έχω το Plus, απλά κάνω την ερώτηση εδώ γιατί είναι ψόφιο το άλλο τόπικ) μιας και φαντάζομαι έχουν τη ίδια υλοποίηση στο wifi !! Έχω θέμα με το κινητό, έχει σχετικά μικρή εμβέλεια ανίχνευσης δικτύων! Να φανταστείτε με το Huawei mate 20 pro πιάνω 15 δίκτυα σε διάφορα σημεία του σπιτιού, ενώ με το samung του σπιτιού με χαμηλή ένταση και άντε άλλα 2-3! Τραγικό ...
Το βασικότερο όμως που μ' ανησυχεί, είναι πως ενώ έχω 100ρα οπτική, όταν κάνω ακριβώς δίπλα στο ρούτερ τεστ ταχύτητας (speedtest.net), μου φτάνει ως 60-70 λες και έχει κόφτη! Στο ΙΔΙΟ σημείο ακριβώς το huawei πιάνει 100 ακριβώς.

Αν πάω και σε απόσταση θα κατέβει στο ένα στα 90 για παράδειγμα και στο samsung στα 30!

Είναι τόσο τραγική η κατάσταση στο θέμα αυτό η samsung ή υπάρχει κάποια ρύθμιση που μπορώ ν' αλλάξω και να δω διαφορά!

Δοκίμασα την ταχύτητα και σε άλλο ρούτερ , άλλης μάρκας και πάλι τα ίδια.

Μήπως το ένα κινητό συνδέεται και λαμβάνει 2.4ghz και το αλλο(Huawei)στα 5ghz και γιναυτο πιάνει 100αρα;;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, hasiotis_john said:

Μια ερώτηση παιδιά (έχω το Plus, απλά κάνω την ερώτηση εδώ γιατί είναι ψόφιο το άλλο τόπικ) μιας και φαντάζομαι έχουν τη ίδια υλοποίηση στο wifi !! Έχω θέμα με το κινητό, έχει σχετικά μικρή εμβέλεια ανίχνευσης δικτύων! Να φανταστείτε με το Huawei mate 20 pro πιάνω 15 δίκτυα σε διάφορα σημεία του σπιτιού, ενώ με το samung του σπιτιού με χαμηλή ένταση και άντε άλλα 2-3! Τραγικό ...
Το βασικότερο όμως που μ' ανησυχεί, είναι πως ενώ έχω 100ρα οπτική, όταν κάνω ακριβώς δίπλα στο ρούτερ τεστ ταχύτητας (speedtest.net), μου φτάνει ως 60-70 λες και έχει κόφτη! Στο ΙΔΙΟ σημείο ακριβώς το huawei πιάνει 100 ακριβώς.

Αν πάω και σε απόσταση θα κατέβει στο ένα στα 90 για παράδειγμα και στο samsung στα 30!

Είναι τόσο τραγική η κατάσταση στο θέμα αυτό η samsung ή υπάρχει κάποια ρύθμιση που μπορώ ν' αλλάξω και να δω διαφορά!

Δοκίμασα την ταχύτητα και σε άλλο ρούτερ , άλλης μάρκας και πάλι τα ίδια.

Πάρε τηλέφωνο στην εταιρία σου να σου διαχωρίσουν τις κεραίες του router και να συνδέεσαι στα 5 Ghz

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μην το έχει προσέξει αυτό το παλικάρι γιατί γράφει που συνδέεται στο 2.4 η στα 5hz.  Εκτός τι να πω....... 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, challenge143 said:

Δεν νομίζω να μην το έχει προσέξει αυτό το παλικάρι γιατί γράφει που συνδέεται στο 2.4 η στα 5hz.  Εκτός τι να πω....... 

Συνήθως όταν παίρνεις το ρουτερ από την εταιρεία βλέπεις μια κεραία και η επιλογή γίνεται από την συσκευή κατά περίπτωση. Τουλάχιστον σε ένα ZTE. που δίνει η cosmote έτσι είναι. Εγώ επειδή είχα διαφορά προβλήματα σύνδεσης στο vpn της δουλειάς ζήτησα να μου χωρίσουν της κεραίες. Μαμισιο δεν μπορούσα να συνδεθώ. Παραδόξως μετά το διαχωρισμό μπορώ και συνδέομαι για δουλειά με τα 2,4. Για όλα τα άλλα με 5 και η διαφορά είναι πολύ μεγάλη. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, hasiotis_john said:

Μια ερώτηση παιδιά (έχω το Plus, απλά κάνω την ερώτηση εδώ γιατί είναι ψόφιο το άλλο τόπικ) μιας και φαντάζομαι έχουν τη ίδια υλοποίηση στο wifi !! Έχω θέμα με το κινητό, έχει σχετικά μικρή εμβέλεια ανίχνευσης δικτύων! Να φανταστείτε με το Huawei mate 20 pro πιάνω 15 δίκτυα σε διάφορα σημεία του σπιτιού, ενώ με το samung του σπιτιού με χαμηλή ένταση και άντε άλλα 2-3! Τραγικό ...
Το βασικότερο όμως που μ' ανησυχεί, είναι πως ενώ έχω 100ρα οπτική, όταν κάνω ακριβώς δίπλα στο ρούτερ τεστ ταχύτητας (speedtest.net), μου φτάνει ως 60-70 λες και έχει κόφτη! Στο ΙΔΙΟ σημείο ακριβώς το huawei πιάνει 100 ακριβώς.

Αν πάω και σε απόσταση θα κατέβει στο ένα στα 90 για παράδειγμα και στο samsung στα 30!

Είναι τόσο τραγική η κατάσταση στο θέμα αυτό η samsung ή υπάρχει κάποια ρύθμιση που μπορώ ν' αλλάξω και να δω διαφορά!

Δοκίμασα την ταχύτητα και σε άλλο ρούτερ , άλλης μάρκας και πάλι τα ίδια.

Εγώ φίλε μου (Plus επίσης) δεν έχω αυτά τα θέματα. Βέβαια δεν έχω οπτική και δε ξέρω αν παίζει κάτι με το ρούτερ σε ρύθμιση. Δες τις ρυθμίσεις του. Αλλά αν το δοκίμασες σε άλλο router και κάνει το ίδιο είναι όντως περίεργο. Προσπάθησε να το δοκιμάσεις σε κανένα άλλο να δεις και αλλιώς πάρε την εταιρεία για συμβουλές.

Link to comment
Share on other sites

Ωρες ωρες απορω αν οντως εχω το S22 Ultra. 2 μηνες πλεον με τη συσκευη ειναι μακραν οτι καλυτερο εχει περασει απο τα χερια μου. Αν δεν το κρατησω τουλαχιστον 3 ετια θα ειμαι απαραδεκτος.

Link to comment
Share on other sites

Ωρες ωρες απορω αν οντως εχω το S22 Ultra. 2 μηνες πλεον με τη συσκευη ειναι μακραν οτι καλυτερο εχει περασει απο τα χερια μου. Αν δεν το κρατησω τουλαχιστον 3 ετια θα ειμαι απαραδεκτος.
Οντως ότι καλυτερο. Ακόμα και η μπαταρία του με έχει εκπλήξει. Επισης έχω περασμένη beta και το τηλέφωνο βελτιώνεται ακόμα πιο πολύ. ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.. Η μπαταρία είναι λίγο κάτω σε σχέση με πριν αλλά λογικό είναι λόγο beta..

Sent from my Galaxy.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερααααα!
Εχω μεινει με το τιμιο Α52S και ελεγα να τιμησω S22U, αλλα με αυτα που διαβαζω για την μπαταρια κρατιεμαι μην το μετανιωσω.
Εντωμεταξυ το A52S ειναι το πρωτο samsung που κραταει η μπαταρια του σε μενα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερααααα!
Εχω μεινει με το τιμιο Α52S και ελεγα να τιμησω S22U, αλλα με αυτα που διαβαζω για την μπαταρια κρατιεμαι μην το μετανιωσω.
Εντωμεταξυ το A52S ειναι το πρωτο samsung που κραταει η μπαταρια του σε μενα!
Καλημέρα. Να μείνεις με το Α52 αν θέλεις μπαταρία γιατί δεν κάνουν τις ίδιες διεργασίες ούτε έχουν την ίδια οθόνη. Και είναι λογικό. Αν σε βολεύει μην το αλλάξεις. Απλά σε όλα τα υπόλοιπα το 22 είναι καλύτερο. Όπως το είπες απλά τίμιο είναι. Δεν υπάρχει σύγκριση με το 22 . Ο κάθε άνθρωπος σύμφωνα με τις ανάγκες του και το τι του αρέσει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα μετά από σχεδόν μια σεζόν ήρθε η ώρα μου να αποχωριστώ το s 22 ultra μου καθώς γλυκό κοιτάζω το fold 4 πριν από αυτό είχα το fold 2 η ερώτησή μου είναι η εξής το κινητό είναι αγορασμένο τις πρώτες μέρες που παρουσιάστηκε από τον Κωτσόβολο είναι το 12 256 είναι σε άριστη κατάσταση έχω τα buds pro αχρησιμοποίητα και έχω γύρω στις 5-6 θήκες επίσης από τον Κωτσόβολο έχω και εγγύηση για την οθόνη που λήγει όταν κλείσει χρόνο το κινητό η ερώτησή μου είναι η εξής ποια θα ήταν μία λογική τιμή για να το πουλήσω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...