Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Γιατι να βγαλει κανεις μια φωτο στο απολυτο σκοταδι? Να δειξει τι ωραια ειναι η μαυριλα? 🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως την φωτογραφία την πετάς στον κάδο, δεν την κρατάς!
Όλα τα άλλα είναι για να ευλογησουμε τα γένια μας.

Στάλθηκε από το XQ-CT54 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να βγαλει κανεις μια φωτο στο απολυτο σκοταδι? Να δειξει τι ωραια ειναι η μαυριλα?
Πραγματικά όταν δε βλέπεις τη μύτη σου δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να θέλεις να βγάλεις φωτογραφίες και ποιον και τι να βγάλεις. Όταν λέμε απόλυτο σκοτάδι είναι ο ελάχιστος φωτισμός από το φεγγάρι ή μια άλλη μικρή πηγή που μπορείς να δεις και να κινηθείς και φυσικά και μέσα σε αυτό οι λεγόμενες νυχτερινές που αλλωτε έχεις τα φώτα της πόλης, μακριά ή κοντά ή σε κάποιο χώρο με πολύ λίγο φωτισμό. Όλα στην πραγματική ζωή. Αν σου πω ότι κάποιο βράδυ έβγαλα φωτογραφία στο κρεβάτι με όλα σβηστά έτσι για πλάκα . Μόνο μαυρίλα δεν ήταν. Απόρησα με τη φωτογραφία. Δεν τη βρίσκω για να την ανεβάσω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φωτος βγαζεις κατι ωραιο που αξιζει να θυμασαι και να μοιραζεσαι. Τωρα αν γουσταρεις να βγαζεις την τσεπη σου μεσα και δεν φαινεται τπτ αλλη ιστορια.... Το κανεις και με ΖΕΡ 🤣

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GMF80 said:

Γιατι να βγαλει κανεις μια φωτο στο απολυτο σκοταδι? Να δειξει τι ωραια ειναι η μαυριλα? 🤣

για να μας δείξει οτι μπορεί να βγάλει μια φωτογραφία σαν oil painting που το 99% δεν θα την κράταγε καν!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Νέες εφαρμογές https://myphone.gr/forum/topic/194207/?tab=comments#comment-7090059

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Πάντως την φωτογραφία την πετάς στον κάδο, δεν την κρατάς!
Όλα τα άλλα είναι για να ευλογησουμε τα γένια μας.

Στάλθηκε από το XQ-CT54 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Βγάλε μία με το δικό σου και βαλτην να δούμε αν αξίζει να την κρατήσεις η αν πρέπει να την πεταξεις

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Strofigkas said:

Βγάλε μία με το δικό σου και βαλτην να δούμε αν αξίζει να την κρατήσεις η αν πρέπει να την πεταξεις

Για ποιο λόγο να το κάνω αυτό?

Να αποθανατίσω ποια στιγμή?

Συγγνώμη αλλά επειδή μπορώ να το κάνω (λόγω γνώσεων και συσκευής) δεν θα μπω σε τέτοιες διδικασίες,μιας και εδώ την έχετε δει ποιος την έχει μεγαλύτερη.

Μπορείτε άνετα να φωτογραφίζετε παγκάκια μέσα στην νύχτα και στο πισσοσκόταδο, δεν είμαι εγώ αυτός που θα σας εμποδίσω! Αλλά ξεκάθαρα την συγκεκριμένη φωτογραφία δεν την κρατάει κάποιος, δεν είναι ποιοτική πως να το εξηγήσω!🙂

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να το κάνω αυτό?
Να αποθανατίσω ποια στιγμή?
Συγγνώμη αλλά επειδή μπορώ να το κάνω (λόγω γνώσεων και συσκευής) δεν θα μπω σε τέτοιες διδικασίες,μιας και εδώ την έχετε δει ποιος την έχει μεγαλύτερη.
Μπορείτε άνετα να φωτογραφίζετε παγκάκια μέσα στην νύχτα και στο πισσοσκόταδο, δεν είμαι εγώ αυτός που θα σας εμποδίσω! Αλλά ξεκάθαρα την συγκεκριμένη φωτογραφία δεν την κρατάει κάποιος, δεν είναι ποιοτική πως να το εξηγήσω!
Ποιος έβγαλε παγκάκι στο πισοσκοταδο; Ούτε ποια φωτογραφία εννοείς δεν κατάλαβα. Αν εννοείς κάποιος να βγάζει φεγγάρι και σύννεφα στο σκοτάδι δεν είναι ούτε παγκάκι ούτε κάδος απορριμμάτων. Από πού το αυθαίρετο συμπέρασμα για το πιο μεγάλη; Μπήκαμε εμείς στο νήμα του δικού σου τηλεφώνου να γράψουμε διάφορα για τα προβλήματα που έχει; Τι εμπάθεια είναι αυτή εσύ και ο άλλος ο γνωστός. Από πότε έγινες κριτής για το τι θα βγάλει κάποιος με το κινητό του; Δε σου αρέσει κάτι καλώς!! Από πότε αντιπροσωπεύεις το 99% των χρηστών; Μη χειρότερα δηλαδή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, costsa41 said:

Ποιος έβγαλε παγκάκι στο πισοσκοταδο; Ούτε ποια φωτογραφία εννοείς δεν κατάλαβα. Αν εννοείς κάποιος να βγάζει φεγγάρι και σύννεφα στο σκοτάδι δεν είναι ούτε παγκάκι ούτε κάδος απορριμμάτων. Από πού το αυθαίρετο συμπέρασμα για το πιο μεγάλη; Μπήκαμε εμείς στο νήμα του δικού σου τηλεφώνου να γράψουμε διάφορα για τα προβλήματα που έχει; Τι εμπάθεια είναι αυτή εσύ και ο άλλος ο γνωστός. Από πότε έγινες κριτής για το τι θα βγάλει κάποιος με το κινητό του; Δε σου αρέσει κάτι καλώς!! Αφού πότε αντιπροσωπεύεις το 99% των χρηστών; Μη χειρότερα δηλαδή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μα δεν έγραψα τίποτα για προβλήματα όπως αναφέρεις. Που είδες να αναφέρω για προβληματικά κινητά? 🤔Αυτά είναι στο μυαλό σου προφανώς. Εγώ φωτογραφία σχολίασα και προφανώς για μια ακόμη φορά πέφτει bulling στο συγκεκριμένο νήμα μην τυχόν γράψει κάποιος κάτι κακό. Αμέσως του την πέφτετε. Κριτής δεν έγινα για την κάθε φωτογραφία σίγουρα αν και είναι ελεύθερο forum να σχολιάζουμε ότι θέλουμε μέσα στα όρια των κανονισμών που το διέπουν  Σίγουρα δεν πήρα την άδεια σου και δεν χρειάζεται. Σχολιασμό μπορώ να κάνω για αυτό που βλέπω. Και ξανά τονίζω δεν έγραψα κάτι κακό για την συσκευή, αυτά είναι εμπάθειες που εσύ έχεις στο μυαλό σου!

Στο θέμα μας, αν εσύ κρατάς αυτή την φωτογραφία και δεν διακρίνεις το oil painting τότε με γειά σου και χαρά σου🙂

 

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο κάποιος να διαβάζει το forum το συγκεκριμένο ενώ δεν έχει αυτό το κινητό.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, winer said:

Ειλεικρινα δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο κάποιος να διαβάζει το forum το συγκεκριμένο ενώ δεν έχει αυτό το κινητό.

το να προσπαθείς να μάθεις για όλα και να έχεις γενικές γνώσεις δεν βλάπτουν κανέναν.

Μην είστε τόσο στενόμυαλοι και προπαντός σταματήστε τον εκφοβισμό σε μέλη που απλά έχουν δικαίωμα χωρίς να προσβάλουν να μπορούν να γράφουν.

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έγραψα τίποτα για προβλήματα όπως αναφέρεις. Που είδες να αναφέρω για προβληματικά κινητά? Αυτά είναι στο μυαλό σου προφανώς. Εγώ φωτογραφία σχολίασα και προφανώς για μια ακόμη φορά πέφτει bulling στο συγκεκριμένο νήμα μην τυχόν γράψει κάποιος κάτι κακό. Αμέσως του την πέφτετε. Κριτής δεν έγινα για την κάθε φωτογραφία σίγουρα αν και είναι ελεύθερο forum να σχολιάζουμε ότι θέλουμε μέσα στα όρια των κανονισμών που το διέπουν  Σίγουρα δεν πήρα την άδεια σου και δεν χρειάζεται. Σχολιασμό μπορώ να κάνω για αυτό που βλέπω. Και ξανά τονίζω δεν έγραψα κάτι κακό για την συσκευή, αυτά είναι εμπάθειες που εσύ έχεις στο μυαλό σου!
Στο θέμα μας, αν εσύ κρατάς αυτή την φωτογραφία και δεν διακρίνεις το oil painting τότε με γειά σου και χαρά σου
 
Το παρακολουθείς το νήμα από την αρχή και επικροτείς κάθε τι αρνητικό που έχει γραφτεί!! Έλα τώρα μεταξύ μας. Τα χεράκια εσύ τα έβαζες και τα έπαθλα ότι είναι τέλεια η αρνητική κριτική που έγραφε ο οποιοσδήποτε. Το ποιος έχει πρόβλημα φαίνεται. Καλύτερα να επικεντρωθείς στα προβλήματα που έχουν τα τηλέφωνα της εταιρείας που με πείσμα υποστηρίζεις και άσε μας εμάς εδώ στην τύχη μας. Το bulging μπορούμε κι εμείς άνετα να το κάνουμε μπαίνοντας στο τηλέφωνο σου και να γράψουμε διάφορα. Το να μπαίνεις εσύ εδώ βρίσκοντας τα πάντα αρνητικά και να επικροτείς τον οποιονδήποτε γράφει κάτι αρνητικό , έχεις μια ιδιότυπη εντύπωση για το bulging. Αυτά και αρκετά ασχολήθηκα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, winer said:

Καλημερα! Νέες εφαρμογές https://myphone.gr/forum/topic/194207/?tab=comments#comment-7090059

Θυμησε μου η συσκευή από την μάνα του δεν έχει να μετατρέψεις μια φωτογραφία σε PDF; Η κάνω λάθος; Νομίζω κάπου το είχα δει κ δεν μπορώ να το βρω. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, guy_fawkes said:

το να προσπαθείς να μάθεις για όλα και να έχεις γενικές γνώσεις δεν βλάπτουν κανέναν.

Μην είστε τόσο στενόμυαλοι και προπαντός σταματήστε τον εκφοβισμό σε μέλη που απλά έχουν δικαίωμα χωρίς να προσβάλουν να μπορούν να γράφουν.

 

φίλε κάνεις ότι θέλεις εννοείται απλά android κινητό έχεις android έχουμε. Δεν νομίζω ότι έχεις να μάθεις κάτι παραπάνω. Να πω οτι είχες μπει στο νήμα για τις εφαρμογές να πω ok ότι ενδιαφέρεται να μάθει κάποια καινούργια εφαρμογή. Εγώ δεν βρίσκω λόγο να μπω ούτε στο θέμα για το iPhone ούτε για άλλη μάρκα κινητου. Αλλά όπως είπες ο καθένας κάνει αυτό που θέλει

 

1 hour ago, challenge143 said:

Θυμησε μου η συσκευή από την μάνα του δεν έχει να μετατρέψεις μια φωτογραφία σε PDF; Η κάνω λάθος; Νομίζω κάπου το είχα δει κ δεν μπορώ να το βρω. 

 Δεν θυμάμαι να το έχει αυτό φίλε εγώ το κάνω με αυτή την εφαρμογή

https://play.google.com/store/apps/details?id=imagetopdf.pdfconverter.jpgtopdf.pdfeditor

 

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, costsa41 said:

Το παρακολουθείς το νήμα από την αρχή και επικροτείς κάθε τι αρνητικό που έχει γραφτεί!! Έλα τώρα μεταξύ μας. Τα χεράκια εσύ τα έβαζες και τα έπαθλα ότι είναι τέλεια η αρνητική κριτική που έγραφε ο οποιοσδήποτε. Το ποιος έχει πρόβλημα φαίνεται. Καλύτερα να επικεντρωθείς στα προβλήματα που έχουν τα τηλέφωνα της εταιρείας που με πείσμα υποστηρίζεις και άσε μας εμάς εδώ στην τύχη μας. Το bulging μπορούμε κι εμείς άνετα να το κάνουμε μπαίνοντας στο τηλέφωνο σου και να γράψουμε διάφορα. Το να μπαίνεις εσύ εδώ βρίσκοντας τα πάντα αρνητικά και να επικροτείς τον οποιονδήποτε γράφει κάτι αρνητικό , έχεις μια ιδιότυπη εντύπωση για το bulging. Αυτά και αρκετά ασχολήθηκα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σου ξαναγράφω διότι προφανώς δεν κατάλαβες, οτι δεν ΕΓΡΑΨΑ όπως εσύ ΑΝΕΦΕΡΕΣ κάτι κακό για την συσκευή σας, σχολιασμό έκανα στην φωτογραφία και τώρα που κατάλαβες την υπερβολή του post σου το γυρνάς σε χεράκια και έπαθλα. Οτι του φανεί του λολοστεφανή.

Να σου θυμίσω αν και δεν είναι της παρούσης αλλά αφου θέλεις να κάνεις ένα νήμα άνω κάτω, ότι έχω γράψει άλλη μια φορά για ένα τύπο που ΄έμπαινε και έγραφε τα χειρότερα για το S22 ulta και του επισήμανα  ευγενικά οτι γράφει χαζομάρες και spamάρει, φυσικά εσύ έχεις επιλεκτική όραση....

 

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι υπέροχο και έχει πολύ καλή κάμερα!!!

Τραβηγμένο το γήπεδο του tae kwon do  από την καφετέρια Mira (για όποιον γνωρίζει από Πειραιά θα καταλάβει την απόσταση)  Η από κάτω είναι χωρίς ζουμ  για να καταλάβετε περίπου την απόσταση...

20220816_130501.jpg

20220816_132730.jpg

Edited by galactob
"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε τα παιδιά για τις εφαρμογές που βάζουν! Πραγματικά πολύ χρήσιμες. Αν δεν υπήρχαν οι παραφωνίες θα ήταν το καλύτερο νήμα!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, costsa41 said:

Ευχαριστούμε τα παιδιά για τις εφαρμογές που βάζουν! Πραγματικά πολύ χρήσιμες. Αν δεν υπήρχαν οι παραφωνίες θα ήταν το καλύτερο νήμα!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

συμφωνώ μαζί σου φίλε αλλά εγώ προσωπικά δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία. Χαίρομαι πού ενημερωνόμαστε για ωραίες εφαρμογές και από τον Dimitris2k

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Για ποιο λόγο να το κάνω αυτό?

Να αποθανατίσω ποια στιγμή?

Συγγνώμη αλλά επειδή μπορώ να το κάνω (λόγω γνώσεων και συσκευής) δεν θα μπω σε τέτοιες διδικασίες,μιας και εδώ την έχετε δει ποιος την έχει μεγαλύτερη.

Μπορείτε άνετα να φωτογραφίζετε παγκάκια μέσα στην νύχτα και στο πισσοσκόταδο, δεν είμαι εγώ αυτός που θα σας εμποδίσω! Αλλά ξεκάθαρα την συγκεκριμένη φωτογραφία δεν την κρατάει κάποιος, δεν είναι ποιοτική πως να το εξηγήσω!🙂

Για ποιο λόγο να το κάνεις;για να δούμε μήπως τελικά αξίζει να μεταβούμε στην δική σου συσκευή γιατι εμείς δεν συνηθίζουμε να μπαίνουμε σε νήματα άλλων συσκευών.

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Strofigkas said:

Για ποιο λόγο να το κάνεις;για να δούμε μήπως τελικά αξίζει να μεταβούμε στην δική σου συσκευή γιατι εμείς δεν συνηθίζουμε να μπαίνουμε σε νήματα άλλων συσκευών.

Το τι συνηθίζεις να κάνεις εσύ δεν με απασχολεί.🙂

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

 

1 ώρα πριν, winer said:

Ειλικρινα δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο κάποιος να διαβάζει το forum το συγκεκριμένο ενώ δεν έχει αυτό το κινητό.

Εδώ αδερφέ θα διαφωνήσω.. εγώ έχω το s 21 ultra και παρακολουθώ το συγκεκριμένο νήμα Όπως και το νήμα του vivo x80 pro για να μαθαίνω πράγματα. Τώρα αν του  22 Ultra έχει μπάχαλο αυτό είναι άλλο θέμα. Καλύτερα όταν βλέπουμε ανθρώπους που μπαίνουν για να χαλάσουν το νήμα να αδιαφορούμε και να ενθαρρύνουμε όσους έχουν το κινητό και προσφέρουν πραγματικά στο νήμα Όπως εσύ..

1 hour ago, galactob said:

Το κινητό είναι υπέροχο και έχει πολύ καλή κάμερα!!!

Τραβηγμένο το γήπεδο του tae kwon do  από την καφετέρια Mira (για όποιον γνωρίζει από Πειραιά θα καταλάβει την απόσταση)  Η από κάτω είναι χωρίς ζουμ  για να καταλάβετε περίπου την απόσταση...

20220816_130501.jpg

20220816_132730.jpg

Με τι ζουμ έισαι εδώ;;

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LELELO said:

 

Εδώ αδερφέ θα διαφωνήσω.. εγώ έχω το s 21 ultra και παρακολουθώ το συγκεκριμένο νήμα Όπως και το νήμα του vivo x80 pro για να μαθαίνω πράγματα. Τώρα αν του  22 Ultra έχει μπάχαλο αυτό είναι άλλο θέμα. Καλύτερα όταν βλέπουμε ανθρώπους που μπαίνουν για να χαλάσουν το νήμα να αδιαφορούμε και να ενθαρρύνουμε όσους έχουν το κινητό και προσφέρουν πραγματικά στο νήμα Όπως εσύ..

 

Τα είπες όλα. Όπως είπα προσπαθώ να μη δίνω την ενέργειά μου σε διαφωνίες. Εγώ προσωπικά θα αγνοώ εκτός αν με προκαλέσει κάνεις.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...