Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Χαχαχα δε χάνεις ευκαιρία πρώτα το 21 ultra μετά το απλό 22 και τώρα καλώς μας ήλθες τρόλ. Πρέπει να έχεις πολύ σοβαρό πρόβλημα .
 

Χα χα χα. Ξανά κολλήσατε κορονοιο Κώστα. Μετά πήδησε από το s21u κ σας ήρθε... Χα χα χα 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά όσοι έχετε το Watch 4 Classic για πείτε γνώμη, σκέφτεστε να αναβαθμίσετε στο Watch 5 Pro; Με κολλάει πολύ η τιμή αλλά μήπως αξίζει λόγω της καλύτερης μπαταρίας; 
Ας κρατήσουμε το topic καθαρό. Έχει ανοίξει πριν λίγο ειδικό topic για το Samsung Watch 5!
Link to comment
Share on other sites

Ας κρατήσουμε το topic καθαρό. Έχει ανοίξει πριν λίγο ειδικό topic για το Samsung Watch 5!
Τι καθαρό οι 4000 σελίδες είναι ασυναρτησίες κάποιων. Καλά έκανε και ρώτησε γιατί το ρολόι το έχουν και άλλοι χωρίς κινητό της εταιρείας. Άλλωστε δύο τρία ποστ μπροστά στον καταιγισμό αυτών που μισούν οτιδήποτε λέει επάνω samsung είναι σταγόνα στον ωκεανό.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πήρα τη διάφανη θήκη της σαμσουνγκ με το σταντακι (https://www.skroutz.gr/s/33903186/Samsung-Clear-Standing-Cover-Galaxy-S22-Ultra-5G.html ) 

Είχα τη δερμάτινη πάλι της σαμσουνγκ. Η διάφανη μου άρεσε πολύ ! Και το μεταλλάκι που έχει για σταντ είναι πολύ καλό! Και αναδεικνύει το υπέροχο χρώμα του κινητού ! Πρώτη φορά παίρνω θήκη με αυτή την μπούρδα για να γίνεται σταντ και είναι πολύ καλό τελικά !

 

Επίσης ευελπιστώ να μην κιτρινίσει, τουλάχιστον πολύ, γιατί είναι πλαστικό και όχι σιλικόνης

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μόλις πρότεινα 10 εφαρμογές

https://myphone.gr/forum/topic/194207/?do=findComment&comment=7089739

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Antwny said:

Παίδες πήρα τη διάφανη θήκη της σαμσουνγκ με το σταντακι (https://www.skroutz.gr/s/33903186/Samsung-Clear-Standing-Cover-Galaxy-S22-Ultra-5G.html ) 

Είχα τη δερμάτινη πάλι της σαμσουνγκ. Η διάφανη μου άρεσε πολύ ! Και το μεταλλάκι που έχει για σταντ είναι πολύ καλό! Και αναδεικνύει το υπέροχο χρώμα του κινητού ! Πρώτη φορά παίρνω θήκη με αυτή την μπούρδα για να γίνεται σταντ και είναι πολύ καλό τελικά !

 

Επίσης ευελπιστώ να μην κιτρινίσει, τουλάχιστον πολύ, γιατί είναι πλαστικό και όχι σιλικόνης

Καλοριζικη! Την είχα δει από κοντά αλλά δεν την είχα πάρει σοβαρά φαίνεται πολύ ωραία! Εγώ έχω πάρει αυτή και την έχω λατρέψει!

https://www.skroutz.gr/s/33905042/Samsung-Silicone-Cover-with-Strap-Navy-Μπλε-Galaxy-S22-Ultra-5G.html

 

 

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, winer said:

Καλοριζικη! Την είχα δει από κοντά αλλά δεν την είχα πάρει σοβαρά φαίνεται πολύ ωραία! Εγώ έχω πάρει αυτή και την έχω λατρέψει!

https://www.skroutz.gr/s/33905042/Samsung-Silicone-Cover-with-Strap-Navy-Μπλε-Galaxy-S22-Ultra-5G.html

 

 

Φίλε μου την χρησιμοποιείς καιρό τη θήκη; Δεν σου έχει χαλάσει στις γωνίες;

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kiriakos_tjet said:

Φίλε μου την χρησιμοποιείς καιρό τη θήκη; Δεν σου έχει χαλάσει στις γωνίες;

Ναι από τότε που πήρα το κινητό γιατί την έχεις και σου χάλασε?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν κάνετε συγχρονισμό στο Google foto έχετε καταφέρει να τα φτιάξετε να σας στα εμφανίζει μέσα σε φακέλους; Όπως η συλλογή της Samsung; Η απλά έτσι είναι η φτιάξει του να μπαίνουν ημερομηνιακα ; 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν κάνετε συγχρονισμό στο Google foto έχετε καταφέρει να τα φτιάξετε να σας στα εμφανίζει μέσα σε φακέλους; Όπως η συλλογή της Samsung; Η απλά έτσι είναι η φτιάξει του να μπαίνουν ημερομηνιακα ; 
K στο google foto, αν πας στην "βιβλιοθήκη", στα εμφανίζει σε φακέλους όπως τα έχεις.

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, coulis said:

K στο google foto, αν πας στην "βιβλιοθήκη", στα εμφανίζει σε φακέλους όπως τα έχεις.

Tapa
 

Δεν μου εμφανίζει παλιά backup από άλλες συσκευές που είχα στο Google foto αλλά χύμα με ημερομηνία. Δηλαδή πχ από το HTC u12 τους φακέλους που είχα συγχρονίσει ενώ στην συσκευή αυτή του htc τα βλέπω σε φακέλους στο samsung τα βρίσκω με ημερομηνία το ταξίδι που είχα πάει.  Όντως υπάρχουν αλλά ,όχι τους φακέλους που είχα φτιάξει. 

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, winer said:

Ναι από τότε που πήρα το κινητό γιατί την έχεις και σου χάλασε?

Είχα την απλή σιλικόνης σε Burgundy, φαντάζομαι είναι το ίδιο υλικό, το κινητό το βάζω μόνο σε τσαντάκι χωρίς να ακουμπάει τίποτ' άλλο και σε 2 εβδομάδες στις γωνίες έγινε λεία (έφυγε αυτή η "χνουδωτή" υφη). Ήθελα να πάρω αυτή που έχεις αλλά φοβάμαι μη γίνει το ίδιο..

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Antwny said:

Παίδες πήρα τη διάφανη θήκη της σαμσουνγκ με το σταντακι (https://www.skroutz.gr/s/33903186/Samsung-Clear-Standing-Cover-Galaxy-S22-Ultra-5G.html ) 

Είχα τη δερμάτινη πάλι της σαμσουνγκ. Η διάφανη μου άρεσε πολύ ! Και το μεταλλάκι που έχει για σταντ είναι πολύ καλό! Και αναδεικνύει το υπέροχο χρώμα του κινητού ! Πρώτη φορά παίρνω θήκη με αυτή την μπούρδα για να γίνεται σταντ και είναι πολύ καλό τελικά !

 

Επίσης ευελπιστώ να μην κιτρινίσει, τουλάχιστον πολύ, γιατί είναι πλαστικό και όχι σιλικόνης

Την πήρα και εγώ πριν καμιά βδομάδα.ειχε την άλλη με το σταντ αλλά από το βάλε βγάλε το κινητό ξεκολλούσε σε κάποια σημεια.αυτη είναι πιο στιβαρή και πιο σκληρή,έχω βάλει και skin στο τηλέφωνο και φαίνεται πολύ ομορφο

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kiriakos_tjet said:

Είχα την απλή σιλικόνης σε Burgundy, φαντάζομαι είναι το ίδιο υλικό, το κινητό το βάζω μόνο σε τσαντάκι χωρίς να ακουμπάει τίποτ' άλλο και σε 2 εβδομάδες στις γωνίες έγινε λεία (έφυγε αυτή η "χνουδωτή" υφη). Ήθελα να πάρω αυτή που έχεις αλλά φοβάμαι μη γίνει το ίδιο..

Φιλε η θήκη είναι πιο ωραία από ότι δείχνει και βολεύει πάρα πολύ αλλά δεν είμαι εγώ το κριτηριο για εσένα γιατί εγώ δεν την έβαζα ούτε σε τσαντάκι ούτε πουθενά την κρέμαγα από το σίδερο που έχει στο λαιμό με λουρακι. Πάντως είναι μία από τις καλύτερες για μένα.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ και τις δύο διαφανείς που έχω και τις αγόρασα πριν από το κινητό από Amazon είναι θαυμάσιες και στα πλάγια με μεγάλη προστασία και ειδικά στις τέσσερεις άκρες του κινητού περισσότερο από τη μαμά. Η μία έχει σταντ. Οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά. Και φυσικά δε δίνουν όγκο στο κινητό.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μία ερώτηση γιατί κοντεύω να το χάσω!🤪 Πως γίνεται στο galaxy watch 4 classic να υπάρχει google assistant που ακούει και απαντάει στα ελληνικά π.χ. ρωτάω τι καιρό θα έχει και μου απαντάει στο ρολόι ενώ στο κινητό ακούει μόνο στα αγγλικά φταίω σε κάτι εγώ?

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μία ερώτηση γιατί κοντεύω να το χάσω! Πως γίνεται στο galaxy watch 4 classic να υπάρχει google assistant που ακούει και απαντάει στα ελληνικά π.χ. ρωτάω τι καιρό θα έχει και μου απαντάει στο ρολόι ενώ στο κινητό ακούει μόνο στα αγγλικά φταίω σε κάτι εγώ?
Όχι όχι δε φταις έτσι είναι μέχρι να έρθει παντού η υποστήριξη για ελληνικά, τουρκικά ακούει περίφημα.......όπως και στη φωνητική samsung γιατί η εδώ αντιπροσωπεία μόνο να τα παίρνει ξέρει κατά τα άλλα παίζει το... βιολί της.....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, costsa41 said:

Όχι όχι δε φταις έτσι είναι μέχρι να έρθει παντού η υποστήριξη για ελληνικά, τουρκικά ακούει περίφημα.......όπως και στη φωνητική samsung γιατί η εδώ αντιπροσωπεία μόνο να τα παίρνει ξέρει κατά τα άλλα παίζει το... βιολί της.....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γεια σου συνονόματε! Ναι αλλά πώς γίνεται να υπάρχει υποστήριξη στο ρολόι και όχι στο κινητό?Αυτο μου έκανε εντύπωση γιατί το κινητό υποτίθεται είναι πιο μπροστά από τα smartwatch🙄

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου συνονόματε! Ναι αλλά πώς γίνεται να υπάρχει υποστήριξη στο ρολόι και όχι στο κινητό?Αυτο μου έκανε εντύπωση γιατί το κινητό υποτίθεται είναι πιο μπροστά από τα smartwatch
Απλά γιατί το λειτουργικό και η έκδοση είναι διαφορετική στο κινητό και στο ρολόι. Για παράδειγμα το gboard δεν είχε ελληνικά στο ρολόι μετά το πρόσθεσαν. Wear os στο ρολόι Android στο κινητό.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γεια σου συνονόματε! Ναι αλλά πώς γίνεται να υπάρχει υποστήριξη στο ρολόι και όχι στο κινητό?Αυτο μου έκανε εντύπωση γιατί το κινητό υποτίθεται είναι πιο μπροστά από τα smartwatch
Απλά γιατί το λειτουργικό και η έκδοση είναι διαφορετική στο κινητό και στο ρολόι. Για παράδειγμα το gboard δεν είχε ελληνικά στο ρολόι μετά το πρόσθεσαν. Wear os στο ρολόι Android στο κινητό.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Απλά γιατί το λειτουργικό και η έκδοση είναι διαφορετική στο κινητό και στο ρολόι. Για παράδειγμα το gboard δεν είχε ελληνικά στο ρολόι μετά το πρόσθεσαν. Wear os στο ρολόι Android στο κινητό.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απλά γιατί το λειτουργικό και η έκδοση είναι διαφορετική στο κινητό και στο ρολόι. Για παράδειγμα το gboard δεν είχε ελληνικά στο ρολόι μετά το πρόσθεσαν. Wear os στο ρολόι Android στο κινητό.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τωρα κατάλαβα ευχαριστώ! Υπομονή θα κάνουμε να μας θυμηθούν και μας για το κινητό...

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Παίδες πήρα τη διάφανη θήκη της σαμσουνγκ με το σταντακι (https://www.skroutz.gr/s/33903186/Samsung-Clear-Standing-Cover-Galaxy-S22-Ultra-5G.html ) 
Είχα τη δερμάτινη πάλι της σαμσουνγκ. Η διάφανη μου άρεσε πολύ ! Και το μεταλλάκι που έχει για σταντ είναι πολύ καλό! Και αναδεικνύει το υπέροχο χρώμα του κινητού ! Πρώτη φορά παίρνω θήκη με αυτή την μπούρδα για να γίνεται σταντ και είναι πολύ καλό τελικά !
 
Επίσης ευελπιστώ να μην κιτρινίσει, τουλάχιστον πολύ, γιατί είναι πλαστικό και όχι σιλικόνης
Απλά όπως διαπίστωσα μετά από έντονη χρήση επίτηδες, αργεί να δροσίσει, νομίζω εγκλωβίζει τη θερμότητα. Η δερμάτινη έκανε τρομερή δουλειά σε αυτό!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Ναι από τότε που πήρα το κινητό γιατί την έχεις και σου χάλασε?
Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η!
Βοηθάει στο πιάσιμο και επίσης, σε ταξίδι μου στην Ιταλία το είχα κρεμάσει στο λαιμό.
Δίνει όγκο βέβαια αλλά είναι υπέροχη.
Την έχω παραγγείλει μαζί με το τηλ και δεν έχει πάθει τίποτα!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, petpapoy said:

Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η!
Βοηθάει στο πιάσιμο και επίσης, σε ταξίδι μου στην Ιταλία το είχα κρεμάσει στο λαιμό.
Δίνει όγκο βέβαια αλλά είναι υπέροχη.
Την έχω παραγγείλει μαζί με το τηλ και δεν έχει πάθει τίποτα!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οντως είναι από τις αγαπημένες μου και εμένα😍

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κάποιος τριποδακι για το κινητό? Για να βγάλει κάποιες φωτογραφίες νυχτερινές? 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει κανείς πρόβλημα με εφαρμογές μετά από αναβάθμιση μέσω galaxy store? 

Μου έκανε αναβάθμιση στην εφαρμογή hik vision για κάμερες καθώς και στου drone την dji fly και όταν πήγα να της ανοίξω μου έβγαζε σφάλμα και να γίνει εκκαθάριση μνήμης cache, παρόλα αυτά δεν έπαιζαν οι εφαρμογές μέχρι που τις κατέβασα από το ίδιο το site τους σαν apk και έπαιξαν. Αν δείτε και σχόλια στο store γράφουν όλοι ότι δεν παίζουν από τις 12 του μήνα. Φταίει κάτι άλλο ή η αναβάθμιση ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...