Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Καλο απόγευμα! Εγώ δεν βρίσκω τέτοιο φάκελο. Για να δούμε κανείς άλλος φίλος να ανεβάσει ένα screenshot. Πάντως αν πας στο galaxy store έχει ειδική ενότητα για τις samsung εφαρμογές που λέγεται made by samsung.

 

Screenshot_20220807-171940_Galaxy Store.jpg

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

41 minutes ago, ccypruss000 said:

Καλησπερα και καλο απογευμα φιλε μου ενωω τον φακελο Samsung που βρισκεται στις εφαρμογες οταν κανεις πανω με το δακτυλο σου για να εμφανιστουνε ολες οι εφαρμογες.

Αν κατάλαβα καλά θες αυτό;

352044423_2022-08-0717_33_46.thumb.jpg.e8085e62a75ec6fa3196e01cad519f66.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anlibafojo said:

Καλησπέρα φιλαράκια ελπίζω να περνάτε υπέροχα!Ξανά εδώ με ένα προβληματάκι...Που και που μου έκανε επανεκκινησεις αλλά εδώ και τρεις μέρες μου κάνει σχεδόν κάθε μέρα εντωμεταξύ το έχω σχεδόν γυμνό το φονι. Ούτε πολλές εφαρμογές ούτε παιχνίδια κανένα τι να πω ξέρω γω?κατά τ άλλα δεν αντιμετώπισα ποτέ άλλο πρόβλημα. Σκεφτομαι να κανω μια επαναφορα εργοστασιακων η ενα χαρντ ρεσετ μηπως φτιαξει..Ευχαριστώ εκ των προτέρων και να περνάτε τέλεια.

 

Edited by pinguin30
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pinguin30 said:

 

Καλησπέρα φιλαράκια ελπίζω να περνάτε υπέροχα!Ξανά εδώ με ένα προβληματάκι...Που και που μου έκανε επανεκκινησεις αλλά εδώ και τρεις μέρες μου κάνει σχεδόν κάθε μέρα εντωμεταξύ το έχω σχεδόν γυμνό το φονι. Ούτε πολλές εφαρμογές ούτε παιχνίδια κανένα τι να πω ξέρω γω?κατά τ άλλα δεν αντιμετώπισα ποτέ άλλο πρόβλημα. Σκεφτομαι να κανω μια επαναφορα εργοστασιακων η ενα χαρντ ρεσετ μηπως φτιαξει..Ευχαριστώ εκ των προτέρων και να περνάτε τέλεια.

8 minutes ago, pinguin30 said:

 

Καλησπερα. Φίλε θα σου πρότεινα πριν  μπεις στη διαδικασία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων να μπεις σε safe mode για να δεις αν φταίει καμία εφαρμογή πρώτα. Για να μπεις σε safe mode πολύ απλά πατάς το κουμπί ενεργοποίησης και βγάζει αυτή την επιλογή για να βγεις μετά από αυτή την επιλογή αφού δοκιμαστεί το κινητό έτσι πολύ απλά το ενεργοποιείς με το κουμπί.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου θα το κάνω...δεν το έχω ξανακάνει.θα το λειτουργώ έτσι δηλαδή?και πως θα καταλάβω αν φταίει κάποια εφαρμογή.Συγγνωμη αλλά δεν πολυγνωριζω απο safe mode και tips.σε ευχαριστώ και πάλι 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pinguin30 said:

Σε ευχαριστώ φίλε μου θα το κάνω...δεν το έχω ξανακάνει.θα το λειτουργώ έτσι δηλαδή?και πως θα καταλάβω αν φταίει κάποια εφαρμογή.Συγγνωμη αλλά δεν πολυγνωριζω απο safe mode και tips.σε ευχαριστώ και πάλι 

Τιποτα φίλε μην αγχώνεσαι εδώ είμαστε για να σε βοηθήσουμε και να το φτιάξουμε. Πατάς το κουμπί της ενεργοποίησης και βγάζει την επιλογή λειτουργία έκτακτης ανάγκης την επιλέγεις και ετσι το κινητό τρέχει χωρίς καμία εφαρμογή από το play store που έχεις κατεβάσει και έτσι μπορείς να καταλάβεις αφού το δοκιμάσεις έτσι χωρίς να τρέχεις εφαρμογές αν θα ξανακάνει επανεκκίνηση. Αν κάνει σημαίνει ότι δεν φταίει καμία εφαρμογή που έχεις κατεβάσει και έτσι είναι αλλού το πρόβλημα. Στα λέω αυτά για να αποφύγεις την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων από την άλλη όμως αν δεν έχεις πρόβλημα κανε συνήθως φτιάχνουν κάτι τέτοια θεματάκια. Για να βγεις από την λειτουργία έκτακτης ανάγκης πολύ απλά πατάς πάλι το κουμπί ενεργοποίησης ώσπου να ξεκινήσει το κινητό η κάνεις απλά μία επανεκκίνηση και ξεκινάει κανονικά μετά. Ρώτα ότι απορία έχεις για αυτό είμαστε εδώ.. Και βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=vzJdlf4FRvI

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, winer said:

Τιποτα φίλε μην αγχώνεσαι εδώ είμαστε για να σε βοηθήσουμε και να το φτιάξουμε. Πατάς το κουμπί της ενεργοποίησης και βγάζει την επιλογή λειτουργία έκτακτης ανάγκης την επιλέγεις και ετσι το κινητό τρέχει χωρίς καμία εφαρμογή από το play store που έχεις κατεβάσει και έτσι μπορείς να καταλάβεις αφού το δοκιμάσεις έτσι χωρίς να τρέχεις εφαρμογές αν θα ξανακάνει επανεκκίνηση. Αν κάνει σημαίνει ότι δεν φταίει καμία εφαρμογή που έχεις κατεβάσει και έτσι είναι αλλού το πρόβλημα. Στα λέω αυτά για να αποφύγεις την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων από την άλλη όμως αν δεν έχεις πρόβλημα κανε συνήθως φτιάχνουν κάτι τέτοια θεματάκια. Για να βγεις από την λειτουργία έκτακτης ανάγκης πολύ απλά πατάς πάλι το κουμπί ενεργοποίησης ώσπου να ξεκινήσει το κινητό η κάνεις απλά μία επανεκκίνηση και ξεκινάει κανονικά μετά. Ρώτα ότι απορία έχεις για αυτό είμαστε εδώ

Σε ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ σήμερα είμαι νύχτα στη δουλειά οπότε μήπως το λειτούργησω έτσι μήπως το τσεκάρω. Έκανε καμία φορά όταν κατέβαζα καμία γραμματοσειρά η κάτι και τα έσβηνα αλλά τώρα δεν έχω κατεβάσει κάτι εκτός αν είναι αποτέλεσμα της προηγούμενης αναβάθμισης τι να πω .θα δείξει.Να είσαι καλά 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pinguin30 said:

Σε ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ σήμερα είμαι νύχτα στη δουλειά οπότε μήπως το λειτούργησω έτσι μήπως το τσεκάρω. Έκανε καμία φορά όταν κατέβαζα καμία γραμματοσειρά η κάτι και τα έσβηνα αλλά τώρα δεν έχω κατεβάσει κάτι εκτός αν είναι αποτέλεσμα της προηγούμενης αναβάθμισης τι να πω .θα δείξει.Να είσαι καλά 

Φιλε μου εμένα μου είχε κάνει μία φορά ενώ με πήρανε τηλέφωνο αλλά αυτό δεν είναι κριτήριο. Σε σένα φίλε δεν μου αρέσει που λες ότι το κάνει πολλές φορές. Κοίτα να ξέρεις συνήθως αν δεν είναι πρόβλημα του κινητού φταίει η εφαρμογή το έχω πάθει στο s20 ultra που είχα παλιά. Αυτό σημαίνει ότι μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα σε σώσει. Τώρα στη λειτουργία έκτακτης ανάγκης που σου είπα να το βάλεις είναι μόνο και μόνο για να δεις αν φταιει κάποια εφαρμογή που έχεις κατεβάσίει. Απλα όταν το λειτουργείς έτσι δεν έχεις πρόσβαση στις εφαρμογές μόνο στα βασικά πράγματα όπως είναι το τηλέφωνο και τα μηνύματα. Βγαίνεις όμως από τη λειτουργία έκτακτης ανάγκης απλά με μία επανεκκίνηση. Σου έβαλα και ένα βίντεο να δεις. Όσο αφορά την αναβάθμιση μπορεί να φταίει και αυτή για αυτό και πρέπει πάντα να κάνουμε clear cache μετά από κάθε αναβάθμιση. Είναι μία λειτουργία που αφού το συνδέσεις με τον υπολογιστή πατάς κάποια πλήκτρα το power button και το volume up τα κρατάς πατημένα ενω είναι κλειστό το κινητό πρώτα και σου βγάζει κάτι πολύ μικρά γραμματάκια και επιλέγεις με το volume up volume down τι θες να κάνεις με μεγάλη προσοχή και εντολή παίρνει με το power button το enter δηλαδή και έτσι επιλέγεις το clear cache. Μπορώ να σου βρω βιντεάκι αν θες να το κάνεις αλλά θέλω να μου είσαι πολύ προσεκτικός μη δώσεις λάθος εντολή και σβήσει όλα τα δεδομένα θέλει λίγο προσοχή.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, awueu said:

Από τη λίστα επέλεξε την εφαρμογή Τα Αρχεία μου και κάνε πάλι εγκατάσταση 

ευχαριστω πολυ φιλε μου αυτο ηταν.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, winer said:

Φιλε μου εμένα μου είχε κάνει μία φορά ενώ με πήρανε τηλέφωνο αλλά αυτό δεν είναι κριτήριο. Σε σένα φίλε δεν μου αρέσει που λες ότι το κάνει πολλές φορές. Κοίτα να ξέρεις συνήθως αν δεν είναι πρόβλημα του κινητού φταίει η εφαρμογή το έχω πάθει στο s20 ultra που είχα παλιά. Αυτό σημαίνει ότι μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα σε σώσει. Τώρα στη λειτουργία έκτακτης ανάγκης που σου είπα να το βάλεις είναι μόνο και μόνο για να δεις αν φταιει κάποια εφαρμογή που έχεις κατεβάσίει. Απλα όταν το λειτουργείς έτσι δεν έχεις πρόσβαση στις εφαρμογές μόνο στα βασικά πράγματα όπως είναι το τηλέφωνο και τα μηνύματα. Βγαίνεις όμως από τη λειτουργία έκτακτης ανάγκης απλά με μία επανεκκίνηση. Σου έβαλα και ένα βίντεο να δεις. Όσο αφορά την αναβάθμιση μπορεί να φταίει και αυτή για αυτό και πρέπει πάντα να κάνουμε clear cache μετά από κάθε αναβάθμιση. Είναι μία λειτουργία που αφού το συνδέσεις με τον υπολογιστή πατάς κάποια πλήκτρα το power button και το volume up τα κρατάς πατημένα ενω είναι κλειστό το κινητό πρώτα και σου βγάζει κάτι πολύ μικρά γραμματάκια και επιλέγεις με το volume up volume down τι θες να κάνεις με μεγάλη προσοχή και εντολή παίρνει με το power button το enter δηλαδή και έτσι επιλέγεις το clear cache. Μπορώ να σου βρω βιντεάκι αν θες να το κάνεις αλλά θέλω να μου είσαι πολύ προσεκτικός μη δώσεις λάθος εντολή και σβήσει όλα τα δεδομένα θέλει λίγο προσοχή.

Γενικά είμαι πολύ προσεκτικός αλλάζω συνέχεια τηλέφωνα και τα προσέχω πολύ θα το κάνω κι αυτό το έχω δει σε βίντεο ναι μήπως και διορθωθεί...Τι να σου πω φίλε μου το ευχαριστώ είναι λίγο με βοήθησες παρά πολύ ότι άλλο έχεις στο μυαλό σου μπορείς να μου το πεις..μου φαίνεται δύσκολο ρε γαμωτο να είναι πρόβλημα του κινητού.τεσσερις μήνες το έχω και δεν είχα ίχνος προβλήματος τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pinguin30 said:

Γενικά είμαι πολύ προσεκτικός αλλάζω συνέχεια τηλέφωνα και τα προσέχω πολύ θα το κάνω κι αυτό το έχω δει σε βίντεο ναι μήπως και διορθωθεί...Τι να σου πω φίλε μου το ευχαριστώ είναι λίγο με βοήθησες παρά πολύ ότι άλλο έχεις στο μυαλό σου μπορείς να μου το πεις..μου φαίνεται δύσκολο ρε γαμωτο να είναι πρόβλημα του κινητού.τεσσερις μήνες το έχω και δεν είχα ίχνος προβλήματος τι να πω?

Χαρά μου να είμαι χρήσιμος. Φιλε θα σου πρότεινα αν δεν έχεις πρόβλημα να τα ξαναφτιαχνεις να κάνεις επαναφορα εργοστασιακών και μετά λογικά δεν θα σου κάνει επανεκκίνηση. Αν θες να αποφύγεις το format κάνε αυτό που σου είπα με το clear cache να σου έχω και βιντεάκι. Είναι εύκολο απλά θέλει υπολογιστή πια ενω παλιά ήταν χωρίς υπολογιστη. Πάντως το λένε και έμπειροι από ξένα site ότι πάντα από αναβάθμιση μετά πρέπει να κάνουμε ένα clear cache.

https://www.youtube.com/watch?v=h_HAzgR3HDg

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pinguin30 said:

Γενικά είμαι πολύ προσεκτικός αλλάζω συνέχεια τηλέφωνα και τα προσέχω πολύ θα το κάνω κι αυτό το έχω δει σε βίντεο ναι μήπως και διορθωθεί...Τι να σου πω φίλε μου το ευχαριστώ είναι λίγο με βοήθησες παρά πολύ ότι άλλο έχεις στο μυαλό σου μπορείς να μου το πεις..μου φαίνεται δύσκολο ρε γαμωτο να είναι πρόβλημα του κινητού.τεσσερις μήνες το έχω και δεν είχα ίχνος προβλήματος τι να πω? το έκανα το clear τωρα θα δειξει.

 

3 minutes ago, winer said:

Χαρά μου να είμαι χρήσιμος. Φιλε θα σου πρότεινα αν δεν έχεις πρόβλημα να τα ξαναφτιαχνεις να κάνεις επαναφορα εργοστασιακών και μετά λογικά δεν θα σου κάνει επανεκκίνηση. Αν θες να αποφύγεις το format κάνε αυτό που σου είπα με το clear cache να σου έχω και βιντεάκι. Είναι εύκολο απλά θέλει υπολογιστή πια ενω παλιά ήταν χωρίς υπολογιστώ.

https://www.youtube.com/watch?v=h_HAzgR3HDg

Το έκανα μια χαρα μέσω του υπολογιστή μου τώρα θα δείξει.Αν έχω πάλι θέμα μπορώ να επανέλθω?

Link to comment
Share on other sites

 Μπράβο α ναι αυτό με το clear cache πετάει σκουπίδια που μπορεί να είναι η αιτία για επανεκκίνηση θα φανεί εύχομαι να πάνε όλα καλά!

4 minutes ago, pinguin30 said:

 

Το έκανα μια χαρα μέσω του υπολογιστή μου τώρα θα δείξει.Αν έχω πάλι θέμα μπορώ να επανέλθω?

 Να επανέλθεις όσες φορές θες για αυτό είμαστε όλοι εμείς εδώ και μη φοβάσαι θα το φτιάξουμε!

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Οι επανεκκινήσεις μπορεί πραγματικά να οφείλονται σε εφαρμογή, όπως και σε υψηλές θερμοκρασίες. Όμως αν έχουν αρχίσει χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο και με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται, πολύ φοβάμαι μήπως είναι μητρική και χρειάζεται σέρβις το κινητό.
Σε κανένα κινητό μου δεν έχω κάνει clear catch από recovery σε καμία αναβάθμιση και όλες, ακόμα και τις μεγάλες, τις έκανα χωρίς πρόβλημα. Μόνο μια φορά στο S10 plus σε μεγάλη έκανα επαναφορά γιατί το ήθελε πραγματικά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι σε ένα θέμα που είχαμε θίξει μερικές σελίδες πιο πίσω. Όταν πάω να βγάλω φωτογραφίες μέσω viber για να τις στείλω άμεσα, ειδικά με φλας, το τηλέφωνο κάνει επανεκκίνηση. Τα πάντα είναι ενημερωμένα. Μάλλον bug του viber είναι. Κάποιος άλλος που να το έχει παρατηρήσει? 

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι σε ένα θέμα που είχαμε θίξει μερικές σελίδες πιο πίσω. Όταν πάω να βγάλω φωτογραφίες μέσω viber για να τις στείλω άμεσα, ειδικά με φλας, το τηλέφωνο κάνει επανεκκίνηση. Τα πάντα είναι ενημερωμένα. Μάλλον bug του viber είναι. Κάποιος άλλος που να το έχει παρατηρήσει? 
πάντως στο δικό μου Α72 τώρα δοκίμασα να βγάλω μια φώτο με φλας μέσα από viber δεν έκανε επανεκκίνηση ..
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, spyros_mad_doc said:

Επανέρχομαι σε ένα θέμα που είχαμε θίξει μερικές σελίδες πιο πίσω. Όταν πάω να βγάλω φωτογραφίες μέσω viber για να τις στείλω άμεσα, ειδικά με φλας, το τηλέφωνο κάνει επανεκκίνηση. Τα πάντα είναι ενημερωμένα. Μάλλον bug του viber είναι. Κάποιος άλλος που να το έχει παρατηρήσει? 

Το δοκίμασα μόλις σε σκοτεινό δωμάτιο πολλές φορές  έτσι ώστε να ανάψει το φλας.καποιες φορές κάνει επανεκκίνηση και κάποιες οχι

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, spyros_mad_doc said:

Επανέρχομαι σε ένα θέμα που είχαμε θίξει μερικές σελίδες πιο πίσω. Όταν πάω να βγάλω φωτογραφίες μέσω viber για να τις στείλω άμεσα, ειδικά με φλας, το τηλέφωνο κάνει επανεκκίνηση. Τα πάντα είναι ενημερωμένα. Μάλλον bug του viber είναι. Κάποιος άλλος που να το έχει παρατηρήσει? 

Καλημερα. Φίλε μόλις το δοκίμασα εφτά φορές δεν μου κάνει το θέμα που λες.

 

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα δοκιμάσει δύο τρεις φορές και δεν το έκανε μετά.... βαρέθηκα. Κάτι θα τρέχει με το Viber. Πάντως μιας και μιλάμε για φωτογραφίες μετά τα updates δεν παίζεται το τηλέφωνο στις νυχτερινές. Καλά δε μιλάμε για το πρωί ή για αυτές που βγάζει με ζουμ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2022 at 9:27 ΜΜ, winer said:

(2)ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

1. Equalizer Αυτη η εφαρμογή ενώ στο άκουσμα λες ε τι θα είναι ένα απλό equalizer για τους player αλλά όχι! Είναι ένα equalizer όντως με τη μεγάλη όμως ιδιαιτερότητα ότι εφαρμόζεται σε εφαρμογές όπως YouTube,spotify και όπου μπορείτε να φανταστείτε!  (Να συμπληρώσω ότι και το equalizer που έχει στις ρυθμισεις το κινητό μας κάνει την ίδια δουλειά απλά το πρόγραμμα έχει τη διαφορά ότι έχει και κάποια παραπάνω πράγματα όπως να αυξήσεις την ένταση με προσοχή πάντα παραπάνω από το κανονικό)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jazibkhan.equalizer

2. Fine lock Αυτή η εφαρμογή μας έχει σώσει γιατί πολύ απλά στην Ελλάδα όπως συνήθως δεν υποστηρίζεται το good lock της samsung αλλα χαρη σε αυτή την εφαρμογή έχουμε όλα τα καλούδια του Good lock με ειδοποιήσεις για ενημερώσεις και link για να τα κατεβάσουμε από το apk mirror

https://play.google.com/store/apps/details?id=yuh.yuh.finelock

3. Nothing but walls Όπως λέει και ο τίτλος μία εφαρμογή για πολύ ωραία wallpaper από τις καλύτερες.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev.nothingbutwalls

4. Notification shortcuts Αυτή η εφαρμογή μας δίνει τη δυνατότητα να  εχουμε στο notification όποιες και όσες εφαρμογές θέλουμε για γρήγορη πρόσβαση!

https://play.google.com/store/apps/details?id=rk.android.app.notificationshortcuts

5. Power Button Remapper Τελος αγαπημένη εφαρμογή που μπορεί να κάνει το power button να κάνει πάρα πολλές εντολές για διάφορες λειτουργίες αλλά μπορείς και  στο s-pen να αλλάξεις κάποια πράγματα απλά θα χρειαστεί καποιες adb εντολές για να πάρει για μία φορά τα δικαιώματα και μετά κάνει θαύματα.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.sidekeybuttonremap

Αυτά  για σήμερα να τις χαρειτε

Αποφάσισα να βάζω και ένα tip για το κινητό μας από δω και πέρα μαζί με τις εφαρμογές.

Tip για Galaxy s22 ultra:

Όταν τραβάμε βίντεο και κάνουμε zoom πάει μέχρι ένα συγκεκριμένο σημείο 20x. Αν όμως θέλουμε να πάμε παραπάνω από το 20x πολύ απλά παμε στη φωτογραφικη και όχι στο βίντεο και αφού κάνουμε zoom που εκεί υποστηρίζει μέχρι 100% όταν κρατήσουμε το χέρι χωρίς να βγάλουμε φωτογραφία 3-4 δευτερόλεπτα αυτόματως γυρνάει σε βίντεο δοκιμάστε το!

 

Καλή βδομάδα! Σήμερα αργότερα θα ανεβάσω άλλες 5 εφαρμογουλες.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει για νυκτερινές δεν ξέρω αλλά το ζουμ του είναι άλλο λεβελ

 

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει για νυκτερινές δεν ξέρω αλλά το ζουμ του είναι άλλο λεβελ
 
Είδες αυτή που ανέβασα στο απόλυτο σκοτάδι; Ούτε κι εγώ το περίμενα έτσι. Δεν ξέρω τι θα κάνουν στο 23 αλλά αυτό θα κρατήσει για πολύ καιρό ως ναυαρχίδα. Το ζουμ είπαμε δεν παίζεται. Οι πρωινές αυτός ο ουρανός είναι καταπληκτικός.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pank said:

Όλα στο αυτόματο, χωρίς κάποιο φίλτρο. Μόλις άρχιζε να σκοτεινιάζει.6154d573ea36952a7b654832c3e4fd1a.jpg86c28baec6ce3bf2e964de57e53835c9.jpgb9cbf764ccf6b3f2295231d63aec296d.jpg8f16d3a4ed00c9bf9485cc8267a0e1e7.jpg

ενταξει μαγεία!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...