Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

45 minutes ago, majin4 said:

Καλημέρα στην ομάδα!
Ξέρω ότι θα βάλω φωτιά αλλά από την Πέμπτη που μας πέρασε χάνω συνεχώς κλήσεις!!!
Να σημειώσω πως το τηλέφωνο δούλευε χωρίς πρόβλημα μέχρι τώρα. Αγοράστηκε Φεβρουάριο και τότε δεν είχε παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα!

Επισυνάπτω φωτογραφία με τις χαμένες κλήσεις.ec22461689869a01d7e79c50794056b7.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχει αλλάξει κάτι στο τηλέφωνο από την περασμένη Πέμπτη σαν να λέμε κάποια ενημέρωση φαντάζομαι όχι οπότε δεν είναι πρόβλημα του τηλεφώνου Γιατί δεν απευθύνεσαι στο Forum του παρόχου η και στον ίδιο τον πάρω καλύτερα Αν δεν αλλάξει κάτι στη συσκευή σαν ενημέρωση ας πούμε Δεν υπάρχει λόγος να χαλάσει κάτι σε εισαγωγικά μόνο του

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια επανεκκίνηση και μετά δες αν πήρε κάποια ενημέρωση η εφαρμογή carrier services από την ημέρα που άρχισε το πρόβλημα. Αν πήρε, απεγκαταστατη ενημερώσεων και το παρακολουθείς. Σε ποιον παροχο είσαι?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Μια επανεκκίνηση και μετά δες αν πήρε κάποια ενημέρωση η εφαρμογή carrier services από την ημέρα που άρχισε το πρόβλημα. Αν πήρε, απεγκαταστατη ενημερώσεων και το παρακολουθείς. Σε ποιον παροχο είσαι?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk




Καλημέρα, esim της cosmote έχω. Έκανα επανεκκίνηση και επαναφορά των δικτύων, δείχνει να πηγαίνει καλύτερα, αλλά ακόμα κάποιες κλήσεις χάνονται...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, esim της cosmote έχω. Έκανα επανεκκίνηση και επαναφορά των δικτύων, δείχνει να πηγαίνει καλύτερα, αλλά ακόμα κάποιες κλήσεις χάνονται...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με esim cosmote αν διαβάσεις πιο πριν.
Η επανεκκίνηση διόρθωνε για λίγα λεπτά το πρόβλημα. Αν το άφηνα 10 λεπτά χωρίς να κάνω κλήση ξανά τα ίδια. Όταν με έπαιρναν τηλέφωνο χανόταν το σήμα και ξανά επανερχόταν.
Η μόνη λύση ήταν γύρισμα σε 2g.
Για να δεις αν φταίει το τηλέφωνο που αποκλείεται βάλε μια άλλη κάρτα sim .

Εγώ τελικά μετά από 1 μήνα, αλλαγή 2 φυσικών καρτών sim, η cosmote πάλευε να βρει λύση, τελικά άλλαξα παροχο Vodafone και ησύχασα. Να φανταστείς είχα What's up προνομιακό, 50gb υπόλοιπο, αλλά δεν με ένοιαξε γιατί δεν μπορούσα να κάνω τη δουλειά μου.
Όταν έβαζα άλλη κάρτα sim cosmote δούλε κανονικά.
Εμένα όλο το πρόβλημα άρχισε από την ημέρα που έκανα esim και συνεχίστηκε αργότερα και με την μετατροπή φυσικής sim.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Theo_Pech said:

Ναι ε; Θα τον ελέγξω. Να κάνω μία γενική ερώτηση, δε σας ενοχλούν πλέον τόσες πολλές διαφημίσεις σε fb, instagram κτλ; Πλέον κούρασαν κι αυτές..αμάν αυτή η google.

Ακριβώς! Εχεί παραγίνει το κακό και σε πλήθος διαφημίσεων και στην διαχείριση των δεδομένων μας. Μη τολμήσεις να γράψεις κάτι και σε λίγη ώρα θα δεις σχετική διαφήμιση. Θυμίζει πλέον επεισόδιο black mirror η φάση. Και για μένα μετά από τόσα χρόνια ίσως στην επόμενη αλλαγή αυτός θα είναι ο βασικός λόγος για να "πηδήξω το καράβι" του android...

Επίσης εσας στο viber σας εμφανίζει κινέζικες/κορεάτικες δε ξέρω τί διαφημίσεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με esim cosmote αν διαβάσεις πιο πριν.
Η επανεκκίνηση διόρθωνε για λίγα λεπτά το πρόβλημα. Αν το άφηνα 10 λεπτά χωρίς να κάνω κλήση ξανά τα ίδια. Όταν με έπαιρναν τηλέφωνο χανόταν το σήμα και ξανά επανερχόταν.
Η μόνη λύση ήταν γύρισμα σε 2g.
Για να δεις αν φταίει το τηλέφωνο που αποκλείεται βάλε μια άλλη κάρτα sim .

Εγώ τελικά μετά από 1 μήνα, αλλαγή 2 φυσικών καρτών sim, η cosmote πάλευε να βρει λύση, τελικά άλλαξα παροχο Vodafone και ησύχασα. Να φανταστείς είχα What's up προνομιακό, 50gb υπόλοιπο, αλλά δεν με ένοιαξε γιατί δεν μπορούσα να κάνω τη δουλειά μου.
Όταν έβαζα άλλη κάρτα sim cosmote δούλε κανονικά.
Εμένα όλο το πρόβλημα άρχισε από την ημέρα που έκανα esim και συνεχίστηκε αργότερα και με την μετατροπή φυσικής sim.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ακριβώς αυτό, δουλεύει για λίγο και μετά νεκρό! Μου κάνει εντύπωση τι έπαθε ξαφνικά γιατί esim του είχα βάλει από την πρώτη μέρα. Θα δοκιμάσω με φυσική κάρτα και θα δω. Δυστυχώς δεν μπορώ να φύγω από cosmote έχω ακόμα συμβόλαιο για αρκετό καιρό!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, yorgos00 said:

Ακριβώς! Εχεί παραγίνει το κακό και σε πλήθος διαφημίσεων και στην διαχείριση των δεδομένων μας. Μη τολμήσεις να γράψεις κάτι και σε λίγη ώρα θα δεις σχετική διαφήμιση. Θυμίζει πλέον επεισόδιο black mirror η φάση. Και για μένα μετά από τόσα χρόνια ίσως στην επόμενη αλλαγή αυτός θα είναι ο βασικός λόγος για να "πηδήξω το καράβι" του android...

Επίσης εσας στο viber σας εμφανίζει κινέζικες/κορεάτικες δε ξέρω τί διαφημίσεις;;;

Ναι έχει και στο viber, την πιο άκυρη διαφήμιση που δεν έχω μπει καν να ψάξω, αυτή θα βγάλει !!😂 Δεν ξέρω τι φάση με τόσες διαφημίσεις, αλλά θέλω να δω τα στόρι μου, την αρχική μου και δεν έχω καμία όρεξη να βλέπω τόσες άκυρες διαφημίσεις (που έχει 3 χρόνια τις κάνω όλες δεν έχουν καμία σχέση, τις κάνω αναφορά αλλά εκεί αυτές ). Δεν ξέρω αν στο ios έχει τόσα σκουπίδια, φίλο μου με 12 pro max μου είπε ότι έχει μεν, όχι τόσες πολλές και συχνά. Ειλικρινά δεν ξέρω, πετάγονται σαν φούσκες από παντού (χαλάνε και αυτές την εμπειρία χρήσης της συσκευής χωρίς νόημα).

Link to comment
Share on other sites

Μιλούσα κάθε μερα με τεχνικούς. Αφού μου έβγαζαν την πίστη οι άσχετοι του 13888 που μου έλεγαν επανεκκίνηση, διαγραφή ρυθμίσεων δικτύου, επαναφορά κινητού. 100 φορές!
Τελικά με προωθούσαν στο επόμενο επίπεδο. Εκεί μου έλεγαν δεν διαπιστώνουν πρόβλημα να μιλήσω με samsung. Πήγα μακριά η βαλίτσα. Να ξέρεις

Σχετικά με το συμβόλαιο είναι λόγος ακύρωσης συμβολαίου. Δεν ξέρω αν η φορητοτητα και μετά η επαναφορά στο δίκτυο Cosmote διορθώσει την κατάσταση.
Εγώ όπως σου είπα έχασα το προνομιακό γιατί δεν άντεχα άλλο αυτή την κατάσταση.


Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να δεις το θέμα
Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk







Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pank said:

Καλύτερα να δεις το θέμα
Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






 

Το παραδέχτηκε ποτέ ότι το πρόβλημα είναι της cosmote ή του τηλεφώνου; δηλαδή όσοι έχουν cosmote θα έχουν θέμα σε μία τέτοια συσκευή; τι είναι τελικά αυτό που δεν παντρεύεται καλά στην συσκευή; μήπως ότι ο παροχος έχει καταργήσει την κεραία 3g ? Γνωρίζεις που οφείλεται; γιατί είχαν αναφέρει ότι θα καταργηθεί το 3g

Link to comment
Share on other sites

Με Vodafone μέχρι στιγμής κανένα τέτοιο θέμα, πέρα από το ότι έχει υποδεέστερη κάλυψη 5g από την κοσμοτε. Είχα σκοπό να κάνω φορητοτητα προς κοσμοτε, αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα έχει φοβηθεί το μάτι μου..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια δύσκολη μέρα για το "σαπακι". Σήμερα εκτός των άλλων είχαμε και GPS,ταμπλό αυτοκινήτου, έβραζε το σύμπαν, το "σαπακι" κιχ δεν έκανε. 546759bc4da89452ae1732d2ad255bac.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το παραδέχτηκε ποτέ ότι το πρόβλημα είναι της cosmote ή του τηλεφώνου; δηλαδή όσοι έχουν cosmote θα έχουν θέμα σε μία τέτοια συσκευή; τι είναι τελικά αυτό που δεν παντρεύεται καλά στην συσκευή; μήπως ότι ο παροχος έχει καταργήσει την κεραία 3g ? Γνωρίζεις που οφείλεται; γιατί είχαν αναφέρει ότι θα καταργηθεί το 3g
Δυστυχώς ή ευτυχώς το θέμα δεν είναι της συσκευής!
Εφόσον έβαζα 2η sim την γυναίκας what's up προνομιακό και δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα.
Όπως και εγώ έβαζα τη δική μου sim στο κινητό της γυναίκας και είχα πάλι πρόβλημα.

Όλα όπως είπα ξεκίνησαν, τουλάχιστον σε εμένα από τη στιγμή που έβαλα esim. Συνέπεσε με την κατάργηση του 3g.
Αλλά όπως είπα η sim της γυναίκας δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα στη συσκευή.
Στην Cosmote δεν παραδεχθηκαν ότι έφταιγαν αυτοί, μέχρι που έκανα αλλαγές σε άλλα τηλέφωνα, άλλους παροχους. Πολλά.
Όταν λέω το παραδεχθηκαν, εννοώ ότι το ψάχνουν οι "μηχανικοί". Ακόμα ψάχνουν μάλλον.

Το κουφό ήταν όταν είδαν την αίτηση φορητοτητας, με πήραν τηλέφωνο γιατί φεύγω!
Και απαντάω δεν φαίνονται οι 100αδες κλήσεις που έχω κάνει και δήλωνα αναπάντητες κλήσεις????

Πάντως δεν θέλω να φανώ αχάριστος, με την Cosmote ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος.
Πλέον με την Vodafone είμαι μια χαρά! Μπορεί να μην πιάνει τα 1000 αλλά και 150 καλά είναι! Και 50 ταχύτητα να είχα, πάλι καλά είναι. Η δουλειά μου να γίνεται.
Τουλάχιστον δεν χάνω κλήσεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια δύσκολη μέρα για το "σαπακι". Σήμερα εκτός των άλλων είχαμε και GPS,ταμπλό αυτοκινήτου, έβραζε το σύμπαν, το "σαπακι" κιχ δεν έκανε. 546759bc4da89452ae1732d2ad255bac.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk


Καλά η μπαταρία του δεν παίζεται!! Πόσες φορές έχω κι εγώ ανεβάσει εδώ μπαταρία που αποδεικνύει πόσο καλό είναι. Πρώτη φορά τηλέφωνο αυτής της εμβέλειας σου προσφέρει πάνω από μέρα μπαταρία. Κι όπως ανεβάζει και ο φίλος μας για τις φωτογραφίες πραγματικά έτσι είναι και το έχω γράψει πολλές φορές.
Πάντως είναι πραγματικά άξιο απορίας με τις κλήσεις και την cosmote γιατί και με wind δεν έχω κι εγώ κανένα πρόβλημα. Το τι συμβαίνει μόνο αυτοί ξέρουν. Κρίμα γιατί με τον παλιό ΟΤΕ ήμουν κι εγώ ευχαριστημένος. Μετά χάλασε το πράγμα. Αυτό που πραγματικά μου κάνει εντύπωση είναι ότι όσο θερμοκρασία κι αν υπάρχει το τηλέφωνο δεν κάνει κιχ ούτε κατεβάζει φωτεινότητα ούτε τίποτα, αντίθετα είναι πολύ ευαίσθητο στο φως για να βλέπεις πολύ καθαρά κάτω από τον ήλιο ή την αντηλιά. Για κάποιους που δεν αλλάζουν τηλέφωνο είναι η καλύτερη λύση και φυσικά με την υποστήριξη της εταιρείας για τις αναβαθμίσεις. Και είναι πολύ καλό αυτό γιατί όλοι κάνουμε τραπεζικές συναλλαγές με το τηλέφωνο και χρειάζεται να είναι ενημερωμένο σε θέμα ασφάλειας.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pank said:

Δυστυχώς ή ευτυχώς το θέμα δεν είναι της συσκευής!
Εφόσον έβαζα 2η sim την γυναίκας what's up προνομιακό και δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα.
Όπως και εγώ έβαζα τη δική μου sim στο κινητό της γυναίκας και είχα πάλι πρόβλημα.

Όλα όπως είπα ξεκίνησαν, τουλάχιστον σε εμένα από τη στιγμή που έβαλα esim. Συνέπεσε με την κατάργηση του 3g.
Αλλά όπως είπα η sim της γυναίκας δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα στη συσκευή.
Στην Cosmote δεν παραδεχθηκαν ότι έφταιγαν αυτοί, μέχρι που έκανα αλλαγές σε άλλα τηλέφωνα, άλλους παροχους. Πολλά.
Όταν λέω το παραδεχθηκαν, εννοώ ότι το ψάχνουν οι "μηχανικοί". Ακόμα ψάχνουν μάλλον.

Το κουφό ήταν όταν είδαν την αίτηση φορητοτητας, με πήραν τηλέφωνο γιατί φεύγω!
Και απαντάω δεν φαίνονται οι 100αδες κλήσεις που έχω κάνει και δήλωνα αναπάντητες κλήσεις????

Πάντως δεν θέλω να φανώ αχάριστος, με την Cosmote ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος.
Πλέον με την Vodafone είμαι μια χαρά! Μπορεί να μην πιάνει τα 1000 αλλά και 150 καλά είναι! Και 50 ταχύτητα να είχα, πάλι καλά είναι. Η δουλειά μου να γίνεται.
Τουλάχιστον δεν χάνω κλήσεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτσε να δούμε γιατί μόλις μου ήρθε μήνυμα οτι η Voda καταργεί το 3g μέχρι τέλος του 2022. Ελπίζω να μην έχουμε τα ίδια..

Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα έτσι το βγάζει στη wind. Δεν έχω κάνει κάτι ούτε χρειάστηκε. Με το που υπάρχει 5g το πιάνει αμέσως έτσι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ok ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά η μπαταρία του δεν παίζεται!! Πόσες φορές έχω κι εγώ ανεβάσει εδώ μπαταρία που αποδεικνύει πόσο καλό είναι. Πρώτη φορά τηλέφωνο αυτής της εμβέλειας σου προσφέρει πάνω από μέρα μπαταρία. Κι όπως ανεβάζει και ο φίλος μας για τις φωτογραφίες πραγματικά έτσι είναι και το έχω γράψει πολλές φορές.
Πάντως είναι πραγματικά άξιο απορίας με τις κλήσεις και την cosmote γιατί και με wind δεν έχω κι εγώ κανένα πρόβλημα. Το τι συμβαίνει μόνο αυτοί ξέρουν. Κρίμα γιατί με τον παλιό ΟΤΕ ήμουν κι εγώ ευχαριστημένος. Μετά χάλασε το πράγμα. Αυτό που πραγματικά μου κάνει εντύπωση είναι ότι όσο θερμοκρασία κι αν υπάρχει το τηλέφωνο δεν κάνει κιχ ούτε κατεβάζει φωτεινότητα ούτε τίποτα, αντίθετα είναι πολύ ευαίσθητο στο φως για να βλέπεις πολύ καθαρά κάτω από τον ήλιο ή την αντηλιά. Για κάποιους που δεν αλλάζουν τηλέφωνο είναι η καλύτερη λύση και φυσικά με την υποστήριξη της εταιρείας για τις αναβαθμίσεις. Και είναι πολύ καλό αυτό γιατί όλοι κάνουμε τραπεζικές συναλλαγές με το τηλέφωνο και χρειάζεται να είναι ενημερωμένο σε θέμα ασφάλειας.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για λέμε και τα κακά όμως του τηλεφωνου:

Wishlist για one ui 5:

- Καλύτερα overall animation. Δεν είναι κακά, απλά είναι πίσω σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

-Shuter lag. Έχει βελτιωθεί κατά πολύ με τα τελευταία updates , σε εσωτερικό χώρο όμως με παιδιά ή κατοικίδια για θέμα, υπάρχει πρόβλημα.

Για εμένα εάν διορθωθούν αυτα( τα animation πρέπει στο 100%) θα μιλάμε για το τέλειο τηλέφωνο.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Theo_Pech said:

Ναι ε; Θα τον ελέγξω. Να κάνω μία γενική ερώτηση, δε σας ενοχλούν πλέον τόσες πολλές διαφημίσεις σε fb, instagram κτλ; Πλέον κούρασαν κι αυτές..αμάν αυτή η google.

Πάντως, εγώ με την παρακάτω ρύθμιση κόπηκαν μαχαίρι. 

Βέβαια σε πολλά σιτε ενημερωτικά δεν εμφανίζει φώτο αλλά λίγο που με νοιάζει... 

Screenshot_20220725-211910_Settings.jpg

21 ώρες πριν, Theo_Pech said:

Ναι ε; Θα τον ελέγξω. Να κάνω μία γενική ερώτηση, δε σας ενοχλούν πλέον τόσες πολλές διαφημίσεις σε fb, instagram κτλ; Πλέον κούρασαν κι αυτές..αμάν αυτή η google.

Πάντως, εγώ με την παρακάτω ρύθμιση κόπηκαν μαχαίρι. 

Βέβαια σε πολλά σιτε ενημερωτικά δεν εμφανίζει φώτο αλλά λίγο που με νοιάζει... 

21 ώρες πριν, Theo_Pech said:

Ναι ε; Θα τον ελέγξω. Να κάνω μία γενική ερώτηση, δε σας ενοχλούν πλέον τόσες πολλές διαφημίσεις σε fb, instagram κτλ; Πλέον κούρασαν κι αυτές..αμάν αυτή η google.

Πάντως, εγώ με την παρακάτω ρύθμιση κόπηκαν μαχαίρι. 

Βέβαια σε πολλά σιτε ενημερωτικά δεν εμφανίζει φώτο αλλά λίγο που με νοιάζει... Screenshot_20220725-211910_Settings.thumb.jpg.19075c8e2b1b21cde00126d2ceeeae17.jpg

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να δούμε γιατί μόλις μου ήρθε μήνυμα οτι η Voda καταργεί το 3g μέχρι τέλος του 2022. Ελπίζω να μην έχουμε τα ίδια..
Λογικά δεν θα έχετε - έχουμε θέμα. Γιατί όπως είπα σε sim της γυναίκας μου , Cosmote, όλα δουλεύουν τέλεια.
Φαντάζομαι και άλλοι θα έχουν esim χωρίς πρόβλημα.
Κάτι στράβωσε στη γραμμή μου και δεν μπόρεσαν να βγάλουν άκρη!

Πάντως τώρα που το λες ελπίζω να μην έχουμε θέμα. Δεν μπορώ να ξανά περάσω τα ίδια!
Η αλήθεια είναι ότι δεν εφάρμοσα τον κανόνα ότι δουλεύει δεν το πειράζουμε! Μετάνιωσα την ώρα της esim!


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο το ειχα κανα 2μηνο αλλα πλεον οχι....

Παρατηρώ καποιους χρόνους που βαζετε για την μπαταρια Αναρωτιεμαι με τις αναβαθμισεις των τελευταίων 2 μηνών αλλαξε τοσο πολυ η συμπεριφορα της μπαταριας?Οσο το ειχα σε καμμια περιπτωση δεν ηταν ετσι...

 

Οι μετρήσεις Επισης ειναι με τα παντα σερι ανοιχτα?Δεδομενα-bluetooth συγχρονισμους κλπ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο το ειχα κανα 2μηνο αλλα πλεον οχι....
Παρατηρώ καποιους χρόνους που βαζετε για την μπαταρια Αναρωτιεμαι με τις αναβαθμισεις των τελευταίων 2 μηνών αλλαξε τοσο πολυ η συμπεριφορα της μπαταριας?Οσο το ειχα σε καμμια περιπτωση δεν ηταν ετσι...
 
Οι μετρήσεις Επισης ειναι με τα παντα σερι ανοιχτα?Δεδομενα-bluetooth συγχρονισμους κλπ?
ευχαριστω
Ναι με όλα ανοιχτά 120 Ρυθμός, στο φουλ η οθόνη. Τρέχουν ρολόι και δύο emails 24 ώρες. Μόνο η aod είναι με ταπ. Ήταν και είναι τέρας στη μπαταρία. Τουλάχιστον σε μένα δε χρειάστηκαν οι αναβαθμίσεις για τη μπαταρία. Αν ανατρέξεις στους χρόνους που είχα βάλει από την αρχή που το πήρα θα το δεις. Όλα μου τα τηλέφωνα θέλω να λειτουργούν στο μέγιστο των δυνατοτήτων τους.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 21/7/2022 at 4:50 ΜΜ, Antwny said:

Ή κάτι δεν καταλαβαίνω ή κάτι δεν κάνεις σωστά, όλα ακαριαία μου φαίνονται. Και την μπάρα κατεβάζει κατευθείαν και καθυστέρηση δεν έχει. Θες να κάνεις ένα βίντεο να μας δείξεις?

Τώρα έκατσα να κάνω το βίντεο,δες εκει που βγαίνω απο την εφαρμογή και προσπαθώ να μπω σε αλλη εφαρμογή ή να κατεβάσω την μπάρα ειδοποιήσεων οτι δεν με αφήνει τις πρώτες φορές!

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έκατσα να κάνω το βίντεο,δες εκει που βγαίνω απο την εφαρμογή και προσπαθώ να μπω σε αλλη εφαρμογή ή να κατεβάσω την μπάρα ειδοποιήσεων οτι δεν με αφήνει τις πρώτες φορές!

Ποιος launcher είναι αυτός; Δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, costsa41 said:

Ποιος launcher είναι αυτός; Δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nova launcher με prime αγορασμενο

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Nova launcher με prime αγορασμενο
Ναι εντάξει άλλαξε τον και βάλε της Samsung και δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Τον έχω αγοράσει κι εγώ παλιά αλλά δεν τον έβαλα σχεδόν ποτέ. Δε σου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να φταίει αυτός....!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...