Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Νίκο δώσε άλλη μια ευκαιρία στο τζάμι Κ μετά πήγαινε Κ βάλε από το irepair με 10 ευρώ μεμβράνη. Την έχω τώρα πάνω από 2 μήνες στο s21u Κ ούτε μια αραχνια δεν έχει πιάσει.. Ενώ με την μαμά μεμβράνη αμέσως έκανε. Έχει Κ νανοτεχνολογία που με μια αμηχη να γίνει επανέρχεται. Θα τι δεις ότι είναι τούμπανο. Αλλά να ξέρεις ότι κάνει εύκολα δακτυλιες Κ θέλει το πανκι του...

Απλα το κακο με του i repair ειναι οτι ειναι εμφανης μια γραμμη στη μεση που γινεται κατα την τοποθετηση. Με αναμμενη οθονη δεν φαινεται βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ καλή καινούργια εφαρμογή της Samsung.

https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.imageenhancer&cId=000006220856

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pank said:

Πολύ καλή καινούργια εφαρμογή της Samsung.

https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.imageenhancer&cId=000006220856

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Φίλε μου Τι εφαρμογή είναι και τι κάνει; είμαι με s21 Ultra και δεν μου το ανοίγει να δω τι έχεις ποστάρει

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Τι εφαρμογή είναι και τι κάνει; είμαι με s21 Ultra και δεν μου το ανοίγει να δω τι έχεις ποστάρει
Επεξεργασίας φωτογραφίας είναι. Χρησιμοποιεί λένε σε φόρουμ το ΑΙ.
Εντάξει δεν είναι κάτι που είναι απαραιτητο. Υπάρχουν παρόμοιες εφαρμογές. Αλλά εμένα μου άρεσε πολύ.4ac98adfa0da20d88bb540506ea9b146.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pank said:

Πολύ καλή καινούργια εφαρμογή της Samsung.

https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.imageenhancer&cId=000006220856

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πάρα πολύ καλή! Την βρήκα στο YouTube από έναν που ακολουθώ. Μπράβο στη Samsung.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pank said:

Επεξεργασίας φωτογραφίας είναι. Χρησιμοποιεί λένε σε φόρουμ το ΑΙ.
Εντάξει δεν είναι κάτι που είναι απαραιτητο. Υπάρχουν παρόμοιες εφαρμογές. Αλλά εμένα μου άρεσε πολύ.4ac98adfa0da20d88bb540506ea9b146.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και εμένα μου αρέσει ότι έχει να κάνει με τη φωτογραφία και ελπίζω να έρθει και στο δικό μας τηλέφωνο να το δοκιμάσω γιατί μου φαίνεται ενδιαφέρον.. Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LELELO said:

Και εμένα μου αρέσει ότι έχει να κάνει με τη φωτογραφία και ελπίζω να έρθει και στο δικό μας τηλέφωνο να το δοκιμάσω γιατί μου φαίνεται ενδιαφέρον.. Σε ευχαριστώ πολύ

γιατί να περιμένεις φίλε πήγαινε στο APK mirror κατέβασέ την και δες αν γίνεται εγκατάσταση 

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, GMF80 said:

 

Τη γεμισα και σημαδια με το spen την 1η μερα που το δοκιμασα σαν ατζαμης με spen. Δεν ειχα ποτε μου Note...

Κάνει το πενακι σημάδια στις οθόνες; Το λέω γιατί έχω ένα ταμπλετ s8 Kai δεν του έχω βάλει προστασία στην οθόνη .

adok13
Link to comment
Share on other sites

Τόσες φορές έχουμε πει για μεμβράνη και την έχουμε ανεβάσει εδώ αλλά λογικό είναι να χάνονται μηνύματα με τα τρολ που μπαίνουν και γράφουν. Μεμβράνη πάρα πολύ καλή με τρεις μέσα, ανθεκτική, που εφαρμόζεται πάρα πολύ εύκολα, ακόμα και από κάποιον που δεν ξέρει και σε πάρα πολύ καλή τιμή. Από Amazon

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οσο και ευκολη ειναι η τοποθετηση δυστυχως τοσο δυσκολο ειναι να προλαβεις να μην παρει σκονη πριν τοποθετησεις ..

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, GMF80 said:

Οσο και ευκολη ειναι η τοποθετηση δυστυχως τοσο δυσκολο ειναι να προλαβεις να μην παρει σκονη πριν τοποθετησεις ..

Εγώ παρατηρώ πάντως ότι μαζεύει πάντα μετά από καιρό σκόνη στις άκρες, άρα στην ουσία θέλουν αλλαγή μετά από κάποιο διάστημα οι μεμβράνες... Σωστά; 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατηρώ πάντως ότι μαζεύει πάντα μετά από καιρό σκόνη στις άκρες, άρα στην ουσία θέλουν αλλαγή μετά από κάποιο διάστημα οι μεμβράνες... Σωστά; 
Λάθος. Καμία σκόνη εδώ και μήνες και την τοποθέτησα μόνος μου, για πρώτη φορά. Δεν κατάλαβα την εύκολη τοποθέτηση σε συνάρτηση με την σκόνη. Ούτε θα πληρώσω τσάμπα το κάθε μαγαζί ή το σέρβις για κάτι που μπορώ να το κάνω μόνος μου τόσο εύκολα. Αν ήταν σαν τις άλλες η τοποθέτηση της θα το σκεφτόμουν.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλη μεμβρανη ειναι και της ESR Liquid skin. Πανευκολη τοποθετηση και 3 κομματια μεσα στο πακετο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ειπα να δοκιμάσω να λειτουργώ τις χειρονομίες στην γραμμή πλοήγησης όπως στο iphone αλλά βλέπω οτι υπάρχει μια καθυστέρηση στο κλείσιμο των εφαρμογών  απο το κέντρο,το έχει και σε εσάς;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

ειπα να δοκιμάσω να λειτουργώ τις χειρονομίες στην γραμμή πλοήγησης όπως στο iphone αλλά βλέπω οτι υπάρχει μια καθυστέρηση στο κλείσιμο των εφαρμογών  απο το κέντρο,το έχει και σε εσάς;
Είναι το πρώτο πράγμα που κάνω. Δε χρειάζονται τα κουμπιά καθόλου. Καμία καθυστέρηση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, arxontas2323 said:

ειπα να δοκιμάσω να λειτουργώ τις χειρονομίες στην γραμμή πλοήγησης όπως στο iphone αλλά βλέπω οτι υπάρχει μια καθυστέρηση στο κλείσιμο των εφαρμογών  απο το κέντρο,το έχει και σε εσάς;

Αν και το έχω ενεργοποιημένο σπανίως το χρησιμοποιώ. Έχω το One Hand Operation + και χρησιμοποιώ κυρίως αυτό η  απόκρισή του είναι ακαριαία. Δοκίμασα και τις χειρονομίες πλοήγησης και παρατήρησα ότι κάνει μια εφετζίδικη κίνηση στο κλείσιμο σαν να πετά την εφαρμογή στον αέρα και να τη συρρικνώνει και αυτό έχει μια διάρκεια.

Edited by Anlibafojo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anlibafojo said:

Αν και το έχω ενεργοποιημένο σπανίως το χρησιμοποιώ. Έχω το One Hand Operation + και χρησιμοποιώ κυρίως αυτό η  απόκρισή του είναι ακαριαία. Δοκίμασα και τις χειρονομίες πλοήγησης και παρατήρησα ότι κάνει μια εφετζίδικη κίνηση στο κλείσιμο σαν να πετά την εφαρμογή στον αέρα και να τη συρρικνώνει και αυτό έχει μια διάρκεια.

Αυτό ακριβώς εννοώ...το εφέ πως βγαίνει; σπαστικό είναι!! εφόσον εχεις ενεργοποιημένο αυτο τον τρόπο,το one hand operation που το χρησιμοποιείς;και οι υπόλοιποι αμα θέλουν ας απαντήσουν!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, arxontas2323 said:

Αυτό ακριβώς εννοώ...το εφέ πως βγαίνει; σπαστικό είναι!! εφόσον εχεις ενεργοποιημένο αυτο τον τρόπο,το one hand operation που το χρησιμοποιείς;και οι υπόλοιποι αμα θέλουν ας απαντήσουν!!

Δεν ξέρω αν βγαίνει το εφέ, όσο για το one hand operation+ είναι απίστευτη παραμετροποίηση και έχει βιντεάκια στο youTube. κατέβασε την εφαρμογή από το Galaxy store.

Link to comment
Share on other sites

Να ορίσουμε λίγο τι είναι το εφέ; Αν είναι μια μικρή καμπύλη που κάνει το one hand για να σου δείξει ότι λειτουργεί, δεν αλλάζει. Από εκεί και πέρα όλα γίνονται αστραπή. Δεν καταλαβαίνω το εφέ ποιο είναι. Αφού πολλές φορές όταν ξεχάσω μπαίνει η διαχωρισμένη οθόνη αντί το πίσω, τόσο ευαίσθητο είναι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, costsa41 said:

Να ορίσουμε λίγο τι είναι το εφέ; Αν είναι μια μικρή καμπύλη που κάνει το one hand για να σου δείξει ότι λειτουργεί, δεν αλλάζει. Από εκεί και πέρα όλα γίνονται αστραπή. Δεν καταλαβαίνω το εφέ ποιο είναι. Αφού πολλές φορές όταν ξεχάσω μπαίνει η διαχωρισμένη οθόνη αντί το πίσω, τόσο ευαίσθητο είναι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν εννοούν το εφε του one hand.μιλανε για το εφέ που κάνει όταν κλείνεις μια εφαρμογή με τα gestures όταν έχουμε απενεργοποιήσει τα κάτω εικονίδια της γραμμής πλοήγησης.εμενα προσωπικά αυτό το εφέ μου αρέσει πολυ

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, GMF80 said:

Απλα το κακο με του i repair ειναι οτι ειναι εμφανης μια γραμμη στη μεση που γινεται κατα την τοποθετηση. Με αναμμενη οθονη δεν φαινεται βεβαια.

Έχεις δίκιο κ με ενημέρωσαν γι αυτό ότι την επόμενη μέρα θα έχει εξαφανιστεί γιατί αυτή είναι η δουλειά της να απορροφά κ να επανέρχεται στην αρχική του θέση.  Όντως κ εγώ το μάτι μου πήγαινε συνέχεια με σβηστή συσκευή εκεί στην οριζόντια γραμμή, αλλά την επόμενη μέρα εξαφανίστηκε.  Προς το παρόν είμαι πολύ ικανοποιημένος. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Strofigkas said:

Δεν εννοούν το εφε του one hand.μιλανε για το εφέ που κάνει όταν κλείνεις μια εφαρμογή με τα gestures όταν έχουμε απενεργοποιήσει τα κάτω εικονίδια της γραμμής πλοήγησης.εμενα προσωπικά αυτό το εφέ μου αρέσει πολυ

εγώ δε βλέπω καμιά καθυστέρηση αλλά έχω αλλάξει τα animations σε 0.5,x

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, challenge143 said:

Έχεις δίκιο κ με ενημέρωσαν γι αυτό ότι την επόμενη μέρα θα έχει εξαφανιστεί γιατί αυτή είναι η δουλειά της να απορροφά κ να επανέρχεται στην αρχική του θέση.  Όντως κ εγώ το μάτι μου πήγαινε συνέχεια με σβηστή συσκευή εκεί στην οριζόντια γραμμή, αλλά την επόμενη μέρα εξαφανίστηκε.  Προς το παρόν είμαι πολύ ικανοποιημένος. 

Εμενα στο S20+ που την εβαλα δεν εξαφανιστηκε. Μου ειπαν αν δεν εφευηε μετα απο 2 μερες να το πηγαινα. Αν στο S22 U γινει το ιδιο θα παω να την ξαναπερασουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...