Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

1 ώρα πριν, GMF80 said:

Δεν θα σχολιασω κατι παραπανω. Μια απλη συμβουλη στους γραφικους... Αν δεν σας κανει μια συσκευη, πουληστε και παρτε την επομενη. Επισης αλλη φορα προσεχετε πριν αγορασετε...

Το εχω παθει κ εγω με το LG G Flex 2. Δεν ηταν για μενα, το εδωσα και αγορασα αλλο. Παρασυρθηκα και δεν αγορασα το σωστο κινητο...

Εγω εδωσα καποιες συμβουλες για συγκεκριμενα θεματα και εισπρατω ειρωνεια...  Το προσπερναω και θα συνεχισω στο ιδιο μοτιβο γιατι αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ. Επισης δεν εχω καμια διαθεση και αντιπαραθεσεις με ατομα.που δεν γνωριζω για μια συσκευη....

Δεν ηρεωνευομαι κανέναν λέω την αλήθεια παίρνω συσκευή 1200 ευρώ απαιτώ να δουλεύει σωστά !! Και όχι όταν μιλάω για το προβλήματα που βλέπω και δεν μου αρέσουν να τροο bullying... Δεν είναι ναός εδώ μέσα ούτε εσείς ιδιοκτήτες της εταιρείας καταναλωτές είστε εγώ θα συνεχίσω να γράφω αυτά που με ενοχλούν και δεν είναι άξια σε αυτή την συσκευή !! Και δεν γίνεται πάνω από όλα να διαβάζουν νέοι αναγνώστες στο φόρουμ της ανοησίες του κάθε ένα !! Είναι σαν να λέμε παίρνουμε 50.000 αυτοκίνητο με 200 άλογα και το πάω στο eco και μετά λέμε δεν καίει το φοβερό αμάξι έχω !! Δεν είναι έτσι τα πράγματα . Σε όποιον αρέσει . Εμένα δεν μου αρέσει να κοροϊδεύω τον εαυτό μου . 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καθε συσκευη με τον καιρο βελτιωνεται με τα updates. Μακαρι να ηταν τελεια απο την 1η μερα αλλα αυτο δεν ειναι εφικτο. Η κανεις υπομονη να φτιαχτουν η πας παρακατω. 

Δεν γινεται να ειναι επισης ολοι ευχαριστημενοι. Το τελειο δεν υπαρχει.

Αν οι εταιριες εβγαζαν 3-4 κινητα το χρονο τα πραγματα θα ηταν αλλιως. 

Προσωπικα η Samsung με καλυπτει με την ποιοτητα υλικων των κινητων, τα updates που προσφερει και το αριστο Service. Αχρειαστο να ναι βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηρεωνευομαι κανέναν λέω την αλήθεια παίρνω συσκευή 1200 ευρώ απαιτώ να δουλεύει σωστά !! Και όχι όταν μιλάω για το προβλήματα που βλέπω και δεν μου αρέσουν να τροο bullying... Δεν είναι ναός εδώ μέσα ούτε εσείς ιδιοκτήτες της εταιρείας καταναλωτές είστε εγώ θα συνεχίσω να γράφω αυτά που με ενοχλούν και δεν είναι άξια σε αυτή την συσκευή !! Και δεν γίνεται πάνω από όλα να διαβάζουν νέοι αναγνώστες στο φόρουμ της ανοησίες του κάθε ένα !! Είναι σαν να λέμε παίρνουμε 50.000 αυτοκίνητο με 200 άλογα και το πάω στο eco και μετά λέμε δεν καίει το φοβερό αμάξι έχω !! Δεν είναι έτσι τα πράγματα . Σε όποιον αρέσει . Εμένα δεν μου αρέσει να κοροϊδεύω τον εαυτό μου . 
Δεν δουλεύει σωστά. Πούλησε το και άσε τη γκρίνια και όσα γράφεις, που πραγματικά δε βγάζω νόημα γιατί είναι τα ίδια και τα ίδια με άλλες λέξεις. Άσε μας εμάς εδώ που έχουμε ένα καταπληκτικό τηλέφωνο στη μοίρα μας!! Το είχα γράψει και παλιότερα. Αν είχα το παραμικρό πρόβλημα θα τους το είχα πάει πίσω οπωσδήποτε!!! Σιγά μην κρατούσα προβληματικό τηλέφωνο για τον οποιονδήποτε λόγο. Λοιπόν. Τέλος από μένα και όταν έχεις κάτι να πεις, χωρίς να παρερμηνεύεις τα γραφόμενα των άλλων να το διαβάσουμε. Το παιδί έγραψε, και πολύ σωστά, τον οδηγό που κάποιος είχε παραθέσει. Το πήρες το παρερμηνευσες και μας παρουσιάστηκες πάλι μετά από καιρό. Κάπου κάπου κάτι σαν εσένα μας θυμούνται από καιρό σε καιρό.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Dimitris_w said:

Δεν πειράζει αν δεν σας αρέσει η αλήθεια ζητήσετε τα λεφτά σας πίσω !!! Ο άλλος λέει εμένα μου πέφτουν τα σαγόνια από την αυτονομία!!! Και συμπληρώνει φυσικά τα έχω πειράξει όλα για να κρατάει η μπαταρία περισσότερο χαχαχαχ ρε φίλε κινητό είναι παίρνει μια συσκευή για τα χαρακτηριστικά της και της επιδόσεις της και μετά τα κόβεις ? Δηλαδή λέγαμε για τα 120hz και ο άλλος την μειώνει βαζει ανάλυση hd κλείνει τα πάντα βάζει στο εκο... Και λέει τέλεια αυτονομία!!! Σε λίγο θα πάρετε ηλεκτρικα αυτοκίνητα και το χειμώνα θα ξεπαγιαζετε και το καλοκαίρι θα σκατε από την ζεστή για αλβα λέτε ουαου μου έβγαλε 10 χιλιόμετρα περισσότερα χαχαχαχ κάπου έλεος 

Α και να συμπληρωσο για την θερμοκρασία 41 βαθμούς με πρόγραμμα ποιανει απλά με σερφαρισμα και λίγο messanger !!! Σε θερμοκρασία δωματίου 25 βαθμών . Έλεος. Και εμείς αγαπήσαμε την σειρά μέχρι το 4!!! Από τότε και έπειτα τελείωσε η σειρά αυτή .. εμπορικά αντιγραφές συσκευή είναι από το s με ένα έξτρα !! 

Ούτε απευθύνθηκα σε εσένα ούτε σε έκανα quote. Θα σε παρακαλούσα να μην παραθέτεις τα λεγόμενά μου χωρίς λόγο. Βρες τον "άλλον" και τον "άλλον" που είπε αυτά που είπε και σχολίασε τον όσο θες. Επίσης να διαβάζεις καλύτερα και να ψάξεις στο google τι σημαίνει "ανούσιος". Και εγώ γκρίνιαξα εδώ μέσα όταν είχα ελαττωματική συσκευή. Την έστειλα για αντικατάσταση και τέλος. Δεν έμπαινα για 6 μήνες να κοροιδεύω αυτούς που την αγόραζαν.

Και επειδή εγώ όντως δε σχολιάζω ανούσια, να σε πληροφορήσω ότι το note 4 το οποίο θεωρείς τελευταία καλή συσκευή, είχε ένα σοβαρότατο πρόβλημα που μετά από κάποια χρόνια έβγαζε πολλές συσκευές μη λειτουργικές:

https://topclassactions.com/lawsuit-settlements/lawsuit-news/samsung-galaxy-note-4-defect-has-consumers-fuming/

Αρκετοί κάτοχοι είχαν προβεί σε αγωγές.

Ήμουν από τους παθόντες και ήταν από τους λόγους που πήγα σε iphone.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, GMF80 said:

Καθε συσκευη με τον καιρο βελτιωνεται με τα updates. Μακαρι να ηταν τελεια απο την 1η μερα αλλα αυτο δεν ειναι εφικτο. Η κανεις υπομονη να φτιαχτουν η πας παρακατω. 

Δεν γινεται να ειναι επισης ολοι ευχαριστημενοι. Το τελειο δεν υπαρχει.

Αν οι εταιριες εβγαζαν 3-4 κινητα το χρονο τα πραγματα θα ηταν αλλιως. 

Προσωπικα η Samsung με καλυπτει με την ποιοτητα υλικων των κινητων, τα updates που προσφερει και το αριστο Service. Αχρειαστο να ναι βεβαια...

Έτσι ακριβώς. Σε εμένα μέτρησαν όλα, φυσικά και το σέρβις αλλά και η υποστήριξη με ενημερώσεις για 5 χρόνια. Ας πούμε και η vivo έβγαλε μία αξιόλογη συσκευή πρόσφατα, το x 80 pro. Για μένα, σε τιμές 1000 και πάνω, η υποστήριξη για 2 χρόνια παραπάνω κάνει τη διαφορά και επειδή ήμουν καλομαθημένος από το ios, φυσικά μου αρέσουν πολύ τα μακροχρόνια και ακαριαία update της  samsung.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GMF80 said:

 

Για την θερμοκρασία δεν βλέπω να αναφέρει κανείς τίποτα παρά μόνο ότι λέω ανακρίβειες!!! Συνεχίστε να εκθειάζεται την συσκευή μπασ και νιώσετε λίγο άνθρωποι!!! Α και που είσαι βάλτο στο ρεύμα και στο εκο!!! Μην σου κάψει τίποτα !!! Και κάρτα να βάλετε όχι μόνο αναπάντητες ! 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dimitris_w said:

Για την θερμοκρασία δεν βλέπω να αναφέρει κανείς τίποτα παρά μόνο ότι λέω ανακρίβειες!!! Συνεχίστε να εκθειάζεται την συσκευή μπασ και νιώσετε λίγο άνθρωποι!!! Α και που είσαι βάλτο στο ρεύμα και στο εκο!!! Μην σου κάψει τίποτα !!! Και κάρτα να βάλετε όχι μόνο αναπάντητες ! 

Αυτή τη στιγμή στο thread του iphone 12 pro, έχει μπει ένα παιδί και γράφει ότι η συσκευή του ανεβάζει εξωφρενικές θερμοκρασίες, μειώνει τη φωτεινότητα μόνη της και συμπεριφέρεται πολύ χειρότερα από ένα android 250 ευρώ που έχει. Αν δεν είσαι εσύ με δεύτερο προφίλ, πήγαινε σε παρακαλώ και άνοιξέ τους τα μάτια που νομίζουν ότι τα iphone έχουν καλή θερμική απόδοση. Εμάς μας διαφώτισες αρκετά.

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dimitris_w said:

Για την θερμοκρασία δεν βλέπω να αναφέρει κανείς τίποτα παρά μόνο ότι λέω ανακρίβειες!!! Συνεχίστε να εκθειάζεται την συσκευή μπασ και νιώσετε λίγο άνθρωποι!!! Α και που είσαι βάλτο στο ρεύμα και στο εκο!!! Μην σου κάψει τίποτα !!! Και κάρτα να βάλετε όχι μόνο αναπάντητες ! 

Τι να αναφέρει κανείς? Δηλαδή πρέπει να μπω και να γράψω ότι δεν έχω θέμα? Αφού πάλι θα μπεις θα απαντήσεις ξανά και ξανά μόνος σου και θα μείνουν τα δικά σου μηνύματα να τα βλέπεις και να τα χαίρεσαι. Κάθε μέρα στο αμάξι και google maps και 5g και 120hz και όλες τις μπούρδες που λες και το βράδυ γυρνάω με μπαταρία παραπάνω από το 21 , προφανώς με την ίδια χρήση. Γράψε ότι θες αφού έτσι παίρνεις ζωή δε σε κατηγορώ.

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια..Το φόρτισα εχθές το βράδυ, μέχρι τώρα από το πρωί το είχα στο αμάξι, έχω light theme, συνδεδεμένο σε watch 3 όλο το 24ωρο, συνδεδεμένο στο αμάξι, 2 κάρτες sim, τέρμα ανάλυση, 120hz και μόνιμα ανοιχτό 5G και από εχθές το βράδυ που το φόρτισα έχει κάψει ήδη 40% το ρημάδι. Επίσης ας τσεκάρει κάποιος γνώστης τις θερμοκρασίες μου..πολύ κρύο δεν είναι; Μήπως πρέπει να περάσω μία από Smartec με τους αλήτες που μπλέξαμε;;; ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑ!!

Screenshot_20220713-145956_Thermal Guardian.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή πραγματικό και αληθινό πρόβλημα, και όχι κατά φαντασία, έχω εγώ τελευταία και έχω αναφερθεί σε προηγούμενο μήνυμα μου, να αναφέρω για το φίλο που ρώτησε, ότι έβαλα άλλη sim Cosmote και δούλευε τέλεια.
Οπότε δεν είναι θέμα κινητού ή δικτύου αλλά ξεκάθαρα του δικού μου αριθμού! Από τότε που έβαλα esim όλα αυτά. Το θέμα ειναι στους τεχνικούς της Cosmote και περιμένω.
Κατά τα άλλα, το κινητό είναι τέλειο!!!!!!
Δεν μπορώ να το αποχωριστώ από τα χέρια μου είτε για δουλειά είτε για διασκέδαση!!!!
Τρομερό!!!! Πάρτο δεν θα το μετανιώσεις!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδιά μια βοήθεια..Το φόρτισα εχθές το βράδυ, μέχρι τώρα από το πρωί το είχα στο αμάξι, έχω light theme, συνδεδεμένο σε watch 3 όλο το 24ωρο, συνδεδεμένο στο αμάξι, 2 κάρτες sim, τέρμα ανάλυση, 120hz και μόνιμα ανοιχτό 5G και από εχθές το βράδυ που το φόρτισα έχει κάψει ήδη 40% το ρημάδι. Επίσης ας τσεκάρει κάποιος γνώστης τις θερμοκρασίες μου..πολύ κρύο δεν είναι; Μήπως πρέπει να περάσω μία από Smartec με τους αλήτες που μπλέξαμε;;; ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑ!!
1668677234_Screenshot_20220713-145956_ThermalGuardian.thumb.jpg.9b402ae03e4f1b5142063755a0cdd52d.jpg
Πάρε iphone χριστιανε μου!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος δεν θέλει να χάνει κλήσεις ώσπου να φτιάξει και αυτό με μία αναβάθμιση μπορεί πολύ απλά να το έχει στο 2g στο σπίτι έτσι κάνω εγώ δεν χρειάζομαι 3G 4G αφού είμαι με wi-fi και με το τέλειο πρόγραμμα bixby routines έχω ορίσει όταν ανοίγω κάποια συγκεκριμένα προγράμματα πάει αυτόματα σε 4G.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Ποσο ακαριαια ειναι η ανεπαφη πληρωμη! Με το S20+ τις πιο πολλες φορες ηθελε 3-4 προσπαθειες....

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2022 at 1:26 ΜΜ, NeCrOmAnCeR19 said:

Από ότι μπορώ να καταλάβω, το δικό μου είναι ευρωπαϊκό με κάποια έκδοση της vodafone.

Μπορώ να το γυρίσω με κάποιο τρόπο σε καθαρό ευρωπαϊκό ? έστω κι αν γίνει reset δεν με πειράζει.

Αν μπορούσα να αποφύγω βέβαια τη διαδικασία του reset θα ήτανε πολύ καλύτερο.

SmartSelect_20220610-132342_Settings.jpg

Φίλε δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα καλά αλλά αν εννοείς να αλλάξεις την περιοχή από όπου είναι το κινητό csc π.χ. εμένα υποτίθεται το χω αγοράσει από Ινδία ενώ το πήρα από public και ήταν ευρωπαϊκό. Αυτό το έκανα γιατί ήθελα να έχω ενεργοποιημένη την ηχογράφηση κλήσεων... Αν εννοείς αυτό να αλλάξεις δηλαδή την περιοχή (csc code) υπάρχει διαδικασία που δεν σβήνει και τίποτα.

SmartSelect_20220714-011356_Settings.jpg

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Και για να πω κατι που δεν με εντυπωσιασε πολυ ειναι η καμερα σε νυχτερινες ληψεις. Τουλαχιστον χθες η φωτογραφηση της πανσεληνου δεν μου εδωσε καλυτερες εικονες απο οτι εδινε το S20+ κατω απο τις ιδιες συνθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν ξέρω τι άλλο να περιμένει κανείς από μπαταρία σε android κινητό. 50% WiFi- 50% 5G wind , watch 4 μόνιμα, buds Pro για συνομιλίες ( λίγες ομολογουμένως χτες) , 120 hz fhd, χωρίς κομπιασμα πουθενά εκτός από το ελεεινό twitter ( που παρεμπιπτόντως στο εταιρικό Α52s παίζει τέλεια), με gestures της Samsung (3 παυλες κρυφες), ενεργοποιημενο το suspend execution από επιλογες προγραματιστη και aod tap to show.
c799c5137d8edf744fca08002d0c5c39.jpgec78a87c922ea48f4f9284fc2fd737e6.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bromonano2 said:

Πάντως δεν ξέρω τι άλλο να περιμένει κανείς από μπαταρία σε android κινητό. 50% WiFi- 50% 5G wind , watch 4 μόνιμα, buds Pro για συνομιλίες ( λίγες ομολογουμένως χτες) , 120 hz fhd, χωρίς κομπιασμα πουθενά εκτός από το ελεεινό twitter ( που παρεμπιπτόντως στο εταιρικό Α52s παίζει τέλεια), με gestures της Samsung (3 παυλες κρυφες), ενεργοποιημενο το suspend execution από επιλογες προγραματιστη και aod tap to show.
c799c5137d8edf744fca08002d0c5c39.jpgec78a87c922ea48f4f9284fc2fd737e6.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk




 

τι κανει το suspend executions που λες?επηρεαζει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Και για να πω κατι που δεν με εντυπωσιασε πολυ ειναι η καμερα σε νυχτερινες ληψεις. Τουλαχιστον χθες η φωτογραφηση της πανσεληνου δεν μου εδωσε καλυτερες εικονες απο οτι εδινε το S20+ κατω απο τις ιδιες συνθηκες.
Όσον αφορά το φεγγάρι κ εγω νομίζω ότι δίνει χειρότερα αποτελέσματα και από το s21 ultra.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:

τι κανει το suspend executions που λες?επηρεαζει κατι?

πολύ συζητιέται τελευταία και σε ξένο φόρουμ και δεν το έχω ψάξει αλλά είμαι έτοιμος να το ενεργοποιήσω αλλά ας μας πει ο φίλος αν όντως κάνει κάποια διαφορά.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2022 at 12:57 ΜΜ, REDHOTSTEF said:

Έχετε διαβάσει για προβλήματα στο gps, μέχρι και POLL υπάρχει ΑΚΡΙΒΩς πάνω από το θέμα που γράφουμε τώρα, και δεν μπήκατε στο κόπο να δείτε στους χάρτες αν μπορεί να βρει το στίγμα σας τη τωρινή στιγμή;; Το gps δεν είναι για αυτοκίνητα μόνο.. 

 

Μία χαρά δουλεύει το gps κανένα πρόβλημα 

 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το GPS δουλεύει πολύ καλά. Νομίζω και με κάποια αναβάθμιση όσοι είχαν κάποιο πρόβλημα είχε λυθεί. Και το φεγγάρι το βγάζει πέρα πολύ καλά νομίζω. 13ec9f8ca374f25db6d312f2e62fba8d.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται μαλλον απο τις συνθηκες φωτισμου. Εγω το εβγαζα απο λιμανι με παρα πολλα φωτα οποτε μαλλον επηρεαζονταν η εικονα...

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται μαλλον απο τις συνθηκες φωτισμου. Εγω το εβγαζα απο λιμανι με παρα πολλα φωτα οποτε μαλλον επηρεαζονταν η εικονα...
Ίσως να έχεις δίκιο. Οι νυχτερινές του είναι πραγματικά πάρα πολύ καλές, ειδικά όταν το συγκρίνεις με οποιοδήποτε προηγούμενο μοντέλο. Το είχα γράψει και πιο παλιά. Η κάμερα του δε χρειαζόταν πολλά, όπως στα 20 και 21. Αλλά με τις αναβαθμίσεις έχει φτάσει σε απίστευτο σημείο. Ήταν το μόνο Samsung που ήταν πάρα πολύ καλό στην κάμερα από το κουτί του.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρήσει οτι στο s22u στην κάμερα δεν υπάρχει το φίλτρο(screen optimizer το εχει στο s20+ που το εχει κατω δεξια διπλα απο το ζουμ ππυ αντιλαμβάνεται το αντικείμενο και ανάλογα βαζει φιλτρο)... ξέρουμε κάτι γι'αυτό; ώρες ωρες μ βγάζει εναν κύκλο για βελτιστοποίησης εικονας αλλα μέχρι εκεί!

Στο 1:00 λεπτό 

https://youtu.be/gIRZCAIqHvA

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση απ' όσα έχω ακούσει στο YouTube, ότι όταν θέλεις να χρησιμοποιήσεις το ζουμ το βράδυ, η όταν υπάρχει λιγος φωτισμός, μπαίνει σε λειτουργία ο τηλεφακός 3Χ, για λήψεις ακόμα και στο 10 επί. 

Το φεγγάρι επίσης , πολλά βίντεο στο YouTube, το τραβάνε όταν είναι μερα-απογευμα και φαίνεται στον ουρανό , και είναι πεντακάθαρο. Ίσως να το επηρεάζει αυτό . 

Για το s21 ultra αυτά, αλλά τις ίδιες κάμερες έχουν..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...