Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Δεν δουλευει για αλλάγη απο cosmote σε eur
Μου δούλεψε κανονικά από cos σε United Kingdom . Μην δίνεις σημασία στο cos που γράφει στο τέλος. Πλέον δεν αλλάζει. Το country iso έχει σημασία πλέον.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk


cc8ee4f1a73651b085b089ee6afaf0e3.jpg

3426a439e1acab7aa4c1d699be3c3d18.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Καμία προσπάθεια τρολιγκ σταματα την καραμέλα.... αυτό είδα αυτό είπα.

Όποιος είναι Θεσσαλονίκη ας πάει στο public στην Τσιμισκή στην επίσημη πλάτη της Samsung να το δεί.... εκτός και αν η συσκευή της είναι στο κακό της το χάλι και το αντίστοιχο Xiaomi το έχουν μήν βρέξει και μην σταξει

sent from Poco F3 8/256


 

Είμαι Θεσσαλονίκη, θέλεις να βρεθούμε κάπου να μου δείξεις όλα τα στραβά της συσκευής μου?

Σοβαρά το λέω γιατί θα μας σκάσεις !

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Antwny said:

Είμαι Θεσσαλονίκη, θέλεις να βρεθούμε κάπου να μου δείξεις όλα τα στραβά της συσκευής μου?

Σοβαρά το λέω γιατί θα μας σκάσεις !

Απλά να σε ενημερώσω ότι ο Κωνσταντίνος είναι και Παοκτζής 😂

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καταλάβει πως μόλις έσκασε μύτη ο ποκοπικος γράφονται μόνο μ××××××ες εδώ και 2~3 σελίδες και θέματα όπως αυτό με την αλλαγή  csc έχουν περάσει στα ψιλά. Αδερφέ είσαι μεγάλο τρολ και μπράβο σου. 

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καταλάβει πως μόλις έσκασε μύτη ο ποκοπικος γράφονται μόνο μ××××××ες εδώ και 2~3 σελίδες και θέματα όπως αυτό με την αλλαγή  csc έχουν περάσει στα ψιλά. Αδερφέ είσαι μεγάλο τρολ και μπράβο σου. 
Έχεις απόλυτο δίκιο. Δυστυχώς ακριβώς το ίδιο έχει ξανά γίνει!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Diam84 said:

Έχετε καταλάβει πως μόλις έσκασε μύτη ο ποκοπικος γράφονται μόνο μ××××××ες εδώ και 2~3 σελίδες και θέματα όπως αυτό με την αλλαγή  csc έχουν περάσει στα ψιλά. Αδερφέ είσαι μεγάλο τρολ και μπράβο σου. 

 

4 ώρες πριν, pank said:

Έχεις απόλυτο δίκιο. Δυστυχώς ακριβώς το ίδιο έχει ξανά γίνει!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έτσι έχω ένα γνωστό μου. Όταν τον ζορίζει η γυναίκα ξεσπάει στους άλλους. Τι τα θέτε τι τα ψάχνετε, πονεμένες ψυχούλες είναι.

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι αλλά το τηλ είναι πύραυλος. Κάμερα τρομερή + φανταστικό ζουμ. Έχω και το galaxy note 10 plus 5g από Κορέα single sim με ραδιόφωνο. Φυσικά παλιό τηλ για σύγκριση. 

Edited by avgouleo2
Link to comment
Share on other sites

On 27/6/2022 at 6:22 ΜΜ, Konstantine73 said:


Ειμαι αλλα πλέον τα εχω παρατήσει αυτα….ποιος εισαι εσυ βρε ?
 

Δεν σε ξέρω φίλε μου, αλλά έκανα πλάκα με την υπογραφή του Άντονι. Και όμως έπεσα διάνα 😂

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια με το S9+ σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά του S22 ultra.
Σε αυτό το θέμα κοινοποιούνται πιθανές προσφορές για την συσκευή, ή υπάρχει άλλο;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια με το S9+ σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά του S22 ultra.
Σε αυτό το θέμα κοινοποιούνται πιθανές προσφορές για την συσκευή, ή υπάρχει άλλο;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κάποιες φορές γράφουν κι εδώ. Όμως μην περιμένεις πολλά. Πλέον τα τηλέφωνα της εταιρείας δεν πέφτουν εύκολα στην τιμή τους, ακόμα και ένα χρόνο μετά, ούτε υπάρχουν σούπερ προσφορές ακόμα και στο skroutz. Κρατάνε τιμή. Αν το έχεις αποφασίσει και έχεις τα χρήματα πάρε το, δε θα πέσει η τιμή του.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές γράφουν κι εδώ. Όμως μην περιμένεις πολλά. Πλέον τα τηλέφωνα της εταιρείας δεν πέφτουν εύκολα στην τιμή τους, ακόμα και ένα χρόνο μετά, ούτε υπάρχουν σούπερ προσφορές ακόμα και στο skroutz. Κρατάνε τιμή. Αν το έχεις αποφασίσει και έχεις τα χρήματα πάρε το, δε θα πέσει η τιμή του.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κατανοητό, δεν είμαι ρομαντικός ξέρω ότι θα παραμείνει ψηλά στις τιμές.
Αλλά και από την άλλη ότι γλυτώνεις καλό είναι.
Άλλωστε την μεγάλη προσαρμογή τιμής από την αρχή της κυκλοφορίας του, την έχει κάνει.

Στάλθηκε από το SM-T870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Με -20% συν αποφορολόγηση το 12/256 βγαίνει 903 ευρώ στην Vodafone. Κρατήθηκε 7 μέρες κι έφυγε,  στα 967 το iPhone 13 pro max 256 είναι επίσης ευκαιρία. 

Στο γνωστό τεχνολογικό γειτονικό  site επίσης πωλούνται, βέβαια με 903 του κουτιού αξίζει με κλειστά μάτια από Vodafone 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Με -20% συν αποφορολόγηση το 12/256 βγαίνει 903 ευρώ στην Vodafone. Κρατήθηκε 7 μέρες κι έφυγε,  στα 967 το iPhone 13 pro max 256 είναι επίσης ευκαιρία. 
Στο γνωστό τεχνολογικό γειτονικό  site επίσης πωλούνται, βέβαια με 903 του κουτιού αξίζει με κλειστά μάτια από Vodafone 
Γεια σου φίλε μου.
Το S9+ σου φαντάζομαι δεν το έχεις πια ε;
Το S9+ μου, από Voda το είχα πάρει τον 9 του 18 μέσω προωθητικής ενέργειας για τα Samsung VR γυαλιά στο κατάστημα του The Mall Athens, δοκίμαζες τα γυαλιά απαντούσες σε ένα ερωτηματολόγιο και έπαιρνες έκπτωση 300€, έτσι το είχα πάρει 580€ τότε.

Καλή περίπτωση και η έκπτωση που γνωστοποίησες, με αποφορολόγηση μια χαρά θα βγει.
Σε ευχαριστώ πολύ!



Στάλθηκε από το SM-T870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη συσκευή το s9+ ...την θυμάμαι την προωθητική ενέργεια.  Έχω πάρει 15 συσκευές από τότε. Μην το σκέφτεσαι τρέχα να προλάβεις εφόσον σου κάνει και σου αρέσει το s22u 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη συσκευή το s9+ ...την θυμάμαι την προωθητική ενέργεια.  Έχω πάρει 15 συσκευές από τότε. Μην το σκέφτεσαι τρέχα να προλάβεις εφόσον σου κάνει και σου αρέσει το s22u 
Είμαι σχεδόν ψημένος, το μέγεθος του σκέφτομαι μόνο...
Ίσως το Plus να είναι ενδεδειγμένο για εμένα μιας που ούτε το πενάκι ούτε ο τηλεφακός του Ultra μου χρειάζονται.
Με ενδιαφέρει η γνώμη σου, τι προτείνεις;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

On 20/6/2022 at 8:57 ΜΜ, Dark_Lord said:

 

Μόλις παρέλαβα θήκη spigen και προστατεύτικο οθόνης.. Το δακτύλικο άμεσο μια χαρά όλα και η θήκη τρομερή αλλά για την ώρα το εδώ με την γνήσια τις samsung μέχρι να έρθουν και οι UAG

16565171924901914277770780276659.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konakis said:

Με -20% συν αποφορολόγηση το 12/256 βγαίνει 903 ευρώ στην Vodafone. Κρατήθηκε 7 μέρες κι έφυγε,  στα 967 το iPhone 13 pro max 256 είναι επίσης ευκαιρία. 

Στο γνωστό τεχνολογικό γειτονικό  site επίσης πωλούνται, βέβαια με 903 του κουτιού αξίζει με κλειστά μάτια από Vodafone 

Άμα βρεις

Link to comment
Share on other sites

Δύο πήραμε...την προηγούμενη εβδομάδα κι ένα pro max

Πέμπτη και Παρασκευή προλάβαμε ✌️😎

Εγώ πάντως βλέπω διαθεσιμότητα

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/smartphones-axesouar/smartphones/samsung-mblphsam-glx-s22ultra128gb5gdsblv/p-148570/?isStandalone=true&skuId=000001141010520005

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, avgouleo2 said:

Μόλις παρέλαβα θήκη spigen και προστατεύτικο οθόνης.. Το δακτύλικο άμεσο μια χαρά όλα και η θήκη τρομερή αλλά για την ώρα το εδώ με την γνήσια τις samsung μέχρι να έρθουν και οι UAG

16565171924901914277770780276659.jpg

Από πού τα πήρες? Επίσης δώσε μας feedback όταν μπορέσεις για το αν κάνει καλύτερη απαγωγή θερμότητας η συγκεκριμένη θήκη..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, avgouleo2 said:

Μόλις παρέλαβα θήκη spigen και προστατεύτικο οθόνης.. Το δακτύλικο άμεσο μια χαρά όλα και η θήκη τρομερή αλλά για την ώρα το εδώ με την γνήσια τις samsung μέχρι να έρθουν και οι UAG

16565171924901914277770780276659.jpg

Βάλε λινκ γιατί τη ζήλεψα τη θήκη ❤️

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας , σκέφτομαι για αγορά του s22 ultra δεν θα σας ζαλίσω με τα προβλήματα γιατί πραγματικά υπάρχει διχαχσμός στα forum και στα ελληνικά και στα ξένα οπότε είναι λίγο θέμα τύχης όπως κατάλαβα, όμως θα ήθελα να μάθω:

1) Πίστεύετε πως υπάρχει διαφορά αν αγοραστεί από το επίσημο site ή από κάποια αλυσίδα ή κάποιο skroytzoμαγαζο με πολλές καλές κριτικές όσον αφορά πιο προσεγμένη παρτίδα? Η ακόμα καλύτερη εμπειρία στο service? 

 

2) Για κάποιον που πρώτη φορά θα χρησιμοποιησει το spen και στελνει συχνα mail και φτιάχνει λίστες πιστευετε πως αξίζει τα παραπάνω έξοδα η χρήση του? 

 

Το ξέρω πως είναι άσχετες οι ερωτήσεις, ευχαριστώ για το χρόνο σας  

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν προσεγμένες παρτίδες και όχι. Εργοστάσια είναι που τα φτιάχνουν αυτόματες μηχανές. Από όπου και να το πάρεις είναι το ίδιο. Τα όποια προβλήματα υπήρχαν με τις αναβαθμίσεις εξαφανίστηκαν. Αν το πάρεις θα πάρεις το καλύτερο Android αυτή τη στιγμή. Και δεν κατάλαβα τα επιπλέον έξοδα για το spen

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση,επειδή με καλύπτουν οι κάμερες του S22+  ενοουσα αν αξίζει η χρήση του Spen τη διαφορά κόστους μεταξύ των δύο.  

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση,επειδή με καλύπτουν οι κάμερες του S22+  ενοουσα αν αξίζει η χρήση του Spen τη διαφορά κόστους μεταξύ των δύο.  
Αυτό με το πενάκι θα το αποφασίσεις εσύ πόσο σου χρειάζεται. Πάντως οι λειτουργίες του είναι πέρα από κάθε φαντασία. Αλλά εσύ ξέρεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...