Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Δε λειτουργεί στη Ελλάδα το Samsung wallet. Να μου πεις και τι λειτουργεί της Samsung στα ελληνικά μήπως η φωνητική πληκτρολογιση; Μήπως το πληκτρολόγιο της είναι κατώτερο στα ελληνικά από το gboard ; Κατά τα άλλα έχουμε αντιπροσωπεία στην Ελλάδα..... Καλά δε μιλάμε για το Bixby σε 20 χρόνια θα έχει κι αυτό ελληνικά...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το έγραψα κι εγώ πιο πίσω.
Ας μη δούλευαν οι πληρωμές που εμπλέκονται οι τράπεζες.. Ας δούλευαν όλα τα άλλα που τα έχουμε σε 2-3 ξεχωριστές εφαρμογές.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

On 21/6/2022 at 7:27 ΠΜ, bromonano2 said:

Το stanby είναι κάτι που έχω επισημάνει και εγώ παλαιότερα στο νήμα. Ερχόμενος από s21 ultra , η διαφορά υπέρ του s22 είναι χαοτική. Δεν ξέρω αν είναι θέμα software , μόντεμ ή παροχου(από άποψη παροχου δεν έχει αλλάξει κάτι πάντως σε θέμα κεραιών κτλ) αλλά ένα απλό παράδειγμα ειναι οτι στην εργασία μου που δεν χρησιμοποιώ το κινητό αλλά είμαι μονιμα σε κίνηση σεν ένα χώρο 100 στρεματων με το s21 όταν σχολουσα είχα 75% ενώ με το s22 έχω υπόλοιπο 90%.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Μου χάλασαν 2 σε 2 εβδομαδες , δεν ξανασχοληθηκα. Πήρα αυτή που προτείνουν τα παιδιά εδώ από amazon και είναι εξαιρετική.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Έχεις λινκ πρόχειρο?

Όταν είσαι σπίτι 🏠🏠 με καλό σημα και WiFi....

Screenshot_20220625-194142_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ξεκόλλησε η μεμβράνη λόγω ζέστης και το ξαναάφησα γυμνό. πραγματικά η αίσθηση δε συγκρίνεται. Απίστευτα πιο smooth, υποδειγματική λειτουργία του edge panel, καλύτερες γωνίες θέασης. Πραγματικά αναρωτιέμαι αν αξίζει η υποβάθμιση της εργοστασιακής εμπειρίας στο βωμό ενός ψιλοαραχνιάσματος που δε φαίνεται καν με ανοιχτή την οθόνη. επίσης αναρωτιέμαι αν αξίζει να πληρώνεις gorilla glass victus για να βάζεις μεμβράνη των 10 ευρώ.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ξεκόλλησε η μεμβράνη λόγω ζέστης και το ξαναάφησα γυμνό. πραγματικά η αίσθηση δε συγκρίνεται. Απίστευτα πιο smooth, υποδειγματική λειτουργία του edge panel, καλύτερες γωνίες θέασης. Πραγματικά αναρωτιέμαι αν αξίζει η υποβάθμιση της εργοστασιακής εμπειρίας στο βωμό ενός ψιλοαραχνιάσματος που δε φαίνεται καν με ανοιχτή την οθόνη. επίσης αναρωτιέμαι αν αξίζει να πληρώνεις gorilla glass victus για να βάζεις μεμβράνη των 10 ευρώ.
Η ιδέα σου είναι ή η μεμβράνη που είχες δεν ήταν της.... προκοπής, που λένε χεχεχε. Αυτή που έχω εγώ είναι σαν να είναι γυμνό το τηλέφωνο. Και ναι, αξίζει ειδικά τώρα το καλοκαίρι με την άμμο που είναι ο νούμερο ένα εχθρός για χαρακιές στην οθόνη.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, costsa41 said:

Η ιδέα σου είναι ή η μεμβράνη που είχες δεν ήταν της.... προκοπής, που λένε χεχεχε. Αυτή που έχω εγώ είναι σαν να είναι γυμνό το τηλέφωνο. Και ναι, αξίζει ειδικά τώρα το καλοκαίρι με την άμμο που είναι ο νούμερο ένα εχθρός για χαρακιές στην οθόνη.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κώστα της irepair έβαλα που προτείνουν πολλοί από εδώ μέσα.Ίσως αυτή από amazon να είναι καλύτερη αλλά πόσο καλύτερη?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Κώστα της irepair έβαλα που προτείνουν πολλοί από εδώ μέσα.Ίσως αυτή από amazon να είναι καλύτερη αλλά πόσο καλύτερη?
Ειλικρινά δεν ξέρω. Μπορώ μόνο να συγκρίνω αυτή με την εργοστασιακή που είχε το 21 . Αυτή είναι καλύτερη. Αναλογικά λοιπόν , υποθέτω θα είναι καλύτερη. Και το κυριότερο την τοποθετείς μόνος σου πάρα πολύ εύκολα. Ούτε να πληρώσεις ούτε να τρέχεις οπουδήποτε. Και με 15 περίπου ευρώ έχεις τρεις τέτοιες ποιοτικές. Εγώ απορώ πως και πηγαίνουν και ρωτούν για μεμβράνη από Samsung ή σε άλλα μεγάλα καταστήματα, όταν υπάρχουν κάτι σαν αυτή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Νέα μέθοδος αλλαγής CSC με το alliance shield. Υπόψιν ότι αλλάζει σε ότι CSC περιέχει το multi CSC μας. Δεν γνωρίζω τι γίνεται αν φλασαρουνε με odin άλλη rom με άλλο multi CSC. Εμενα πχ με ενδιέφερε μόνο το samsung wallet , που λειτουργεί με curve και έβαλα United Kingdom.

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s22-series/samsung-pay-in-german-csc-is-eux-fix-5-minutes/m-p/5571402#M22625b12d266b399a435c8337981a4f4e10fd.jpg


Edit: Δεν γίνεται factory reset το κινητό, κάνει μόνο ένα restart.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα την esim και από εκείνη τη μέρα έχω χαμένες κλήσεις. Άλλες μου έρχονται σαν μήνυμα και άλλες δεν τις εμφανίζει καθόλου.
Είχε κάποιος παρόμοιο θέμα?
Από 13888 μου είπαν για επανεκκίνηση αλλά ενώ έφτιαξε για λίγο, πάλι τα ίδια!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, costsa41 said:

Ειλικρινά δεν ξέρω. Μπορώ μόνο να συγκρίνω αυτή με την εργοστασιακή που είχε το 21 . Αυτή είναι καλύτερη. Αναλογικά λοιπόν , υποθέτω θα είναι καλύτερη. Και το κυριότερο την τοποθετείς μόνος σου πάρα πολύ εύκολα. Ούτε να πληρώσεις ούτε να τρέχεις οπουδήποτε. Και με 15 περίπου ευρώ έχεις τρεις τέτοιες ποιοτικές. Εγώ απορώ πως και πηγαίνουν και ρωτούν για μεμβράνη από Samsung ή σε άλλα μεγάλα καταστήματα, όταν υπάρχουν κάτι σαν αυτή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μπορείς μήπως (για μία ακόμη φορά) να δώσεις το λινκ από το amazon?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

μπορείς μήπως (για μία ακόμη φορά) να δώσεις το λινκ από το amazon?
https://www.amazon.de/Samsung-Galaxy-S22-Ultra-Fingerprint/dp/B09NL5BTR8?pd_rd_w=QU98N&content-id=amzn1.sym.e463c5eb-3645-45c0-b547-eab3c8a6b83d&pf_rd_p=e463c5eb-3645-45c0-b547-eab3c8a6b83d&pf_rd_r=CZ0V3T9MVR1HVJ8X0QJB&pd_rd_wg=9UyTU&pd_rd_r=7b06504c-ee44-472f-8c8e-1717d6c2eb04&pd_rd_i=B09NL5BTR8&psc=1&ref_=pd_bap_m_rp_1_sc

Υπερευχαριστημενος κ εγώ...

Edit: Άσε που είχα βάλει 3 σε μαγαζιά πριν από αυτή (ξεκολλησαν ολες) , είναι η μοναδική που μπήκε ίσια κ την έβαλα μόνος μου....


Στα γενικά τώρα του κινητού μετά από 1 μήνα +:
-Υπέροχη οθόνη ( χωρίς αντίπαλο όμως, ειδικά για ελλαδα)
- Υπέροχη ποιότητα κλήσεων (παράδοση η Sam σε αυτό τον τομεα)
- Πάρα πολύ καλή κάμερα ,υπό όλες τις συνθήκες, και μάλιστα με τα τελευταία update μειώθηκε και αρκετά το shutter lag
- Πολύ καλύτερο standby από τις προηγούμενες flagship σειρές της Samsung με αποτέλεσμα στο τέλος της ημερας να έχω ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένα +15% μπαταρια
-Οι εφαρμογές έχουν γίνει πλέον optimized , κανένα κόλλημα καμία περίεργη συμπεριφορά πουθενά, εκτός από το Twitter..
- Υπέροχα haptics
- Τι περιμένω από one ui 5 ? Καλύτερα animations και θα μιλάμε για το καλύτερο κινητό της αγοράς overall και αφήστε τους άλλους να βουρλιζονται...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

On 23/6/2022 at 7:15 ΜΜ, Vzoun said:

8 ώρες SOT μπαταρία?? Πραγματικά μεγάλη βελτίωση!! Έχετε και οι υπόλοιποι ανάλογη εμπειρία μετά τα νέα updates??

Ναι, πως και δεν....

Στην καθημερινοτητα μου φτανω σπιτι το βραδυ με 15% και 2-3 ωρες sot.

Προχτες που χρειαστηκα κατι παραπανω απο απλως κινητο: 5 ωρες sot ...με 3φορες συνδεση στο power bank... Συνολικη καταναλωση μπαταριας 125%

Δεν το λες και επιτυχία...

95436449_Screenshot_20220626-092610_Devicecare.thumb.jpg.2b1ad24b2cd7e67e78de708b5293e624.jpg

On 23/6/2022 at 7:15 ΜΜ, Vzoun said:

8 ώρες SOT μπαταρία?? Πραγματικά μεγάλη βελτίωση!! Έχετε και οι υπόλοιποι ανάλογη εμπειρία μετά τα νέα updates??

 

Edited by nikosdoc
Link to comment
Share on other sites

Χθες ήμουν στο public.... έπαιξα λίγο με την συσκευή της πλάτης (s22 ultra) και πραγματικά γέλασα με το πόσο άσχημα υλοποιημένα είναι τα gestures και το κακο transition στις οθόνες αριστερα δεξιά ... παραδίπλα ειχε και το Xiaomi 12pro το οποίο παρέδιδε μαθήματα ομαλού scrolling με επίσης ομαλότατα και καθαρά animations στα gestures....αυτό είδα αυτό σας μεταφέρω...

sent from Poco F3 8/256









Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά εχθές ήμουν σε μία αντιπροσωπεία Ferrari. Χαλί μαύρο. Χαμηλό δεν μπορούσα να μπω.καταναλωση στον Θεό. Και αυτό το κόκκινο άστα να πάνε. Παρά δίπλα ήταν η αντιπροσωπεία της Lada. Εντάξει ψηλό όμορφο. Κατανάλωση 3.5 τα 100 η μέρα με την νύχτα. Αυτά είδα αυτά μεταφέρω. 

 

Σεντ φρομ Μάη  nokia 3210

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Konstantine73 said:

Χθες ήμουν στο public.... έπαιξα λίγο με την συσκευή της πλάτης (s22 ultra) και πραγματικά γέλασα με το πόσο άσχημα υλοποιημένα είναι τα gestures και το κακο transition στις οθόνες αριστερα δεξιά ... παραδίπλα ειχε και το Xiaomi 12pro το οποίο παρέδιδε μαθήματα ομαλού scrolling με επίσης ομαλότατα και καθαρά animations στα gestures....αυτό είδα αυτό σας μεταφέρω...

sent from Poco F3 8/256








 

Αν τα gestures και τα animations είναι κριτήρια για την ποιότητα ενός τηλεφώνου ,έχεις απόλυτο δικιο

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δεν θα το αγόραζα ποτέ το έπιασα στα χέρια μου αυτές τις μέρες και εντάξει το τηλέφωνο είναι ότι καλύτερο υπάρχει, μην λέμε ότι θέλουμε, αν και στα δικά μου γούστα το μικρό s22 μου έκατσε καλύτερα στο χέρι. Με Xiaomi δεν συγκρίνεται με τίποτα ούτε για αστείο.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

@Konstantine73 άστα η λειτουργία gestures είναι πραγματικά χάλι μαύρο μου έχει σπάσει τα νεύρα μια βδομάδα περίπου που το έχω. Είναι τραγικό όντως... με Mi 11i  (8/256) διπλα δίπλα νομίζεις πως χαϊδεύεις apple 13 pro max. Αυτές οι συνεχόμενες αναβαθμίσεις του φημισμένου 4.1 ui έχουν χαντακωσει τις συσκευές της...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, konakis said:

@Konstantine73 άστα η λειτουργία gestures είναι πραγματικά χάλι μαύρο μου έχει σπάσει τα νεύρα μια βδομάδα περίπου που το έχω. Είναι τραγικό όντως... με Mi 11i  (8/256) διπλα δίπλα νομίζεις πως χαϊδεύεις apple 13 pro max. Αυτές οι συνεχόμενες αναβαθμίσεις του φημισμένου 4.1 ui έχουν χαντακωσει τις συσκευές της...

τι να πω ρε παιδιά εγώ από Ios προέρχομαι και παρόλα αυτά δεν έχω ενοχληθεί σε τίποτα αναφορικά με τα gestures κλπ..ακόμη και η προβληματική συσκευή που είχα στην αρχή ήταν βούτυρο..

1 hour ago, chios said:

Παρόλο που δεν θα το αγόραζα ποτέ το έπιασα στα χέρια μου αυτές τις μέρες και εντάξει το τηλέφωνο είναι ότι καλύτερο υπάρχει, μην λέμε ότι θέλουμε, αν και στα δικά μου γούστα το μικρό s22 μου έκατσε καλύτερα στο χέρι. Με Xiaomi δεν συγκρίνεται με τίποτα ούτε για αστείο.

το ότι το λέει κάποιος με εμπειρία σε xiaomi συσκευές έχει ιδιαίτερη αξία. είναι η πρώτη φορά εδώ και χρόνια που συσκευή της samsung ψηφίζεται σε όλα τα fora καλύτερη android συσκευή. Με τόσο χάλια εμπειρία χρήσης όπως αναφέρεται θεωρώ ότι θα την είχαν κατακεραυνώσει

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Η αίσθηση και η ποιοτητα κατασκευής της συσκευής, το κράτημά της για τον όγκο της, η οθονη όλα είναι εξαιρετικά, ότι καλύτερο και ξεχωριστό στην αγορά. Το scrolling και η γενικότερη λειτουργία με full gestures μετριότατη για τα θέλω μου μόνο εκεί πάσχει για μένα κάτι που μπορεί να διορθωθεί βεβαίως με τα επερχόμενα updates και με το νέο Ui αργοτερα. Τίποτε άλλο...κλήσεις σούπερ, ηχεία επίσης , το δαχτυλικο  είναι μέτριο με το Whitestone γυαλί όμως αυτό δεν οφείλεται στο κινητό. 

 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Τα gestures είναι φανταστικά και βούτυρο. Η εμπειρία με το one hand φανταστική, αφού αν σύρω αριστερά λίγο πιο κάτω από το κανονικό ανοίγει η διαχωρισμένη οθόνη αμέσως, αφού το έχω βάλει να το κάνει. Γενικά το τηλέφωνο είναι , αυτή τη στιγμή ότι καλύτερο μπορεί να αγοράσει κάποιος σε Android συσκευή. Ομαλό, γρήγορο, μαζεμένο, για τις διαστάσεις του και τοπ σε όλους τους τομείς. Ακόμα και σε μας, που από την αρχή, δεν είχαμε πρόβλημα κανένα, με τις αναβαθμίσεις που πήρε δεν υπάρχει κάτι εκεί έξω να είναι καλύτερο. Και μιλάμε, κυρίως, για τον άμεσο ανταγωνιστή του, όχι για τα κινέζικα που δεν ξέρεις τι κακό θα έρθει με τη επόμενη αναβάθμιση σου. Ένα τηλέφωνο που μπορείς να το κρατήσεις χρόνια και που θα είναι πάντα ανάμεσα στα καλύτερα. Δε συνεργάζεται βέβαια σε κάποια με τηλεόραση άλλης μάρκας και το λέω για όσους είναι υποψήφιοι αγοραστές. Εγώ πάντα παίρνω Sony τηλεόραση . Αν κάποιος θέλει οικοσύστημα θα πάρει Samsung τηλεόραση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Χθες ήμουν στο public.... έπαιξα λίγο με την συσκευή της πλάτης (s22 ultra) και πραγματικά γέλασα με το πόσο άσχημα υλοποιημένα είναι τα gestures και το κακο transition στις οθόνες αριστερα δεξιά ... παραδίπλα ειχε και το Xiaomi 12pro το οποίο παρέδιδε μαθήματα ομαλού scrolling με επίσης ομαλότατα και καθαρά animations στα gestures....αυτό είδα αυτό σας μεταφέρω...

sent from Poco F3 8/256





 

Εγώ πάλι τα χρησιμοποιώ κάθε μέρα (τα gestures) και γελάω με κάποιους που νομίζουν ότι δεν ειναι καλα.

 

Σεβαστή η άποψη σου πάντως (και φυσικά η προσπάθεια να κάνεις hijack για νιοστή φορά με ένα ακόμα κινέζικο). 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

On 25/6/2022 at 11:16 ΜΜ, bromonano2 said:

Νέα μέθοδος αλλαγής CSC με το alliance shield. Υπόψιν ότι αλλάζει σε ότι CSC περιέχει το multi CSC μας. Δεν γνωρίζω τι γίνεται αν φλασαρουνε με odin άλλη rom με άλλο multi CSC. Εμενα πχ με ενδιέφερε μόνο το samsung wallet , που λειτουργεί με curve και έβαλα United Kingdom.

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s22-series/samsung-pay-in-german-csc-is-eux-fix-5-minutes/m-p/5571402#M22625b12d266b399a435c8337981a4f4e10fd.jpg


Edit: Δεν γίνεται factory reset το κινητό, κάνει μόνο ένα restart.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk


 

Δεν δουλευει για αλλάγη απο cosmote σε eur

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι τα χρησιμοποιώ κάθε μέρα (τα gestures) και γελάω με κάποιους που νομίζουν ότι δεν ειναι καλα.
 
Σεβαστή η άποψη σου πάντως (και φυσικά η προσπάθεια να κάνεις hijack για νιοστή φορά με ένα ακόμα κινέζικο). 
Καμία προσπάθεια τρολιγκ σταματα την καραμέλα.... αυτό είδα αυτό είπα.

Όποιος είναι Θεσσαλονίκη ας πάει στο public στην Τσιμισκή στην επίσημη πλάτη της Samsung να το δεί.... εκτός και αν η συσκευή της είναι στο κακό της το χάλι και το αντίστοιχο Xiaomi το έχουν μήν βρέξει και μην σταξει

sent from Poco F3 8/256



Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Κωνσταντίνε χωρίς καμία διάθεση για αντιπαράθεση αλλά σχεδόν όλες τις συσκευές τις έχεις βγάλει είτε κατωτερες από τα xiaomi είτε ότι δεν έχουν κανένα vfm.

 

Φιλικα

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Konstantine73 said:

Καμία προσπάθεια τρολιγκ σταματα την καραμέλα.... αυτό είδα αυτό είπα.

Όποιος είναι Θεσσαλονίκη ας πάει στο public στην Τσιμισκή στην επίσημη πλάτη της Samsung να το δεί.... εκτός και αν η συσκευή της είναι στο κακό της το χάλι και το αντίστοιχο Xiaomi το έχουν μήν βρέξει και μην σταξει

sent from Poco F3 8/256


 

Ωραία  φίλε οπότε Άσε εμάς που μας καταράστηκε η μοίρα και το πήραμε να γράψουμε κάτι Με ενδιαφέρον εδώ πέρα γιατί ότι σοβαρό έχει γραφτεί έχει χαθεί

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...