Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

1 hour ago, Arian13 said:

Υποθέτω ότι του έχεις tempered glass. Για το δακτυλικο εγώ με tmax πέρασα και στα 4 δακτυλικά που έχει, το ίδιο δάκτυλα που χρησιμοποιώ με διαφορετική γωνία κάθε φορά και δουλεύει μια χαρά. Όταν είχα βάλει σε διαφορετικά δάκτυλα τα είχε τα θεματακια του .Με το Whitestone ενδεχομένως να είναι και καλύτερα απλά δεν έβρισκα μαγαζί να το πάρω που να το τοποθετεί  

Το whitestone έχω.4 διαφορετικά δάχτυλα έχω περάσει πιέζοντας διαφορετικά κάθε δάχτυλο όταν τα περνούσα (διαφορετικές γωνίες)και δουλεύουν όλα αψογα

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έχει παρατηρήσει κανείς εδώ και κανένα μήνα η εφαρμογή για μηνύματα της Google δεν δείχνει την γραμματοσειρά που έχεις βάλει στο κινητό αλλά έχει την δική του την κλασική;

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Strofigkas said:

Το whitestone έχω.4 διαφορετικά δάχτυλα έχω περάσει πιέζοντας διαφορετικά κάθε δάχτυλο όταν τα περνούσα (διαφορετικές γωνίες)και δουλεύουν όλα αψογα

Και με τις πτώσεις του κινητού το Whitestone παρέμεινε ανέγγιχτο?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, DrFrap said:

Μπορείς να δοκιμάσεις ενώ βλέπεις μεγάλη διαφορά στις γραμμές σήματος, να κάνεις ένα speedtest και με τις δύο? Αν και έχω cosmote, με καεί άμεσα το ζήτημα αυτό καθώς στην περιοχή του σπιτιού μου η cosmote έχει χάλια σήμα.

Στην eSIM δεν έχω δεδομένα και δεν μπορώ να κάνω speed test. 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ήδη χωρίς κάποιο έξτρα πρόβλημα λειτουργεί κανονικά με γερμανικό ίντερνετ. Και ας είναι συνδρομή από την Αγγλία. Εγώ έτσι λειτουργώ πλέον. Από εκεί και μετά θα το περάσω και στην τηλεόραση
Φιλαράκι ήδη σε ευχαρίστησα για το tip που μας έδωσες, αλλά αν τελικά δουλέψει Ελλάδα χωρίς VPN και TV με έσωσες από ένα 80άρι €!
Να σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arian13 said:

Και με τις πτώσεις του κινητού το Whitestone παρέμεινε ανέγγιχτο?

Όχι έχει ραγίσει αλλά ούτε που φαίνεται αν δεν το ξερεις

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Και με τις πτώσεις του κινητού το Whitestone παρέμεινε ανέγγιχτο?
Είχα Whitestone στο S20. Πολύ ευχαριστημένος απο την ποιότητα. Αλλά δυστυχώς είχα το κινητό στον καναπέ και μου έπεσε το τηλεκοντρόλ και ράγισε.
Πιθανόν να μην ράγισε η οθόνη αν δεν είχα προστασία αλλά αυτό δεν το ξέρω. Πάντως είχα ξανά αγοράσει Whitestone.
Τώρα με το S22 έβαλα τις ζελατίνες απο amazon. Πολύ ικανοποιημένος!
Αλλά αν θέλεις τζαμακι, σίγουρα Whitestone!
Link to comment
Share on other sites

Είχα Whitestone στο S20. Πολύ ευχαριστημένος απο την ποιότητα. Αλλά δυστυχώς είχα το κινητό στον καναπέ και μου έπεσε το τηλεκοντρόλ και ράγισε.
Πιθανόν να μην ράγισε η οθόνη αν δεν είχα προστασία αλλά αυτό δεν το ξέρω. Πάντως είχα ξανά αγοράσει Whitestone.
Τώρα με το S22 έβαλα τις ζελατίνες απο amazon. Πολύ ικανοποιημένος!
Αλλά αν θέλεις τζαμακι, σίγουρα Whitestone!
Καλησπέρα. Ένα λινκ μπορώ να έχω για τις ζελατίνες παρακαλώ ?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ένα λινκ μπορώ να έχω για τις ζελατίνες παρακαλώ ?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B09NL5BTR8?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image

Οπωσδήποτε να δεις το βίντεο πριν την περάσεις. Είναι πανεύκολο. Έχει 3 μέσα. Αν τις αγοράσεις.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, pank said:

Είχα Whitestone στο S20. Πολύ ευχαριστημένος απο την ποιότητα. Αλλά δυστυχώς είχα το κινητό στον καναπέ και μου έπεσε το τηλεκοντρόλ και ράγισε.
Πιθανόν να μην ράγισε η οθόνη αν δεν είχα προστασία αλλά αυτό δεν το ξέρω. Πάντως είχα ξανά αγοράσει Whitestone.
Τώρα με το S22 έβαλα τις ζελατίνες απο amazon. Πολύ ικανοποιημένος!
Αλλά αν θέλεις τζαμακι, σίγουρα Whitestone!

Δεν έχω καταλάβει.στο 20 τι είχε ραγίσει,το τζαμακι η η οθόνη;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει.στο 20 τι είχε ραγίσει,το τζαμακι η η οθόνη;
Το τζαμάκι. Απλώς πιστεύω ότι αν δεν είχα προστασία δεν θα έσπαζε η οθόνη από μια πτώση ενός τηλεκοντρόλ στον καναπέ από τόσο μικρό ύψος.
Όμως γενικά ήμουν ευχαριστημένος από την Whitestone, οπότε την ξανά αγόρασα. Απλώς δεν ξανά άφηνα το κινητο στον καναπέ, όταν έπαιζα με το τηλεκοντρόλ.
Τώρα όπως έγραψα στο S22 αποφάσισα να πάρω ζελατίνα.
Το S20 σε αλλο μελος της οικογενειας είναι ακόμα με την Whitestone, μια χαρά!
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, pank said:

Το τζαμάκι. Απλώς πιστεύω ότι αν δεν είχα προστασία δεν θα έσπαζε η οθόνη από μια πτώση ενός τηλεκοντρόλ στον καναπέ από τόσο μικρό ύψος.
Όμως γενικά ήμουν ευχαριστημένος από την Whitestone, οπότε την ξανά αγόρασα. Απλώς δεν ξανά άφηνα το κινητο στον καναπέ, όταν έπαιζα με το τηλεκοντρόλ.
Τώρα όπως έγραψα στο S22 αποφάσισα να πάρω ζελατίνα.
Το S20 σε αλλο μελος της οικογενειας είναι ακόμα με την Whitestone, μια χαρά!

Από πτώση της συσκευής όμως καλύτερα να ραγίσει το τζαμακι παρά η οθόνη και πιο πιθανό είναι να ραγίσει η οθόνη όταν κάποιος φοράει μεμβρανη

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μπορώ να καταλάβω, το δικό μου είναι ευρωπαϊκό με κάποια έκδοση της vodafone.

Μπορώ να το γυρίσω με κάποιο τρόπο σε καθαρό ευρωπαϊκό ? έστω κι αν γίνει reset δεν με πειράζει.

Αν μπορούσα να αποφύγω βέβαια τη διαδικασία του reset θα ήτανε πολύ καλύτερο.

SmartSelect_20220610-132342_Settings.jpg

Edited by NeCrOmAnCeR19
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NeCrOmAnCeR19 said:

Από ότι μπορώ να καταλάβω, το δικό μου είναι ευρωπαϊκό με κάποια έκδοση της vodafone.

Μπορώ να το γυρίσω με κάποιο τρόπο σε καθαρό ευρωπαϊκό ? έστω κι αν γίνει reset δεν με πειράζει.

Αν μπορούσα να αποφύγω βέβαια τη διαδικασία του reset θα ήτανε πολύ καλύτερο.

SmartSelect_20220610-132342_Settings.jpg

Δυστυχως όχι πλέον 

Edited by dimkit
Link to comment
Share on other sites

Σημαντικές βελτιώσεις στις κάμερες των Samsung Galaxy S22 φέρνει το update Ιουνίου

https://techmaniacs.gr/simantikes-veltioseis-stis-kameres-ton-samsung-galaxy-s22-fernei-to-update-ioynioy/

Link to comment
Share on other sites

1ον Η τράπεζα Πειραιώς ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έβαλε τις κάρτες της στο Google Pay.

2ον Έβγαλε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ νέα ενημέρωση στην εφαρμογή και μάλλον έχει λύσει το πρόβλημα της αυξημένης κατανάλωσης στο παρασκήνιο. Το παρακολουθώ βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

1ον Η τράπεζα Πειραιώς ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έβαλε τις κάρτες της στο Google Pay.
2ον Έβγαλε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ νέα ενημέρωση στην εφαρμογή και μάλλον έχει λύσει το πρόβλημα της αυξημένης κατανάλωσης στο παρασκήνιο. Το παρακολουθώ βέβαια.
26 μαη εμένα είχε τελευταία φορά αναβάθμιση η Πειραιώς εφαρμογή
Link to comment
Share on other sites

1ον Η τράπεζα Πειραιώς ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έβαλε τις κάρτες της στο Google Pay.
2ον Έβγαλε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ νέα ενημέρωση στην εφαρμογή και μάλλον έχει λύσει το πρόβλημα της αυξημένης κατανάλωσης στο παρασκήνιο. Το παρακολουθώ βέβαια.
Μετά σου τα παράπονα. Δύο φορές. Μόλις τις έβαλα και στο τηλέφωνο και στο ρολόι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από πτώση της συσκευής όμως καλύτερα να ραγίσει το τζαμακι παρά η οθόνη και πιο πιθανό είναι να ραγίσει η οθόνη όταν κάποιος φοράει μεμβρανη
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σπάσει το τζαμάκι από πτώση!
Για την οθόνη δεν είναι σίγουρο ότι θα ραγίσει. Υπάρχουν βίντεο που αντέχει αρκετά η οθόνη του S22 Ultra! Ολα είναι θέμα τύχης.
1ον Η τράπεζα Πειραιώς ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έβαλε τις κάρτες της στο Google Pay.
2ον Έβγαλε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ νέα ενημέρωση στην εφαρμογή και μάλλον έχει λύσει το πρόβλημα της αυξημένης κατανάλωσης στο παρασκήνιο. Το παρακολουθώ βέβαια.
Ευχάριστα νέα!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

Μετά σου τα παράπονα. Δύο φορές. Μόλις τις έβαλα και στο τηλέφωνο και στο ρολόι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έπρεπε να γκρινιάξω εγώ και να τους κάνω άνω κάτω για να γίνει δουλειά.😂

Link to comment
Share on other sites

όσοι έχετε τα buds pro (αυτά που δίνανε με την προπαραγγελία), παρατηρείτε πρόβλημα με την κλήση; Όλοι μου λένε ότι δεν με ακούνε καλά και με διακοπές ενώ είναι δίπλα μου το κινητό και με καλό σήμα. 

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά κάποιος έλεγε ότι εξ αιτίας του exynos δεν ανεβάζει μεγάλες ταχύτητες με δεδομένα και είχε φτιάξει και βίντεο για το άλλη μια χρονιά χαμένη....5g στον Κορυδαλλό. 779074e6fc293296d4336854ab120507.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kampinas said:

όσοι έχετε τα buds pro (αυτά που δίνανε με την προπαραγγελία), παρατηρείτε πρόβλημα με την κλήση; Όλοι μου λένε ότι δεν με ακούνε καλά και με διακοπές ενώ είναι δίπλα μου το κινητό και με καλό σήμα. 

Άμα σου πω ότι από εχθές μου λένε το ίδιο πράγμα ότι δεν με ακούνε καλά;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...