Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα στο επάνω μέρος της οθόνης έχει μείνει η ένδειξη της "" θέσης "" τι έχω κάνει και έχει μείνει; 
 
477956754_SmartSelect_20220529-165848_OneUIHome.thumb.jpg.eb2df9af22eed3e85049b1884f1b109c.jpg
Εννοείς δεν μπορείς να κλείσεις την τοποθεσία?
Πιστεύω κάποια εφαρμογή που έχεις βάλει ίσως την κρατάει ενεργοποιημενη.
Θα έψαχνα στα δικαιώματα εντοπισμου θεσης που έχω δώσει.
Κατέβασε κουρτίνα, πάτα συνεχόμενα το εικονίδιο GPS, δεύτερη σειρά: Δικαιώματα Εφαρμογής.
Έλεγξε τα.e2e39687249506dde2a5d690aa3bfc24.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 ώρες πριν, pank said:

Εννοείς δεν μπορείς να κλείσεις την τοποθεσία?
Πιστεύω κάποια εφαρμογή που έχεις βάλει ίσως την κρατάει ενεργοποιημενη.
Θα έψαχνα στα δικαιώματα εντοπισμου θεσης που έχω δώσει.
Κατέβασε κουρτίνα, πάτα συνεχόμενα το εικονίδιο GPS, δεύτερη σειρά: Δικαιώματα Εφαρμογής.
Έλεγξε τα.e2e39687249506dde2a5d690aa3bfc24.jpg

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε θα το κάνω 

Link to comment
Share on other sites

On 22/5/2022 at 7:32 ΜΜ, toxotis70 said:

Η μπαταρία είναι ανάλογα τη χρήση, εγώ με τίποτα δεν έχω πάνω από 4 ώρες....αλλά προφανώς ειναι θέμα χρήσης.
Με το s21 ultra είχα σαφώς καλύτερους χρόνους...δε μιλάω φυσικά για το 13 pro .

Ζηλεύω πραγματικά αυτούς που έχουν 6 και 7 ώρες....ειδικά τώρα το καλοκαίρι είναι θέμα για μένα, λόγω υψηλής φωτεινότητας σε εξωτερικους χώρους.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Οπως εχω ξαναπει παρα πολλες φορες, ουτε εγω μπορω να δω πανω απο 4 ωρες με τιποτα, πραγματικα οτιδηποτε και αν κανω! Ακομα και σπιτι με φουλ σημα κινητης και χρηση μονο με WiFi, παλι δε προκειται να δω πανω απο 4 ωρες!
 Δυστυχως πληρης απογοητευση η μπαταρια, καμια σχεση με το S21 Ultra που ηταν πραγματικο τερας! 
 

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχω ξαναπει παρα πολλες φορες, ουτε εγω μπορω να δω πανω απο 4 ωρες με τιποτα, πραγματικα οτιδηποτε και αν κανω! Ακομα και σπιτι με φουλ σημα κινητης και χρηση μονο με WiFi, παλι δε προκειται να δω πανω απο 4 ωρες!
 Δυστυχως πληρης απογοητευση η μπαταρια, καμια σχεση με το S21 Ultra που ηταν πραγματικο τερας! 
 
Εγώ διαφωνώ. Είναι το μόνο τηλέφωνο που έχει νόημα το 85% να φορτίσεις γιατί βγάζει άνετα 4 με 5 ώρες οθόνη, ανάλογα, και μένει ανοιχτό κοντά 24 ώρες. Εννοείται όλα ανοιχτά και στο φουλ. Το 21 ήταν κατώτερο σε μπαταρία από το 85 ήθελες το απόγευμα να φορτίσεις, αυτό κρατάει και το βράδυ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, costsa41 said:

Εγώ διαφωνώ. Είναι το μόνο τηλέφωνο που έχει νόημα το 85% να φορτίσεις γιατί βγάζει άνετα 4 με 5 ώρες οθόνη, ανάλογα, και μένει ανοιχτό κοντά 24 ώρες. Εννοείται όλα ανοιχτά και στο φουλ. Το 21 ήταν κατώτερο σε μπαταρία από το 85 ήθελες το απόγευμα να φορτίσεις, αυτό κρατάει και το βράδυ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δυστυχως εχω ακριβως την αντιθετη αποψη, δε ξερω μηπως παει κατι λαθος με την δικη μου συσκευη, αλλα δυστυχως δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος οσον αφορα την διαρκεια μπαταριας.

Επισης παρατηρω πως οταν ειμαι σε κληση μεσω messenger ή εχω ανοιχτη πλοηγηση μεσω χαρτων και ταυτοχρονα κανω καποια αλλη εργασια με την συσκευη, υπαρχει αρκετο lag, κατι που ειναι ανεξηγητο και απαραδεκτο για τετοια συσκευη. 

Συνολικα εχοντας πλεον την συσκευη απο την πρωτη βδομαδα του Μαρτιου, θα επελεγα να παραμεινω στο S21 Ultra για να ειμαι ειλικρινης αν ειχα την δυνατοτητα επιλογης αυτη την στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εχω ακριβως την αντιθετη αποψη, δε ξερω μηπως παει κατι λαθος με την δικη μου συσκευη, αλλα δυστυχως δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος οσον αφορα την διαρκεια μπαταριας.
Επισης παρατηρω πως οταν ειμαι σε κληση μεσω messenger ή εχω ανοιχτη πλοηγηση μεσω χαρτων και ταυτοχρονα κανω καποια αλλη εργασια με την συσκευη, υπαρχει αρκετο lag, κατι που ειναι ανεξηγητο και απαραδεκτο για τετοια συσκευη. 
Συνολικα εχοντας πλεον την συσκευη απο την πρωτη βδομαδα του Μαρτιου, θα επελεγα να παραμεινω στο S21 Ultra για να ειμαι ειλικρινης αν ειχα την δυνατοτητα επιλογης αυτη την στιγμη.
Ειλικρινά δεν το έχω παρατηρήσει. Όταν υπάρχει πλοήγηση, συνήθως, δεν κάνω κάτι άλλο γιατί θέλω να βλέπω τι δείχνει, και στο Messenger να ακούω τον άλλον . Έχει τύχει να με πάρουν τηλέφωνο να μιλάω με τα buds και να τους λέω κάτι σερφαροντας στο net όπου δεν είχε το παραμικρό πρόβλημα. Και μιλάω και για κλήση Viber που δεν είναι κι ότι καλύτερο σε εφαρμογή. Το 21 είναι ένα πάρα πολύ καλό τηλέφωνο, όμως αυτό εδώ είναι στα σημεία καλύτερο, όπως μπαταρία, κάμερα και σκρολαρισμα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχοντας το στα χέρια μου 3 ήμερες σε έκδοση 12/256 το μοναδικο μετρο σύγκρισης που εχω ειναι το παλιο μου Xiaomi Mi 8 (6/64).

Νιώθω ακριβως σαν να κραταω το Mi8 του 2018 σε μοντέλο του 2022 !!!!!! ( με μεγαλες διαφορες υπερ της Οθονάρας του S22 και της αισθησης της αφής )

Στα υπολοιπα ο Exynos μαλλον ειναι για να Exynε πατσές !!!

Δεν ξερω τι βλεπουν οσοι το βγαζουν καλυτερο απο Iphone 13 Pro αλλα μαλλον πρεπει να αναθεωρίσουν !!!!! 

Edited by NeCrOmAnCeR19
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, merkon said:

Οπως εχω ξαναπει παρα πολλες φορες, ουτε εγω μπορω να δω πανω απο 4 ωρες με τιποτα, πραγματικα οτιδηποτε και αν κανω! Ακομα και σπιτι με φουλ σημα κινητης και χρηση μονο με WiFi, παλι δε προκειται να δω πανω απο 4 ωρες!
 Δυστυχως πληρης απογοητευση η μπαταρια, καμια σχεση με το S21 Ultra που ηταν πραγματικο τερας! 
 

Μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με την μπαταρία σου; Αν με την ίδια χρήση που έκανες με το s21u βλέπεις χειρότερη μπαταρία τότε πιθανόν να υπάρχει θέμα..Εγώ με ίδια χρήση έχω καλύτερη αυτονομία στο s22u από το s21u. 

Κοντά 4 ώρες SOT στο 50% με λευκό θέμα και συνδεδεμένο μόνιμα watch 3..Η φωτό είναι από πριν λίγο και είναι φορτισμένο από εχθές το βράδυ..

Screenshot_20220530-173958_Device care.jpg

Edited by kiriakos_tjet
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, NeCrOmAnCeR19 said:

εχοντας το στα χέρια μου 3 ήμερες σε έκδοση 12/256 το μοναδικο μετρο σύγκρισης που εχω ειναι το παλιο μου Xiaomi Mi 8 (6/64).

Νιώθω ακριβως σαν να κραταω το Mi8 του 2018 σε μοντέλο του 2022 !!!!!! ( με μεγαλες διαφορες υπερ της Οθονάρας του S22 και της αισθησης της αφής )

Στα υπολοιπα ο Exynos μαλλον ειναι για να Exynε πατσές !!!

Δεν ξερω τι βλεπουν οσοι το βγαζουν καλυτερο απο Iphone 13 Pro αλλα μαλλον πρεπει να αναθεωρίσουν !!!!! 

Αφού δεν έχεις άλλο μέτρο σύγκρισης πως μπορείς να ξέρεις αν είναι καλύτερο,ισάξιο η χειρότερο του iphone 13pro?

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ και εγώ πριν το 22 είχα το 21 ultra και πιο πριν το mi8.. πως νιώθεις ότι είναι σαν το mi8 ακριβώς ?? Μήπως τα παραλες λιγάκι ??? Το είχα αγαπήσει εκείνο το κινητό αλλά βρίσκω την τοποθέτηση άκυρη.

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Strofigkas said:

Αφού δεν έχεις άλλο μέτρο σύγκρισης πως μπορείς να ξέρεις αν είναι καλύτερο,ισάξιο η χειρότερο του iphone 13pro?

Όποιος μπαίνει δε τέτοια φόρουμ ξέρει τι αγοράζει!! Τόσα βίντεο έχει παραθέσει ο φίλος μαύρος λόρδος αλλά ,συνήθως, δε διαβάζουμε τα προηγούμενα ποστ γι' αυτό λέμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια. Μόνο στα βασικά μπορείς να συγκρίνεις τα δύο λειτουργικά . Από εκεί και πέρα παίρνεις αυτό που σε βολεύει καλύτερα. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί κάποιος κρατά ένα τηλέφωνο, ή οτιδήποτε, όταν δεν είναι λειτουργικό για τις ανάγκες του ή κάτι τον ενοχλεί ιδιαίτερα. 

Link to comment
Share on other sites

Το ότι σ ενοχλεί σε ένα θέμα, δε σημαίνει ότι πρεπει να το δώσεις κιόλας!
Αυτό έλλειπε....δεν υπάρχει κανένα τηλέφωνο που να σε ικανοποιεί 100% .

Κι εμένα η μπαταρία μου φαίνεται μέτρια, το ιδιο και τα lag....αλλά με ικανοποιεί σε άλλα θέματα και γιαυτό το κρατάω, προς το παρον.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Strofigkas said:

Αφού δεν έχεις άλλο μέτρο σύγκρισης πως μπορείς να ξέρεις αν είναι καλύτερο,ισάξιο η χειρότερο του iphone 13pro?

Μετρο σύγκρισης σε καθημερινή βάση εννοούσα, καθως εχω ασχοληθει και με i12 και i13 και i13pro ( των φιλων μου ) 

Η συγκρίσεις που κανω με το mi8 ειναι οι εξής

ταχύτητα εναλλαγής παραθυρων / εφαρμογών κλπ στα ματια μου εχει απειροελάχιστη διάφορα σχεδόν αμελητέα . 

Face unlock !!! Το mi8 με την Infrared camera σε έβλεπε παντου και παντα υπο οποιαδήποτε συνθηκη σκότους μερας συννεφιας και αναδρομου ερμη, ακομα και με βαση στο παρπριζ του αμαξιού .

το δε S22 αμολαει αετό !!!! Μονο αν το κολλήσω 20 ποντους απο την μουρη μου και με τέλειο φωτισμό !! 

δακτυλικό αποτύπωμα !!! Εντάξει ξερω οτι τα under display είναι αργά . μικρο το κακό. 

τωρα σε καμερες που τα εβαλα διπλα δίπλα με i12 , i13 , το S22 δεν είναι κινητο απο αυτα που λεμε το εβγαλα απο την τσεπη και πατησα το shutter !! ( Αναφέρομαι στο κομματι του low light και μόνο ) 

Δεν το γραφω για λόγους αντιπαράθεσης φυσικα 🙂 δεν έχω τέτοια όρεξη με ολο το συμπαθιο . 

Ασφαλως ειναι μια ποιοτική συσκευή οπως αλλωστε ηταν και το Mi8 αλλα δυστυχώς οχι για την κατηγορια των over 1000€ 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πιο ακαριαίο δαχτυλικό!!!!! Ήδη από το 21 ήταν πάρα πολύ καλό. Σε αυτό, όπως έχουμε δει και σε βίντεο είναι απλά τέλειο. Η αναγνώριση προσώπου δε γίνεται με γυαλιά, αν δεν το έχεις περάσει έτσι, αλλιώς λειτουργεί πάρα πολύ καλά. Τώρα οι συγκρίσεις με τα Xiaomi τι να πω.....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, costsa41 said:

Δεν υπάρχει πιο ακαριαίο δαχτυλικό!!!!! Ήδη από το 21 ήταν πάρα πολύ καλό. Σε αυτό, όπως έχουμε δει και σε βίντεο είναι απλά τέλειο. Η αναγνώριση προσώπου δε γίνεται με γυαλιά, αν δεν το έχεις περάσει έτσι, αλλιώς λειτουργεί πάρα πολύ καλά. Τώρα οι συγκρίσεις με τα Xiaomi τι να πω.....

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ε εντάξει μπορείτε να ζήσετε με τα βίντεο που βλέπετε 🙂 και οχι με την πραγματικότητα !!! 

Τωρα για το θεμα γυαλιών μασκων κλπ το αφηνω ασχολιαστο ..

δεν ξεφυτρωσαμε από καμία σπηλια πάντως , ουτε βγαζουμε απο την σφαιρα της φαντασίας μας τις όποιες συγκρίσεις .

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, NeCrOmAnCeR19 said:

 

δακτυλικό αποτύπωμα !!! Εντάξει ξερω οτι τα under display είναι αργά . μικρο το κακό. 

 

Εντάξει! Μετά από αυτό σίγουρα δεν το έχεις το s22u.

Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει μπορείτε να ζήσετε με τα βίντεο που βλέπετε και οχι με την πραγματικότητα !!! 
Τωρα για το θεμα γυαλιών μασκων κλπ το αφηνω ασχολιαστο ..
δεν ξεφυτρωσαμε από καμία σπηλια πάντως , ουτε βγαζουμε απο την σφαιρα της φαντασίας μας τις όποιες συγκρίσεις .
Τι εννοείς πραγματικότητα; Δε ζω με τα βίντεο την πραγματικότητα την έχω μπροστά μου κάθε μέρα και αυτό γράφω. Εσύ δεν ξέρω αν ζεις στην φαντασία και όχι την πραγματικότητα τη στιγμή που το συγκρίνεις με ένα Xiaomi

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, NeCrOmAnCeR19 said:

Ε εντάξει μπορείτε να ζήσετε με τα βίντεο που βλέπετε 🙂 και οχι με την πραγματικότητα !!! 

Τωρα για το θεμα γυαλιών μασκων κλπ το αφηνω ασχολιαστο ..

δεν ξεφυτρωσαμε από καμία σπηλια πάντως , ουτε βγαζουμε απο την σφαιρα της φαντασίας μας τις όποιες συγκρίσεις .

Προφανώς μεταφέρουμε την εμπειρία μας την καθημερινή και την ενισχύουμε με την άποψη κορυφαίων reviewers. Εδώ χύνεται άπειρο μελάνι σε φόρουμ για θέματα όπως supercars που τα οδηγεί το 0,05% του πληθυσμού, πόσο μάλλον εμείς που έχουμε και τη συσκευή.

Ας μην το κάνουμε πάλι vs, όποιος θεωρεί ότι αυτή η συσκευή είναι εφάμιλλη με xiaomi 4ετιας και παρόλα αυτά δεν έχει κηρύξει πτώχευση η samsung, τι να πω...οσο για τα προβλήματα, εννοείται ότι τα καταγράφουμε. Όταν λέμε ότι εμάς πάει τρένο η συσκευή, το λέμε για να πονηρεψουμε τον άλλον και να ψαχτεί για ελαττωματική συσκευή. Ας πούμε εγώ στη συσκευή είχα ένα bug με την οθόνη. Έμπαινα και το ανέφερα εδώ μέσα. Όταν είδα ότι μετά από 2 μήνες ήμουν ο ΜΟΝΟΣ που το είχα, κατέληξα στο ότι είναι ελαττωματική συσκευή. Την αντικατεστησα και η καινούργια πετάει. Τόσο απλά 

3 ώρες πριν, toxotis70 said:

Το ότι σ ενοχλεί σε ένα θέμα, δε σημαίνει ότι πρεπει να το δώσεις κιόλας!
Αυτό έλλειπε....δεν υπάρχει κανένα τηλέφωνο που να σε ικανοποιεί 100% .

Κι εμένα η μπαταρία μου φαίνεται μέτρια, το ιδιο και τα lag....αλλά με ικανοποιεί σε άλλα θέματα και γιαυτό το κρατάω, προς το παρον.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Και μόνο που το κρατάς δείχνει πόσο αξιόλογη συσκευή είναι. Εσύ πάντα είσαι ήπιος στις παρατηρήσεις σου. Όταν λέμε για αλλαγή συσκευής, το λέμε για παιδιά που αναφέρουν ότι η προ 4ετίας συσκευή τους είναι ανώτερη...για καλό το λέμε...είναι πολλά τα λεφτά για να μείνεις μια συσκευή που τη θεωρείς τόσο χάλια..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Anlibafojo said:

Εντάξει! Μετά από αυτό σίγουρα δεν το έχεις το s22u.

Ευχαριστώ που με ενημερωσες 🙂 μηπως εισαι καπου κρυμενος εδω διπλα και δεν σε βλέπω ? 

Μερικοι εισαστε εντελως για ..... !!! 

Και ναι το συγκρινω με ενα κινητο του 2018 γιατι με αυτο ζουσα μεχρι την Παρασκευή. 

Τι να κανουμε δηλαδή ? Να μην πουμε οτι δεν μας αρεσει κατι μηπως και χασετε μετοχες ? 

Edited by NeCrOmAnCeR19
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Anlibafojo said:

Εντάξει! Μετά από αυτό σίγουρα δεν το έχεις το s22u.

Το αποτυπωμα είναι πάρα πολύ γρήγορο. Εδώ ήδη ήταν πολύ καλό στο s10 plus. Όσοι έχετε θέμα δοκιμάστε να απενεργοποιησετε το animation που κάνει κατά το ξεκλειδωμα. Ενα toggle είναι στις ρυθμίσεις των αποτυπωματων

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NeCrOmAnCeR19 said:

Ευχαριστώ που με ενημερωσες 🙂 μηπως εισαι καπου κρυμενος εδω διπλα και δεν σε βλέπω ? 

Μερικοι εισαστε εντελως για ..... !!! 

Και ναι το συγκρινω με ενα κινητο του 2018 γιατι με αυτο ζουσα μεχρι την Παρασκευή. 

Τι να κανουμε δηλαδή ? Να μην πουμε οτι δεν μας αρεσει κατι μηπως και χασετε μετοχες ? 

Το αποτύπωμα όντως είναι ακαριαίο στο 22. Τώρα για το face unlock , ναι ήταν πιο άμεσο του μι8 αλλά ξεκλειδώνει με φωτογραφία του προσώπου σου, αυτό το ήξερες ? Η ασφάλεια πάει περίπατο έτσι...

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NeCrOmAnCeR19 said:

Ευχαριστώ που με ενημερωσες 🙂 μηπως εισαι καπου κρυμενος εδω διπλα και δεν σε βλέπω ? 

Μερικοι εισαστε εντελως για ..... !!! 

Και ναι το συγκρινω με ενα κινητο του 2018 γιατι με αυτο ζουσα μεχρι την Παρασκευή. 

Τι να κανουμε δηλαδή ? Να μην πουμε οτι δεν μας αρεσει κατι μηπως και χασετε μετοχες ? 

Νευρικό σε βλέπω ίσως και ντροπαλά αθυρόστομος αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν το έχεις μόνο και μόνο από τον σχολιασμό για το δακτυλικό. Εκτός και έχεις φθαρμένα δάκτυλα.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Antwny said:

Το αποτύπωμα όντως είναι ακαριαίο στο 22. Τώρα για το face unlock , ναι ήταν πιο άμεσο του μι8 αλλά ξεκλειδώνει με φωτογραφία του προσώπου σου, αυτό το ήξερες ? Η ασφάλεια πάει περίπατο έτσι...

Σαφως και το ηξερα , γι'αυτό δεν εβαλα την λέξη ασφάλεια στην πρόταση !!

Εγώ πάντως πρέπει να κρατήσω το δάχτυλο μου σχεδον 1δευτ. πανω στην οθόνη για να το αναγνωρίσει.

Και εχω κανει delete και ξανα register 4 φορες τα δυο δαχτυλα απο όλες τις μεριες γωνιες κλπ .

 

13 minutes ago, Anlibafojo said:

Νευρικό σε βλέπω ίσως και ντροπαλά αθυρόστομος αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν το έχεις μόνο και μόνο από τον σχολιασμό για το δακτυλικό. Εκτός και έχεις φθαρμένα δάκτυλα.

Ε εκνευρίζομαι ελαφρώς εύκολα οταν κάποιος νομίζει οτι φαντάζεται στο κεφαλι του 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NeCrOmAnCeR19 said:

Ε εκνευρίζομαι ελαφρώς εύκολα οταν κάποιος νομίζει οτι φαντάζεται στο κεφαλι του 🙂

Φαντάσου λοιπόν τον "εκνευρισμό" κάποιων που έχουν τη συσκευή πάνω από δύο μήνες και από την αρχή δουλεύει άψογα σε όλα του και ναι σε κάποιους μετά από τις ενημερώσεις και κάποιων άλλων (πολλοί λίγοι) τους αλλάξανε και συσκευή και πάει σφαίρα.  Και αντί να προβληματιστείς και να ζητήσεις βοήθεια μήπως είναι θέμα ρυθμίσεων ή ελαττωματικό σαν μονάδα να αποφαίνεσαι ότι η συσκευή είναι χάλια και ότι ζούμε το μύθο από τα βίντεο του YouTube. Πολλοί λύσανε τα θεματάκια που είχανε απλά και μόνο αναφέροντάς τα και ζητώντας βοήθεια. Αν λοιπόν είσαι από αυτούς ευχαρίστως να σε βοηθήσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...