Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Μπαίνω μία φορά στο τόσο και αντί να διαβάσω κάτι ουσιώδες για το κινητό (..άλλωστε αυτός υποτίθεται ότι είναι ο ρόλος του συγκεκριμένου topic) ...τα ίδια και τα ίδια.

..το μόνο που βλέπω είναι ότι αλλάζουν κατά περιόδους οι έχοντες πρόβλημα {..που όμως δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί αφού δεν τους κάνει το πήραν (..και πολύ δε περισσότερο γιατί δεν το πουλάνε να ηρεμήσουν)}.

Εγώ πάντως συνεχίζω να παραμένω ένας απόλυτα ικανοποιημένος χρήστης, που και δεν έχει μετανοιώσει καθόλου την αγορά του και που αν δεν βγάλει κάποια άλλη εταιρεία του χρόνου κάτι καλύτερο (..πάντα για android μιλάω) ..και πάλι Samsung θα προτιμήσω. 

Υ. Γ.  ..δόξα τον Θεό έχω πολύ καλή οικονομική άνεση και μπορώ να πραγματοποιώ (..και να διορθώνω αν χρειαστεί) τα όποια κέφια μου.

..αυτό το γράφω όχι για καύχημα (..λίγο με ..και σας νοιάζει), αλλά για να δώσω έμφαση στο ότι μπορώ να πάρω ότι θέλω, χωρίς να με νοιάζει ιδιαίτερα το όποιο κόστος ..άρα δεν είμαι ούτε θα γίνω οπαδός κανενός. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ερώτηση. Δεν μπορώ να το βρω στα προηγούμενα posts. Όταν τα Google services είναι ψηλά στην κατανάλωση μπαταρίας τι κάνουμε;; Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε μια συγκεκριμένη περιοχή κοντά σε Παγκράτι, Νέο κόσμο, Σύνταγμα ή κάπου στο κέντρο που έχετε 5G; Με καινούρια sim, 2 μήνες τώρα δεν έχω δει ούτε στιγμή 5G. Στις ρυθμίσεις, στο network mode έχω βάλει την 1η επιλογή (5g/4g/3g/2g auto connect). Κάνω κάτι λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κάποιος τεστ ταχύτητας 5G ειδικά σε σχέση με iphone 13 pri max?

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, harisnikolop said:

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε μια συγκεκριμένη περιοχή κοντά σε Παγκράτι, Νέο κόσμο, Σύνταγμα ή κάπου στο κέντρο που έχετε 5G; Με καινούρια sim, 2 μήνες τώρα δεν έχω δει ούτε στιγμή 5G. Στις ρυθμίσεις, στο network mode έχω βάλει την 1η επιλογή (5g/4g/3g/2g auto connect). Κάνω κάτι λάθος;

Εγώ ακόμη και με την παλιό vodafone  έχω σε πολλές περιοχές 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, montoya_42 said:

20220521_212430.jpg

Τώρα εσύ γιατί χαλάς την πιάτσα ανεβάζοντας φωτογραφίες. Αφού είπαμε από τους ανώνυμους δε βγάζει καλές. Έχει καθυστέρηση.....πρέπει να είναι κατώτερο σε όλα από το άλλο γνωστό....

2 minutes ago, Dark_Lord said:

Εγώ ακόμη και με την παλιό vodafone  έχω σε πολλές περιοχές 

Κι εγώ με wind όποτε κατεβαίνω Αθήνα και περίχωρα πάει σφαίρα το 5g

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τις έξι τελευταίες σελίδες του νήματος είμαι πεπεισμένος για ένα πράγμα. Ακούω μουσική από το ηχείο μια χαρά, δε βλέπω κανένα stuttering ή lag, το πενάκι δουλεύει άψογα, η μπαταρία κρατάει πάνω από μία ημέρα, η φωτογραφίες μέρας νύκτας είναι απίθανες και χωρίς καθυστέρηση, τα gestures δουλεύουν αστραπιαία χωρίς κολλήματα, το one ui δουλεύει άψογα, η οθόνη είναι ΟΘΟΝΑΡΑ. Στην αρχή που τα διάβασα σκέφτηκα να γραφτώ στα αμεα αλλά μετά αποφάσισα οτι αφού είμαι ικανοποιημένος από το τηλέφωνο σε όλα και από την αρχή της αγοράς, όλα καλά. Γράφτε όσα κακά θέλετε για την ατυχία να πάρετε ελαττωματική συσκευή. Εμένα βγήκε κινητάρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος μπορεί να μας πει ταχύτητα 5G στο ίδιο σημείο σε σύγκριση με iphone 13 pro max?εμένα με s21 ultra μου ρίχνει πάντα 30%

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Διαβάζοντας τις έξι τελευταίες σελίδες του νήματος είμαι πεπεισμένος για ένα πράγμα. Ακούω μουσική από το ηχείο μια χαρά, δε βλέπω κανένα stuttering ή lag, το πενάκι δουλεύει άψογα, η μπαταρία κρατάει πάνω από μία ημέρα, η φωτογραφίες μέρας νύκτας είναι απίθανες και χωρίς καθυστέρηση, τα gestures δουλεύουν αστραπιαία χωρίς κολλήματα, το one ui δουλεύει άψογα, η οθόνη είναι ΟΘΟΝΑΡΑ. Στην αρχή που τα διάβασα σκέφτηκα να γραφτώ στα αμεα αλλά μετά αποφάσισα οτι αφού είμαι ικανοποιημένος από το τηλέφωνο σε όλα και από την αρχή της αγοράς, όλα καλά. Γράφτε όσα κακά θέλετε για την ατυχία να πάρετε ελαττωματική συσκευή. Εμένα βγήκε κινητάρα.

Μπαταρία 7ωρο SOT βγάζει?  Κάποιοι φίλοι έχουν 4-5ωρες SOT

Link to comment
Share on other sites

συντομα θα παει ενας φιλος στην τουρκια και σκεφτηκα οτι με την ισοτιμια ευρω - λιρας θα ειναι ευκαιρια να μου φερει ενα s22 ultra απο εκει. εχει κανεις εμπειρια? θα λειτουργει στην Ελλαδα? ή θα εχει προβλημα με τις μπαντες? επισης φανταζομαι να πρεπει να σιγουρευτει οτι δεν ειναι κλειδωμενο σε καποιον τουρκικο παροχο. σωστα?

Link to comment
Share on other sites

συντομα θα παει ενας φιλος στην τουρκια και σκεφτηκα οτι με την ισοτιμια ευρω - λιρας θα ειναι ευκαιρια να μου φερει ενα s22 ultra απο εκει. εχει κανεις εμπειρια? θα λειτουργει στην Ελλαδα? ή θα εχει προβλημα με τις μπαντες? επισης φανταζομαι να πρεπει να σιγουρευτει οτι δεν ειναι κλειδωμενο σε καποιον τουρκικο παροχο. σωστα?
Δεν συμφέρει να το πάρεις από εκεί είναι πολύ πιο ακριβά από την Ελλάδα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, eimai said:

συντομα θα παει ενας φιλος στην τουρκια και σκεφτηκα οτι με την ισοτιμια ευρω - λιρας θα ειναι ευκαιρια να μου φερει ενα s22 ultra απο εκει. εχει κανεις εμπειρια? θα λειτουργει στην Ελλαδα? ή θα εχει προβλημα με τις μπαντες? επισης φανταζομαι να πρεπει να σιγουρευτει οτι δεν ειναι κλειδωμενο σε καποιον τουρκικο παροχο. σωστα?

Η ισοτιμία παίζει ρόλο σε προϊόντα που γίνονται/παράγονται στην Τουρκία. Όχι πχ σε προϊόντα τεχνολογίας που εισάγονται στην ίδια τιμή για όλους. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, pank said:

Εντάξει και μετά από αυτό το κατεβατό, κατέληξα στο συμπέρασμα ότι η Samsung τσούζει!
Μπράβο ρε Samsung! Έχεις βγάλει κινητάρα και κάποιοι ψάχνουν να βγάλουν από τη μύγα ξίγκι! Και επειδή δεν έχουν επιχειρήματα από τεστ και αξιόλογα site , γράφουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι! Καποιοι αλλοι επειδή νομίζουν ότι είναι μικροί σε ηλικία και έχουν καλή όραση βλεπουν πραγματα "i see dead people", έχουν πιάσει ήδη τα πρώτα "...άντα"! Hello!
Χαχαχα!
Ξύδι σε όλους τους haters.
emoji12.pngemoji2957.pngemoji14.pngemoji12.pngemoji2957.pngemoji13.pngemoji14.png


 

Χαχαχαχχα έτσι έτσι επειδή είναι κίνηταρα την κράζουν χαχαχαχ τα αξιόπιστα σαιτ δεν με νοιάζει τι λένε ... Με νοιάζει η πράξη ... Εγώ δεν τα παίρνω οπότε όταν πατάω να γράψει βίντεο θέλω απλά να δουλεύει αν δεν το κάνει άστο κλάμα . Την ημέρα τραβάει ωραίες φωτοσ από εκεί και έπειτα κλάμα . Τα υπόλοιπα είναι να χάμε να λέγαμε όπως είπα ξανά αν είχατε μετοχές θα το δεχτώ αλλά επειδή αγοράσατε μια συσκευή τόσο φανατισμός τι να πω . 

 

Και για να μην λέτε γιατί δεν το πουλάω αφού δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ο λόγος είναι απλός με τόσο ανοιχτό λογισμικό και τρύπιο από παντού δυστυχώς η ευτυχώς βολεύει ώστε να έχω σπασμένες εφαρμογές για ταινίες Spotify και άλλες ! Και όπως είπα την μέρα τραβάει νορμάλ φωτογραφίες και με ζουμ . Αντί να είσαστε αντικειμενική και να βλέπετε ότι απλά δώσατε λεφτά και να θέλετε περισσότερα εσείς δέχεστε ως τέλειο ότι σας πασάρουν 

Βγάλανε φόρτιση όλα εντάξει , βγάλανε θύρα ακουστικών όλα καλά , κατάργησαν μοντέλο γιατί εκρήγνυται όλα καλά , ανεβάζουν τιμές όλα καλά , βάζουν κάρτα μνήμης τέλεια την βγάζουν όλα καλά ανεβάζουν μνήμη ραμ την επόμενη χρονιά κατεβάζουν μνήμη ραμ όλα τέλεια !!! Εσείς αν δεν βλέπετε δούλεμα τότε μάλλον δουλευόμαστε.

Edited by Dimitris_w
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Vzoun said:

Μπαταρία 7ωρο SOT βγάζει?  Κάποιοι φίλοι έχουν 4-5ωρες SOT

Έξι (6) ώρες από την πλήρη φόρτιση.

Τρεις (3) ώρες οθόνη SOT.

Απομένουν δεκαοκτώ (18) ώρες ακόμα.

Για κάνε τους υπολογισμούς σου, τι λες βγάζει 7ωρο SOT;

1482474261_2022-05-2212_00_51.thumb.jpg.70e55c04878558df42a8187c9aa8e757.jpg

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dimitris_w said:

Χαχαχαχχα έτσι έτσι επειδή είναι κίνηταρα την κράζουν χαχαχαχ τα αξιόπιστα σαιτ δεν με νοιάζει τι λένε ... Με νοιάζει η πράξη ... Εγώ δεν τα παίρνω οπότε όταν πατάω να γράψει βίντεο θέλω απλά να δουλεύει αν δεν το κάνει άστο κλάμα . Την ημέρα τραβάει ωραίες φωτοσ από εκεί και έπειτα κλάμα . Τα υπόλοιπα είναι να χάμε να λέγαμε όπως είπα ξανά αν είχατε μετοχές θα το δεχτώ αλλά επειδή αγοράσατε μια συσκευή τόσο φανατισμός τι να πω . 

 

Και για να μην λέτε γιατί δεν το πουλάω αφού δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ο λόγος είναι απλός με τόσο ανοιχτό λογισμικό και τρύπιο από παντού δυστυχώς η ευτυχώς βολεύει ώστε να έχω σπασμένες εφαρμογές για ταινίες Spotify και άλλες ! Και όπως είπα την μέρα τραβάει νορμάλ φωτογραφίες και με ζουμ . Αντί να είσαστε αντικειμενική και να βλέπετε ότι απλά δώσατε λεφτά και να θέλετε περισσότερα εσείς δέχεστε ως τέλειο ότι σας πασάρουν 

Βγάλανε φόρτιση όλα εντάξει , βγάλανε θύρα ακουστικών όλα καλά , κατάργησαν μοντέλο γιατί εκρήγνυται όλα καλά , ανεβάζουν τιμές όλα καλά , βάζουν κάρτα μνήμης τέλεια την βγάζουν όλα καλά ανεβάζουν μνήμη ραμ την επόμενη χρονιά κατεβάζουν μνήμη ραμ όλα τέλεια !!! Εσείς αν δεν βλέπετε δούλεμα τότε μάλλον δουλευόμαστε.

Ολα αυτά τα έλεγαν πριν πολλά χρόνια για το λογισμικό όταν ,ακόμα, δεν είχαν παρουσιαστεί οι τρύπες στο ios . Να σαι καιλά πόσα χρόνια με γύρισες πίσω. Και φυσικά είναι όλα ανεδαφικά που γράφεις χωρίς αποδείξεις και μόνο από κάποια ανεξήγητη μανία σου για το τηλέφωνο και ειδικά την εταιρεία. Τείνω να πιστέψω ότι είσαι η μετεμψύχωση του samsang.......

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dimitris_w said:

Χαχαχαχχα έτσι έτσι επειδή είναι κίνηταρα την κράζουν χαχαχαχ τα αξιόπιστα σαιτ δεν με νοιάζει τι λένε ... Με νοιάζει η πράξη ... Εγώ δεν τα παίρνω οπότε όταν πατάω να γράψει βίντεο θέλω απλά να δουλεύει αν δεν το κάνει άστο κλάμα . Την ημέρα τραβάει ωραίες φωτοσ από εκεί και έπειτα κλάμα . Τα υπόλοιπα είναι να χάμε να λέγαμε όπως είπα ξανά αν είχατε μετοχές θα το δεχτώ αλλά επειδή αγοράσατε μια συσκευή τόσο φανατισμός τι να πω . 

 

Και για να μην λέτε γιατί δεν το πουλάω αφού δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ο λόγος είναι απλός με τόσο ανοιχτό λογισμικό και τρύπιο από παντού δυστυχώς η ευτυχώς βολεύει ώστε να έχω σπασμένες εφαρμογές για ταινίες Spotify και άλλες ! Και όπως είπα την μέρα τραβάει νορμάλ φωτογραφίες και με ζουμ . Αντί να είσαστε αντικειμενική και να βλέπετε ότι απλά δώσατε λεφτά και να θέλετε περισσότερα εσείς δέχεστε ως τέλειο ότι σας πασάρουν 

Βγάλανε φόρτιση όλα εντάξει , βγάλανε θύρα ακουστικών όλα καλά , κατάργησαν μοντέλο γιατί εκρήγνυται όλα καλά , ανεβάζουν τιμές όλα καλά , βάζουν κάρτα μνήμης τέλεια την βγάζουν όλα καλά ανεβάζουν μνήμη ραμ την επόμενη χρονιά κατεβάζουν μνήμη ραμ όλα τέλεια !!! Εσείς αν δεν βλέπετε δούλεμα τότε μάλλον δουλευόμαστε.

Ανοιχτό λογισμικό έχουν και άλλες συσκευές android.πηγαινε εκεί αφού δεν σε ικανοποιεί αυτο

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Strofigkas said:

Ανοιχτό λογισμικό έχουν και άλλες συσκευές android.πηγαινε εκεί αφού δεν σε ικανοποιεί αυτο

Όχι να πάει να γράψει αυτά με τις θύρες κ.τ.λ στο νήμα του iphone αν έχει τα κότσια να δεις που θα βρεθεί την επόμενη στιγμή. Για να τον δω.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχα έτσι έτσι επειδή είναι κίνηταρα την κράζουν χαχαχαχ τα αξιόπιστα σαιτ δεν με νοιάζει τι λένε ... Με νοιάζει η πράξη ... Εγώ δεν τα παίρνω οπότε όταν πατάω να γράψει βίντεο θέλω απλά να δουλεύει αν δεν το κάνει άστο κλάμα . Την ημέρα τραβάει ωραίες φωτοσ από εκεί και έπειτα κλάμα . Τα υπόλοιπα είναι να χάμε να λέγαμε όπως είπα ξανά αν είχατε μετοχές θα το δεχτώ αλλά επειδή αγοράσατε μια συσκευή τόσο φανατισμός τι να πω . 
 
Και για να μην λέτε γιατί δεν το πουλάω αφού δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ο λόγος είναι απλός με τόσο ανοιχτό λογισμικό και τρύπιο από παντού δυστυχώς η ευτυχώς βολεύει ώστε να έχω σπασμένες εφαρμογές για ταινίες Spotify και άλλες ! Και όπως είπα την μέρα τραβάει νορμάλ φωτογραφίες και με ζουμ . Αντί να είσαστε αντικειμενική και να βλέπετε ότι απλά δώσατε λεφτά και να θέλετε περισσότερα εσείς δέχεστε ως τέλειο ότι σας πασάρουν 
Βγάλανε φόρτιση όλα εντάξει , βγάλανε θύρα ακουστικών όλα καλά , κατάργησαν μοντέλο γιατί εκρήγνυται όλα καλά , ανεβάζουν τιμές όλα καλά , βάζουν κάρτα μνήμης τέλεια την βγάζουν όλα καλά ανεβάζουν μνήμη ραμ την επόμενη χρονιά κατεβάζουν μνήμη ραμ όλα τέλεια !!! Εσείς αν δεν βλέπετε δούλεμα τότε μάλλον δουλευόμαστε.
Τσούζει λέμε, τσούζει! Ξύδι!
Όπως είπε ο φίλος πιο πάνω, έχουν πολλά κινητά ανοιχτό κώδικα και είναι τρύπια από παντού!
Αλλά οχι! Εσύ κατά βάθος, γουστάρεις Samsung! Και μάλιστα το κορυφαίο κινητό της Samsung! Οπότε καλά κάνεις και το κρατάς και δεν το πουλάς.
Οπότε ότι και να λες , τα ακούω βερεσέ και φαίνεται ξεκάθαρα ότι τα γράφεις για να τα γράφεις!

Είναι το γνωστό, που κάνουν και άλλοι εδώ μέσα "κράζεις???? Θαυμάζεις!!!!"
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχα έτσι έτσι επειδή είναι κίνηταρα την κράζουν χαχαχαχ τα αξιόπιστα σαιτ δεν με νοιάζει τι λένε ... Με νοιάζει η πράξη ... Εγώ δεν τα παίρνω οπότε όταν πατάω να γράψει βίντεο θέλω απλά να δουλεύει αν δεν το κάνει άστο κλάμα . Την ημέρα τραβάει ωραίες φωτοσ από εκεί και έπειτα κλάμα . Τα υπόλοιπα είναι να χάμε να λέγαμε όπως είπα ξανά αν είχατε μετοχές θα το δεχτώ αλλά επειδή αγοράσατε μια συσκευή τόσο φανατισμός τι να πω . 
 
Και για να μην λέτε γιατί δεν το πουλάω αφού δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ο λόγος είναι απλός με τόσο ανοιχτό λογισμικό και τρύπιο από παντού δυστυχώς η ευτυχώς βολεύει ώστε να έχω σπασμένες εφαρμογές για ταινίες Spotify και άλλες ! Και όπως είπα την μέρα τραβάει νορμάλ φωτογραφίες και με ζουμ . Αντί να είσαστε αντικειμενική και να βλέπετε ότι απλά δώσατε λεφτά και να θέλετε περισσότερα εσείς δέχεστε ως τέλειο ότι σας πασάρουν 
Βγάλανε φόρτιση όλα εντάξει , βγάλανε θύρα ακουστικών όλα καλά , κατάργησαν μοντέλο γιατί εκρήγνυται όλα καλά , ανεβάζουν τιμές όλα καλά , βάζουν κάρτα μνήμης τέλεια την βγάζουν όλα καλά ανεβάζουν μνήμη ραμ την επόμενη χρονιά κατεβάζουν μνήμη ραμ όλα τέλεια !!! Εσείς αν δεν βλέπετε δούλεμα τότε μάλλον δουλευόμαστε.
Έτσι είναι, όσο υπάρχουν πρόβατα που θα αγοράζουν τις άθλιες συσκευές δεν θα δεις βελτίωση, πήγαινε σε midrange συσκευή να κάνεις την δουλειά σου και να έχεις ένα ολοκληρωμένο τηλέφωνο με θύρα ακουστικών SD και όλα τα ωραία που έχουν κόψει. Δεν θα κρατούσα τέτοια συσκευή ούτε να μου την χάριζαν. (Άποψη μου ότι λέω χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν).

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, chios said:

Έτσι είναι, όσο υπάρχουν πρόβατα που θα αγοράζουν τις άθλιες συσκευές δεν θα δεις βελτίωση, πήγαινε σε midrange συσκευή να κάνεις την δουλειά σου και να έχεις ένα ολοκληρωμένο τηλέφωνο με θύρα ακουστικών SD και όλα τα ωραία που έχουν κόψει. Δεν θα κρατούσα τέτοια συσκευή ούτε να μου την χάριζαν. (Άποψη μου ότι λέω χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν).

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να διαβάσω την άποψή σου για το S22 τη στιγμή που δεν το έχεις και δεν το θέλεις ακόμα και να στο χάριζαν (φαντασίωση βέβαια, στην πράξη αν στο χάριζαν θα έκανες τούμπες αλλά λέμε τώρα) Δηλώνεις στο προφίλ σου ότι είσαι κάτοχος Mi A3 δεν ξέρω τι καπνό φουμάρει αλλά αφού δε με ενδιαφέρει για ποιο λόγο να μπω στο νήμα αυτό; Μήπως για να τρολάρω αυτούς που έχουν αυτή τη συσκευή και κάποιοι να αισθανθούν χάλια; Κακιούλες ζήλιες κλπ σόψυχα δεν βγάζω αλλά δεν αντέχω και αυτούς που ντε και καλά "όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια". Αν ψάχνεις επιβεβαίωση για την "κινητάρα σου" μπες στο νήμα της, θα ξανανοιώσεις πραγματικά. Αν εμείς είμαστε πρόβατα ζήσε εσύ στο βουνό με τα κατσικάκια σου.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εδώ μέσα πιο πολύ σχολιάζουν αυτοί που δεν έχουν την συσκευή 😂😂😂😂

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Strofigkas said:

Τελικά εδώ μέσα πιο πολύ σχολιάζουν αυτοί που δεν έχουν την συσκευή 😂😂😂😂

Είπαμε!  "όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό, το να κατέχει και να χρησιμοποιεί κάποιος ένα αντικείμενο που δεν του αρέσει και που έχει τα όποια (κατ'αυτόν) προβλήματα ..προσπαθώντας όμως ταυτόχρονα να αποτρέψει (..και να προσβάλει) όλους τους άλλους που δεν νιώθουν το ίδιο με αυτόν και είναι ευχαριστημένοι, θεωρώντας τους μάλιστα τουλάχιστον μετόχους, πρόβατα ..η ότι τουλάχιστον είναι χαζοί (..καθώς λόγω "οπαδικότητας" παίρνουν ότι τους πασάρουν).. μόνο ως εμμονή και κακεντρέχεια μπορεί να ερμηνευτεί.

Το να μην αρέσει σε κάποιον κάτι το καταλαβαίνω. 

..το να προσπαθεί όμως να επιβάλει (..με όποια μορφή και τρόπο μπορεί) την όποια άποψή του σε άλλους το θεωρώ τουλάχιστον απαράδεκτο. 

Edited by varaderum
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος να μας πει σύγκριση σε ταχύτητα 5G σε σχέση με iphone 13 pro max?δεν μπορεί κάποιος θα έχει κάνει τεστ

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...