Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Διαφωνω. Σε όλα υπάρχουν, καθώς είναι γενικό θέμα υλοποίησης του one   UI.
Απλά είτε πολλοί χρησιμοποιούν πλήκτρα πλοήγησης αντί για gestures και δεν έχουν θέμα , είτε απλά δεν το "αντιλαμβανονται" λόγω συνήθειας ή επειδή δεν το παρατηρούν. 
Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό, αλλά δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει κιόλας. 
Cheers .
Κι εγώ διαφωνώ μαζί σου. Φαντάζομαι δε σε πειράζει και συμφωνώ ότι δεν έχει κανένα θέμα

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

11 minutes ago, egoeimai said:

Διαφωνω. Σε όλα υπάρχουν, καθώς είναι γενικό θέμα υλοποίησης του one   UI.

Απλά είτε πολλοί χρησιμοποιούν πλήκτρα πλοήγησης αντί για gestures και δεν έχουν θέμα , είτε απλά δεν το "αντιλαμβανονται" λόγω συνήθειας ή επειδή δεν το παρατηρούν. 

Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό, αλλά δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει κιόλας. 

Cheers .

Προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει ούτε μια φορά θέμα τέτοιο με τα gestures. Και προέρχομαι από ios. 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, egoeimai said:

Διαφωνω. Σε όλα υπάρχουν, καθώς είναι γενικό θέμα υλοποίησης του one   UI.

Απλά είτε πολλοί χρησιμοποιούν πλήκτρα πλοήγησης αντί για gestures και δεν έχουν θέμα , είτε απλά δεν το "αντιλαμβανονται" λόγω συνήθειας ή επειδή δεν το παρατηρούν. 

Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό, αλλά δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει κιόλας. 

Cheers .

Επειδή και εγώ χρησιμοποιώ gestures και δεν έχω αντιληφθει κάτι πες το πρέπει να προσέξω;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, costsa41 said:

Κι εγώ διαφωνώ μαζί σου. Φαντάζομαι δε σε πειράζει και συμφωνώ ότι δεν έχει κανένα θέμα

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

26 minutes ago, Dark_Lord said:

Προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει ούτε μια φορά θέμα τέτοιο με τα gestures. Και προέρχομαι από ios. 

 

21 minutes ago, Strofigkas said:

Επειδή και εγώ χρησιμοποιώ gestures και δεν έχω αντιληφθει κάτι πες το πρέπει να προσέξω;

Ρίξτε μια ματιά.

https://photos.app.goo.gl/RMZ8rAU3wA92nkHo9

Εδώ δε φαίνεται τόσο λόγω screen recording:

https://photos.app.goo.gl/cuVNs9gjhB9P1h218

 

Edited by egoeimai
"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Και μια γνώμη από εμένα. Μήπως σε κάποιους βοηθήσουν οι επιλογές "Υψηλη - Μέγιστη"? Δεν έχουν να χάσουν κάτι αν το δοκιμάσουν.73eae6f117bc96754fc69f0f02ea30e4.jpg





Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, egoeimai said:

 

 

Ρίξτε μια ματιά.

https://photos.app.goo.gl/RMZ8rAU3wA92nkHo9

Εδώ δε φαίνεται τόσο λόγω screen recording:

https://photos.app.goo.gl/cuVNs9gjhB9P1h218

 

Και είναι αυτό λόγος για να πει κάποιος ότι το τηλέφωνο είναι σε κατηγορία mid range η low end και ότι έχει κακή εμπειρία χρήσης;ας σοβαρευτούμε λιγο

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Just now, Strofigkas said:

Και είναι αυτό λόγος για να πει κάποιος ότι το τηλέφωνο είναι σε κατηγορία mid range η low end και ότι έχει κακή εμπειρία χρήσης;ας σοβαρευτούμε λιγο

Είναι σοβαροτατος λόγος για να πει κάποιος ότι έχει τη χειρότερη εμπειρία χρήσης από όλα τα flagships σήμερα , καθώς και κάποια φθηνότερα. 

Πολύ σοβαρά όμως. 

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Strofigkas said:

Και είναι αυτό λόγος για να πει κάποιος ότι το τηλέφωνο είναι σε κατηγορία mid range η low end και ότι έχει κακή εμπειρία χρήσης;ας σοβαρευτούμε λιγο

Στο βίντεο προφανώς δεν φαίνεται, όπως είπα έχω κ γω αλλά η εγγραφή οθόνης ρίχνει τα fps και δεν δείχνει το πόσο τραγικό και stuttery είναι το animation και οι μεταβασεις.

 

Και ναι όταν βλέπεις ένα low end & mid-range να πάει βούτυρο σε σχέση με το flagship θα το πεις. Κι ας έδωσες 1000+ ευρώ. Οι περισσότεροι επειδή ακριβώς έδωσαν τόσα λεφτά το καταπίνουν και δεν θέλουν να το δουν/παραδεχτούν. Εγώ δεν είμαι έτσι. 

 

Πολύ το κουρασαμε πάντως, οκ είπαμε 3-4 εδώ ότι το θεωρούμε κάκιστο σε εμπειρία χρήσης(και μόνο, γιατί στα άλλα είναι τούμπανο), οι υπόλοιποι το αρνειστε, ας προχωρήσουμε όλοι και ας μην αναλωθουμε στα ίδια και στα ίδια.

Edited by Sheik

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sheik said:

Στο βίντεο προφανώς δεν φαίνεται, όπως είπα έχω κ γω αλλά η εγγραφή οθόνης ρίχνει τα fps και δεν δείχνει το πόσο τραγικό και stuttery είναι το animation και οι μεταβασεις.

 

Και ναι όταν βλέπεις ένα low end & mid-range να πάει βούτυρο σε σχέση με το flagship θα το πεις. Κι ας έδωσες 1000+ ευρώ. Οι περισσότεροι επειδή ακριβώς έδωσαν τόσα λεφτά το καταπίνουν και δεν θέλουν να το δουν/παραδεχτούν. Εγώ δεν είμαι έτσι. 

 

Πολύ το κουρασαμε πάντως, οκ είπαμε 3-4 εδώ ότι το θεωρούμε κάκιστο σε εμπειρία χρήσης(και μόνο, γιατί στα άλλα είναι τούμπανο), οι υπόλοιποι το αρνειστε, ας προχωρήσουμε όλοι και ας μην αναλωθουμε στα ίδια και στα ίδια.

Χωρίς να  βλέπω κάτι τραγικό που να δικαιολογεί τόση γκρίνια, βλέπω κάποια μικρό lags σε κάποιες φάσεις. Κανείς δε λέει τον άλλον ψεύτη. Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί σε όλες τις συσκευές. Δείτε εδώ έναν....οδηγό διόρθωσης lag στα 13 pro max/mini μετα απο παράπονα κάποιων αγοραστών.

https://youtu.be/Sb_ftyEmH30

Το s22 ultra κατά κοινή παραδοχή είναι το καλύτερο android flagship αυτή τη στιγμή από σχεδόν όλους τους εγκριτους reviewers και τεχνολογικά site. Μιλάμε για σχεδον απόλυτη ομοφωνία. Από εκεί και πέρα, υπάρχουν συσκευές για όλα τα γούστα δόξα τω θεω. Το να λέμε όμως οτι κάποιοι καταπινουν τα προβλήματα είναι υπερβολή. Εγώ είχα ελαττωματική συσκευή, παραπονέθηκα και την επέστρεψα. Η τωρινή είναι άψογη. Αν δεν ήταν θα είχα αλλάξει κινητό.-

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Και είναι αυτό λόγος για να πει κάποιος ότι το τηλέφωνο είναι σε κατηγορία mid range η low end και ότι έχει κακή εμπειρία χρήσης;ας σοβαρευτούμε λιγο
Είναι σοβαροτατος λόγος για να πει κάποιος ότι έχει τη χειρότερη εμπειρία χρήσης από όλα τα flagships σήμερα , καθώς και κάποια φθηνότερα. 
Πολύ σοβαρά όμως. 
Αν και Samsung user την τελευταία 7ετία, θα πω ναι, δεν επιτρέπεται ούτε σε mid range τέτοιου είδους stutter, ακόμα και στα λίγα σημεία αν με ρωτάτε...

Σίγουρα είναι και στον άνθρωπο βέβαια, τα δικά μου τα OCD χτυπάνε κόκκινο, ο φίλος μου δεν καταλαβαίνει σε τι αναφέρομαι.

Σε κάθε περίπτωση βέβαια η συσκευή είναι εργαλείο και αν δεν ευθύνεται κάποια ρύθμιση περιορισμού της CPU, θα διορθωθεί σε επόμενο update.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sofos_5 said:

Αν και Samsung user την τελευταία 7ετία, θα πω ναι, δεν επιτρέπεται ούτε σε mid range τέτοιου είδους stutter, ακόμα και στα λίγα σημεία αν με ρωτάτε...

Σίγουρα είναι και στον άνθρωπο βέβαια, τα δικά μου τα OCD χτυπάνε κόκκινο, ο φίλος μου δεν καταλαβαίνει σε τι αναφέρομαι.

Σε κάθε περίπτωση βέβαια η συσκευή είναι εργαλείο και αν δεν ευθύνεται κάποια ρύθμιση περιορισμού της CPU, θα διορθωθεί σε επόμενο update.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
 

Τότε είναι θέμα κάποιων συσκευών. Δεν μπορώ να το αποδώσω αλλού. Δεν έχω δει ούτε υποψία lag όσους μήνες το έχω. Μια φορά μόνο είδα ένα σκάλωμα όταν έκανε παράλληλα update σε 18 εφαρμογές στο play store και εγώ έβλεπα βιντεο

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Τότε είναι θέμα κάποιων συσκευών. Δεν μπορώ να το αποδώσω αλλού. Δεν έχω δει ούτε υποψία lag όσους μήνες το έχω. Μια φορά μόνο είδα ένα σκάλωμα όταν έκανε παράλληλα update σε 18 εφαρμογές στο play store και εγώ έβλεπα βιντεο
Τι έχω γράψει πάλι. Μακάρι να ήξερα τo εργοστάσιο που το κατασκεύασε να έστελνα ευχαριστήρια επιστολή. Τίποτα από ότι έχει γραφτεί δεν είχε από την αρχή. Απλά ήταν τέλειο, ειδικά μετά το δεύτερο update.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, egoeimai said:

Είναι σοβαροτατος λόγος για να πει κάποιος ότι έχει τη χειρότερη εμπειρία χρήσης από όλα τα flagships σήμερα , καθώς και κάποια φθηνότερα. 

Πολύ σοβαρά όμως. 

Η εμπειρία χρήσης έχει να κάνει δηλαδή μόνο με τα animations  και τα transitions.ολα τα υπόλοιπα στα οποία είναι κορυφή δεν μετράνε...

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Strofigkas said:

Η εμπειρία χρήσης έχει να κάνει δηλαδή μόνο με τα animations  και τα transitions.ολα τα υπόλοιπα στα οποία είναι κορυφή δεν μετράνε...

Όλα μετράνε , αλλα αυτό είναι ίσως το πιο βασικό. Είναι αυτό για το οποίο  οφείλει να ξεχωρίζει μια συσκευή  1300€ έναντι μιας  500€. 

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Sheik said:

Στο βίντεο προφανώς δεν φαίνεται, όπως είπα έχω κ γω αλλά η εγγραφή οθόνης ρίχνει τα fps και δεν δείχνει το πόσο τραγικό και stuttery είναι το animation και οι μεταβασεις.

 

Και ναι όταν βλέπεις ένα low end & mid-range να πάει βούτυρο σε σχέση με το flagship θα το πεις. Κι ας έδωσες 1000+ ευρώ. Οι περισσότεροι επειδή ακριβώς έδωσαν τόσα λεφτά το καταπίνουν και δεν θέλουν να το δουν/παραδεχτούν. Εγώ δεν είμαι έτσι. 

 

Πολύ το κουρασαμε πάντως, οκ είπαμε 3-4 εδώ ότι το θεωρούμε κάκιστο σε εμπειρία χρήσης(και μόνο, γιατί στα άλλα είναι τούμπανο), οι υπόλοιποι το αρνειστε, ας προχωρήσουμε όλοι και ας μην αναλωθουμε στα ίδια και στα ίδια.

Στα άλλα είναι τούμπανο... Ας πάρουμε παράδειγμα η μπαταρία που κρατάει μια μέρα , η φόρτιση που είναι 45 watt ακουστικά δεν έχει , οθόνη εκτός από τα nits υπό προϋποθέσεις είναι ίδια με πέρσι και προπερσι , πενάκι που είναι ίδιο με το 20 ultra κάμερες από τα lidl , και υπό προϋποθέσεις ξανά βίντεο ;!! Ήχος πόλοι λένε ότι είναι λίγο όχι και τόσο καλής ποιότητας... Το λογισμικό που ώρες ώρες κάνει τα δικά του !! Αλλά όχι είναι τούμπανο.... Αλλά όχι είμαι υπερβολικός για ήχο πάρε ηχείο ακουστικά κτλ... Για κάμερα αν θες πάρε κάμερα για οθόνη τι να κάνω να βάλω εξωτερικό μόνιτορ ; Χαχαχαχ Έλα τώρα 1200 ευρώ συσκευή !! Απλά έχουμε μάθει να είμαστε πρόβατα και να φαιρομαστε και να υπερασπιζόμαστε μια συσκευή άκουσε εκεί με πάθος γιατί είμαστε εγωιστές μην μας πει κάποιος ότι έχει αντίθετη άποψη από εμάς που κάναμε μια επιλογή αμάν και ντε να τον βγάλουμε ότι λέει ότι να ναι και να φαιρομαστε λες και είμαστε από σπήλαιο. 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δεν έχω καταλάβει ποτέ έχει αυτό το λαγκ. Πείτε μου τις προϋποθέσεις να το πετύχω γιατί με τη δική μου χρήση λαγκ δεν έχω δει και το έχω ξαναπεί.

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitris_w said:

Στα άλλα είναι τούμπανο... Ας πάρουμε παράδειγμα η μπαταρία που κρατάει μια μέρα , η φόρτιση που είναι 45 watt ακουστικά δεν έχει , οθόνη εκτός από τα nits υπό προϋποθέσεις είναι ίδια με πέρσι και προπερσι , πενάκι που είναι ίδιο με το 20 ultra κάμερες από τα lidl , και υπό προϋποθέσεις ξανά βίντεο ;!! Ήχος πόλοι λένε ότι είναι λίγο όχι και τόσο καλής ποιότητας... Το λογισμικό που ώρες ώρες κάνει τα δικά του !! Αλλά όχι είναι τούμπανο.... Αλλά όχι είμαι υπερβολικός για ήχο πάρε ηχείο ακουστικά κτλ... Για κάμερα αν θες πάρε κάμερα για οθόνη τι να κάνω να βάλω εξωτερικό μόνιτορ ; Χαχαχαχ Έλα τώρα 1200 ευρώ συσκευή !! Απλά έχουμε μάθει να είμαστε πρόβατα και να φαιρομαστε και να υπερασπιζόμαστε μια συσκευή άκουσε εκεί με πάθος γιατί είμαστε εγωιστές μην μας πει κάποιος ότι έχει αντίθετη άποψη από εμάς που κάναμε μια επιλογή αμάν και ντε να τον βγάλουμε ότι λέει ότι να ναι και να φαιρομαστε λες και είμαστε από σπήλαιο. 

Πούλα το

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Dimitris_w said:

Στα άλλα είναι τούμπανο... Ας πάρουμε παράδειγμα η μπαταρία που κρατάει μια μέρα , η φόρτιση που είναι 45 watt ακουστικά δεν έχει , οθόνη εκτός από τα nits υπό προϋποθέσεις είναι ίδια με πέρσι και προπερσι , πενάκι που είναι ίδιο με το 20 ultra κάμερες από τα lidl , και υπό προϋποθέσεις ξανά βίντεο ;!! Ήχος πόλοι λένε ότι είναι λίγο όχι και τόσο καλής ποιότητας... Το λογισμικό που ώρες ώρες κάνει τα δικά του !! Αλλά όχι είναι τούμπανο.... Αλλά όχι είμαι υπερβολικός για ήχο πάρε ηχείο ακουστικά κτλ... Για κάμερα αν θες πάρε κάμερα για οθόνη τι να κάνω να βάλω εξωτερικό μόνιτορ ; Χαχαχαχ Έλα τώρα 1200 ευρώ συσκευή !! Απλά έχουμε μάθει να είμαστε πρόβατα και να φαιρομαστε και να υπερασπιζόμαστε μια συσκευή άκουσε εκεί με πάθος γιατί είμαστε εγωιστές μην μας πει κάποιος ότι έχει αντίθετη άποψη από εμάς που κάναμε μια επιλογή αμάν και ντε να τον βγάλουμε ότι λέει ότι να ναι και να φαιρομαστε λες και είμαστε από σπήλαιο. 

Σκέψου πόσο χάλια είναι τα υπόλοιπα αδερφέ, αφού όλοι το βγάζουν καλύτερη android συσκευή....κάτι μας κρύβουν..

1 hour ago, Antwny said:

Ακόμη δεν έχω καταλάβει ποτέ έχει αυτό το λαγκ. Πείτε μου τις προϋποθέσεις να το πετύχω γιατί με τη δική μου χρήση λαγκ δεν έχω δει και το έχω ξαναπεί.

Πρέπει να είσαι σε υψόμετρο άνω των 1000 μέτρων και υγρασία κάτω του 45%

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ένα πράγμα. Πρόβατα, όπως μας λέει είμαστε εμείς που το έχουμε και είμαστε ευχαριστημένοι από όλα του ή κάποιος που το πήρε και το.... παντρεύτηκε κιόλας, ενώ διάβαζε τα τόσα από αυτούς που ούτε καν το έχουν εδώ και πήγε και το πήρε; Λογικά όταν διαβάζεις κάποια πράγματα για κάτι άσχημα δεν πας να το αγοράσεις, αν το αγοράσεις τότε κάτι συμβαίνει άλλο με τις επιλογές σου.....!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, costsa41 said:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ένα πράγμα. Πρόβατα, όπως μας λέει είμαστε εμείς που το έχουμε και είμαστε ευχαριστημένοι από όλα του ή κάποιος που το πήρε και το.... παντρεύτηκε κιόλας, ενώ διάβαζε τα τόσα από αυτούς που ούτε καν το έχουν εδώ και πήγε και το πήρε; Λογικά όταν διαβάζεις κάποια πράγματα για κάτι άσχημα δεν πας να το αγοράσεις, αν το αγοράσεις τότε κάτι συμβαίνει άλλο με τις επιλογές σου.....!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μα το πηρε τσάμπα ο φίλος σύμφωνα με άλλο ποστ του...άρα πώς γίνεται να το παντρεύτηκε? Κέρδος θα βγάλει αν το πουλησει

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dark_Lord said:

Μα το πηρε τσάμπα ο φίλος σύμφωνα με άλλο ποστ του...άρα πώς γίνεται να το παντρεύτηκε? Κέρδος θα βγάλει αν το πουλησει

Μα ο ίδιος το γράφει στο poll της συσκευής, δεν το λέω εγώ. Αν το είχα πάρει και τζάμπα θα έβγαζα και χρήματα όταν θα το πουλούσα. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, costsa41 said:

Μα ο ίδιος το γράφει στο poll της συσκευής, δεν το λέω εγώ. Αν το είχα πάρει και τζάμπα θα έβγαζα και χρήματα όταν θα το πουλούσα. 

Έχει γράψει ότι το πηρε και τσάμπα όμως. Τέτοια μπακατελα κινητό λογικό είναι να το δίνουν και με τα Doritos.

Και επειδή ακούω διάφορα, το πενάκι είναι 3,2 φορές πιο γρήγορο από του note 20 ultra και με πολλές λειτουργίες ακόμα. Την απουσία headphone jack θύρας δεν την σχολιάζω καν. Επίσης αν τα ppi της οθόνης είναι μοναδικός παράγοντας σύγκρισης, το iphone xs max έχει την ίδια οθόνη με το 13 pro max.

Και επειδή πάντα θα κάνω προσπάθεια να μιλάω με επιχειρήματα, ας μου εξηγήσει κάποιος πως την "καμερα από τα lidl" ένα σάιτ φιλικό προς την apple όπως το macrumors, τη  βγάζει την καλύτερη στην αγορά, ισάξια και λίγο καλύτερη από του 13 pro max 

https://www.macrumors.com/2022/03/03/galaxy-s22-ultra-vs-iphone-13-pro-max/

 

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα το χαίρομαι το ευχαριστιεμαι δεν προσπαθώ να πείσω να το πάρει κανέναν 

Περί προβατων.... Στον χασάπη της γειτονιας 

Οποίος θέλει να κράξει ελεύθερα δημοκρατία έχουμε άλλα μην χαλάει το νήμα 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα shutters υπάρχουν προς το παρών τουλάχιστον ? Υπάρχουν..

Θα το άλλαζα με κάτι άλλο στην αγορά αυτή την στιγμή? Με τίποτα.Για 500 128 χιλιάδες λόγους που λέει και μια ψυχή..

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...