Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

47 minutes ago, Anlibafojo said:

Επειδή στη φωτογραφία ακόμα και σε μεγέθυνση δε φαίνεται καλά. Από το 100% μπαταρία είσαι με data 6 ώρες και 56 λεπτά με AOD 36 λεπτά και σου απομένει υπόλοιπο μπαταρίας 23 ώρες και 30 λεπτά; Δηλαδή συνολικά 30 ώρες και κάτι και περίπου 3 ώρες AOD.

Την AOD την έχω να ανάβει μόνο με πάτημα. Και δεν την έχω πατήσει τόσο. Είμαι συνολικά καμία ώρα με δεδομένα. Οι υπηρεσίες Google τσακίζουν τη μπαταρία κάθε φορά...και απλά είναι σε διαρκή σύνδεση με το Galaxy Watch 4.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

12 minutes ago, nasosvasedis said:

Την AOD την έχω να ανάβει μόνο με πάτημα. Και δεν την έχω πατήσει τόσο. Είμαι συνολικά καμία ώρα με δεδομένα. Οι υπηρεσίες Google τσακίζουν τη μπαταρία κάθε φορά...και απλά είναι σε διαρκή σύνδεση με το Galaxy Watch 4.

Συγνώμη εκ παραδρομής έγραψα AOD,  SOT εννοούσα και έπρεπε να γράψω θα το διορθώσω. Όλα τα άλλα είναι σωστά;

Edited by Anlibafojo
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Anlibafojo said:

Συγνώμη εκ παραδρομής έγραψα AOD,  SOT εννοούσα και έπρεπε να γράψω θα το διορθώσω. Όλα τα άλλα είναι σωστά;

Ακριβώς ναι. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2022 at 9:09 ΜΜ, ksino1100 said:

 

 

Παιδιά, δε χαμηλώνετε λιγάκι τους τόνους?

Από κουβέντα για κάτι, αρχίσαμε να ρίχνουμε τη συζήτηση στα τάρταρα με αναφορές περί θεωριών συνωμοσίας, εμμονές, επιστημονική φαντασία κλπ.

Υπάρχει τρόπος κ τρόπος για να μιλάμε.

Δε νομίζω να υπάρχει αύρα ειρωνείας ή επιθετικότητας στα λόγια μου.

Μην αδικείτε λοιπόν εαυτούς κ αλλήλους.

 

Αρχικά δεν ήθελα να σε προσβάλω. Απλά ήθελα να ΤΟΝΊΣΩ πως τέτοιες απόψεις (ψέματα για το hardware) δεν γίνεται να υπάρχουν στην εποχή μας γιατί ο ανταγωνισμός καραδοκεί. Μπορεί εσένα κι εμένα να μας κοροϊδέψουν όμως Aplle, huawei, xiaomi κλπ περιμένουν στην γωνία να την ξεμπροστιασουν (κι αυτοί δεν πλανώνται γιατί κάνουν βίδες τα κινητά του ανταγωνισμού) οπότε ναι, επιμένω πως αυτές οι θεωρίες μόνο συνωμοσίας μπορεί ναι είναι. Σκέψου το καλύτερα και θα συμφωνήσεις.

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Ναι, δουλεύει. Το δοκίμασα πριν σου απαντήσω και με κλειδωμένη την οθόνη κλειδώματος και ξεκλείδωτη από το smart lock.

Δουλεύω χρόνια την edge αλλά δεν χρησιμοποιώ τις επαφές (προτιμώ ταχείς κλήσεις και Τ9 του true phone). 

Αν όμως σε εσένα καλεί κανονικά τότε μιλάμε για κενό ασφαλείας. Δεν πρέπει κάποιος να μπορεί να κάνει κλήση με κλειδωμένη οθόνη. 

2 πράγματα που σκέφτομαι είναι :

1. Βλέπει το πρόσωπό σου και ξεκλειδώνει χωρίς εσύ να προλάβεις να το αντιληφθείς (γιατί είναι και αρκετά γρήγορο). 

2. Χρησιμοποιείς το smart lock οπότε είσαι και κάποιο "ασφαλές" μέρος οπότε μένει ξεκλείδωτο. 

Δοκίμασε χωρίς να σε βλέπει η συσκευή και πες μας. Κλείδωσε με το power button και όχι με double tap. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω χρόνια την edge αλλά δεν χρησιμοποιώ τις επαφές (προτιμώ ταχείς κλήσεις και Τ9 του true phone). 
Αν όμως σε εσένα καλεί κανονικά τότε μιλάμε για κενό ασφαλείας. Δεν πρέπει κάποιος να μπορεί να κάνει κλήση με κλειδωμένη οθόνη. 
2 πράγματα που σκέφτομαι είναι :
1. Βλέπει το πρόσωπό σου και ξεκλειδώνει χωρίς εσύ να προλάβεις να το αντιληφθείς (γιατί είναι και αρκετά γρήγορο). 
2. Χρησιμοποιείς το smart lock οπότε είσαι και κάποιο "ασφαλές" μέρος οπότε μένει ξεκλείδωτο. 
Δοκίμασε χωρίς να σε βλέπει η συσκευή και πες μας. Κλείδωσε με το power button και όχι με double tap. 
Κώστα, αν δεν κάνω λάθος ο φίλος μας εννοεί ότι τα άτομα ναι δεν τα βλέπει σαν δεν το ξεκλειδώσεις. Όμως τις απευθείας κλήσεις direct μπορείς να τις κάνεις και χωρίς να έχει ξεκλειδώσει το τηλέφωνο. Εγώ αυτό κατάλαβα. Αν κατάλαβα λάθος τότε εντάξει. Δεν είναι κενό ασφαλείας. Απλά είναι έτσι για τις κλήσεις αυτού του τύπου.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το δοκίμασα. Εγκατέστησα το direct calls. Έκλεισα το κινητό και από το κουμπί και με διπλό ταπ και στις 2 περιπτώσεις η κλήση των επαφών που έχεις βάλει μέσα στο edge γίνεται κανονικά με κλειδωμένη την οθόνη.
Έβαλα το κινητό να κοιτάει αλλού για να μην πιάσει το πρόσωπο μου και επίσης το καταλαβαίνεις ότι δεν έχει ξεκλειδώσει αφού μόλις τερματίσεις την κλήση, η οθόνη παραμένει κλειδωμένη.
Πως μπορεί να είναι κενό ασφαλείας από τη στιγμή που μπορείς να επιλέξεις να γίνει κλήση σε 1 ή 2 αριθμούς που είναι δικά σου πρόσωπα?

Επίσης υπάρχει και επιλογή πάνω δεξιά να μην εμφανίζονται οι επαφές αυτές όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη.036efc7210ccaeebe5c08ac4321b03e7.jpg

Για τον φίλο που δεν το πιστεύει, μπορεί να το δοκιμάσει. 1 λεπτό υπόθεση είναι.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, montoya_42 said:

Δουλεύω χρόνια την edge αλλά δεν χρησιμοποιώ τις επαφές (προτιμώ ταχείς κλήσεις και Τ9 του true phone). 

Αν όμως σε εσένα καλεί κανονικά τότε μιλάμε για κενό ασφαλείας. Δεν πρέπει κάποιος να μπορεί να κάνει κλήση με κλειδωμένη οθόνη. 

2 πράγματα που σκέφτομαι είναι :

1. Βλέπει το πρόσωπό σου και ξεκλειδώνει χωρίς εσύ να προλάβεις να το αντιληφθείς (γιατί είναι και αρκετά γρήγορο). 

2. Χρησιμοποιείς το smart lock οπότε είσαι και κάποιο "ασφαλές" μέρος οπότε μένει ξεκλείδωτο. 

Δοκίμασε χωρίς να σε βλέπει η συσκευή και πες μας. Κλείδωσε με το power button και όχι με double tap. 

Όταν το δοκίμασα έβγαλα εκτός το smart lock και τη λειτουργία,on body καθώς και είχα στρέψει το κινητό σε γωνία νά μήν βλέπει το προσωπο ήταν σίγουρα κλειδωμένο λοιπόν. Στο direct call  δε βλέπει επαφές αλλά ένα νούμερο χωρίς τα υπόλοιπα στοιχεία της επαφής. Έτσι λειτουργεί από το Note9 αν ήταν κενό ασφαλείας θα το είχαν φιξάρει.

6 ώρες πριν, costsa41 said:

Κώστα, αν δεν κάνω λάθος ο φίλος μας εννοεί ότι τα άτομα ναι δεν τα βλέπει σαν δεν το ξεκλειδώσεις. Όμως τις απευθείς κλήσεις direct μπορείς να τις κάνεις και χωρίς να έχει ξεκλειδώσει το τηλέφωνο. Εγώ αυτό κατάλαβα. Αν κατάλαβα λάθος τότε εντάξει. Δεν είναι κενό ασφαλείας. Απλά είναι έτσι για τις κλήσεις αυτού του τύπου.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σωστά κατάλαβες συντοπίτη.

Και είναι πολύ βολική λειτουργία.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Anlibafojo
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη τεταρτη ευχομαι. Πως μπορω να απενεργοποιησω την σχεδιαση στην πληκτρολογηση στο πληκτρολογιο της Samsung ρε παιδια ; εφαγα ολο τον κοσμο και δεν το βρηκα. Οταν γραφω γινεται λες και σχεδιαζω με το πενακι και οχι με το δακτυλο μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. εμένα κλειδωμένο δείχνει τα πάντα στις direct επαφές ακόμα κι αν είναι κλειδωμένο. Νομίζω έτσι πάντα δούλευε σε ότι είχα.

χαχαχαχαχαχαχα ποια είναι η σχεδίαση βρε φίλε Κύπριε; Μήπως εννοείς αυτό που σέρνεις το δάχτυλό σου και γράφει τη λέξη; Αυτό είναι το καλύτερο που έχει γιατί διορθώνει και τις λέξεις και σου βγάζει και επιλογές. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις μέσα από τις ρυθμίσεις στη γενική διαχείριση αλλάζει. 

Edited by costsa41
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, pank said:

Λοιπόν το δοκίμασα. Εγκατέστησα το direct calls. Έκλεισα το κινητό και από το κουμπί και με διπλό ταπ και στις 2 περιπτώσεις η κλήση των επαφών που έχεις βάλει μέσα στο edge γίνεται κανονικά με κλειδωμένη την οθόνη.
Έβαλα το κινητό να κοιτάει αλλού για να μην πιάσει το πρόσωπο μου και επίσης το καταλαβαίνεις ότι δεν έχει ξεκλειδώσει αφού μόλις τερματίσεις την κλήση, η οθόνη παραμένει κλειδωμένη.
Πως μπορεί να είναι κενό ασφαλείας από τη στιγμή που μπορείς να επιλέξεις να γίνει κλήση σε 1 ή 2 αριθμούς που είναι δικά σου πρόσωπα?

Επίσης υπάρχει και επιλογή πάνω δεξιά να μην εμφανίζονται οι επαφές αυτές όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη.

Για τον φίλο που δεν το πιστεύει, μπορεί να το δοκιμάσει. 1 λεπτό υπόθεση είναι.

Το direct call το χρησιμοποιώ αρκετά χρόνια και είναι εξαιρετικά χρήσιμο. Είναι ασφαλές και σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι έχει κενό ασφαλείας. Ακόμα και να το χάσεις ίσως με αυτή την επιλογή πέραν από τις άλλες που σου παρέχονται για αυτή την περίπτωση και εφ' όσον δεν είναι κλοπή να μπορέσει αυτός που το βρήκε να επικοινωνήσει με κάποιο οικείο και να έρθει πάλι το κινητό στα χέρια σου.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, pank said:

Λοιπόν το δοκίμασα. Εγκατέστησα το direct calls. Έκλεισα το κινητό και από το κουμπί και με διπλό ταπ και στις 2 περιπτώσεις η κλήση των επαφών που έχεις βάλει μέσα στο edge γίνεται κανονικά με κλειδωμένη την οθόνη.
Έβαλα το κινητό να κοιτάει αλλού για να μην πιάσει το πρόσωπο μου και επίσης το καταλαβαίνεις ότι δεν έχει ξεκλειδώσει αφού μόλις τερματίσεις την κλήση, η οθόνη παραμένει κλειδωμένη.
Πως μπορεί να είναι κενό ασφαλείας από τη στιγμή που μπορείς να επιλέξεις να γίνει κλήση σε 1 ή 2 αριθμούς που είναι δικά σου πρόσωπα?

Επίσης υπάρχει και επιλογή πάνω δεξιά να μην εμφανίζονται οι επαφές αυτές όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη.036efc7210ccaeebe5c08ac4321b03e7.jpg

Για τον φίλο που δεν το πιστεύει, μπορεί να το δοκιμάσει. 1 λεπτό υπόθεση είναι.

Όπως σωστά γράφεις, τα πρόσωπα είναι ΔΙΚΆ ΣΟΥ. Όχι πχ του κλέφτη που μπορεί να τα χρησιμοποιήσει αλλιώς (πχ κάτι έπαθε ο φίλος σας, ελάτε στο τάδε σημείο). Γι αυτό άλλωστε ΚΑΜΙΑ άλλη εφαρμογή (κανένας dialer) και ΚΑΜΊΑ άλλη εταιρία (ούτε τα ασπρόμαυρα Nokia) δεν επιτρέπει ΚΑΜΊΑ κλήση σε επαφή παρά μόνο επείγουσες κλήσεις (πχ στο 100). Από αυτή την άποψη το έγραψα. 

10 minutes ago, Anlibafojo said:

Το direct call το χρησιμοποιώ αρκετά χρόνια και είναι εξαιρετικά χρήσιμο. Είναι ασφαλές και σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι έχει κενό ασφαλείας. Ακόμα και να το χάσεις ίσως με αυτή την επιλογή πέραν από τις άλλες που σου παρέχονται για αυτή την περίπτωση και εφ' όσον δεν είναι κλοπή να μπορέσει αυτός που το βρήκε να επικοινωνήσει με κάποιο οικείο και να έρθει πάλι το κινητό στα χέρια σου.

Όντως είναι χρήσιμο στο καλό σενάριο της απώλειας. Επειδή όμως η ασφάλεια της συσκευής παίρνει πάντα το χειρότερο σενάριο για να μας προστατεύσει τότε μάλλον μοιάζει με κενό. Γι αυτό όπως γράφω και πιο πάνω, κανένας (είτε κατασκευαστής, είτε εφαρμογή) δεν το επιτρέπει αυτό. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τέλος, το κακό με τις εφαρμογές Edge είναι πως αν βάλεις κάποια να μην τρέχει στο παρασκήνιο τότε "εξαφανίζεται" από την edge. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αλλά χρόνια συνέβαινε. Γι αυτό εγώ χρησιμοποιώ μόνο τις εφαρμογές για κόψιμο της οθόνης (αυτή που επιλέγεις oval κλπ) που χρησιμοποιώ συχνά. Κατά καιρούς δοκιμάζω και κάποιες ακόμη αλλά συνήθως στο τέλος τις προσπερνάω). 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση. 

Σε όλες τις συσκευές Samsung που είχα, όταν πατούσα τα πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης (στο πλάι), όταν ήταν σεβμια εφαρμογή μουσικής (πχ μουσική, ράδιο, παιχνίδι) τότε αυξομείωνε την ένταση της μουσικής και όταν ήμουν οπουδήποτε αλλού (πχ αρχική οθόνη) τότε αυξομείωνε την ένταση του ειχου κλήσης. 

Τώρα όπου και να είμαι αυξωμειωνει την μουσική. Και σε εσάς το ίδιο; 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, montoya_42 said:

Όπως σωστά γράφεις, τα πρόσωπα είναι ΔΙΚΆ ΣΟΥ. Όχι πχ του κλέφτη που μπορεί να τα χρησιμοποιήσει αλλιώς (πχ κάτι έπαθε ο φίλος σας, ελάτε στο τάδε σημείο). Γι αυτό άλλωστε ΚΑΜΙΑ άλλη εφαρμογή (κανένας dialer) και ΚΑΜΊΑ άλλη εταιρία (ούτε τα ασπρόμαυρα Nokia) δεν επιτρέπει ΚΑΜΊΑ κλήση σε επαφή παρά μόνο επείγουσες κλήσεις (πχ στο 100). Από αυτή την άποψη το έγραψα. 

Όντως είναι χρήσιμο στο καλό σενάριο της απώλειας. Επειδή όμως η ασφάλεια της συσκευής παίρνει πάντα το χειρότερο σενάριο για να μας προστατεύσει τότε μάλλον μοιάζει με κενό. Γι αυτό όπως γράφω και πιο πάνω, κανένας (είτε κατασκευαστής, είτε εφαρμογή) δεν το επιτρέπει αυτό. 

Πες ένα παράδειγμα κακού σεναρίου για το direct call το οποίο δεν τα το χαρακτήριζα dialer ακριβώς.

 

11 minutes ago, montoya_42 said:

Τέλος, το κακό με τις εφαρμογές Edge είναι πως αν βάλεις κάποια να μην τρέχει στο παρασκήνιο τότε "εξαφανίζεται" από την edge. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αλλά χρόνια συνέβαινε. Γι αυτό εγώ χρησιμοποιώ μόνο τις εφαρμογές για κόψιμο της οθόνης (αυτή που επιλέγεις oval κλπ) που χρησιμοποιώ συχνά. Κατά καιρούς δοκιμάζω και κάποιες ακόμη αλλά συνήθως στο τέλος τις προσπερνάω). 

Εγώ βάζω μόνο μπάρες που δεν τρέχουν στο παρασκήνιο. Δοκίμασε να βάλεις τα εργαλεία, πυξίδα κλπ να δεις καταναλώσεις; 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, montoya_42 said:

Και μια ερώτηση. 

Σε όλες τις συσκευές Samsung που είχα, όταν πατούσα τα πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης (στο πλάι), όταν ήταν σεβμια εφαρμογή μουσικής (πχ μουσική, ράδιο, παιχνίδι) τότε αυξομείωνε την ένταση της μουσικής και όταν ήμουν οπουδήποτε αλλού (πχ αρχική οθόνη) τότε αυξομείωνε την ένταση του ειχου κλήσης. 

Τώρα όπου και να είμαι αυξωμειωνει την μουσική. Και σε εσάς το ίδιο; 

Έχεις ενεργή τη χρήση πλήκτρων έντασης για πολυμέσα. Ξετικάρισέ το και θα φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Και για όσους έχουν πάρει τα Buds pro έχει αναβάθμιση.

Εχθες το βραδυ μου την εβγαλε,δεν ξερω αν προσθεσαν κατι αλλο περα απο αυτα που αναγραφει

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, arxontas2323 said:

Εχθες το βραδυ μου την εβγαλε,δεν ξερω αν προσθεσαν κατι αλλο περα απο αυτα που αναγραφει

Και σε εμένα. Την έκανα και τα έβαλα θήκη και νάνι.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Έχεις ενεργή τη χρήση πλήκτρων έντασης για πολυμέσα. Ξετικάρισέ το και θα φτιάξει.

Ευχαριστώωωωωω. 

Μου είχε σπάσει τα νεύρα..... 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Πες ένα παράδειγμα κακού σεναρίου για το direct call το οποίο δεν τα το χαρακτήριζα dialer ακριβώς.

 

Εγώ βάζω μόνο μπάρες που δεν τρέχουν στο παρασκήνιο. Δοκίμασε να βάλεις τα εργαλεία, πυξίδα κλπ να δεις καταναλώσεις; 

Ένα κακό σενάριο είναι αυτό που έγραψα στο αρχικό ποστ. Παίρνει δηλαδή ο κλέφτης την συσκευή, καλεί την επαφή και λέει "τρέξτε στην οδό τάδε, ο άνθρωπος έπεσε αναίσθητος στο πεζοδρόμιο"..... Ακραίο αλλά η ασφάλεια γι αυτά τα ακραία υπάρχει. 

Στο δεύτερο σκέλος, τα εργαλεία (πχ στιγμιότυπο οθόνης σε ορθογώνιο κλπ) το χρησιμοποιώ χρόνια. Δεν το έχω δει στην κατανάλωση (ούτε εξαφανίζεται ποτέ). 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, montoya_42 said:

Ένα κακό σενάριο είναι αυτό που έγραψα στο αρχικό ποστ. Παίρνει δηλαδή ο κλέφτης την συσκευή, καλεί την επαφή και λέει "τρέξτε στην οδό τάδε, ο άνθρωπος έπεσε αναίσθητος στο πεζοδρόμιο"..... Ακραίο αλλά η ασφάλεια γι αυτά τα ακραία υπάρχει. 

Στο δεύτερο σκέλος, τα εργαλεία (πχ στιγμιότυπο οθόνης σε ορθογώνιο κλπ) το χρησιμοποιώ χρόνια. Δεν το έχω δει στην κατανάλωση (ούτε εξαφανίζεται ποτέ). 

Εντάξει! Πολύ τραβηγμένο σενάριο.

Για την μπάρα με τα εργαλεία εννοώ αυτήν. Μόνο αν απενεργοποιήσεις τη χρήση δεδομένων τοποθεσίας δεν ξέρω αν τρώει μπαταρία στο παρασκήνιο δεν το έχω δοκιμάσει αλλοιώς έχει υψηλή κατανάλωση.

1600709808_2022-05-0415_23.03-1.thumb.jpg.9e043a87d7033b746d035f2011d088f7.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Anlibafojo said:

Εντάξει! Πολύ τραβηγμένο σενάριο.

Για την μπάρα με τα εργαλεία εννοώ αυτήν. Μόνο αν απενεργοποιήσεις τη χρήση δεδομένων τοποθεσίας δεν ξέρω αν τρώει μπαταρία στο παρασκήνιο δεν το έχω δοκιμάσει αλλοιώς έχει υψηλή κατανάλωση.

1600709808_2022-05-0415_23.03-1.thumb.jpg.9e043a87d7033b746d035f2011d088f7.jpg

 

 

Ναι, δεν διαφωνώ ότι είναι τραβηγμένο αλλά στις μέρες μας όλα είναι πιθανά. Βλέπεις πόσα γίνονται. Κι αυτό το σενάριο είναι 1 από κάμποσα που μπορεί να υπάρχουν. Ασφάλεια είναι να μηδενίζονται οι κίνδυνοι και όχι να υπάρχουν ακραία σενάρια που επιτρέπονται να συμβούν. Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον. 

Την μπάρα που μου έδειξες δεν την χρησιμοποιώ προσωπικά οπότε δεν ξέρω τι καταναλώνει. Γενικά, όσες κι αν δοκίμασα, μόνο αυτή που έγραψα κράτησα τελικά. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...