Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8 minutes ago, costsa41 said:

Ότι προστατεύει το τηλέφωνο από παντού!! Και στις edge πλευρές και ειδικά τις κάμερες που δεν υπάρχει περίπτωση να τις ακουμπήσει κάτι άλλο. 

Στο πλαι που εγω εχω βάλει ταχείες κλήσεις θα μπορω να τις δουλέψω?

Βλέπω εξέχει πολύ το γυρω γυρω για προστασια οθονης.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, costsa41 said:

Άνετα!!! Δε δυσκολεύει στο παραμικρό τη χρήση όλης της οθόνης!! Οι άνθρωποι ήξεραν πολύ καλά τι έκαναν. Το υλικό στο πιάσιμο του τηλεφώνου γύρω γύρω είναι θαυμάσιο και στην αίσθηση και στο ότι ξέρεις ότι δε θα σου γλιστρήσει ποτέ το τηλέφωνο. Το στάντ πολύ καλό να βλέπεις ότι θέλεις και πλάγιο και όρθιο το τηλέφωνο. Και φυσικά για άθληση  ή οτιδήποτε άλλο το ξεχωριστώ αξεσουάρ με το κλιπ που μπαίνει σε ζώνη  είναι πάρα πολύ καλό. 

Ευχαριστώ Κώστα αν θες ξαναριξε το λινκ 

Link to comment
Share on other sites

Μια που αναφέρθηκε  και επειδή το θεωρώ γελοίο τέτοια συσκευή να μην έχει ραδιόφωνο ποιά θεωρείτε την καλύτερη εφαρμογή για ραδιόφωνο?
Εγώ είχα μία το Replaio radio αλλά με νευριάζει με διαφημίσεις κτλ
Το καλυτερο και Ελληνικο!!

Vradio

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ilv.vradio

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, giorgaras23 said:

Βγηκε ενημερωση για να δουμε

Ακραίο πόσο γρήγορη είναι η Samsung στα security updates. Η ενημέρωση που μόλις κυκλοφόρησε έχει την ασφάλεια Απριλίου.  Wow. Για να δούμε σε όλα τα υπόλοιπα πώς είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και για την Ευρωπαϊκή. 1375,96 ΜΒ.
Κατεβαίνει...

Με πρόλαβες @SpeedRacer

Edited by freco
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freco said:

Το ίδιο και για την Ευρωπαϊκή. 1375,96 ΜΒ.
Κατεβαίνει...

Με πρόλαβες @SpeedRacer

Χιχιχι  Πάντως πολύ γρήγορα και μάλιστα για Ελλάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτήν περασμένη ,δεν μου έχει έρθει update ,σε αλλους που πήραν το update είναι ετσι S901BXXU1AVCJ ενώ εμένα είναι s908BXXU1 ,το κινητό μου είναι από κοσμοτε αν παίζει ρόλο 1671727432_Screenshot_20220331-155112_Softwareupdate.thumb.jpg.e731d570856849a7cd873a6901fa3084.jpg

 

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, paolo21r said:

Εγώ έχω αυτήν περασμένη ,δεν μου έχει έρθει update ,σε αλλους που πήραν το update είναι ετσι S901BXXU1AVCJ ενώ εμένα είναι s908BXXU1 ,το κινητό μου είναι από κοσμοτε αν παίζει ρόλο

Cosmote καθυστερεί λίγο. Τις επόμενες μέρες να την περιμένεις. Μια έκδοση πίσω είσαι από αυτήν που βγήκε τώρα.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Νέος κατοχος κι εγώ από σήμερα 12/256. Με το που το άνοιξα ήρθε ενημέρωση αλλά πιο μεγάλη. 1769,51mb. Ελληνικό είναι. Από το πρωί που το παιδεύω δεν έχει εμφανιστεί πρόβλημα...για να δούμε...

20220331_161615.jpg

Edited by kiriakos_tjet
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freco said:

Cosmote καθυστερεί λίγο. Τις επόμενες μέρες να την περιμένεις. Μια έκδοση πίσω είσαι από αυτήν που βγήκε τώρα.

σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα η ερωτηση μου ειναι γιατι σε αλλους ειναι s901b και σε εμενα s908b,λογω κοσμοτε?

Edited by paolo21r
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, costsa41 said:

Η ενημέρωση θα ερχόταν όπως και να είχε. Το θέμα είναι να είναι αυτή που κάποιοι περίμεναν. Αυτό είναι το πιο σπουδαίο. Κατά τα άλλα για μας είναι μια ακόμα ενημέρωση. 

Ελπίζω να λυθεί το πρόβλημα στις συσκευές που είχανε το πρόβλημα με αυτήν την ενημέρωση 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, costsa41 said:

Η ενημέρωση θα ερχόταν όπως και να είχε. Το θέμα είναι να είναι αυτή που κάποιοι περίμεναν. Αυτό είναι το πιο σπουδαίο. Κατά τα άλλα για μας είναι μια ακόμα ενημέρωση. 

Κάποια σίγουρα θα τα διορθώνει φτάνει να μη χαλάσει άλλα.

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Diam84 said:

Έχει πάρει κανένας με cosmote? 

Κοσμοτε κανει αππ 3 μέρες μεχρι 7 ως τώρα...η 1η ενημέρωση έκανε ακριβώς 7 μέρες και η 2η 3 μέρες...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Το glitch της οθόνης παραμένει κανονικότατα σε εμένα ακόμη και μετά την ενημέρωση. Μέχρι στιγμής έχω και ένα freeze screen. Όλα αυτά μετά από factory reset

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dark_Lord said:

Καλησπέρα σε όλους. Το glitch της οθόνης παραμένει κανονικότατα σε εμένα ακόμη και μετά την ενημέρωση. Μέχρι στιγμής έχω και ένα freeze screen. Όλα αυτά μετά από factory reset

Τι σκοπεύεις να κάνεις Dark_Lord? Εγώ μόλις τώρα κάνω την αναβάθμιση. Θα τεστάρω το GPS στις επόμενες 3 μέρες (αύριο έχω και ταξίδι) και αν δεν έχει λυθεί θα το πάω στο Public (από όπου και το αγόρασα) για service.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, arxontas2323 said:

Κοσμοτε κανει αππ 3 μέρες μεχρι 7 ως τώρα...η 1η ενημέρωση έκανε ακριβώς 7 μέρες και η 2η 3 μέρες...

Αν κατεβάσω την ευρωπαϊκή μπορώ να την περάσω? Η θα έχει πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kax said:

Τι σκοπεύεις να κάνεις Dark_Lord? Εγώ μόλις τώρα κάνω την αναβάθμιση. Θα τεστάρω το GPS στις επόμενες 3 μέρες (αύριο έχω και ταξίδι) και αν δεν έχει λυθεί θα το πάω στο Public (από όπου και το αγόρασα) για service.

έχω στείλει στο eshop της samsung από όπου το αγόρασα, με κοινοποίηση στη samsung electronics και θα περιμένω να δω σε πρώτη φάση τι θα μου πουν. Στη συνέχεια σέρβις και άγιος ο Θεος. Όχι τίποτε άλλο, δεν έχω και δεύτερη συσκευή της προκοπής και είναι εργαλείο δουλειάς για εμένα

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costsa41 said:

χαχαχα αυτό ψάχνω ήδη. Στην κάμερα αν είχες ενεργοποιήσει τα εργαστήρια με το hdr10 κάνε το πάλι γιατί βγήκε. Τώρα θα κάνω ένα γενικό έλεγχο για να δω αν κάτι χάλασε όπως είπες. Δεν το πιστεύω, δεν είναι τόσο xiaomi, αλλά θα δείξει. 

Μέχρι να πάρουμε και εμείς οι της cosmote θα έχουμε μάθει όλες τις αλλαγές😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, costsa41 said:

Δεν είδα κάτι καινούριο, εκτός αν μου ξέφυγε κάτι. Τώρα φορτίζει την....κακή μπαταρία του μετά από 20 ώρες χρήση και 6 ώρες οθόνη. Αυτό που σου είπα στις ρυθμίσεις της κάμερας είδα. Αν δω κάτι άλλο θα το γράψω αλλά δε νομίζω. Το θέμα είναι να μας πουν τα παιδιά ,που είχαν πρόβλημα, αν έγινε κάτι. Για τον ταλαιπωρημένο φίλο μας τα διάβασα και ελπίζω στο καλύτερο γι' αυτόν. 

Σε ευχαριστώ πολύ Κώστα. Αν και δεν τρέφω ελπίδες γενικά. Πιστεύω ότι θα ξεκινήσει ένας φαύλος κύκλος αλλαγής motherboard κλπ στην καλύτερη. Αυτό που με προβληματίζει είναι οι ενδεχόμενες καθυστερήσεις. Η δουλειά μου δε μου επιτρέπει να κυκλοφορώ με iphone 6 8ετίας

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, costsa41 said:

Δεν είδα κάτι καινούριο, εκτός αν μου ξέφυγε κάτι. Τώρα φορτίζει την....κακή μπαταρία του μετά από 20 ώρες χρήση και 6 ώρες οθόνη. Αυτό που σου είπα στις ρυθμίσεις της κάμερας είδα. Αν δω κάτι άλλο θα το γράψω αλλά δε νομίζω. Το θέμα είναι να μας πουν τα παιδιά ,που είχαν πρόβλημα, αν έγινε κάτι. Για τον ταλαιπωρημένο φίλο μας τα διάβασα και ελπίζω στο καλύτερο γι' αυτόν. 

Α! Και μια που είπες για την κακή μπαταρία δες και τη μπαταρία του δεύτερου της κόρης. Χάλια ε;

Πραγματικά, εύχομαι από καρδιάς να φτιάξουν και των άλλων.

277420537_1163524701129689_5825211301086887367_n.thumb.jpg.d2ea412d28e5ad3676d3045eb75e3302.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...