Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Η συγκεκριμενη εφαρμογη ( χωρος αποθηκευσης επαφων (contacts storage)) τις τελευταιες μερες εχει καρφωθει ψηλα στην καταναλωση
Ειναι υπευθυνη στο να κραταει το αρχειο των κλησεων...

Ειναι εφαρμογη του συστήματος και δεν μπορει να "παγωσει" ....


Το προβλημα ξεκινησε πριν μια εβδομαδα μετα απο το τελευταιο update λογω GOS

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-contacts-storage/9b9f8077fd3cb2b5fd10eb38d525e1cf.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια,ελπιζω δε ξεφευγω απο το θεμα μας,αλλα θα ηθελα αν καποιος γνωριζει...

Επεστρεψα το κινητο εντος 7ημερων σε μεγαλη αλυσιδα, με προοπτικη να το δει τεχνικος που απουσιαζε σε αδεια,βλέποντας ολα αυτα τα θεματα της συσκυης δε το θελω το κινητο πλεον,υπαρχει η δυνατοτητα εαν ξερει καποιος να ακυρωσω τηπαραγγελια  κ να επιστρεψω τη συσκευη πισω, όντας ενα ελλατωματικο προιον?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, haytek said:

Oχι φιλε μου δεν εννοω τις δημοσιευσεις και το τι ακουγεται. Το εχω αντιμετωπισει εγω ο ιδιος στις παραπανω τοποθεσιες που το ανεφερα. Σε καποιες μαλιστα τα προβληματα ειναι καθημερινα και χρονια βλεπε Μαυρη Θαλασσα και Ρωσια οπως και Ανατολικη Μεσογειο.
Απλα πλεον παρατηρουνται κι αλλου, σιγουρα οχι στην Ελλαδα μεχρι στιγμης δεν μου εχει τυχει.

Συγνώμη αλλά εμείς γράφουμε για προβλήματα που αντιμετωπίζουμε στην Ελλάδα. Δεν μπορούμε να δίνουμε ερμηνείες από άλλα μέρη του κόσμου

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ggazas said:

Συγνώμη αλλά εμείς γράφουμε για προβλήματα που αντιμετωπίζουμε στην Ελλάδα. Δεν μπορούμε να δίνουμε ερμηνείες από άλλα μέρη του κόσμου

Δηλαδη αν εγω παω τωρα στο εξωτερικο και αντιμετωπιζω προβλημα εκει να μην το αναφερω?
Να το ονομασουμε τοτε λοιπον,  το τοπικ "S22 ULTRA προβληματα που συνανταντιοντε στην Ελλαδα μονο" !!!
Και οχι τιποτα αλλο, τα θεματα που ειχα τα ειχα με s21 ultra που ανεφερα στις χωρες προηγουμενως..
Αρα δεν μας νοιαζει το κομματι roaming και κτλπ.. Μονο τα εντος..
Οκ τουλαχιστον θα γνωριζω απο εδω και μπρος για να ειμαι εντος θεματος!

Υ.Σ. Δεν νομιζω οτι ειναι "αλλα μερη του κοσμου" η Ανατολικη Μεσογειος και η Ιταλια, ουτε το "Νοτια της Κρητης" . Εδω κοντα ειναι..

Edited by haytek
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, haytek said:

Δηλαδη αν εγω παω τωρα στο εξωτερικο και αντιμετωπιζω προβλημα εκει να μην το αναφερω?
Να το ονομασουμε τοτε λοιπον,  το τοπικ "S22 ULTRA προβληματα που συνανταντιοντε στην Ελλαδα μονο" !!!
Και οχι τιποτα αλλο, τα θεματα που ειχα τα ειχα με s21 ultra που ανεφερα στις χωρες προηγουμενως..
Αρα δεν μας νοιαζει το κομματι roaming και κτλπ.. Μονο τα εντος..
Οκ τουλαχιστον θα γνωριζω απο εδω και μπρος για να ειμαι εντος θεματος!

Εννοείται να το πεις! Και άλλωστε λες ότι θες.

Τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε είναι στην Ελλάδα. Εγώ έγραψα για τον περιφεριακό Θεσσαλονίκης.

Αλήθεια εσύ για πιο μέρος μιλάς, Συρία, Ισραήλ ή Βαλτικές χώρες;

Edited by ggazas
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ggazas said:

Εννοείται να το πεις! Και άλλωστε λες ότι θες.

Τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε είναι στην Ελλάδα. Εγώ έγραψα για τον περιφεριακό Θεσσαλονίκης.

Αλήθεια εσύ για πιο μέρος μιλάς, Συρία, Ισραήλ ή Βαλτικές χώρες;

δν ειναι μονο στην ελλαδα το θεμα..σχεδον ολοκληρο ρωσικο (4pda) φορουμ γραφουν το θεμα με τις κλησεις και πολυ φοβαμαι οτι παιζει μονο στην global εκδοση με τον exynos..μενει να δουμε αν διορθωθει!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, haytek said:

Δηλαδη αν εγω παω τωρα στο εξωτερικο και αντιμετωπιζω προβλημα εκει να μην το αναφερω?
Να το ονομασουμε τοτε λοιπον,  το τοπικ "S22 ULTRA προβληματα που συνανταντιοντε στην Ελλαδα μονο" !!!
Και οχι τιποτα αλλο, τα θεματα που ειχα τα ειχα με s21 ultra που ανεφερα στις χωρες προηγουμενως..
Αρα δεν μας νοιαζει το κομματι roaming και κτλπ.. Μονο τα εντος..
Οκ τουλαχιστον θα γνωριζω απο εδω και μπρος για να ειμαι εντος θεματος!

Υ.Σ. Δεν νομιζω οτι ειναι "αλλα μερη του κοσμου" η Ανατολικη Μεσογειος και η Ιταλια, ουτε το "Νοτια της Κρητης" . Εδω κοντα ειναι..

Φίλε μου αυτό που σου λέμε είναι ότι είναι νομίζω σίγουρο πως τα θέματα που έχει το s22 ultra με το gps δεν οφείλονται σε αυτό που αναφέρεις. Διαφορετικά δεν θα λύνονταν ΚΑΘΕ φορά με επανεκκίνηση. Προφανώς κάτι "κολλάει" και "ξεκολλάει" πρόσκαιρα με την επανεκκίνηση. Το θέμα είναι να το παραδεχτεί επίσημα η Samsung ώστε να ασχοληθεί και να το φτιάξει. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ernesto1983 said:

δν ειναι μονο στην ελλαδα το θεμα..σχεδον ολοκληρο ρωσικο (4pda) φορουμ γραφουν το θεμα με τις κλησεις και πολυ φοβαμαι οτι παιζει μονο στην global εκδοση με τον exynos..μενει να δουμε αν διορθωθει!!

Εμένα πριν λίγο μου ξανακράσαρε το ui! Το κινητό ήταν αφημένο μια ώρα χωρίς να το πειράζω. Κρασαρε πάλι στην οθόνη κλειδώματος...πραγματικά τέτοιο κρασαρισμα λειτουργικού έχω να δω πολλά χρόνια σε android...τι σκατα έχουν κάνει με τον exynos αυτή τη φορά μονο αυτοί ξέρουν 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dark_Lord said:

Εμένα πριν λίγο μου ξανακράσαρε το ui! Το κινητό ήταν αφημένο μια ώρα χωρίς να το πειράζω. Κρασαρε πάλι στην οθόνη κλειδώματος...πραγματικά τέτοιο κρασαρισμα λειτουργικού έχω να δω πολλά χρόνια σε android...τι σκατα έχουν κάνει με τον exynos αυτή τη φορά μονο αυτοί ξέρουν 

θα το φτιαξουν σιγουρα δν θα το αφησουν ..εχω φιλους που εχουν εντονα το προβλημα!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ernesto1983 said:

θα το φτιαξουν σιγουρα δν θα το αφησουν ..εχω φιλους που εχουν εντονα το προβλημα!

απ το στόμα σου και στου Θεού το αυτί😁Εσύ έχεις και τοpro max και τα δουελεύεις παράλληλα?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, varaderum said:

Εντέλει μου φαίνεται ότι εμείς οι δύο είμαστε οι μόνοι απόλυτα ευχαριστημένοι από την συσκευή.

 

Και εγώ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος ( κανένα πρόβλημα ) με την δεύτερη συσκευή (μετά από αντικατάσταση ) που μου έστειλαν 😀

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί  να με βοηθήσει  κάποιος?έχω ένα "παράπονο "..Στον ήχο κλήσης  όταν με καλεί  κάποιος  δεν έρχεται  ηχος από το πάνω  ηχείο (από εκεί που μιλάμε) με αποτέλεσμα  να μην ακούγεται τόσο  δυνατά  όταν μας καλεί κάποιος..

Σε όλα τα YouTube  κτλ ακούγεται και το πάνω ηχείο.. Υπάρχει κάποιος  τρόπος  να το ενεργοποιήσω και στον ήχο κλήσεων?

Link to comment
Share on other sites

Για τις κλησεις προφανως πεφτει σε ενα ειδος deep sleep σε καποιο σημειο κυριως οταν ειναι σβηστη η οθονη  . Ξαφνικα βγαινει γρηγορο μηνυμα οταν τυχαια  ξεκλειδωσεις:

Δεν υπαρχει sim:

Στη συνεχεια ξυπναει κανει refresh  το δικτυο και επανερχεται.

Βεβαιο οση ωρα πεφτει σε υπνωση χανονται οι κλησεις αν καλεσει καποιος φυσικα.

Επισης τα προβληματα με τις οθονες , Gps  και οτι αλλο αλλα και τα παραπανω οφειλονται καθαρσ στα διαφορα εργοστασια που βγαινουν οι συσκευες.Τα μερη του hardware "Δεν ειναι ιδια" αναλογα το εργοστασιο  απο αισθητηρες , μπαταριες κτλ.

Μεχρι να μαζεψει τα report οι σαμμυ απο ολα τα εργοστασια παιρνει καμποσο καιρο.

Αυτα θελουν υπομονη η ζητα καποιος τα χρηματα του πισω και ξαναπαιρνει αργοτερα η παιρνει κατι αλλο.

Μη βασανιζεστε αδικα προτεινω να λαβει ο καθενας τις αποφασεις του .

Οι κατοχοι που δεν εχουν προβληματα εχουν πληρη συμβατοτητα τα επιμερους στοιχεια του hardware  με το λειτουργικο.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dark_Lord said:

απ το στόμα σου και στου Θεού το αυτί😁Εσύ έχεις και τοpro max και τα δουελεύεις παράλληλα?

13 pro max εχω αλλα το δουλευω το s22 ultra απο συναδελφο και το βλεπω!ας ελπισουμε να διορθωθει γιατι θελω να παω και εγω εκει..ολη την σειρα απο s1 επαιρνα!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, s_wind said:

Για τις κλησεις προφανως πεφτει σε ενα ειδος deep sleep σε καποιο σημειο κυριως οταν ειναι σβηστη η οθονη  . Ξαφνικα βγαινει γρηγορο μηνυμα οταν τυχαια  ξεκλειδωσεις:

Δεν υπαρχει sim:

Στη συνεχεια ξυπναει κανει refresh  το δικτυο και επανερχεται.

Βεβαιο οση ωρα πεφτει σε υπνωση χανονται οι κλησεις αν καλεσει καποιος φυσικα.

Επισης τα προβληματα με τις οθονες , Gps  και οτι αλλο αλλα και τα παραπανω οφειλονται καθαρσ στα διαφορα εργοστασια που βγαινουν οι συσκευες.Τα μερη του hardware "Δεν ειναι ιδια" αναλογα το εργοστασιο  απο αισθητηρες , μπαταριες κτλ.

Μεχρι να μαζεψει τα report οι σαμμυ απο ολα τα εργοστασια παιρνει καμποσο καιρο.

Αυτα θελουν υπομονη η ζητα καποιος τα χρηματα του πισω και ξαναπαιρνει αργοτερα η παιρνει κατι αλλο.

Μη βασανιζεστε αδικα προτεινω να λαβει ο καθενας τις αποφασεις του .

Οι κατοχοι που δεν εχουν προβληματα εχουν πληρη συμβατοτητα τα επιμερους στοιχεια του hardware  με το λειτουργικο.

Οι συσκευές που έρχονται στην Ελλάδα φτιάχνονται σε διαφορετικά εργοστασια μεταξύ τους δηλαδή?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, costsa41 said:

χαχαχαχα όχι βρε φίλε οι συσκευές που έρχονται στην Ελλάδα. Για όλους φτιάχνονται σε διαφορετικά εργοστάσια και είναι λογικό. Κανείς δεν μπορεί να ξέρει την αιτία για τις κλήσεις. Μόνο ο χρόνος θα το δείξει τι έχει γίνει και αν είναι θέμα που θα φτιαχτεί. Με την οθόνη τι σου κάνει πάλι; Καινούριο φρούτο η καθυστέρηση στο ui;

Εννοούσα ότι οι συσκευές που πάνε σε μια χώρα από όσο γνωρίζω φτιάχνονται σε ένα εργοστάσιο. Μπορεί και να σφαλλω βέβαια αλλά νομίζω ότι οι συσκευές που έχουμε στην Ελλάδα είναι από ένα εργοστάσιο, αρα δεν εξηγούνται τα περι διαφορετικου hardware.

Ναι μωρέ χτες και σήμερα μου το έκανε αλλά θα διορθωθεί με update λογικά..🤣🤣🤣

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ernesto1983 said:

13 pro max εχω αλλα το δουλευω το s22 ultra απο συναδελφο και το βλεπω!ας ελπισουμε να διορθωθει γιατι θελω να παω και εγω εκει..ολη την σειρα απο s1 επαιρνα!

Μετα το εξαμηνο καλο θα ηταν τοτε που θα ολοκληρωθουν ολα τα report .Το μονο συμπτωμα που θα συναντησεις μετα το περας του 6μηνου ειναι τυχαια θα παραλαβεις λιγο θερμη η πιο παγωμενη ψυχρη οθονη αναλογα την ποιοτητα η την κατασκευη απ το τυχαιο εργοστασιο που θα παραλαβει ο προμηθευτης.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, s_wind said:

Μετα το εξαμηνο καλο θα ηταν τοτε που θα ολοκληρωθουν ολα τα report .Το μονο συμπτωμα που θα συναντησεις μετα το περας του 6μηνου ειναι τυχαια θα παραλαβεις λιγο θερμη η πιο παγωμενη ψυχρη οθονη αναλογα την ποιοτητα η την κατασκευη απ το τυχαιο εργοστασιο που θα παραλαβει ο προμηθευτης.

Ξέρεις αν και για τα apple ισχύει αυτό?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν βάλω ένα HDR βίντεο στο youtube, δεν θα έπρεπε να πάει μαξ, ή σχεδόν μαξ η φωτεινότητα; Στις ρυθμίσεις έχω ανοιχτό το bright video, και η φωτεινότητα είναι στο αυτόματο. Αν την βάλω τέρμα χειροκίνητα, τότε ναι φαίνεται όντως HDR. Μου διαφεύγει κάτι; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dark_Lord said:

Ξέρεις αν και για τα apple ισχύει αυτό?

Ναι παντου χρονια τωρα απλα ο καθενας δεν γνωριζει και ειναι λογικο αλλωστε .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, s_wind said:

Ναι παντου χρονια τωρα απλα ο καθενας δεν γνωριζει και ειναι λογικο αλλωστε .

Ομολογώ ότι δεν το γνώριζα ούτε εγώ. Για αυτό είναι το φόρουμ. 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dark_Lord said:

Ομολογώ ότι δεν το γνώριζα ούτε εγώ. Για αυτό είναι το φόρουμ. 

Τωρα αυτο το διαστημα εσκασε μια παρτιδα απο s22 plus που η καμερα βγαζει εντονο πρασινο.Εχουν αλλο νουμερο κωδικου αισθητηρα.αυτο διορθωνεται με update μετα απο  report. Αλλα s22 plus  ειναι κομπλε αλλης παρτιδας δηλαδη. Το update  θα περιεχεται στο framework του λειτουργικου με τον συγκεκριμενο κωδικο αισθητηρα.

Ενα τυχαιο παραδειγμα φερνω ετσι.. 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Just now, s_wind said:

Τωρα αυτο το διαστημα εσκασε μια παρτιδα απο s22 plus που η καμερα βγαζει εντονο πρασινο.Εχουν αλλο νουμερο κωδικου αισθητηρα.αυτο διορθωνεται με update μετα απο  report. Αλλα s22 plus  ειναι κομπλε αλλης παρτιδας δηλαδη. Το update  θα περιεχεται στο framework τπυ λειτπυργικου με τον συγκεκριμενο κωδικο αισθητηρα.

Ενα τυχαιο παραδειγμα φερνω ετσι.. 

Ναι τώρα κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς.. ας έχουμε λίγη υπομονή ακόμα συνεπώς..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dante897 said:

Παιδιά, αν βάλω ένα HDR βίντεο στο youtube, δεν θα έπρεπε να πάει μαξ, ή σχεδόν μαξ η φωτεινότητα; Στις ρυθμίσεις έχω ανοιχτό το bright video, και η φωτεινότητα είναι στο αυτόματο. Αν την βάλω τέρμα χειροκίνητα, τότε ναι φαίνεται όντως HDR. Μου διαφεύγει κάτι; 

το εχω αναφερει κι εγω ποριν οτι δεν το ανεβαζει σαν HDR... το ψαχνω μεσω τριτης εφαρμογης (στο PC ) να δω τι φταιει.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αν θέλετε ελάτε να ψηφίσετε στο poll που δημιουργήθηκε για τα προβλήματα του S22, αν και ποια έχετε ώστε να τα δούμε συγκεντρωτικα και σε ποσοστό ως προς τους μη έχοντες πρόβλημα 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...