Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

40 minutes ago, toxotis70 said:

Αν σ ενδιαφέρει έχω τραβήξει εγώ μερικές...οι πιο πολλές εδώ είναι με τον 3χ και 10χ τηλεφακό.
d2900009ce37ec61ae2dc355018928a5.jpg0330ef138335e4d048b0a67612c0f29f.jpg72ce99770269deaa0ac7881cf88211a8.jpg374cb1c0948ab8066c2d7793a0703fad.jpg47a9d1beb475124c83b45038364d3c6f.jpgfe2cac5b0d4ac2b092c450864cef0f02.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές και με την πάροδο του χρόνου και τις επόμενες αναβαθμίσεις θα γίνει ακόμα καλύτερη.. βλέπε s21 ultra.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

33 minutes ago, challenge143 said:

 Αν υπάρχει τρόπος να τα καταγράψεις είτε με εγράφη οθόνης είτε με άλλη συσκευή κ να είσαι κ τυχερός κ υπομονετικός να στο κάνει εκείνη την στιγμή .... Τότε θα είναι δύσκολο να στο αρνηθούν. 

Αυτό έκανα εγώ με το gps. Έγραψα βίντεο με το screen recorder που φαίνεται το πρόβλημα στην πλοήγηση. Μίλησα τηλεφωνικά με Samsung και έκαναν έναν απομακρυσμένο έλεγχο (δηλαδή έτρεξαν το diagnostic του Samsung members) και τα βρήκαν όλα καλά. Τους λέω θέλετε να δείτε το βίντεο που έχω τραβήξει. Όχι μου λένε. Κάντε ένα reset το κινητό και βλεπουμε. Ευτυχώς βλέπω πως πλέον έχει γεμίσει ο τόπος με αναφορές σε προβλήματα gps από όλα τα μεγάλα site οπότε θα αναγκαστούν κάτι να κάνουν. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ότι υπάρχει πρόβλημα με το gps και έχει αναφερθεί σε ξένα φόρουμ το έχει γράψει κάποιο μέλος μας σε προηγούμενο ποστ.
Και μετά βγήκε άλλο μέλος και είπε ότι η samsung greece δεν το γνωρίζει το πρόβλημα! Τι να πω!
Πάντως και εγώ δεν κάνω επανεκκίνηση τα κινητά μου, μπορεί 1 φορά το μήνα και αν θυμηθώ, το gps και google maps δουλεύουν πολύ καλά. Δοκίμασα και μόνο Gps όπως περιγράφω παρακάτω. Πλοήγηση εννοείται.


Όποιος θέλει μπορεί από τις ρυθμίσεις, αναζήτηση της λέξης "θεση", να απενεργοποιήσει την 1η επιλογή και τη σαρωση wifi για χρησιμοποιεί το κινητό μόνο το Gps και πιο τα δίκτυα wifi.

523d19cf06277b982e69975b744b38e2.jpgd04d1076e0df22e7ba2e5744ae48344d.jpg



Link to comment
Share on other sites

H λυση που βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο δειχνει να δουλευει ...

Με την παρακατω εφαρμογη μεταφερονται αυτοματα απο τον φακελο DCMI / Screenshots σε οποιο φακελο θες ακαριαια , ετσι δεν ανεβαινουν στην εφαρμογη....

Για καθε ενδιαφερομενο...8c70749b983b32eeb0773e19a378a294.jpg
Φίλε μου σχετικά με την εφαρμογή που έβαλες Motus, είδα ότι είναι σε δοκιμή η εφαρμογή. O προγραμματιστής είχε μια ακόμα εφαρμογή για ένα theme. Εγώ στην θέση σου δεν θα έδινα δικαιώματα ανάγνωσης του κινητού σε μια τέτοια εφαρμογή.
Καλύτερα κάνε αυτό που ανέφερε και άλλο μέλος και η εφαρμογή έχει 100.000+ κατεβάσματα και όχι 500!

Βέβαια όλα αυτά επειδή θα τρέχουν στο παρασκήνιο ίσως επηρεάσουν κάπως την μπαταρία. Δεν γνωρίζω βέβαια σε τι ποσοστό.
Πάντως η google στην τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής εχει επιλογή εκκαθάρισης screenshot. Μπορείς να την δοκιμάσεις και να σβήνεις από εκεί ότι δεν χρειάζεσαι. Σίγουρα είναι ταλαιπωρία, αλλά γενικά τα screenshot δεν πιάνουν μεγάλο χώρο.
Γνώμη μου τα ανωτέρω.
Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2022 at 12:33 ΠΜ, TimDeLAY said:

Παιδιά διαβάζω σε διάφορα fora ότι έχει θέμα με το πενάκι (σε πολλές συσκευές). Ότι δηλαδή σε μεγάλο μέρος της οθόνης δεν αλληλεπιδρά, σα να μην υπάρχει. Ισχύει ή απλά λένε για να λένε;
 

Το ειχε κανει σε εμενα αλλα εφταιγε το μαγνητακι που ειχε η θηκη που ειχα βαλει.Το αφαιρεσα και ολα καλα....

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, challenge143 said:

 Αν υπάρχει τρόπος να τα καταγράψεις είτε με εγράφη οθόνης είτε με άλλη συσκευή κ να είσαι κ τυχερός κ υπομονετικός να στο κάνει εκείνη την στιγμή .... Τότε θα είναι δύσκολο να στο αρνηθούν. 

Με screenshot δεν το καταγραφει ούτε με εγγραφή οθόνης γιατί εκείνη την ώρα έχει παγώσει το κινητό! Πρέπει να έχεις μόνιμα άλλη συσκευή και να το βγάλεις φώτο στα 2 δευτερόλεπτα που έχεις. Και πάλι αν δεν το διαπιστώσουν και αυτοι, δύσκολα θα σου αλλάξουν συσκευή 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σχετικά με την εφαρμογή που έβαλες Motus, είδα ότι είναι σε δοκιμή η εφαρμογή. O προγραμματιστής είχε μια ακόμα εφαρμογή για ένα theme. Εγώ στην θέση σου δεν θα έδινα δικαιώματα ανάγνωσης του κινητού σε μια τέτοια εφαρμογή.
Καλύτερα κάνε αυτό που ανέφερε και άλλο μέλος και η εφαρμογή έχει 100.000+ κατεβάσματα και όχι 500!

Βέβαια όλα αυτά επειδή θα τρέχουν στο παρασκήνιο ίσως επηρεάσουν κάπως την μπαταρία. Δεν γνωρίζω βέβαια σε τι ποσοστό.
Πάντως η google στην τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής εχει επιλογή εκκαθάρισης screenshot. Μπορείς να την δοκιμάσεις και να σβήνεις από εκεί ότι δεν χρειάζεσαι. Σίγουρα είναι ταλαιπωρία, αλλά γενικά τα screenshot δεν πιάνουν μεγάλο χώρο.
Γνώμη μου τα ανωτέρω.
Ο αλλος τροπος που ποσταρα ειναι πιο περιπλοκος και δεν μου δουλεψε οταν επιχείρησα να το ενεργοποιησω...

Με την Motus δουλεψε με 2 κλικ
και δεν ζηταει κανενα δικαιωμα τελικα.....
Αρα πρακτικα προβλημα δεν υπαρχει...ae8e9c815c7b343680e0849defd5ebd8.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα να γράψω την τελευταία εμπειρία μου με την μπαταρία μιας και λογικά δε θα ξανά ασχοληθώ.  Μετά τα 2 drains που μου έκανε βράδυ σε flight mode γύρω στο 30%, προχθές το άφησα flight και έχασε 1 με 2% ( λέω τόσο γιατί το είχα στο 65 ας πούμε και το βρηκα 63 αλλά στο 65 ήταν αρκετή ώρα, άρα δεν ήταν καθαρά 2% η πτώση. 

Χθες το βράδυ ακόμα καλύτερα, δεν έβαλα flight και το άφησα εντελώς ανοιχτό με σήμα οριακό να δω τι θα γίνει. Το αποτέλεσμα πάλι ήταν 1 με 2% πτώση: 

 

Screenshot_20220323-071713_Device care.jpg

Screenshot_20220323-071719_Device care.jpg

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κλήσεις - GPS - Οθόνη - throttling - μπαταρία ...

Ας παραδεχτούμε ότι τα έκανε μαντάρα η Samsung. Εγώ όχι μόνο δεν περιμένω το update που θα τα λύσει, αλλά δεν είμαι και σίγουρος αν μπορέσουν κάποια στιγμή να τα λύσουν όλα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ggazas said:

Κλήσεις - GPS - Οθόνη - throttling - μπαταρία ...

Ας παραδεχτούμε ότι τα έκανε μαντάρα η Samsung. Εγώ όχι μόνο δεν περιμένω το update που θα τα λύσει, αλλά δεν είμαι και σίγουρος αν μπορέσουν κάποια στιγμή να τα λύσουν όλα.

Το throttling είναι το τελευταίο και πραγματικά κακώς δημιουργήθηκε σάλος με το GOS. Απ το να ψήνεις αβγό, καλύτερα να κάνει ελεγχόμενο throttling. Έτσι και αλλιώς μετά κανει πιο βίαιο throttling η συσκευή και χωρίς gos. Τα υπόλοιπα θέματα υπάρχουν και είναι απαράδεκτα. Εγώ έχω μόνο με την οθόνη θέματα αλλά δε θα βγάλω τρελούς ολους αυτούς στην Ελλάδα και το εξωτερικό. Απλώς επειδή έλειπα χρόνια από τον κόσμο του android δεν ξέρω αν αυτό συμβαίνει πάντα στις ναυαρχίδες τον πρώτο καιρό. 

Ελπίζω να μην επαναπαυθεί η samsung στο ότι δεν έχει σοβαρό ανταγωνισμό στις android ναυαρχίδες 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια.
Πέρσι με S21 Ultra.
Παιδικές ασθένειες. Ρύθμιση της κάμερας.
Παλαιότερα Note 20, 10 κλπ.
Ποτέ αυτή η κατάσταση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, pank said:

Το ότι υπάρχει πρόβλημα με το gps και έχει αναφερθεί σε ξένα φόρουμ το έχει γράψει κάποιο μέλος μας σε προηγούμενο ποστ.
Και μετά βγήκε άλλο μέλος και είπε ότι η samsung greece δεν το γνωρίζει το πρόβλημα! Τι να πω!
Πάντως και εγώ δεν κάνω επανεκκίνηση τα κινητά μου, μπορεί 1 φορά το μήνα και αν θυμηθώ, το gps και google maps δουλεύουν πολύ καλά. Δοκίμασα και μόνο Gps όπως περιγράφω παρακάτω. Πλοήγηση εννοείται.


Όποιος θέλει μπορεί από τις ρυθμίσεις, αναζήτηση της λέξης "θεση", να απενεργοποιήσει την 1η επιλογή και τη σαρωση wifi για χρησιμοποιεί το κινητό μόνο το Gps και πιο τα δίκτυα wifi.

523d19cf06277b982e69975b744b38e2.jpgd04d1076e0df22e7ba2e5744ae48344d.jpg


 

Καλημέρα.

Το κοντέρ km δουλεύει στο google maps? Σου δείχνει με τι ταχύτητα πηγαίνεις?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ggazas said:

Κλήσεις - GPS - Οθόνη - throttling - μπαταρία ...

Ας παραδεχτούμε ότι τα έκανε μαντάρα η Samsung. Εγώ όχι μόνο δεν περιμένω το update που θα τα λύσει, αλλά δεν είμαι και σίγουρος αν μπορέσουν κάποια στιγμή να τα λύσουν όλα.

Στα ξένα σαιτ αναφέρουν ξεκάθαρα ότι τα θέματα οθόνης έχουν λυθεί με το πρώτο update. Πολύ πιθανόν λοιπόν να κερδίζουν απλά χρόνο στα εδω σερβις με την απάντηση "θα έρθει update" ώστε να γλυτώσουν αντικαταστασεις συσκευών. 

20220323_110601.jpg

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, koutou said:

Καλημέρα.

Το κοντέρ km δουλεύει στο google maps? Σου δείχνει με τι ταχύτητα πηγαίνεις?

Ευχαριστώ.

Όταν το GPS είναι κολλημέο/δεν λειτουργεί, όχι δεν δείχνει ταχύτητα οχήματος κατά την πλοήγηση. Όταν δουλεύει κανονικά ναι τότε δείχνει κανονικά και με μεγάλη ακρίβεια.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kax said:

Όταν το GPS είναι κολλημέο/δεν λειτουργεί, όχι δεν δείχνει ταχύτητα οχήματος κατά την πλοήγηση. Όταν δουλεύει κανονικά ναι τότε δείχνει κανονικά και με μεγάλη ακρίβεια.

Εγώ το γνωρίζω αυτό αλλά ήθελα να μου απαντήσει ο χρήστης που έγραψε το παραπάνω που λέει ότι του δουλεύει πολύ καλά το gps.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, costsa41 said:

Αφού σου γράφει ότι, όταν δουλεύει λειτουργεί κανονικά και άψογα. Που έχει και πρόβλημα. Συμπέρασμα, σε μας που λειτουργεί κανονικά δείχνει τα πάντα και άψογα.
Προσωπικά δεν περιμένω κανένα update για να φτιάξει κάτι στο τηλέφωνο. Όμως θέλω να έρθει για όλους όσους αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα. Και όσοι έχουν να γράφουν στην εταιρεία για να γίνεται γνωστό .

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πρώτη φορά έχω γράψει τόσο πολύ για συσκευή Κώστα 😀Και καταλαβαίνω όσους φύγουν και πάνε σε apple στο μέλλον. Δεν έχουν όλοι όρεξη να κάνουν επιστημονική έρευνα για το τι φταίει σε συσκευή 1500 ευρώ. Είσαι πολύ τυχερός πραγματικά. Μόλις είδα και τυχαία στο σκρουτζ τι γράφουν εκεί όσοι το πήραν. Το 3.7/5 που παίρνει μέχρι στιγμής ως βαθμολογία πρέπει να είναι το χαμηλότερο ever σε ναυαρχίδα. Δεν μπορεί να είναι όλοι τρελοί.

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, costsa41 said:

Αφού σου γράφει ότι, όταν δουλεύει λειτουργεί κανονικά και άψογα. Που έχει και πρόβλημα. Συμπέρασμα, σε μας που λειτουργεί κανονικά δείχνει τα πάντα και άψογα.
Προσωπικά δεν περιμένω κανένα update για να φτιάξει κάτι στο τηλέφωνο. Όμως θέλω να έρθει για όλους όσους αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα. Και όσοι έχουν να γράφουν στην εταιρεία για να γίνεται γνωστό .

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλά ο καθένας μπορεί να νομίζει ότι θέλει. Δεν είναι κακό να διευκρινίζουμε κάποια πράγματα. Το κοντέρ είναι απόδειξη ότι δουλεύει όπως πρέπει γιατί ανανεώνει τη θέση σου άμεσα στο δορυφόρο. Πάντως δεν είναι φυσιολογικό σε κάποιους να δουλεύει απροβλημάτιστα και σε άλλους όχι αν είναι θέμα software. Εκτός αν κάποιος συνδυασμός ρυθμίσεων/εφαρμογών δημιουργεί το πρόβλημα. Αν και από reset έχω διαβάσει τα ίδια κάνει. 

Link to comment
Share on other sites

On 21/3/2022 at 4:25 ΜΜ, minarokeftes said:

Απο Πλαίσιο έχει παραλάβει κανένας? Πέταξα παραγγελία 01/03 και ακόμα τπτ, βγαζει οτι ειναι σε επεξεργασία

Εγώ αλλά ήταν προπαραγγελία 

 

On 21/3/2022 at 4:25 ΜΜ, minarokeftes said:

Απο Πλαίσιο έχει παραλάβει κανένας? Πέταξα παραγγελία 01/03 και ακόμα τπτ, βγαζει οτι ειναι σε επεξεργασία

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, costsa41 said:

Δεν πάω σε apple ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα!!! Δεν μπορώ να συμβιβάζομαι, ούτε να ικανοποιώ τα καπρίτσια της με το έτσι θέλω και πάρε αυτό που εγώ σου δίνω και σκάσε και θα σου δώσω ότι θέλω εγώ. Επιλογές υπάρχουν στο Android με λίγους συμβιβασμούς, γιατί το οικοσύστημα της Samsung δεν το βρίσκεις πουθενά αλλού. Στο skrourz διάβασα κι εγώ αλλά πολλά είναι τόσο ψεύτικα που βγάζουν μάτι. Εγώ απλά εύχομαι, όσοι έχετε το παραμικρό πρόβλημα, να λυθεί γρήγορα. Ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω!!! Όλη μέρα βλέπω βίντεο hdr για να απολαμβάνω την οθόνη του. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και όλοι να απολαύσετε ένα τηλέφωνο όπως το βλέπω εγώ. Είχα και το 21 . Αυτό είναι, για μένα, καλύτερο, το απολαμβάνω περισσότερο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ πιστεύω ότι είναι απογοήτευση και όχι ψέματα τα πιο πολλά. Είναι πάρα πολλά τα αρνητικά σχόλια σε παγκόσμιο επίπεδο. Ούτε εγώ σκοπεύω να γυρίσω σε apple (ποτέ μη λες ποτέ βέβαια) αλλά επέλεξα samsung για σοβαρή εναλλακτική στο android. Δεν μπορώ να βλέπω τόσα πολλά προβλήματα σε τέτοια επίπεδα τιμής

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dark_Lord said:

Εγώ πιστεύω ότι είναι απογοήτευση και όχι ψέματα τα πιο πολλά. Είναι πάρα πολλά τα αρνητικά σχόλια σε παγκόσμιο επίπεδο. Ούτε εγώ σκοπεύω να γυρίσω σε apple (ποτέ μη λες ποτέ βέβαια) αλλά επέλεξα samsung για σοβαρή εναλλακτική στο android. Δεν μπορώ να βλέπω τόσα πολλά προβλήματα σε τέτοια επίπεδα τιμής

Έτσι είναι απογοήτευση.

Δεν υπάρχει περίπτωση να μπει να γράψει κάποιος για ένα προϊόν που δεν κατέχει.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, costsa41 said:

Δεν πάω σε apple ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα!!! Δεν μπορώ να συμβιβάζομαι, ούτε να ικανοποιώ τα καπρίτσια της με το έτσι θέλω και πάρε αυτό που εγώ σου δίνω και σκάσε και θα σου δώσω ότι θέλω εγώ. Επιλογές υπάρχουν στο Android με λίγους συμβιβασμούς, γιατί το οικοσύστημα της Samsung δεν το βρίσκεις πουθενά αλλού. Στο skrourz διάβασα κι εγώ αλλά πολλά είναι τόσο ψεύτικα που βγάζουν μάτι. Εγώ απλά εύχομαι, όσοι έχετε το παραμικρό πρόβλημα, να λυθεί γρήγορα. Ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω!!! Όλη μέρα βλέπω βίντεο hdr για να απολαμβάνω την οθόνη του. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και όλοι να απολαύσετε ένα τηλέφωνο όπως το βλέπω εγώ. Είχα και το 21 . Αυτό είναι, για μένα, καλύτερο, το απολαμβάνω περισσότερο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εντέλει μου φαίνεται ότι εμείς οι δύο είμαστε οι μόνοι απόλυτα ευχαριστημένοι από την συσκευή.

Είμαστε αυτοί που το έχουμε αναφέρει ..και συνεχίζουμε να το λέμε (μερικές φορές νιώθω σχεδόν "άβολα" με αυτό και μακάρι να απολάμβαναν όλοι την εμπειρία που έχουμε εμείς με την συσκευή).

Πιστεύω / ελπίζω και άλλοι να μην έχουν πρόβλημα και απλά να μην ασχολούνται (κάποιοι νομίζω  το είπαν μία δύο φορές και τέλος).

Υ. Γ. Το GPS το χρησιμοποιώ καθημερινά και δουλεύει άψογα. 

Μάλιστα την εφαρμογή την έχω στην δεύτερη βασική οθόνη (τόσο πολύ και τόσο συχνά την χρησιμοποιώ).

Screenshot_20220323-125210_Nova7.jpg

Screenshot_20220323-125302_Nova7.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, varaderum said:

Εντέλει μου φαίνεται ότι εμείς οι δύο είμαστε οι μόνοι απόλυτα ευχαριστημένοι από την συσκευή.

Είμαστε αυτοί που το έχουμε αναφέρει ..και συνεχίζουμε να το λέμε (μερικές φορές νιώθω σχεδόν "άβολα" με αυτό και μακάρι να απολάμβαναν όλοι την εμπειρία που έχουμε εμείς με την συσκευή).

Πιστεύω / ελπίζω και άλλοι να μην έχουν πρόβλημα και απλά να μην ασχολούνται (κάποιοι νομίζω  το είπαν μία δύο φορές και τέλος).

Υ. Γ. Το GPS το χρησιμοποιώ καθημερινά και δουλεύει άψογα. 

Μάλιστα την εφαρμογή την έχω στην δεύτερη βασική οθόνη (τόσο πολύ και τόσο συχνά την χρησιμοποιώ).

Screenshot_20220323-125210_Nova7.jpg

Screenshot_20220323-125302_Nova7.jpg

Μέχρι στιγμής και εγώ κομπλέ είμαι παίδες, και πιστεύω ότι είναι πολύ που έχουν μείνει ευχαριστημενοι και απλά δε γράφουν γιατί εδώ υπάρχει μόνο γκρίνια που είναι λογικό βέβαια. τέλος πάντων, και μένα μου έκανε 2 μεγάλα drains αλλά πριν και μετά κανένα θέμα, με GPS επίσης δοκίμασα και παίζει άψογα. Μπαταρία απίστευτη πλέον για τις δυνατότητες του κινητού, δε βγάζει 8 ώρες αλλά 6 ώρες στις 2 μέρες όλα ανοιχτά, νομίζω είναι άριστα. Κάποιο θέμα δεν έχω επίσης 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

..η αυτονομία των τελευταίων ημερών (..πρώτη φωτογραφία η μεγαλύτερη που είχα και η δεύτερη, η σημερινή μέχρι τώρα..:

Screenshot_20220323-130042_Device care.jpg

Screenshot_20220323-130048_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...